صفحه 4 از 211 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به ساسکاچوان

دوستاني كه از طريق Provincial Nominee اقدام كردند ! حدودا چند وقت بعد از ارسال مدارك به سفارت تو دمشق ازشون تقاضاي مدرك جديد شد ؟

ApplyAbroad Champion

سلام
    منم از طریق ساسکاچوان اقدام کرم و معرفی شدم
    تازه مدارک دیروز رسید دمشق
    پروسه دمشق حدودا 28 ماه طول می کشه این آمار بدون شک درسته و کمتر نیست
    حدود 2.5 سال یعنی
    درخواست مدارک جدید رو نمی دونم !!!!
    اگه شما فهمیدی اینجا بذار تا آیندگان! و من بدونیم
    ممنونم
    -----
    راستی فقط ظاهرا منو شما از این روش اقدارم کردیم
    لطفا Time line تو بذار و با هم در ارتباط باشیم
    ماله من:
    اپلای واسه ساسکاچوان از طریق Skilled works: 1389.04.31
    اعلام نتیجه مثبت ساسکاچوان و اجازه شروع پروسه دمشق: 1389.12.25
    فرستادن مدارک به دمشق: 1390.04.01
    ویرایش توسط Blue Sky : June 23rd, 2011 در ساعت 11:02 PM

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    سلام ! تو Checklist واسه application نوشته :
    If your application is received at the CIO on or after June 26, 2010, you are strongly encouraged to submit your police certificates with your application to the CIO. If you are unable to obtain all the necessary police certificates, you may still send your application to the CIO without them. However, please note that if your application is placed into processing you must be ready to submit them to the visa office when requested.

به نظرتون مداركم رو بفرستم تا تو روال بيوفته، بعدا police clearance رو جداگانه پست كنم ؟ آخه من از خارج از ايران واسه عدم سو پيشينه اقدام كردم و گفتند 3 تا 5 ماه طول مي كشه تا آماده بشه‌! application رو بفرستم يا صبر كنم ؟
    دوست من
    نمی دونم احتمالا دیر دارم جواب میدم اما حواست باشه nomination ساسکاچوان همش 6 ماه اعتبار داره تا بفرستی به دمشق
    من نمی دونم دقیق پرونده تو کامل بفرستی اول بهتره یا بفرستی فایل نامبر بخوری بعدش ازت گواهی عدم سو پیشینه بخوان از جنبه های مختلف!
    اما اونطور که اطلاع دارم هم از من هم از شما( جفتمون از روش استانی هستیم ) یکسال بعد از فرستادن مدارکمون به دمشق دوباره گواهی عدم سو پیشینه می خوان واسه آپدیت
    پس فکر کنم بفرستی بهتر باشه!!!

Senior Member
    رشته و دانشگاه

اپلای واسه ساسکاچوان از طریق Family Members: 7.7.2010
    اعلام نتیجه مثبت ساسکاچوان و اجازه شروع پروسه دمشق: 21.3.2011
    فرستادن مدارک به دمشق: به زودي

همه جا نوشته :
    The Saskatchewan Immigrant Nominee Program (SINP) can provide an alternate and quicker means of entry into Canada. It allows Saskatchewan to nominate applicants, who qualify under criteria established by the province, to the federal government for landed immigrant status. The SINP offers:

The ability to select applicants whose skills and abilities best fit the province's needs;
    Application processing times that are faster than other federal immigration classes; and
    Assistance from Provincial Immigration Officers who are readily available to explain program requirements and processes.

منم ديدم اون مدت 28 ماه رو ! اما بستگان ما كه تلفني پرسيدن گفتند حدود 9-10 ماه !‌ نمي دونم وا...

ApplyAbroad Champion

اپلای واسه ساسکاچوان از طریق Family Members: 7.7.2010
    اعلام نتیجه مثبت ساسکاچوان و اجازه شروع پروسه دمشق: 21.3.2011
    فرستادن مدارک به دمشق: به زودي

همه جا نوشته :
    The Saskatchewan Immigrant Nominee Program (SINP) can provide an alternate and quicker means of entry into Canada. It allows Saskatchewan to nominate applicants, who qualify under criteria established by the province, to the federal government for landed immigrant status. The SINP offers:

The ability to select applicants whose skills and abilities best fit the province's needs;
    Application processing times that are faster than other federal immigration classes; and
    Assistance from Provincial Immigration Officers who are readily available to explain program requirements and processes.

