صفحه 54 از 211 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

دوست عزیز سال نو شما هم مبارک ! خیلی خوشحالم که بالاخره خبری هم برای شما شد . لطف میکنید تاریخ ای میل و همین طور تاریخ صدور فایل نامبرتون (اون که نامش براتون اومد )رو برامون بگین ؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - آزاد تهران

تاریخ نامه 21 مارس بود که البته من امروز دیدم. در خصوص عدم سوءپیشینه همسر ،من برای ایشون نفرستاده بودم، چون ندیده بودم که برای همسر هم ارسال سوء پیشینه الزامیست. ضمنا هیچ خبری هم از مدیکال فعلا نیست!!

Junior Member

مبارك باشه akadashu جان. همينكه ازتون چيزي خواستن جاي شكرش باقيه. اينجور كه من سر در آوردم وقتي از كسي لندينگ في ميخوان كه پروسش تموم شده . تو آدرس پايين قسمت FEE/RPFR/REFUNDS رو بخونين كه مال سفارت كانادا تو تركيه هستش.
    http://www.canadainternational.gc.ca...g=eng&view=d#F
    پرونده استاني

Junior Member

اين صفحه رو هم ببينيد كه نوشته در اكتبر 2011 سفارت كانادا در آنكارا فقط نه تا پرونده فعال استاني داشته كه به پنج تاش ويزا داده و چهار تاش هنوز تكميل نشده. آخر فهميديم چرا تو مدت زمان بررسي پرونده استاني در آنكارا زمان نزده چون كمتر از ده تا پرونده استاني داشتن. اينم آدرسش
    http://www.cic.gc.ca/opendata-donnee...000023-eng.xls
    پرونده استاني

دوستان من اگر به سفارت در آنکارا بخواهم ایمیل بزنم به چه آدرسی باید بزنم؟ من در آخرین روز هایی که هنوز سفارت در دمشق باز بود یک سری مدارک آپدیت فرستادم الان نگرانم نکنه نرسیده باشه یا در این جا به جایی لحاظ نشده باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

ankara-im-enquiry@international.gc.ca
    گرچه تا بیان جواب بدن خیلی طول می کشه . جواب من رو که 1 ماهه دادن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - آزاد تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط eb58 نمایش پست ها
    مبارك باشه akadashu جان. همينكه ازتون چيزي خواستن جاي شكرش باقيه. اينجور كه من سر در آوردم وقتي از كسي لندينگ في ميخوان كه پروسش تموم شده . تو آدرس پايين قسمت FEE/RPFR/REFUNDS رو بخونين كه مال سفارت كانادا تو تركيه هستش.
    http://www.canadainternational.gc.ca...g=eng&view=d#F
    ممنون eb58 عزیز انشاالله زودتر پروسه بچه های این فروم که زیاد هم نیستند به سرانجام برسه.اما درخواست لندینگ فی قبل از مدیکال کمی سوال برانگیزه؟ نشنیدم تا حالا شما چطور؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

