صفحه 209 از 211 نخستنخست ... 109159199200201202203204205206207208209210211 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,081 تا 2,090 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

سلام دوستان
    با توجه به شرایطم میخواستم ببینم میتونم از طریق اکسپرس انترری اقدام کنم؟تا جایی که شنیدم بحث جاب افر تقریبا نشدنیه و برای امتیاز گیری تنها راه برنامه استانی هستش.
    یک مورد دیگه هم این که در صورتی که توی برنامه ساسکاچوان پذیرفته بشیم امکان مهاجرت به اتان های دیگه هست یا محدودیت زمانی داره؟
    سن 27 سال
    فوق لیسانس مکانیک گرایش تبدیل انرژی
    آیلتس رو 10 سال پیش 6.5 شدم که مجدد میخونم و میتونم بالای 7 بشم
    4 سال سابقه کار تو زمینه فروش و مهندسی سیستم های تهویه مطبوع( 3 سال سابقه بیمه)

نقل قول نوشته اصلی توسط MHR_Z28 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به شرایطم میخواستم ببینم میتونم از طریق اکسپرس انترری اقدام کنم؟تا جایی که شنیدم بحث جاب افر تقریبا نشدنیه و برای امتیاز گیری تنها راه برنامه استانی هستش.
    یک مورد دیگه هم این که در صورتی که توی برنامه ساسکاچوان پذیرفته بشیم امکان مهاجرت به اتان های دیگه هست یا محدودیت زمانی داره؟
    سن 27 سال
    فوق لیسانس مکانیک گرایش تبدیل انرژی
    آیلتس رو 10 سال پیش 6.5 شدم که مجدد میخونم و میتونم بالای 7 بشم
    4 سال سابقه کار تو زمینه فروش و مهندسی سیستم های تهویه مطبوع( 3 سال سابقه بیمه)
    فکر کنم باید دو سال تو همون استان باشید. مثلن بریتیش کلمبیا بر اساس اینکه چقدر از ونکوور دور باشید، امتیاز متفاوت می ده، که نمی شه بعد از دریافت امتیاز کافی، برید وسط ونکوور زندگی کنید.
    البته بهتر هست بقیه دوستان جواب بدن، چون اطلاعات من آپدیت نیست.

ویرایش : بر اساس یک ویدئو یوتوب که از تابستان ۲۰۲۱ منتشر شده و کانالش تیک داره. احتمال دیپورت شدن، بعد از یک تا دو سال کمتر میشه. یعنی همیشه می تونن بگن بیخود می خوای بری جایی دیگه، ولی اگر می خوای بری، بهتره دو سال صبر کنی.
    موقع ورود باید به شدت نشون بدی قصد موندن داری، وگرنه می تونن همونجا دیپورتت کنن و تا پنج سال اجازه ورود حتی با ویزای توریستی هم بهت ندن.
    ویرایش توسط dv1397 : April 4th, 2022 در ساعت 04:20 PM
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

دوستان سلام

1-کسی لینک رسمی قرعه کشی های ITA ساسکاچوان برای برنامه استانی ش داره که از سایت رسمی ساسکاچوان باشه که نتایج قرعه کشی ها رو به صورت آپدیت همیشه نشون بده ؟

2-قرعه کشی ساسکاچوان هر جند هفته یک بار انجام میشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    دوستان سلام

1-کسی لینک رسمی قرعه کشی های ITA ساسکاچوان برای برنامه استانی ش داره که از سایت رسمی ساسکاچوان باشه که نتایج قرعه کشی ها رو به صورت آپدیت همیشه نشون بده ؟

