صفحه 210 از 211 نخستنخست ... 110160200201202203204205206207208209210211 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,091 تا 2,100 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دوستانی که در مورد ساسکاچوان اطلاعات دارن، ممنون میشم راهنمایی کنن
    برنامه استانی ساسکاچوان که جاب آفر داره (Employment Offer)، وقتی جاب آفر داشته باشیم، دیگه در قرعه کشی شرکت داده نمیشه؟ و بعد از گرفتن تاییدیه جاب آفر (Job Approval Letter) و ارائه مدارک نهایی، توسط استان ساکاچوان بررسی میشه و بعد که تایید شد اون 600 امتیاز رو میگیره و میتونه در اکسپرس انتری سابمیت کنه؟
    یا نیاز به قرعه کشی داره و امتیاز داره؟
    حداقل امتیاز مجاز که 60 امتیاز هست رو میدونم. میخوام بدونم روش Employment Offer هم قرعه کشی داره یا نه؟ چون تمام وب سایت ها از جمله سایت خود ساسکاچوان توی هیجکدوم از جدول های قرعه کشی هاش که اعلام کرده که آخریش 5 May بوده، هیچی برای روش Employment Offer ننوشته.

ممنون میشم راهنمایی دقیق کنین.
    درود، برای کسی که جاب آفر دارد قرعه کشی یا انتخاب تصادفی وجود ندارد و پرونده مستقیما بررسی میشود.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    درود، برای کسی که جاب آفر دارد قرعه کشی یا انتخاب تصادفی وجود ندارد و پرونده مستقیما بررسی میشود.
    ممنون از راهنمایی
    سوال دیگه اینکه بعداز اینکه استان ساسکا پرونده رو تایید میکنه و اون 600 امتیاز رو میده، پرونده میره در بخش فدرال برای گرفتن مسقیم PR ثبت نام میشه؟ یا اینکه مثل بعضی استانها برای ورک پرمیت و پر آر ثبت نام میشه ؟

ممنون از راهنمایی
    سوال دیگه اینکه بعداز اینکه استان ساسکا پرونده رو تایید میکنه و اون 600 امتیاز رو میده، پرونده میره در بخش فدرال برای گرفتن مسقیم PR ثبت نام میشه؟ یا اینکه مثل بعضی استانها برای ورک پرمیت و پر آر ثبت نام میشه ؟
    تا جایی که میدونم مستقیما منجر دریافت اقامت دایم میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    تا جایی که میدونم مستقیما منجر دریافت اقامت دایم میشه
    بسیار بسیار ممنون
    1-در مورد اینکه از زمان در خواست اولیه ی کارفرما تا تایید نهایی توسط استان ساسکا که اون 600 امتیاز رو میده، چقدر به طور میانگین زمان میبره؟
    2-من کی باید مدارک شغلی و تخصیلی و غیره رو ارسال کنم ؟ یعنی در چه مرحله ای ؟
    3-پروسه فدرال در روش Employment Offer چقدر طول میکشه؟ من یه جا خوندم که نوشته بود بیشتر از حالت نرمال express entry طول میکشه، یعنی بین 12 تا 18 ماه. آیا این مطلب درسته ؟

سلام
    در مورد ساسکاچوان، روش Employment Offer
    من در اینترنت خوندم نوشته وقتی متقاضی از طرف استان نامینیت میشه، برای مرحله بعدش یعنی فدرال، فقط باید همان تاییدیه نامینیشن +فقط مدیکال و سوء پیشینه و عکس بده. این مطلب دسته ؟ اگر درسته پس تکلیف اون 600 امتیازی که روش استانی داره و امتیازای مدارک دیگر من در بخش فدرال چی میشه؟ چجوری PR میدن؟....... من کامل سردرگم شدم
    ممنون میشم اگر تجربه ای دارین من رو راهنمایی کنین.

Member qazwsx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    babol technology

سلام
    برای اقدام به مهاجرت در بریتش کلمبیا از طریق استانی باید جاب افر داشته باشم یا بدون جاب افر هم میشه اقدام کرد؟
    مدرک زیان و phd الکترونیک دارم
    خانووم هم داروساز هست
    از طریق خودم اقدامکنم یا خانومم
    سن خودم 38
    خانومم 37

