صفحه 58 از 60 نخستنخست ... 848495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

با سلام،
    ببخشید از دوستان کسی هست که اطلاع داشته باشه در مورد نحوه ی اخذ ویزای تحصیلی مکزیک ؟ مدارک لازم و ...
    چون من از یکی از دانشگاه های مکزیک با بورسیه قبول شدم. الان دقیقا نمی دونم که چه مدارکی باید آماده کنم. در سایت سفارت یک سری مدارک نوشته ولی مشخص نکرده که ویزای دانشجویی چه مدارکی میخواد. کسایی که بورسیه میگیرند هم نیاز به ارائه مدرک بانکی ۵۰ میلیون هم هنوز دارند؟
    ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی

سلام
    از دوستان کسی می‌دونه که آیا بدون مدرک IELTS میشه برای پذیرش و ویزا برای مستر اقدام کرد؟؟؟
    تمام مدارکم کامله و یه مقاله ISI با ایمپکت نیم(نفر سومی) هم دارم

ممنون از راهنماییتون...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط europa0007 نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی می‌دونه که آیا بدون مدرک IELTS میشه برای پذیرش و ویزا برای مستر اقدام کرد؟؟؟
    تمام مدارکم کامله و یه مقاله ISI با ایمپکت نیم(نفر سومی) هم دارم

ممنون از راهنماییتون...

سلام تا جایی که من میدونم داشتن مقاله اصلا اجباری نیست و کسی هم در موردش از شما نمیپرسه، و در دوره ارشد شما سه ترم فقط واحد درسی دارین و یه ترم پروژه ارشد، البته اگه بخوایین همون جا مستقیم دکترا هم بخونین همون پروژه را هم میشه کنسل کرد و وارد دکترا شد و پروژه تون را در مرحله دکترا ادامه بدین. کتابها کلا به انگلیسی هست و بعضی مواقع اسپانیایی که خیلی شباهت زیادی به انگلیسی داره. اگه ایلتس ندارین حتی پاتون را از ایران در حد توریستی هم بیرون نذارین، نظر منه، چون خیلی از فرصتهای زندگی را از دست خواهید داد، و حتی اگر بدون ایلتس هم دانشگاه شما را بپذیره یه ترم نمی تونی در دانشگاه دوام بیاری، زبان اهمیت وصف ناپذیری داره، نگران اسپانیایی نباشید در محل یاد میگیرید زبان خیلی آسونیه

Junior Member

با سلام و وقت بخير
    دوستان ممنون ميشم ك درمورد شرايط من راهنمايي بفرماييد
    استادي تو مكزيك، دانشگاه تكنولوژي كو منتري ، همسرمو كامل ميشناسه و باهم چنتا مقاله كار كردن و بهشون آفر داده ك هرچندماهي ك ميتوني بيا و بعنوان ريسرچر با ما كار كن،
    از طرفي من و همسرم قصد رفتن ب امريكا براي پست داك داريم و در حال انجام كارهاشيم، البته هنوز نامه دانشگاه صادر نشده و پروسه ويزا هم زمانبره و اينكه با يكم سرچ كردن فهميدم ظاهرا ويزاي مكزيك زمانبر نيس و راحته، ميخواستم بپرسم كسي هست نظر بده ك اصلا منطقي هست مثلا ٣ماهه بريم مكزيك ك از زمانمون استفاده كنيم و هم درآمد خوبي داشته باشيم، هم بهرحال تجربه زندگي در مكزيك هم جذابه برامون.
    اصلا بطور متوسط چقدر طول ميكشه از زماني ك ب استاد بگيم ما ميايم، تا پروسه اداري كارهاي دانشگاه مونتري انجام بشه و درخواست ويزا كنيم و ويزا صادر بشه؟
    خيلي خيلي ممنون ميشم اگه كسي لطف كنه و راهنمايي كنه.

