صفحه 51 از 211 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    طبق لینک آنکارا تو سال 2012، 10 تا ویزا صادر خواهد کرد به نظرم با توجه به تعطیل شدن سفارت دمشق باید سهمیه آنکارا بیشتر شه.
    زير همون مطلب كه سهميه ها رو اعلام كرده نوشته سفارت دمشق ديگه ويزاي دائم نميده و سهميش بين سفارت هاي ديگه كه به جاي دمشق هستن تقسيم ميشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineer, Isfahan University Of Technology

سلام دوستان،
    من یه سوال داشتم خوشحال می شم راهنماییم کنین. من پروسه مهاجرت استانی رو نمیدونم تو سایت cic هم خیلی گشتم ولی گیج شدم . تا جایی که فهمیدم باید حتما تو اون استان کسی رو داشته باشیم.
    می تونیین راهنمایی کنین جایی که بتونم اطلاعات پیدا کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - آزاد تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    طبق لینک آنکارا تو سال 2012، 10 تا ویزا صادر خواهد کرد به نظرم با توجه به تعطیل شدن سفارت دمشق باید سهمیه آنکارا بیشتر شه.
    حالا فوقش 20 تا دیگه ام اضافه بشه، آیا 30 پرونده برای 5 یا 6 کشور در یکسال یعنی ما رفتیم برای 2013 و 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

مطمنا سهمیه ویزا ی دمشق به نسبت اپلیکنتها ی هر کشور به ویزا افیسهای جدید در نظر گرفته شده منتقل میشه. قرار نیست که سهمیه ها رو بندازن سطل زباله! نگران نباشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

نیوشای عزیز بهترین مرجع همون CIC هستش .برید قسمت provincial nominee از اونجا به همه استانها لینک داره و توضیحات به صورت کامل ارائه شده. اگه قصدتون اینه که از طریق Family Streem اقدام کنید بله حتما بایستی در اون استان relative داشته باشید. ولی گروه های دیگه فکر نمیکنم که همشون این شرط رو احتیاج داشته باشن.البته بعضی استانها (البرتا) فعلا دیگه از طریق family streem مهاجر نمی گیرن!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineer, Isfahan University Of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط hrabee نمایش پست ها
    نیوشای عزیز بهترین مرجع همون CIC هستش .برید قسمت provincial nominee از اونجا به همه استانها لینک داره و توضیحات به صورت کامل ارائه شده. اگه قصدتون اینه که از طریق Family Streem اقدام کنید بله حتما بایستی در اون استان relative داشته باشید. ولی گروه های دیگه فکر نمیکنم که همشون این شرط رو احتیاج داشته باشن.البته بعضی استانها (البرتا) فعلا دیگه از طریق family streem مهاجر نمی گیرن!
    ممنون از راهنماییتون . راستش من اکتبر 2006 از طریق فدرال اقدام کردم . (سیمپلیفاید) واقعیتش دیگه نامید شدم . و میخوام استانی اقدام کنم. الان هم رفتم لینکهای استانی رو نگاه کردم. همین ساسکاچوان ، منظورش از Job Offer اینه که اول باید یه employer پیدا کنم که منو بخواد؟؟؟؟ این که خیلی سخته

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

بله دقیقا همین هست . هستن دوستانی که جاب افر گرفتن ،میتونین از اونها بیشتر جویا شید.

Junior Member

پرونده هاي دمشق بين چهار تا كشور تقسيم شده اگر سهميه استاني دمشق رو بر فرض محال به طور مساوي هم تقسيم بشه به هر سفارت 180 تا ويزا ميرسه . البته اينطور نيست چون آنكارا شده PRC جديد و مطمئنا" بيشتر سهميه ويزاها تو هر قسمت به انكارا ميرسه.

Junior Member

من نگران اين بودم كه معلوم نبود پرونده هاي استاني ايراني ها كجا رفته. كه بعد از اينكه واسه hanap نامه اومد مطمئن شدم پرونده ها اونجا هستن. ديگه بقيش با خداست. فقط نميدونم چرا تو تايم پروسسينگ واسه گروه ما هيچ تايمي نزده

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

چون تعداد پرونده هایی که تو آنکارا تو گروه استانی بررسی میشده خیلی کم بوده برای همین انتهای همون صفحه که پرسسینگ تایم رو داده به عنوان توضیح گفته که زمان وقتی اعلام میشه که ویزا آفیس ۱۰ تا پرونده یا بیشتر رو توی ۱۲ ماه بررسی کرده باشه. خوب 10 تا پرونده نداشتن دیگه!!!!!!!!!!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)