سلام
    شما باید در سایت هر استانی که میخواین یا کلا برای کسب اطلاعاتی هر استان، شرایط و امتیاز بندی های همان استان رو با توجه به شرایط خودتون بسنجید. امتیاز مدرک تحصیلی،زبان، سن، امتیاز جاب آفر آن هم بسته به ناحیه و district یی که جاب آفر برای اونجا گرفته میشه، NOC مربوط به شما و اینکه اون NOC (مثلا در BC) آیا جزو ناک های in-demand هست یا نه، اینکه ناک شما جزو کدام کلاس طبقه بندی میشه A,B,C,D ، مدرک شما توسط WES ارزیابی شده باشه یا نه و اگر شده معادل چه مقطعی تاییدش کردن، ضمن اینکه خود تاییدیه WES هم یک امتیاز جداگانه داره، سال های سابقه کار شما که با ناک و جاب آفر مرتبط باید باشه که خودش امتیاز بندی جداگانه داره، و سایر موارد دیگه..... همه این ها رو در سایت اون استان باید چک کنید. من مواردی که اشاره کردم در مورد استان British Columbia بود و لینک سایت و فایل جدول امتیاز بندی اون ها رو اینجا میگذارم. اما شاید هر استانی شرایط خاص خودش رو داشته باشه.

https://www.welcomebc.ca

https://www.welcomebc.ca/Immigrate-t...gram/Documents
    سلام
    برای اقدام به مهاجرن
    مثلا اگر بخواهید از طریق SI (skilled immigration) program اقدام کنید فایلش در لینک دومی که دادم، این هست: اینجا جدول بندی امتیازهای همه چیز رو زده + هر توضیحی تکمیلی که لازمه.
    Skills Immigration and Express Entry BC Program Guide (PDF, 1MB)

برنامه های دیگه این استان هم فایل راهنما داره که میتونید بر اساس شرایط خودتون و اون برنامه، بررسی کنید و اطلاعات لازم رو کسب کنید.

برای اینکه بدونید ناک رشته و occupation شما جزو کدام کلاس هست به این لینک مراجعه کنید. منظور ار ناک یک کتگوری هست که هر ناک شامل یک سری مشاغل مرتبط با رشته تحصیلی شما میشه که جاب آفر هم باید در همین زمینه باشه و سابقه کار شما هم مرتبط با آن ناک و مشاغل مربوطه اش باشه.

https://www.canada.ca/en/immigration...tion-code.html

میتونید در اواسط صفحه، نام انگلیسی رشته تحصیلی خودتون رو وارد کنید تا ببینید شامل کدام ناک میشوید. ضمن اینکه در اول این لینک راهنمایی برای هر کلاس از ناک رو عنوان کرده.

1 نکته: اینکه ممکنه (ممکنه) رشته مامایی در یک استانی جزو رشته های international healthcare باشه که که اینجور رشته ها گاهی یک program جداگانه دارند و اولویت دارن برای اون استان.
    به امید خدا که جزء او امیدی نیست

عاشق هر ایرانی با معرفت

Member qazwsx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    babol technology

این ثبت نام استانی و اکسپرس اینتری وفتی اپلیکیشن فنی رو براشون پرداخت می کنید تا چه مدت اغتبار دارند و چند بار در پول قرار میگیرند؟

عاشق هر ایرانی با معرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط qazwsx نمایش پست ها
    سلام
    برای اقدام به مهاجرت در بریتش کلمبیا از طریق استانی باید جاب افر داشته باشم یا بدون جاب افر هم میشه اقدام کرد؟
    مدرک زیان و phd الکترونیک دارم
    خانووم هم داروساز هست
    از طریق خودم اقدامکنم یا خانومم
    سن خودم 38
    خانومم 37
    سلام
    داشتن جاب آفر الزامی نیست اما اگر جاب آفر داشته باشین، بسته به اینکه جاب آفر در چه NOC یی (0-A-B-C) قرار بگیره و اینکه برای کدوم بخش از استان بریتیش کلمبیا باشه، و اینکه حقوق سالیانه شما چقدر هست، امتیاز بالاتری خواهید داشت.
    اما اگر بدون جاب آفر، حداقل امتیاز قرعه کشی های هفتگی رو کسب کنین، براتون ITA صادر میشه.
    توی سایت welcomebc یک فایل pdf هست که از صفحه 49 به بعد جدول های امتیازبندی رو نوشته. میتونین از روی اون امتیاز مدارکی که دارید رو محاسبه کنین. لینکش توی پست قبلی من هست.
    اینکه خودتون یا همسرتون اپلای کنین، بستگی به این داره که ببینین رشته تصحصیلی و سابقه کار و سایر موارد برای کدام نفر برای اون جدول های امتیاز بندی مناسب تر هست. تا جایی که من میدونم مثلا رشته الکترونیک، جزو کتگوریِ Tech قرار میگیره.
    https://www.welcomebc.ca/Immigrate-t...ityOccupations
    قرعه کشی ها هر هفته در روز 3 شنبه یا گاهی 4شنبه انجام میشه. مثلا tech و بعضی رشته های دیگه که این هفته قرعه کشی میشه، هفته بعد رشته های دیگه قرعه کشی میشه. در واقع رشته ی مرتبط با شما یک هفته در میون قرعه کشی میشه که حداقل امتیاز میتونه نسبت به هفته قبل کم بشه، زیاد بشه یا تغییر نکنه. لینک نتایج قرعه کشی هفتگی این هست:
    https://www.welcomebc.ca/Immigrate-to-B-C/News

