صفحه 35 از 60 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

سلام به همه بچه های فروم.از اینکه این مدت اطلاعات خوبتونو در اختیار همه گذاشتین ممنون.مخصوصا از ونوس عزیز که از هیچ تلاشی دریغ نکرد.واقعا ممنونننننننن.
    امروز بعد از پیگیری بسیار تو وزارت علوم قرار شد اسم دانشگاه گوادالاخارا هم به لسیت وزارت علوم اضافه بشه.
    در مورد خودم هم با اینکه با راهنمایی ونوس عزیز از دانشگاه گوادالاخارا موفق به اخذ پذیرش در مقطع دکترای فناوری اطلاعات با کمک هزینه شده بودم ولی با توجه به اینکه از دانشگاه بارسلون اسپانیا توانستم یه اسکالرشیپ خوب بگیرم قرار شد از اول اکتبر اونجا برم.چون قبلا یک سال دکترا اروپا بودم ترجیح دادم اونجا باشم ,مخصوصا اینکه در اون یک سال یکبار اسپانیا هم رفته بودم.امیدوارم همه موفق باشن.اگر در مورد اسپانیا کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم.ممنون از همه

Junior Member

سلام دوستان
    لطفن اگر اطلاعي دارين حتما من رو راهنمايي كنين
    من الان ١٧ سالمه، ميتونم براي ليسانس پرستاري( يا كلا علوم پزشكي) دانشگاه گوادالاخارا اقدام كنم؟ يا حتما بايد بعدا براي دكترا برم؟
    اگر ميشه با كجا بايد تماس بگيرم؟

پیش فرض تحصيل در مكزيك

سلام دوستان
    من چند روز پیش آگهی پذیرش دکترا در یکی از دانشگاههای مکزیکو دیدم ومدارکمو فرستادم. برام ایمیل فرستادن که به پروفایلم خیلی علاقمند هستند و ازم خاستن که مصاحبه بدم که مصاحبه دادم و حدود نیم ساعت طول کشید ولی گفتن باید در آزمون ورودی شرکت کنم البته اینو داخل آگهی هم گفته بودن و بعد مدارکمو برا بورس اپلای کنم. اسم دانشگاه
    Universidad Autónoma de Nuevo León
    است ولی من هرچی سرچ کردم نفهمیدم سطح دانشگاه خوبه یا نه و مورد تایید وزارت علوم هست یا نه؟ اصلا این دانشگاه ارزش رفتن داره؟ در مورد آزمونشون هم هیچی نمیدونم فقط گفتن اینترنتی برگزار میشه ولی نمیدونم تستی هست یا تشریحی و سوالات در چه حدی هست؟ کتابای کارشناسی رو بخونم یا ارشد؟ در مورد بورس هم نوشتن
    The successful candidates will have the chance to apply for a full grant (supported by CONACYT) for 3 years to start in
    August 2014, with the possibility to do a research stay abroad.
    نمیدونم یعنی ممکنه بورسشون کامل نباشه و بستگی به نمره امتحان داشته باشه؟
    اگه کسی اطلاعاتی در این موارد داره ممنون میشم بهم کمک کنه
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management

National Autonomous University of Mexico
    2. Tecnologico de Monterrey (ITESM)
    3. Instituto Politecnico National (IPN)
    4. Universidad de Guadalajara
    5. Universadad Autonoma Metropolitana
    از امروز این 5 دانشگاه مکزیک ارزشیابی شده و در سایت وزارت علوم قرار گرفت.

http://grad.saorg.ir/Credential-Eval...AE%D9%88%D8%A8

Junior Member

خانم LLmoh عزیز به سلامتی رفتید کدوم دانشگاه ؟ از شرایط راضی هستید ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadfk نمایش پست ها
    خانم LLmoh عزیز به سلامتی رفتید کدوم دانشگاه ؟ از شرایط راضی هستید ؟

