صفحه 49 از 60 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

نقل قول نوشته اصلی توسط hs58ir نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من از دانشگاه BUAP در شهر PUEBLA در مکزیک پذیرش برای دکترا با بورس کناسیت گرفتم و ویزای دانشجویی مکزیک را هم جند روز پیش از سفارت گرفتم.
    میخواستم بپرسم کسی میدونه حالا چطوری بلیط به این کشور مکزیک را برنامه ریزی کنم که ارزون ترین و سر راسترین بلیط گیرم بیاد صمننا من با خانواده هستم و یه فرزند هم دارم. از دوستانی که مکزیک رفتند ممنون میشم راهنمایی کنن.
    میشه لطف کنی شرایطتم بگی؟ تجربتو در این پروسه؟ موفق باشی تبریک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط makanzamani نمایش پست ها
    یه سوال
    واسه جه مقطعی میخاین؟
    واقعا شرط معدل 16 رو حساسن؟
    پس تکلیف نمره زبان خوب یا مقاله جی میشه؟
    وقتی با معدل بالای 16 میشه رفت کانادا راحت
    چرا مکزیک؟
    من واسه مونتری اومدم بفرسم نمیشه
    جایی نداره فایلی بذاری که من اینه رزومه علمیم
    واسه دکتذی مخابرات میخام

واسه جند استادتوی برزیل فرستادم
    داشتن منو میخوردن

انگار اولین دانشجویی بودم که واسشون اپلای کرده
    سلام من مقطع لیسانس میخواستم برم که پشیمون شدم.

اصلا" جواب نمیدن من یک ایمیل زدم الان 1 ماه شده جواب نمیدن .

بعد یکی از دوستان که رفته بود میگفت زیاد مهاجر نداره این کشور کلا" زندگی تو کشور های آمریکای لاتین سخته باید روحیه خیلی قوی داشته باشی.

معدل کم تر از 16 باشه قبول میکنن ولی بورس نمیدن این صفحه رو بخون نوشته باید حداقل معدل 16 باشه :
    http://embamex.sre.gob.mx/iran/index.php/fa/becas

Junior Member

سلام خدمت همه
    از دوستان با تجربه تقاضا داشتم در صورت امکان یک لیست از تمامی هزینه های قبل از سفر (از جمله : ترجمه و ارسال مدارک ، صدور ویزا، بلیط هواپیما، و.........) و هزینه هایی که در ابتدای ورود ما به مکزیک وجود دارد ، در تاپیک قرار دهند تا بتونیم تخمین بزنیم چقدر باید هزینه کنیم . البته فرض بر این باشد که فاند گرفتیم.
    یه سوال دیگه هم اینکه اگر فاند داشته باشیم اولین پرداختش به ما کی هست ؟ یعنی تا وارد مکزیک شدیم بهمون میدن یا باید 1 ماه صیر کنیم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی

سلام
    آیا هیچ موسسه مهاجرتی در ایران وجود نداره که بتونیم برای کشورهای مکزیک یا آرژانتین یا شیلی بتونیم درخواست ویزای تحصیلی بدیم؟
    یا حتما باید با دانشگاهها و اساتید مکاتبه داشته باشیم

Junior Member

سلام خدمت بزرگواران من میخواستم برا مقطع فوق لیسانس مکزیک اقدام کنم ، من معدلم چهارده هست که با توجه به قراین شامل بورس نمیشم ، از اونجا که باید با هزینه شخصی اقدام کنم بابت هزینه ها و شهریه ها کمک میخوام همچنین مدارک مالی مورد نیاز سفارت در حالت بدون بورسه چیه و برای اثبات تمکن مالی چیا باید ارايه داد ممنونم اگر راهنمایی کنید؟

Junior Member Setareh1998 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics, Sao paulo

نقل قول نوشته اصلی توسط europa0007 نمایش پست ها
    سلام
    آیا هیچ موسسه مهاجرتی در ایران وجود نداره که بتونیم برای کشورهای مکزیک یا آرژانتین یا شیلی بتونیم درخواست ویزای تحصیلی بدیم؟
    یا حتما باید با دانشگاهها و اساتید مکاتبه داشته باشیم
    اگر با دانشگاه مکاتبه کنید بهتر و مطمین تره حداقل سرتون کلاه نمیره و فکر کنم اکثر این موسسات در زمینه امریکای جنوبی بی تجربه باشن چون افراد کمی میان امریکاه جنوبی .
    ستاره>بهادری>27>سنندج>لیسانس >مازندران>فوق>سائوپائلو>فیز یک حالت جامد>حسرت به دل مونده پلیمر امیرکبیر>دختر 8 ساله(سوفیا)>پسر 5 ساله(سام)>دختر6ماهه(سارا)> درونگرا>اعتماد به نفس بالا>عاقل> نوازنده سه تار> از رشتم متنفرم

Banned
    رشته و دانشگاه
    Master of power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Setareh1998 نمایش پست ها
    اگر با دانشگاه مکاتبه کنید بهتر و مطمین تره حداقل سرتون کلاه نمیره و فکر کنم اکثر این موسسات در زمینه امریکای جنوبی بی تجربه باشن چون افراد کمی میان امریکاه جنوبی .
    ستاره جون درست میگن..اولا اصلا از طریق موسسات اقدام نکنید واسه هیچ جا...درثانی موسسات اصلا مهارتی در امریکای جنوبی ندارن

Junior Member

سلام میخواستم واسه مقطع فوق لیسانس رشته it یا computer science شهر گوادالاخارا تو مکزیک اقدام کنم چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
    1-فقط دانشگاههای دولتی مکزیک شهریه نداره و مجانیه ؟
    2- اگه مجانیه امتحان ورودی داره که باید اون امتحانو قبول شیم و بعدا وارد دانشگاه شیم؟
    3- اگه امتحانو قبول نشیم امکان دیپورت وجود داره؟ یا بازم شانس دادن امتحانو میدن؟
    4-واسه رشته من که نرم افزار هست که درسایی رو واسه امتحان ورودی میگیرن؟
    5-من کاردانیم مکانیک خودرو از دانشگاه ازاد بوده و کارشناسیم نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه ازاد ایا این مشکلی واسم تو مقطع ارشد ایجاد میکنه؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی

بنظرم تحصیل تو کشور برزیل خیلی منطقی و منصفانه تر باشه تا مکزیک

کشور برزیل تو مقطع کارشناسی ارشد هم به همه رشته ها بورس میده.... ولی ولی ولی باید زبان پرتغالی شخص خوب باشه

Junior Member

ببخشید میشه بگید چرا نمیشه از مکزیک به امریکا رفت. یعنی اگر اقامت مکزیک رو بگیریم بازم ویزا نمیدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)