Member qazwsx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    babol technology

سلام
    داشتن جاب آفر الزامی نیست اما اگر جاب آفر داشته باشین، بسته به اینکه جاب آفر در چه NOC یی (0-A-B-C) قرار بگیره و اینکه برای کدوم بخش از استان بریتیش کلمبیا باشه، و اینکه حقوق سالیانه شما چقدر هست، امتیاز بالاتری خواهید داشت.
    اما اگر بدون جاب آفر، حداقل امتیاز قرعه کشی های هفتگی رو کسب کنین، براتون ITA صادر میشه.
    توی سایت welcomebc یک فایل pdf هست که از صفحه 49 به بعد جدول های امتیازبندی رو نوشته. میتونین از روی اون امتیاز مدارکی که دارید رو محاسبه کنین. لینکش توی پست قبلی من هست.
    اینکه خودتون یا همسرتون اپلای کنین، بستگی به این داره که ببینین رشته تصحصیلی و سابقه کار و سایر موارد برای کدام نفر برای اون جدول های امتیاز بندی مناسب تر هست. تا جایی که من میدونم مثلا رشته الکترونیک، جزو کتگوریِ Tech قرار میگیره.
    https://www.welcomebc.ca/Immigrate-t...ityOccupations
    قرعه کشی ها هر هفته در روز 3 شنبه یا گاهی 4شنبه انجام میشه. مثلا tech و بعضی رشته های دیگه که این هفته قرعه کشی میشه، هفته بعد رشته های دیگه قرعه کشی میشه. در واقع رشته ی مرتبط با شما یک هفته در میون قرعه کشی میشه که حداقل امتیاز میتونه نسبت به هفته قبل کم بشه، زیاد بشه یا تغییر نکنه. لینک نتایج قرعه کشی هفتگی این هست:
    https://www.welcomebc.ca/Immigrate-to-B-C/News
    سلام ممنون از پاسختون
    من واقعا گیج شدم
    الان بنده از چه طریقی باید برای bp اقدام کنم وقتی جاب افر ندارم؟ چون مثل ایالت ساچاس.... گزینه این دیمایند نداره؟؟؟؟!!!!!!
    و اینکه اپلیکیشن فی که پرداخت میکنم تا چند بار در پول یا قرعه کشی یا چند ماه قرار میگیره؟
    یعد از نامزد شدن تا چند وقت مهلت داره تا توی اکیپرس اینتری اطلاعاتم رو تکمیل کنم؟
    باز هم ممنون

عاشق هر ایرانی با معرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط qazwsx نمایش پست ها
    سلام ممنون از پاسختون
    من واقعا گیج شدم
    الان بنده از چه طریقی باید برای bp اقدام کنم وقتی جاب افر ندارم؟ چون مثل ایالت ساچاس.... گزینه این دیمایند نداره؟؟؟؟!!!!!!
    و اینکه اپلیکیشن فی که پرداخت میکنم تا چند بار در پول یا قرعه کشی یا چند ماه قرار میگیره؟
    یعد از نامزد شدن تا چند وقت مهلت داره تا توی اکیپرس اینتری اطلاعاتم رو تکمیل کنم؟
    باز هم ممنون
    هر استانی شرایط خاص خودش رو داره. مثلا استان ساسکا یه کتگوری جدا برای ایندیمند داره، اما bc تا پارسال بعضی مشاغل که ایندیمند بودن رو یک امتیاز اضافی بهشون میداد که امسال این آپشن رو برداشته.
    شما اول توی bc پروفایل میسازین و اطلاعاتتون رو پر میکنین (اپ فی نمیگیره). بر اساس اطلاعاتی که میدین ، سیستم برای شما امتیازتون رو حساب میکنه و در نهایت بهتون میگه که باتوجه به اطلاعاتی وارد کردید، امتیاز شما فلان قدر هست. هر هفته ای که امتیاز شما به حد نصاب در قرعه کشی برسه شما ITA میشین. این پروفایل تا 1 سال اعتبار داره. اگر در این 1 سال شما ITA گرفتین که بعدش میره واسه مرحله بعد که ارائه مدارک و پرداخت اپ فی هست تا bc مدارک شما رو بررسی کنه تا نامینیت بشین. اگر در طول این 1 سال ITA نشدید، پروفایل اکسپایر میشه و باید یک پروفایل جدید درست کنین.

در مورد مهلت ثبت نام در EE بعد از نامینیت شدن در استان، من راستش دقیق نمیدونم چند ماه زمان میدن. حدودی هم نمیتونم بگم چون ممکنه اشتباه کنم و شما رو به اشتباه بندازم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)