صفحه 41 از 60 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

Junior Member davooddayyany آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد- آزاد کرج

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

سلام کسی دانشگاهی تو مکزیک می شناسه که دپارتمان مهندسی مواد قوی داشته باشه من نتونستم پیدا کنم ممنون می شم راهنمایی کنید
    باد می وزد می توانی در مقابلش هم دیوار بسازی، هم آسیاب بادی انتخاب با توست.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط davooddayyany نمایش پست ها
    سلام کسی دانشگاهی تو مکزیک می شناسه که دپارتمان مهندسی مواد قوی داشته باشه من نتونستم پیدا کنم ممنون می شم راهنمایی کنید
    دوست عزيز موادياي اين فروم خودشون كم هستن ديگه چه برسه كه بخان سر از مكزيك دربيارن!!!
    بهترين راه رجوع به لينكدين و پرسيدن از دانشجويان اونجاست. حالا چرا مكزيك!؟؟؟؟؟
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

دوستان عزیز سلام. از اینکه دوستان لطف می کنن بخصوص ونوس عزیز که اینهمه اطلاعات خوب در اختیار قرار می دن سپاسگزارم.
    و اما سوال من. بنده فوق لیسانس میکروبیولوژی هستم در ایران درس خوانده ام . سال 2005 از دانشگاه wageningan هلند پذیرش دکترا گرفتم در دپارتمان Environmental technology, ولی متاسفانه بچه دار شدم و نتوانستم وارد این دوره شوم.لازم به ذکر است که 72 هزار یورو آوارد برای مدت 4 سال داشتم.خلاصه حسرتش بدجور به دلم ماند. معدل لیسانس و فوق لیسانس من بالاست.و حتی پذیرش دکترا را تنها با مکاتبات با پروفسور دانشگاه . ریاست دپارتمان دریافت کردم ولی خوب نشد.
    زبان انگلیسی ام قوی است و در طول این سالها سعی کرده ام از کار تحقیقاتی دور نمانم.مقاله و کتاب هم دارم. البته کتاب به فارسی است که طبیعتا بی تاثیر است.
    اگر بخواهم در رشته خودم ، بیو تکنولوژی و یا میکروبیولوژی صنعتی که پروژه ها و کارهای نابی برایش سراغ دارم بخواهم با گرفتن آوارد از دانشگاه یا دولت مکزیک اقدام کنم کدام دانشگاه را توصیه می کنید.
    سوال مهمترم این است. همسر من به دلیل شرایط کاری خاصش نمی تواند همراه من در این سفر باشد و من دو فرزند 8 و 2 ساله دارم.آیا رفتن به مکزیک برای تحصیل در این شرایط و در نظر گرفتن اینکه فرزندانم یا حداقل پسر کوچکم را با خودم ببرم به صلاح و اصلا امکان پذیر است.ممنون از پاسخ عزیزان

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط maryazar نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام. از اینکه دوستان لطف می کنن بخصوص ونوس عزیز که اینهمه اطلاعات خوب در اختیار قرار می دن سپاسگزارم.
    و اما سوال من. بنده فوق لیسانس میکروبیولوژی هستم در ایران درس خوانده ام . سال 2005 از دانشگاه wageningan هلند پذیرش دکترا گرفتم در دپارتمان Environmental technology, ولی متاسفانه بچه دار شدم و نتوانستم وارد این دوره شوم.لازم به ذکر است که 72 هزار یورو آوارد برای مدت 4 سال داشتم.خلاصه حسرتش بدجور به دلم ماند. معدل لیسانس و فوق لیسانس من بالاست.و حتی پذیرش دکترا را تنها با مکاتبات با پروفسور دانشگاه . ریاست دپارتمان دریافت کردم ولی خوب نشد.
    زبان انگلیسی ام قوی است و در طول این سالها سعی کرده ام از کار تحقیقاتی دور نمانم.مقاله و کتاب هم دارم. البته کتاب به فارسی است که طبیعتا بی تاثیر است.
    اگر بخواهم در رشته خودم ، بیو تکنولوژی و یا میکروبیولوژی صنعتی که پروژه ها و کارهای نابی برایش سراغ دارم بخواهم با گرفتن آوارد از دانشگاه یا دولت مکزیک اقدام کنم کدام دانشگاه را توصیه می کنید.
    سوال مهمترم این است. همسر من به دلیل شرایط کاری خاصش نمی تواند همراه من در این سفر باشد و من دو فرزند 8 و 2 ساله دارم.آیا رفتن به مکزیک برای تحصیل در این شرایط و در نظر گرفتن اینکه فرزندانم یا حداقل پسر کوچکم را با خودم ببرم به صلاح و اصلا امکان پذیر است.ممنون از پاسخ عزیزان
    دوست گرامي
    اولا واقعا فكر مي كنيد با دو بچه ، درس خوندن اونم تنهايي اونم توي امريكاي لاتين، شدنيست؟!!!!!
    شما خودتون داريد اينهمه رزومه تونو ميگيد بنظرم موقعيتهاي بسيار بالاتري در اروٍپا و امريكاي شمالي داريد. خودتونو پايين نگيريد. با بروز كردن نمره زبان و برقراري ارتباط شما راحت براي اروپا و كانادا و امريكا شانس داريد. ضمنا يه توصيه برادرانه، سعي كنيد همسرتون رو همراه بياريد، در غيراينصورت كار بسيار دشواري را در پيشرو خواهيد داشت.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member ariyana1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