2-قرعه کشی ساسکاچوان هر جند هفته یک بار انجام میشه ؟
    درود بر شما
    دراو ها و ارسال ITA تاریخ خاصی نداره. دوره ای هست و با توجه به سیاست های دولت انجام میشه. کانال های تلگرامی هستن که دراو های هر بار رو با جزییات می نویسن. البته سایت هایی هم مثل این سایت هست که جزییات دراو ها رو ارائه میده.
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein43 نمایش پست ها
    درود بر شما
    دراو ها و ارسال ITA تاریخ خاصی نداره. دوره ای هست و با توجه به سیاست های دولت انجام میشه. کانال های تلگرامی هستن که دراو های هر بار رو با جزییات می نویسن. البته سایت هایی هم مثل این سایت هست که جزییات دراو ها رو ارائه میده.
    ممنون از راهنمایی
    شما هم ظاهرا از طریق ساسکاچوان رفتین. روال کارش چجوریه ؟ شما اول رجیستر کردین و بعد ITA گرفتین و بعد که تایید شد 600 امتیاز گرفتین و رفتین توی federal pool و همزمان برای ورک پرمیت و پی آر درخواست دادین و بعد ویزای کار اومد و رفتین و شروع به کار کردین و همزمان هم پرونده پی آر تون در چریان بود تا پی آر شدین ؟ من این روش رو تحقیق کردم که الان انچام میدن با داشتن جاب آفر.
    امکانش هست یه راهنمایی کنین بگید پروسه رفتن شما از چه طریقی بوده و چجوری اقدام کردین ؟

ممنون از راهنمایی
    شما هم ظاهرا از طریق ساسکاچوان رفتین. روال کارش چجوریه ؟ شما اول رجیستر کردین و ...
    بله ما هم از طریق برنامه استانی ساسکا اقدام کردیم. اون موقع با 63 امتیاز دراو شدیم و انلاین مدارک فرستادیم و بعد از کلی کش و قوس، نامینیت شدیم. نامینیشن و بقیه مدارک رو برای IRCC یا همون فدرال پست فیزیکی کردیم و منتظر بقیه پروسه هستیم..
    اوت لند هستیم. جاب افر و اجازه کار نداشتیم. صدور کارت pr هم بعد از ویزا شدن شما و لند در کانادا هست.
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

بله ما هم از طریق برنامه استانی ساسکا اقدام کردیم. اون موقع با 63 امتیاز دراو شدیم و انلاین مدارک فرستادیم و بعد از کلی کش و قوس، نامینیت شدیم. نامینیشن و بقیه مدارک رو برای IRCC یا همون فدرال پست فیزیکی کردیم و منتظر بقیه پروسه هستیم..
    اوت لند هستیم. جاب افر و اجازه کار نداشتیم. صدور کارت pr هم بعد از ویزا شدن شما و لند در کانادا هست.
    ممنون از راهنماییتون
    آخرین تغییرات برای امتیازات ساسکا رو توی سایت خود ساسکاچوان.ca رو دارین برای من بفرسیتین؟

ممنون از راهنماییتون
    آخرین تغییرات برای امتیازات ساسکا رو توی سایت خود ساسکاچوان.ca رو دارین برای من بفرسیتین؟
    منظورم جدیدترین جدول امتیازبندی برای ساسکا هست

ممنون از راهنماییتون
    ارزیابی واجد شرایط بودن جهت برنامه International skilled worker

دوستان سلام
    دوستانی که در مورد ساسکاچوان اطلاعات دارن، ممنون میشم راهنمایی کنن
    برنامه استانی ساسکاچوان که جاب آفر داره (Employment Offer)، وقتی جاب آفر داشته باشیم، دیگه در قرعه کشی شرکت داده نمیشه؟ و بعد از گرفتن تاییدیه جاب آفر (Job Approval Letter) و ارائه مدارک نهایی، توسط استان ساکاچوان بررسی میشه و بعد که تایید شد اون 600 امتیاز رو میگیره و میتونه در اکسپرس انتری سابمیت کنه؟
    یا نیاز به قرعه کشی داره و امتیاز داره؟
    حداقل امتیاز مجاز که 60 امتیاز هست رو میدونم. میخوام بدونم روش Employment Offer هم قرعه کشی داره یا نه؟ چون تمام وب سایت ها از جمله سایت خود ساسکاچوان توی هیجکدوم از جدول های قرعه کشی هاش که اعلام کرده که آخریش 5 May بوده، هیچی برای روش Employment Offer ننوشته.

ممنون میشم راهنمایی دقیق کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)