سلام دوست عزیز. به نظرم دانشگاه های ملی و ترجیحا در مکزیکو سیتی انتخاب کنید .بقیه دانشگاه ها به درد نمی خوره. شهرهای دیگه هم امنیتتون پایین هست .مخصوصا برای خانم ها. کلا قبل از مکزیک به گزینه های دیگه فکر کنید .من هفته اینده بر می گردم.اینجا نمی مونم.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط LLmoh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. به نظرم دانشگاه های ملی و ترجیحا در مکزیکو سیتی انتخاب کنید .بقیه دانشگاه ها به درد نمی خوره. شهرهای دیگه هم امنیتتون پایین هست .مخصوصا برای خانم ها. کلا قبل از مکزیک به گزینه های دیگه فکر کنید .من هفته اینده بر می گردم.اینجا نمی مونم.
    سلام

ميشه دلايل خودتون رو بگيد ؟ چه چيزي باعث شد كه نتونين بمونيد؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام

ميشه دلايل خودتون رو بگيد ؟ چه چيزي باعث شد كه نتونين بمونيد؟
    دوست عزیز دلیلمو گفتم. این کشور برای خانمها مکان خوبی نیست. من فقط برای ناهار بیرون میرم ولی باز هم مشکل دارم. نسلمون با این قد کوتاه ها متفاوت هست .چادر هم بپوشیم جلب توجه می کنیم. من ساده ام. یکی از کاربران اینجا منو دیده . بیاد بگه .من مشکل دارم. شاید دیگران مشکلی نداشته باشن.
    دانشگاه هاش هم یک غلو بزرگ هستش . من هند زندگی کردم .اونجارو به مکزیک ترجیح می دم. اقایون اگه می خوان اقدام کنن برای دانشگاههای مکزیکو سیتی اقدام کنند .که اگه مشکل داشتید 2 تا هموطن به دادتون برسن . از من گفتن دوستان. اعتراف می کنم اشتباه کردم. برگشتم سر جای اولم.
    اجازه بدید بر گردم ورنج نامه سفر به مکزیک براتون بذارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LLmoh نمایش پست ها
    اشتباه بزرگی کردم.
    شما کدوم شهر و دانشگاه رفتین؟؟
    میشه واضح تر بگین چه اتفاقی براتون افتاده؟؟؟برای کمک به دیگران تجربیاتتون رو مطرح کنید لطفا؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed059 نمایش پست ها
    شما کدوم شهر و دانشگاه رفتین؟؟
    میشه واضح تر بگین چه اتفاقی براتون افتاده؟؟؟برای کمک به دیگران تجربیاتتون رو مطرح کنید لطفا؟!
    من در شمال هستم. که کلا امن نیست. از مرزهای خودمون بدتر.پلیس ضد شورش ایران که در مواقع خاص بیرون میاد و میبینی وحشت میکنی؟حالا اینو فرض کن که سوار ماشین های نظامی که در فیلم های جنگی ایران وعراق نشون میدن . کلا هنگ می کنی.برای خانم ها هم که گفتم.اصلا نمیدونم چجوری لباس بپوشم که جلب توجه نباشه.برای اطلاع شما من یک دختر خیلی ساده ای هستم .حالا شما فکر کن من مشکل دارم.بقیه خانم ها نمی دونم.کلا دانشگاه خصوصیش به درد نمی خوره. فرودگاه که بودم یک اقای مکزیکی به من گفت اگه تونستی بیا مکزیکوسیتی دانشگاه ملی .در غیر اینصورت برگرد کشورت.این رو هم بگم اماری که در اینترنت می بینی خیلی کمتر از چیزی هست که در واقعیت هست.من چند روز بیشتر نیست اومدم.یک اقایی از ایتالیا اینجا در هتل من بود.می گفت خانم خارجی رو هفته پیش بردن.....
    والا نمی دونم چرا اینکارو کردم.به خاطر همین راحت ویزا میدن .برای اقایون خطرش کمتر هست.جالب هم اینجاست مثل اب خوردن دروغ می گن.من ایران بودم شرایط بورسیه یک جور دیگه بود الان یک جور دیگه .کلا حرف راست از اینا در نمیاد.دیگه چی بگم ؟
    دوستان خواهش میکنم قبل از مکزیک به کشورهای دیگه فکر کنید .مخصوصا خانم ها. باز هر جور صلاح می دونید.حداقل دانشگاهی برید رنک خوبی داشته باشه.اینا که داغونن ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)