سلام دوستان عزیز
    من هم مثل خیلی از بقیه دوستان تازه با شرایط اپلای کردن و درس خوندن تو مکزیک تو همین تاپیک آشنا شدم. چند تا سوال داشتم که اگه ممکن باشه کسی که میتونه بهم کمک کنه
    من لیسانسم مهندسی شیمی- پتروشیمی است،4 سال سابقه کار دارم تو شرکتهای مرتبط، تخصص های کاریم هم مدیریت کیفیت iso و بازرسی فنی هست.
    گواهینامه های تخصصی زیادی هم حین کارم گرفتم.سال 2012 از دانشگاه دولتی بارسلونا UB پذیرش گرفتم واسه دکتری پیوسته نانو ساینس و نانو تکنولوژی ولی متاسفانه به دلایل مشکلات ارزی و هزینه زندگی بالا نتونستم برم.زبان انگلیسیم خوبه ولی آیلتس ندارم و زبان اسپانیایی هم متوسط . الان می خوام واسه سال آینده دوباره اپلای کنم و ایتالیا دانشگاه پلی تکنیک که پارسال هم اپلای کنم و چند دانشگاه دیگه،ولی میخوام که حتما بورسیه باشه چون نمیتونم هزینه زیادی کنم و هم اینکه اگر آیلتس نخواد مثل مکزیک هم که عالیه.
    الان به نظرتون میتونم دانشگاه گودالاخار و مکزیکوسیتی برای رشته های مرتبط اقدام کنم؟ میتونم بورسیه ایی از دانشگاه یا بورس دولتی بگیرم که بتونم برم؟ کل پروسش چقدر طول میکشه؟ و آیا اینکه اصلا ارزش داره زمان بزارم و برم مکزیک درس بخونم و کار کنم یا برای هموم ایتالیا اقدام کنم؟
    ممنون از اینکه وقت میزارید برای راهنمایی.

یادم رفت بگم با خواهرم که اون هم فوق روانسناسی صنعتی هست می خوایم با هم یه جا اقدام کنیم .تا شرایط زندگی و هزینمون هم کمتر بشه
    ویرایش توسط dariush81 : September 16th, 2014 در ساعت 04:10 PM
    Ariyana

Junior Member

احسان عزیز،از اینکه برادرانه لطف کردید و پاسخ دادید ممنونم.دوست خوبم من اصلا خودم را دست کم نمی‌گیرم.اصلا.خوب میدانم کی هستم و توانایی هایم چیست.همسر من پزشک متخصص قلب. است و نمی‌تواند بیماران تحت نظرش را به امان خدا رها کند بالاخص اینکه آنها هم حاضر نیستند او را رها کنند.البته امکان دارد که ایشان بعدا همراه من بیایند ولی من با در نظر گرفتن این مسئله سوالم را مطرح کردم.من اگر اروپا و آمریکا هم بروم مدتی را باید تنها سر کنم،میخواهم بدانم آیا تسهیلاتی برای دانشجویان بچه دار وجود دارد یا خیر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyana1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من هم مثل خیلی از بقیه دوستان تازه با شرایط اپلای کردن و درس خوندن تو مکزیک تو همین تاپیک آشنا شدم. چند تا سوال داشتم که اگه ممکن باشه کسی که میتونه بهم کمک کنه
    من لیسانسم مهندسی شیمی- پتروشیمی است،4 سال سابقه کار دارم تو شرکتهای مرتبط، تخصص های کاریم هم مدیریت کیفیت iso و بازرسی فنی هست.
    گواهینامه های تخصصی زیادی هم حین کارم گرفتم.سال 2012 از دانشگاه دولتی بارسلونا UB پذیرش گرفتم واسه دکتری پیوسته نانو ساینس و نانو تکنولوژی ولی متاسفانه به دلایل مشکلات ارزی و هزینه زندگی بالا نتونستم برم.زبان انگلیسیم خوبه ولی آیلتس ندارم و زبان اسپانیایی هم متوسط . الان می خوام واسه سال آینده دوباره اپلای کنم و ایتالیا دانشگاه پلی تکنیک که پارسال هم اپلای کنم و چند دانشگاه دیگه،ولی میخوام که حتما بورسیه باشه چون نمیتونم هزینه زیادی کنم و هم اینکه اگر آیلتس نخواد مثل مکزیک هم که عالیه.
    الان به نظرتون میتونم دانشگاه گودالاخار و مکزیکوسیتی برای رشته های مرتبط اقدام کنم؟ میتونم بورسیه ایی از دانشگاه یا بورس دولتی بگیرم که بتونم برم؟ کل پروسش چقدر طول میکشه؟ و آیا اینکه اصلا ارزش داره زمان بزارم و برم مکزیک درس بخونم و کار کنم یا برای هموم ایتالیا اقدام کنم؟
    ممنون از اینکه وقت میزارید برای راهنمایی.

