صفحه 5 از 211 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام
    فكر ميكنم دارم تو تاپيك نامناسبي سوال مي پرسم اما بي ربطم نيست
    من از استان ساسكاچوان معرفي شدم يعني منم مثه شما از يه استان معرفي شدم و از طرف اون استان شرايط لازمو كسب كردم بهم يه سري مدارك دادن براي مرحله فدرال كه بفرستم دمشق ...
    بعد از معرفي شدن از طرف استان تو مرحله دوم مداركمو طبق چك ليست دمشق فرستادم دمشق، سوال من اينه كه من يه ماهه فرستادم مداركو و رسيده اما هيچ خبري نيست. چطوري فايل نامبر فدرالم مياد؟ خودم كه لازم نيست براي فهميدن فايل نامبر كاري كنم؟

ممنون ميشم پاسخ بديد
    ویرایش توسط Blue Sky : July 14th, 2011 در ساعت 05:57 PM

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    سلام
    فكر ميكنم دارم تو تاپيك نامناسبي سوال مي پرسم اما بي ربطم نيست
    من از استان ساسكاچوان معرفي شدم يعني منم مثه شما از يه استان معرفي شدم و از طرف اون استان شرايط لازمو كسب كردم بهم يه سري مدارك دادن براي مرحله فدرال كه بفرستم دمشق ...
    بعد از معرفي شدن از طرف استان تو مرحله دوم مداركمو طبق چك ليست دمشق فرستادم دمشق، سوال من اينه كه من يه ماهه فرستادم مداركو و رسيده اما هيچ خبري نيست. چطوري فايل نامبر فدرالم مياد؟ خودم كه لازم نيست براي فهميدن فايل نامبر كاري كنم؟

ممنون ميشم پاسخ بديد
    سلام دوست عزیز از اونجای که شما موردتون خاص هست و متقاضیان مشابه شما اندک شمارند و وضعیت دمشق هم قمر در عقربه بهترین راه حل زدن فکس یا ایمیلی مفصل در خصوص مورد سوالتونه. قابل ذکره که رفتار VO در قبال شما مثل بچه های فدرال هست و میتونی از تایپینگ های مرتبط فدرال جوابتو بگیری.

موفق باشید
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط SoheilM نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز از اونجای که شما موردتون خاص هست و متقاضیان مشابه شما اندک شمارند و وضعیت دمشق هم قمر در عقربه بهترین راه حل زدن فکس یا ایمیلی مفصل در خصوص مورد سوالتونه. قابل ذکره که رفتار VO در قبال شما مثل بچه های فدرال هست و میتونی از تایپینگ های مرتبط فدرال جوابتو بگیری.

موفق باشید
    سلام
    مرسي بابت جوابت
    يعني امكانش نيست فايل نامبرمو خودشون بدن بدون پيگيري؟ الان ٢٥ روزه رسيده پروندم دمشق، اگه خودشون فايل نامبر ميدن بي زحمت! دي: تا كي صبر كنم بعدش ايميل
    بزنم؟ يه سوال ديگه فايل نامبرو با ايميل ميدن يا پست مي كنن به آدرسم يا ...؟
    ممنونم دوست عزير
    راستي از اونجايي كه دمشق چندين كشور ديگم بجز ايران رو مسئول رسيدگي به پرونده هاي مهاجرتشونه تعداد متفاضيايي كه از راه استاني دريافت مي كنه كم نيست، بعيد مي دونم آفيسر دمشق اطلاع كمي داشته باشه از روند رسيدگي به روش استاني
    ویرایش توسط Blue Sky : July 14th, 2011 در ساعت 11:38 PM

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

ما هم از روش استانی اقدام کردیم البته آلبرتا، تا اونجا که ما سوال کردیم پرونده های استانی روند کارشون در ویزا آفیس با بقیه پرونده ها فرق داره و از 6 تا 18 ماه طول می کشه نه 28 ماه ، در مورد آمدن فایل نامبر دوم مطمئن نیستم چون ما داریم مدارک پر می کنیم بفرستیم هنوز نفرستادیم ولی فکر کنم خودشون باید فایل نامبر براتون بفرستند ممکنه دو ماه طول بکشه

http://www.applyabroad.org/forum/sho...7%D9%84)/page2

http://www.albertacanada.com/immigra...omination.aspx

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط misteyes نمایش پست ها
    ما هم از روش استانی اقدام کردیم البته آلبرتا، تا اونجا که ما سوال کردیم پرونده های استانی روند کارشون در ویزا آفیس با بقیه پرونده ها فرق داره و از 6 تا 18 ماه طول می کشه نه 28 ماه ، در مورد آمدن فایل نامبر دوم مطمئن نیستم چون ما داریم مدارک پر می کنیم بفرستیم هنوز نفرستادیم ولی فکر کنم خودشون باید فایل نامبر براتون بفرستند ممکنه دو ماه طول بکشهhttp://www.applyabroad.org/forum/sho...7%D9%84)/page2http://www.albertacanada.com/immigra...omination.aspx
    سلام ممنونم دوست عزيز بابت پاسختونتو لينكاي خوبي كه گذاشتيد تو دوميش ذكر كرده كه دمشق ٢٨ ماه طول داده پرونده هاي مارچ٢٠١٠ تا ٢٠١١ رو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

سلام ما از طریق خویشاوندی آلبرتا اقدام کردیم دسامبر 2008 الان تازه برامون فرم اومده که پر کنیم بفرستیم ویزا آفیس یک سوال داشتم نمی شه ویزا آفیس خودمون انتخاب کنیم چون ما ساکن ایران نیستیم که کمتر طول بکشه؟
    راستش تا جايي كه براي ديگر دوستان هم ديديم اغلب به همون دمشق ارجاع شدن. مگر احتمالا كساني كه تو كشور دوم هم اقامت داشته باشند يا تبعه اونجا محسوب بشن. شايد بتونيد با يك ايميل ازشون سوال كنيد.
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    سلام ممنونم دوست عزيز بابت پاسختونتو لينكاي خوبي كه گذاشتيد تو دوميش ذكر كرده كه دمشق ٢٨ ماه طول داده پرونده هاي مارچ٢٠١٠ تا ٢٠١١ رو
    بله دمشق زده 28 ماه. يعني تو همون نامه فايل نامبر كه براي ما اومده بود هم لينك مربوط به timeline مربوط به provincial دمشق رو داده بودن كه عدد 28 ماه رو ذكر ميكنه.
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

ببخشید به کجا باید ایمیل بزنم و سوال کنم؟ ممنون می شم آدرسشو بدین به من

ApplyAbroad Champion

سلام
    فایل نامبر من رو بعد از 1 ماه دقیق، بعد از رسیدن مدارکم به دمشق، با پست فرستادن به آدرسم و به دستم رسید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

ببخشید به کجا باید ایمیل بزنم و سوال کنم؟ ممنون می شم آدرسشو بدین به من
    damascus-im-enquiry@international.gc.ca

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)