صفحه 9 از 211 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

مرسی سمیرا جون از جوابت
    منظور من این بود که آلبرتا ازمون ریز نمره خواسته نه دمشق . آلبرتا برایnominee مون ریز نمره خواسته
    و این یکم برام عجیبه.آیا آلبرتا از شما هم خواسته بوده ؟ من تو زیر گروهه فامیلی استریم هستم. برای شهر Fort Mcmurray

نقل قول نوشته اصلی توسط hrabee نمایش پست ها
    مرسی سمیرا جون از جوابت
    منظور من این بود که آلبرتا ازمون ریز نمره خواسته نه دمشق . آلبرتا برایnominee مون ریز نمره خواسته
    و این یکم برام عجیبه.آیا آلبرتا از شما هم خواسته بوده ؟ من تو زیر گروهه فامیلی استریم هستم. برای شهر Fort Mcmurray
    سلام.بله ادمنتون از من هم ریز نمرات آخرین مدرک تحصیلیم رو خواست اما از همسرم خیر.البته همسرو main applicant هستن.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط hrabee نمایش پست ها
    دوستان سلام
    منهم برای آلبرتا اقدام کردم. دسامبر 2008 .الان ازمون ریز نمرات دانشگاه رو خواستن . می خواستم بدونم شما هم این مورد رو دا شتین ؟ و اینکه میشه لطف کنید و لیست کامل مدارک ارسالی به سوریه رو برام بنویسید.مرسی از همتون.
    سلام
    برای مدارک ارسالی به دمشق تو مرحله دوم بعد از کاندیدای مهاجرت شدن از یکی از استانای کانادا
    ببین دوست گرامی، شما فایل pdf زیرو اول دانلود کن، توجه داشته باشید که لینک زیر ورژنه ماهه پیش این document هست و حتما از سند document زیر استفاده کنید و اینکه در اصل چک لیست و باید تو مربعاش تیک بزنید و خود این document رو هم به همراه مواردی که میگم بفرستید .
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kits/guides/E37099.pdf
    از صفحه 2 از 15 صفحه این فایل pdf یه کادر باز شده که با forms شروع میشه و تا 6 ادامه داره، تو این کادر هر جا جلو هر موردی که Bold یا پررنگ شده یک مربع خالی هست که زیر P هست، مخصوص شماست.
    بعلاوه اینکه از صفحه 10 تا 13 رو هم باید پرینت بگیرید پر کنید و بفرستید به دمشق.
    در ضمن تو صفحه 7 یه کادری زیره Residents of Iran هست که مدارک تو این کادرم باید آماده کنید و بفرستید.
    توجه داشته باشید که اصل سو پیشینه رو به همراه ترجمش بفرستید.
    هر کدوم از موارد بالا رو نفرستید مثلا فرمای 10 تا 13 پرنکتید و نفرستید پروندتون کامل برگشت می خوره و باید دوباره کامل کنید و بفرستید و ....

فرمارو از تو سایت cic دانلود کنید تا آخرین ورژن باشند چون فرما دو ماهه که تغییر کردن.
    سایت زیر توش چندین و چند لینک دانلود فرم هست
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...pplication.asp
    که شما فقط نیاز داری فرمایی رو دانلود کنی که تو چک لیستی که خدمتتون عرض کردم، باشه.
    شاد باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

ممنون بلو اسکای گرامی
    من این لینک هایی که شما گفتید رو قبلا چک کرده بودم و میخواستم بدونم که در عمل
    چه مدارکی رو ازمون میخوان . چون این جور که دستم اومده مدارک در خواستی یه کوچولو با هم فرق میکنه و من تصمیم داشتم که یه اوریجی به دست بیارم .باز هم ازتوضیحات
    دقیقتون یک دنیا ممنون

ApplyAbroad Champion

سلام من فكر نكنما، مدارك يكيه واسه همه فرقي نداره. نظر بقيه بچه هاي اين موضوع رو هم جويا شيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

سلام
    hrabee عزيز البرتا از ما هم مدرك و ريز نمرات رو به طور كامل خواسته بود و ريز نمرات هم بايد به طور رسمي از دانشگاه ارسال ميشد! ما هم از طريق خانوادگي اقدام كرديم. بعد هم اينكه مداركي كه البرتا ميخواد با دمشق فرق ميكنه . البرتا رو هرچي ميخواد ميفرستيد بعد كه بررسي كامل شد و شما رو nominate كردن و نامه اش اومد شما اون نامه رو همراه مدارك دمشق (روش PNP) همين توضيحاتي كه بلواسكاي داد مي فرستيد
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

پرونده اول ما هم هنوز بسته نشده. ولي بايد خودمون درخواست بسته شدنش رو به ورشو بديم. از طريق ايميل درخواست دادم ولي خبري نشده حالا بايد به طور رسمي هم امضا شده براشون پست بكنم.
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط تيستو نمایش پست ها
    سلام
    hrabee عزيز البرتا از ما هم مدرك و ريز نمرات رو به طور كامل خواسته بود و ريز نمرات هم بايد به طور رسمي از دانشگاه ارسال ميشد! ما هم از طريق خانوادگي اقدام كرديم. بعد هم اينكه مداركي كه البرتا ميخواد با دمشق فرق ميكنه . البرتا رو هرچي ميخواد ميفرستيد بعد كه بررسي كامل شد و شما رو nominate كردن و نامه اش اومد شما اون نامه رو همراه مدارك دمشق (روش PNP) همين توضيحاتي كه بلواسكاي داد مي فرستيد
    سلام تیستو عزیز.
    ظاهرا شما هم مثل ما اقدام کردید.از طریق family streem؟ درسته؟ما هم 2008 برای ادمنتون اقدام کردیم و الان مدیکال دادیم و منتظر پاس ریکویست هستیم.شما چطور؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

تیستوی عزیز منظورتون از ارسال ریزنمره از دانشگاه چیه؟ ما ریز نمره ها رو از دانشگاه گرفتیم دادیم دارالترجمه .یعنی خود دانشگاه ارسال میکنه؟ ما ریز نمرات رو سال ۱۳۸۵ گرفتیم

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

تیستو جان تفاوت
    رسمی و غیر رسمی بودن ریز نمره چی ؟همون تر که گفتم من ۵ سال پیش ریز نمره ها رو گرفتم.گرفتن رسمی طول میکشه اخه من تا ۲۹ سپتامبر بیشتر وقت ندارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)