یادم رفت بگم با خواهرم که اون هم فوق روانسناسی صنعتی هست می خوایم با هم یه جا اقدام کنیم .تا شرایط زندگی و هزینمون هم کمتر بشه
    نظرات اون خانمي كه صفحات قبل در مورذ مكزيك نوشتن رو بخونيد، اون چيدي كه مشخص يه مقدار سخته.
    من با توجه به تجربم پيشنهاد مي كنم اگر براي اروپا شانس داريد حتما اقدام كنيد. حتا اگه بودجتون كمه، به كشورهاي اروپاي شرقي فكر كنيد مثل صربستان و كرواسي، بهرحال شرليط بهتري دارند، ببينيد شما قراره چندسال زندگي كنيد، قرار نيست فقط توي دانشگاه باشيد...بحث در اين مورد زياده اما من اگه بودم پيگير كارم در اروپا مي شدم تا اينجا.
    توي كانادا من با امريكاي لاتيني ها خيلي برخورد دارم ادمهاي خونگرمي ان اما بگم واقعا با لهجه اسپانيش حرف زدنشون ، سالها طول ميكشه بتونيد زبانتان رو قوي كنيد.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

سلام دوستان عزیز

این تاپیک رو دنبال کردم و تصمیم گرفتم برای مکزیک اقدام کنم ، هیچ کدام از دوستانی که رفتن خبری ازشون نیست؟؟؟؟؟ کاش بیان از معایب و محاسنش بگن ... بالاخره کسی که زندگی کرده خیلی بهتر میتونه راهنمایی کنه ...کسی از دوستان از خانوم ونوس عزیز خبر دارن؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh_gh نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

این تاپیک رو دنبال کردم و تصمیم گرفتم برای مکزیک اقدام کنم ، هیچ کدام از دوستانی که رفتن خبری ازشون نیست؟؟؟؟؟ کاش بیان از معایب و محاسنش بگن ... بالاخره کسی که زندگی کرده خیلی بهتر میتونه راهنمایی کنه ...کسی از دوستان از خانوم ونوس عزیز خبر دارن؟؟
    دوست عزيز
    هدف افرادي كه اينجا راهنمايي ميكنن صرفا كمك كردن بي چشمداشته و اصلا قصد دخالت در تصميم گيري رو در تصميم افراد ندارند. با اين توضيح من خيلي خوشحال ميشم مه دليل تصميم گيري شما براي ادامه تحصيل در مكزيك رو بدونم؟
    کربلایم آرزوست...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    دوست عزيز
    هدف افرادي كه اينجا راهنمايي ميكنن صرفا كمك كردن بي چشمداشته و اصلا قصد دخالت در تصميم گيري رو در تصميم افراد ندارند. با اين توضيح من خيلي خوشحال ميشم مه دليل تصميم گيري شما براي ادامه تحصيل در مكزيك رو بدونم؟
    احسان عزیز سلام
    من لیسانس حسابداری دارم ولی با معدل پایین ، در نتیجه برای فوق لیسانس اغلب کشورها بورسیه نمیتونم بگیرم در نتیجه با این هزینه دلار و یورو نمیتونم برای مثلا اروپا اقدامی بکنم ، و ضمن اینکه من کشوری رو نمیخام که بعد تحصیل مجبور به بازگشت بشم ، مثل مالزی و ترکیه و ارمنستان و .... !! کشوری مد نظرم هستش که بعد تحصیل اجازه کار و اقامت بده بهم ، در مورد مکزیک من قبل اینکه با فروم آشنا بشم و صحبتهای ونوس جان رو بخونم از طریق دوست صمیمیم که اونجا درس خوند آشنا شدم با مکزیک ، ایشون دانشگاه دولتی مکزیکوسیتی بودن و بسیار راضی بودن ...
    و حالا برگردیم به هدف من در مکزیک ، تلاشمو میکنم برای اسکالرشیپ فوق لیسانس اما اگر نتونم بگیرم برای لیسانس اقدام میکنم ، حسنی که مکزیک داره به نسبت اروپا و کانادا اینه که برای کار همراه تحصیل محدودیت ساعتی نداره ، و هزینه تحصیل و زندگی پایینه ...خب معایب خودشو هم دارهاز جمله مسیله امنیت که خب من شهرهای مکزیکوسیتی و گوادالاخارا رو انتخاب میکنم که مطمین هستم از بابتشون ، در ضمن دوست عزیز اگر بخایم امنیت رو کلی مقایسه کنیم من تو همین تهران خودمون ساعت 9 شب به بعد تو نیمه دوم سال واقعا تو خیابون حس امنیت ندارم ،بارها کیفم زده شده ، منزلمون رو دزد زده و ماشینمونو بردن... توی تهران و منطقه بالای شهر...
    بهمین دلایل من همچین تصمیمی گرفتم اما باز هم دارم تحقیق میکنم ، و نمیخوام بی گدار به آب بزنم ... اگر شما از دوستانی که رفتن خبری دارین ممنون میشم کمکم کنید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)