akadashu عزیز من حدود ۱.۵ ماه پیش برای اینکه بفهمم پرونده ام کجاست ای میل براشون زدم و گفتم میشه لندینگ فی رو براتون بفرستم (آخه این مبلغ رو هر موقع ای میشه پرداخت کرد،گرچه روتین این هست که با مدیکال میگیرن !!!!!!!) و هفته پیش جواب رو دادن که بله میتونی بفرستی . شما هم مطمئن باش که دیگه تا مدیکالت راهی نیست ! شاید همین الان هم تو راه باشه!!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط akadashu نمایش پست ها
    ممنون eb58 عزیز انشاالله زودتر پروسه بچه های این فروم که زیاد هم نیستند به سرانجام برسه.اما درخواست لندینگ فی قبل از مدیکال کمی سوال برانگیزه؟ نشنیدم تا حالا شما چطور؟
    براي بعضي از گروه ها كه فرض بر اين بود كارشون كمتر از يك سال طول بكشه همون اول ازشون لندينگ ميگرفتن ولي الان ديگه اينطور نيست و تا پروسه تموم نشده باشه لندينگ نميگيرن. منظورم از پروسه بگراند چك و سكيوريتي چك هستش. وقتي بكگراند چك تموم ميشه پرونده شما ميره براي سكيوريتي چك. حدود سه ماه بعد پرونده رو دوباره باز ميكنن و كلا" دو حالت زير اتفاق ميافته:
    1- اگر سكيوريتي چك مشكل نداشته باشه از شما مديكال و لندينگ رو درخواست ميكنن.
    2- اگر در سكيوريتي چك سئوالي پيش اومده باشه همراه مديكال اون سئوال رو از شما هم ميكنن و يا مداركي ميخوان كه ابهام رو برطرف كنه و تا قانع نشن از شما درخواست لندينگ نميكنن.
    يعني درخواست لندينگ به معني اتمام سكيوريتي چك هستش.
    مثلا" از من همراه مديكال چند تا سئوال در مورد محل كارم كرده بودن. كه من فرستادم و يك ماه بعد از ارسال مديكال و جواب سئوال از من لندينگ خواستن.
    چون ما استاني هستيم مرحله بكگراند چك در استان انجام شده و به محض دريافت مدارك ما در فدرال پرونده مستقيم ميره سكيوريتي چك. حدود سه الي چهار ماه بعد جواب سكيوريتي مياد و اونها پرونده رو IN PROCCESS ميكنن و مديكال رو با سئوالات اضافي يا بدون اون ميفرستن.
    وقتي لاين مديكال اضافه شد يعني مديكال هم مشكل نداره.
    يعني وقتي لاين مديكال اضافه شد و لندينگ في درخواست و به وسيله اونها از برداشت شد كار تموم شده هست.
    زيادي نوشتم نه. اين اطلاعات رو من در زمان شخم زدن سايتهاي مختلف بدست آوردم

خود سكيوريتي چك چند مرحله داره و اينكه از شما لندينگ خواستن احتمالا" به اين خاطره كه شما مراحل اصليشو رد كردين
    ویرایش توسط eb58 : March 26th, 2012 در ساعت 04:15 PM
    پرونده استاني

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - آزاد تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط eb58 نمایش پست ها
    براي بعضي از گروه ها كه فرض بر اين بود كارشون كمتر از يك سال طول بكشه همون اول ازشون لندينگ ميگرفتن ولي الان ديگه اينطور نيست و تا پروسه تموم نشده باشه لندينگ نميگيرن. منظورم از پروسه بگراند چك و سكيوريتي چك هستش. وقتي بكگراند چك تموم ميشه پرونده شما ميره براي سكيوريتي چك. حدود سه ماه بعد پرونده رو دوباره باز ميكنن و كلا" دو حالت زير اتفاق ميافته:
    1- اگر سكيوريتي چك مشكل نداشته باشه از شما مديكال و لندينگ رو درخواست ميكنن.
    2- اگر در سكيوريتي چك سئوالي پيش اومده باشه همراه مديكال اون سئوال رو از شما هم ميكنن و يا مداركي ميخوان كه ابهام رو برطرف كنه و تا قانع نشن از شما درخواست لندينگ نميكنن.
    يعني درخواست لندينگ به معني اتمام سكيوريتي چك هستش.
    مثلا" از من همراه مديكال چند تا سئوال در مورد محل كارم كرده بودن. كه من فرستادم و يك ماه بعد از ارسال مديكال و جواب سئوال از من لندينگ خواستن.
    چون ما استاني هستيم مرحله بكگراند چك در استان انجام شده و به محض دريافت مدارك ما در فدرال پرونده مستقيم ميره سكيوريتي چك. حدود سه الي چهار ماه بعد جواب سكيوريتي مياد و اونها پرونده رو IN PROCCESS ميكنن و مديكال رو با سئوالات اضافي يا بدون اون ميفرستن.
    وقتي لاين مديكال اضافه شد يعني مديكال هم مشكل نداره.
    يعني وقتي لاين مديكال اضافه شد و لندينگ في درخواست و به وسيله اونها از برداشت شد كار تموم شده هست.
    زيادي نوشتم نه. اين اطلاعات رو من در زمان شخم زدن سايتهاي مختلف بدست آوردم

خود سكيوريتي چك چند مرحله داره و اينكه از شما لندينگ خواستن احتمالا" به اين خاطره كه شما مراحل اصليشو رد كردين
    ممنون از اطلاعات و دلگرمی تون . راستی شما برای کدوم استان اقدام کردید؟ و پاس ریکوءست شدید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)