Junior Member BlueItManager آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

سلام بر شما اگر احساس میکنید زندگی خودتون و همسرتون رو دوست دارید به کشورهای بشدت نا امن و خطرناکی مثل مکزیک نروید چند سال پیش تیم ملی نوجوانان فوتبال ایران به پایتحت مکزیک رفته بودند و و طبق تعریف مدیر کاروان دقیقا شرایط اقامتشون تو هتل عین پادگان فراهم و گوش زد شده بود به همه اعضایی تیم که به هیج وجه از هتل بیرون نروند الا با اتوبوس تیم به ورزشگاه !!!!...خوب دیگه معلومه چه جهنم دره ای بوده و هست

نقل قول نوشته اصلی توسط alipanah_f نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخير
    دوستان ممنون ميشم ك درمورد شرايط من راهنمايي بفرماييد
    استادي تو مكزيك، دانشگاه تكنولوژي كو منتري ، همسرمو كامل ميشناسه و باهم چنتا مقاله كار كردن و بهشون آفر داده ك هرچندماهي ك ميتوني بيا و بعنوان ريسرچر با ما كار كن،
    از طرفي من و همسرم قصد رفتن ب امريكا براي پست داك داريم و در حال انجام كارهاشيم، البته هنوز نامه دانشگاه صادر نشده و پروسه ويزا هم زمانبره و اينكه با يكم سرچ كردن فهميدم ظاهرا ويزاي مكزيك زمانبر نيس و راحته، ميخواستم بپرسم كسي هست نظر بده ك اصلا منطقي هست مثلا ٣ماهه بريم مكزيك ك از زمانمون استفاده كنيم و هم درآمد خوبي داشته باشيم، هم بهرحال تجربه زندگي در مكزيك هم جذابه برامون.
    اصلا بطور متوسط چقدر طول ميكشه از زماني ك ب استاد بگيم ما ميايم، تا پروسه اداري كارهاي دانشگاه مونتري انجام بشه و درخواست ويزا كنيم و ويزا صادر بشه؟
    خيلي خيلي ممنون ميشم اگه كسي لطف كنه و راهنمايي كنه.

Monterrey Institute of Technology is a well-known university in Mexico. Mexico is a very broad country like Iran. There are some places that might be dangerous to live but not all the cities. For example, Cancun and Monterrey are quite safe, however, there is no comparison to European countries or Canada when it comes to Safety. In general, it could be a good alternative on the table if you do not have any other choice!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hs58ir نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی مکزیک کشور ارزانیه و بورس خوبی هم میده برای پیدا کردن استاد راهنما باید به وبسایت دانشکده مربوطه برید و اساتیدی که زمینه کاریشون با شما یکسانه ایمیل بزنید و یا به اساتیدی که زمینه کاریشون را دوست دارین . ضمننا با کوردیناتور دانشکده هم میتونید تماس بگیرید. شهر مکزیکو سیتی مثل همه پایتخت ها هزینه مسکن بالاست ولی دانشگاه عالیی است .
    از گوگل برای ترجمه کل وبسایت استفاده کن. دانشگاهای مورد تایید ایران را تویه وبسایت وزارت علوم میتونید ببینید.

سلام. ممنون میشم اگر این 2 سوال منو هم جواب بدین.
    1. آیا دکتری معماری توی UNAM به زبان انگلیسی تدریس میشه یا اسپانیایی؟
    2.شانس گرفتن بورسیه چطوره؟
    و اینکه آیا دانشگاه های دیگه ای برای دکتری معماری هست که زبانشون انگلیسی باشه؟

ممنونم از وقتی که میذارین.

سلام دوستان .اگر راهی برای تبدیل ویزا توریستی تو مکزیک هست و اطلاع دارید راهنمایی کنید ممنونم

ولی آمارهای جهانی حرف شما رو تایید نمیکنه ! بر اساس شاخص کیفیت زندگی در سال 2018 مکزیک در رتبه 47 و ایران در رتبه 70 قرار داره ! این شاخص براساس قدرت خرید ، امنیت و غیره هست :
    https://www.numbeo.com/quality-of-li...by_country.jsp

پاسپورت مکزیک در رتبه 24 جهان هست و از کشورهای درست حسابی فقط امریکا و استرالیا ویزا میخواند و بقه مثل انگلیس ، کانادا ، ژاپن و ... ویزا نمیخواند !
    https://en.wikipedia.org/wiki/Visa_r...xican_citizens

و پاسپورت ایران در رتبه 97 !
    https://en.wikipedia.org/wiki/Visa_r...anian_citizens

حالا لطفا بگید کجا دقیقا جهنم دره هست ؟ ایران یا مکزیک ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mdfarzaneh نمایش پست ها
    سلام دوستان .اگر راهی برای تبدیل ویزا توریستی تو مکزیک هست و اطلاع دارید راهنمایی کنید ممنونم

در مورد تبدیل ویزای توریستی به ویزای کاری میتونم با اطمینان بگم باید برگردید و از طریق سفارت پیگیری کنید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)