منم ديدم اون مدت 28 ماه رو ! اما بستگان ما كه تلفني پرسيدن گفتند حدود 9-10 ماه !‌ نمي دونم وا...
    سلام
    9-10 ماه ماله خوده ساسکاچوان که ما ردش کردیم
    28 ماه هم ماله دمشق
    اون سریعتر از فذرال احتمال زیاد ماله قبل از فوریه 2008 و تغییر روش کارگر حرفه ای فدرال که نزدیک به 80 ماه طول می کشید
    الانشم از آشناهای من کسانی هستند که از روش فدرال کار گر حرفه ای سال 2009 اپلای کردن هنوز مدیکالشون نیومده ... اونام بیشتر از 2 ساله
    الان سریعترین روش که حدودا 7-12 ماهه کل پروسه ماله رشته های دیمند 12 امیتازی ( یا 16 امتیازی ) کبک هست. از اول تا آخر که ویزا خوره تو پاس بچه هایی که رشتشون آماره از این روش 7 ماهه میرن
    ------------
    ولی به نظرم نکته مثبتیه که تام لاین جفتمون نزدیک بهم و از یه روش داریم اقدام می کنیم جفتمون استانی اونم دمشق، می تونیم مقایسه کنیم با هم روند پیشرفت پرونده هامونو

Senior Member
    رشته و دانشگاه

Blue Sky عزيز ! سيستم ما كه نياز به جمع آوري امتياز نداره !‌ داره ؟

ApplyAbroad Champion

Blue Sky عزيز ! سيستم ما كه نياز به جمع آوري امتياز نداره !‌ داره ؟
    سلام
    سوال سختی پرسیدی!
    از یه طرف ما امتیازمون رو از طریق اسنانی گرفتیم از طرفه دیگه تو راهنمای EP7 نوشته:
    Decision
    The officer will make a decision based on:
    •the number of points that you accumulate in the six factors, based on the documentation you submit with your application
    •your ability to meet the Required Funds amount for the size of your family
    During the decision-making process, the officer may contact you if:
    •further documentation is required
    •a personal interview is required
    جالبه اگه آفیسر دمشق بخواد امتیاز بده که نه ما سابقه کار باید می فرستادیم و نه زبانی و نه Bnak statement و نه هر مدارکی که مربوط به فدراله! از روی چه مدرکی می خواد امتیاز بده!
    این مدارکو فکر نکنم بخواد اصلا
    یه چیزی فکر کنم نوشته تو بوکلت!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

سلام

بالاخره دو نفر پيدا شدن كه از طريق استاني اقدام كرده باشن بتونيم اطلاعات رد و بدل كنيم.
    ما از طريق خويشاوندي البرتا اقدام كرديم . نوامبر 2008 .نامه nomineeمون اواخر سال گذشته اومد.

مدارك خواسته شده به سوريه را هم may به سوريه ارسال كرديم. همونطور كه دوستمون blue sky گفته 28 ماه هم اينجا طول ميكشه.
    يه پرونده ديگه هم از طريق فدرال در جريان داريم .

ولي هردو واقعا دارن نااميد كننده ميشن. فكر نميكرديم بعد از دريافت نامه nomination انقدر مدت زمان ديگه اي طول بكشه ولي فعلا كه اينطوره .

شما كه police clearance رو نميتونيد الان ارائه كنيد حتما تو يه نامه بهشون توضيح بديد و بگيد كه اقدام كرديد و در اينده نزديك ميفرستيد.
    چون ما يك بار اول مدارك رو فرستاده بوديم اين فرمهاي supplementary مربوط به دمشق رو ارسال نكرده بوديم پرونده رو درسته برگردوندن كه كامل كنيد بعد ارسال كنيد. (فكر كنم فرم E37099 مربوط به سوريا است! )
    اميدوارم در راه اين پرونده موفق باشيد.
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

كسي ميتونه عنوان اين تاپيك رو عوض كنه به مهاجرت استاني. شايد كساني كه به اين روش اقدام كردن بتونن حضور داشته باشن. من هم به طور شانسي اين تاپيك رو باز كردم. هرچند مدتها بود دنبال كساني مي گشتم كه به همين طريق اقدام كرده باشند.
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

سلام ما از طریق خویشاوندی آلبرتا اقدام کردیم دسامبر 2008 الان تازه برامون فرم اومده که پر کنیم بفرستیم ویزا آفیس یک سوال داشتم نمی شه ویزا آفیس خودمون انتخاب کنیم چون ما ساکن ایران نیستیم که کمتر طول بکشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)