سلام. من ۳۳ سال دارم و مجردم. در ایران فیلم ساز هستم اما متاسفانه هیچ آینده ای رو برای خودم نمی بینم. یکی از دوستانم که در امریکا زندگی میکنه مکزیک رو پیشنهاد داد. خیلی بررسی کردم، بنظرم برای زندگی و ادامه تحصیل گزینه خیلی خوبی اومد. به همین دلیل تقریبا یکساله معلم زبان اسپانیایی گرفتم و شروع به یادگیری این زبان کردم. اما برای رفتن به مکزیک از طریق اموزشگاه IMAC ( در گوادالاخارا) قصد دارم اقدام کنم تا تقریبا در طول ۹ ماه تا یکسال بتونم به زبان اسپانیایی مسلط شم. اما چند تا سوال دارم که خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید؛
۱. هزینه اموزشگاه زبان در ماه چیزی در حدود ۶۲۰ دلار میشه و هزینه ماهیانه زندگی با یک خانواده خارجی هم چیزی در حدود ۴۰۰ دلار میشه. بنظرم با توجه به مطالبی که گذاشته شده قیمت ۱۰۰۰ دلار باید بالا باشه درسته؟ اگر درسته، چکار باید کنم تا هزینه هام پایین بیاد؟
۲. با ۵۰ میلیون تومن میشه هزینه یکسال رو کاملا ساپورت کرد و یک زندگی مجردی خوب داشت؟
۳. اینکه میشه به اموزشگاه های زبان اینچنینی اطمینان کرد و میشه در مدت تقریبا یکسال توی رشته خودم کاری پیدا کنم؟
۴. در نهایت امکان داره چند تا از بچه های ایرانی مقیم مکزیک ( گوادالاخارا) رو بهم معرفی کنید؟