صفحه 61 از 211 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

سلام به همه کاربرای محترم این موضوع
    hrabee, hanap شما دو عزیز تا حالا با آنکارا مکاتبه کردید؟ بقیه دوستان چطور؟
    تا حالا از آنکارا ایمیلی یا خبری درباره پروندتون گرفتید؟ (ایمیل قالبی که به همه جواب میدن کپی پیست می کنن منظورم نیست) فروم های دیگه غیر فارسی رو اگه خوندید، می دونید که بخش مهاجرت استانی آنکارا شروع به فعالیت کرده روی پرونده هایی که از دمشق منتقل شده یا نه؟
    ممنون میشم جواب بدید، مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

سلام
    من الان نزدیک به 22 ماهه منتطر مدیکال کبک هستم میخواستم از وضع شما که به این استان اقدام کردید جویا شم.؟؟

اوضاع کار تو استان شما بهتره یا کبک؟؟

ممنون میشم جواب بدین

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

بله blue sky عزیز برای hanap که مدیکال اومده ،ازakadashu آپدیت خواستن .منهم ؟یه نامه فرستادم و از وضعیت پروندم پرسیدم و منتظر جواب هستم و احتمالا عازم آنکارا!!!!!!.

من در مورد استانی چیزی پیدا نکردم ولی اسپانسرشیپی هاشون فقط 1 مورد pr داشتن
    ویرایش توسط hrabee : April 25th, 2012 در ساعت 12:53 PM

سلام.عازم انکارایید؟؟!!! برای مصاحبه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط hrabee نمایش پست ها
    بله blue sky عزیز برای hanap که مدیکال اومده ،ازakadashu آپدیت خواستن .منهم ؟یه نامه فرستادم و از وضعیت پروندم پرسیدم و منتظر جواب هستم و احتمالا عازم آنکارا!!!!!!.
    دریافت فایل نامبر دوم از سوریه: 18 ژانویه 2010---اپدیت مدارک:1 اکتبر 2011----دریافت مدیکال:14 نوامبر 2011----انجام مدیکال :5 ژانویه 2012----پاس رکوئست:6 دسامبر 2012---دریافت ویزا:2 ژانویه 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

نه مصاحبه کجا بود؟!،اگه جوابی از آنکارا نگیرم میرم ببینم جریان چیه که خبری از پروندم نیست !!!!!!!!

نه مصاحبه کجا بود؟!،اگه جوابی از آنکارا نگیرم میرم ببینم جریان چیه که خبری از پروندم نیست !!!!!!!!
    از فایل نامبر شما در دمشق چیزی نمیگذره....فکر نمیکنید واسه این کارا یه خورده زوده!
    دریافت فایل نامبر دوم از سوریه: 18 ژانویه 2010---اپدیت مدارک:1 اکتبر 2011----دریافت مدیکال:14 نوامبر 2011----انجام مدیکال :5 ژانویه 2012----پاس رکوئست:6 دسامبر 2012---دریافت ویزا:2 ژانویه 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

دوستانی که تقریبا همزمان با من بودند تغییراتی داشتن من میگم شاید پروندم که با کامیون میرفته آنکارا از کامیون افتاده باشه بیرون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوستانی که تقریبا همزمان با من بودند تغییراتی داشتن من میگم شاید پروندم که با کامیون میرفته آنکارا از کامیون افتاده باشه بیرون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ایشالا که اتفاقی واسه پرونده ی شما نیفتاده.....ولی خارج از شوخی خیلی طول کشید تا از ما اپدیت و مدیکال خواستند.به نظرم یه خورده باید بیشتر صبر کنید........

ApplyAbroad Champion

من در مورد استانی چیزی پیدا نکردم ولی اسپانسرشیپی هاشون فقط 1 مورد pr داشتن
    مرسی از جوابتون، ممنونم
    چه عالی، امیدوارم hanap عزیز سریعتر پاسپورت ریکوئست بشن و شما هم هرچه زودتر مدیکالتون بیاد و انجام بدید و بفرستید.

یه سوال دیگه ، ممنون میشم اینم همه دوستان جواب بدن.

اینکه وقتی پرونده هامون به آنکارا منتقل شده لاین معروف:
    We transferred your application to the Ankara office ...
    به ecas شما اضافه شده یا نه؟!!
    از دوستان من هستن که پرونده استانی بودن دمشق و مدیکالو 4 ماه پیش انجام دادن و فرستادن و دمشقم گرفته و مانی اردرم ازشون دمشق خواسته بود و فرستادن بعدش خورد به تعطیلی دمشق از بدشانسیشون وگرنه باید 3 ماه پیش پاسپورت ریکوئست میشدن و تاحالا از آنکارا هیچ خبر و مکاتبه ای نگرفتن، برای اونا این لاین اضافه نشده.

احتمالا برای hanap که مدیکالشون اومده اضافه شده، من حدس می زنم اضافه شدن این لاین یعنی که رسما آنکارا کار روی پرونده رو شروع کرده.

مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

نه دوست عزیز تنها در مورد تعداد کمی از بچه های ۳۸ شغله و ۲۹ شغله انتقال به آنکارا در ecas اعلام شده.(چون تعداد بیشتر اونها ورشویی اند) برای ما و کبکی ها تنها موقعی که مدیکالی اومد و یا آپدیتی خواسته شد انتقال پرونده همزمان با اون توی ای-میل اعلام شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)