صفحه 38 از 60 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    من که کانادا هستم، خیلی چیزا تو ذوقم خورده، از موادفروشای تو خیابون بگیر تا نون 3 دلاری!!! بابا بیخیال...دیگه چه برسه مکزیک و حیدرآباد!!!
    من معتقدم ما نباید خیلی انتظاراتمون رو از یک کشور ببریم بالا تا دچار چنین مشکلاتی نشیم.من الان منتظر ویزای امریکام،الان خودم رو برای کوهی از مشکلات اماده کردم ومعتقدم امریکا همون ایران متمدن تره.همین.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahoora22 نمایش پست ها
    این اطلاعاتی که شما می دهید ظاهرا منبع درستی ندارد سفارت مکزیک به راحتی ویزا نمی دهد باید پشتوانه مالی محکمی مثل سند ملکی و یا پرینت حساب با مبلغ قابل توجه ارائه دهید بنده هفته گذشته ویزای مکزیک گرفته ام
    شما از اون ایرانی هایی بودی که رفتی حلبی اباد هند . هند هم مثل کشور خودت بالا و پایین داره. شما چرا دعوا داری؟ بنده جلوی شمارو نگرفتم که نرو. گرفتم؟ مشکل ما ایرانی ها این هست مثل اقای وکی هر کس بیاد بگه فلان جا این عیب داره .میگی هموطنمون عیب داره. سفارت مکزیک از شما سند ملکی
    گرفت؟ در سایتش ذکر کرده ولی نمی گیره. حالا شما اومدی طرفداری شخص خاص میکنی به من ربطی نداره. قرار بود یکی بیاد و یگه.من گفتم. دوستان خواه پند گیرند. خواه ملال. من که رفتم و فرار کردم.
    اونی که بخواد به حرف من گو,ش بده .میده. نظر شما اصلا مهم نیست. ینده هم میتونم ۵۰۰ تا کاربری بسازم بیام از یک کشور خاص دفاع کنم. فقط یک چیز به من بگو؟ با طرفداری چی می رسه بهم؟
    بنده جونمو برداشتمو فرار کرد. امیداوم شما بهت خوش بگذره. بنده نه عاشق لباسهای دکلته اینا بودم نه دیسکو و بار.
    ویرایش توسط LLmoh : July 23rd, 2014 در ساعت 02:56 AM

Junior Member

جناب اهورا سفارت مکزیک ۱۰ روزه ویزا می ده. اینو در سایتش هم ذکر کرده بود. می گید نه؟ ایمیل بزنید . در ۱۰ روز کاری ویزا مکزیک صادر می شه.واقعا برای شما پروسه سختی بود؟

البته شاید شما مشکل داشتی ازت سند خونه و حساب بانکی بالا خواستن. من هیچ خطایی در گذشته ام نبوده . در نتیجه راحت رفتم و خیلی راحت تر فرار کردم.

موفق باشی دوست عزیز.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط LLmoh نمایش پست ها
    شما از اون ایرانی هایی بودی که رفتی حلبی اباد هند . هند هم مثل کشور خودت بالا و پایین داره. شما چرا دعوا داری؟ بنده جلوی شمارو نگرفتم که نرو. گرفتم؟ مشکل ما ایرانی ها این هست مثل اقای وکی هر کس بیاد بگه فلان جا این عیب داره .میگی هموطنمون عیب داره. سفارت مکزیک از شما سند ملکی
    گرفت؟ در سایتش ذکر کرده ولی نمی گیره. حالا شما اومدی طرفداری شخص خاص میکنی به من ربطی نداره. قرار بود یکی بیاد و یگه.من گفتم. دوستان خواه پند گیرند. خواه ملال. من که رفتم و فرار کردم.
    اونی که بخواد به حرف من گو,ش بده .میده. نظر شما اصلا مهم نیست. ینده هم میتونم ۵۰۰ تا کاربری بسازم بیام از یک کشور خاص دفاع کنم. فقط یک چیز به من بگو؟ با طرفداری چی می رسه بهم؟
    بنده جونمو برداشتمو فرار کرد. امیداوم شما بهت خوش بگذره. بنده نه عاشق لباسهای دکلته اینا بودم نه دیسکو و بار.
    نظر جنابعالی هم اصلا مهم نیست .... با توجه به لحن و ادبیات شما سناریوی که در مورد مکزیک مطرح نمودید به نظر می رسد بیشتر ریشه در لج و لجبازی های زنانه با شخصی خاص دارد و تصور نمی کنم اصلا شما به مکزیک سفر کرده باشید چون اطلاعاتتان با واقعیات به هیچ عنوان مطابقت ندارد در ضمن بنده حیدر آباد به یکی از بهترین خیابانها که کنسولگری ایران (خیابان امام خمینی) در آن قرار داشت رفتم که به علت وخیم بودن اوضاع حتی نتوانستم یکروز بمانم و برگشتم به شهر صنعتی بنگلور .... در ضمن بنده اتفاقا به دیسکو و بار به جای خود علاقه مندم و دچار افراط و تفریط هم نیستم ..... شما با توجه به نظراتتان و دیدگاهایتان بهتر است در همان دانشگاه آزاد اسلامی کشور خودمان مشغول تحصیل شوید و از فکر کشور هایی که دیسکو و بار دارند بیائید بیرون .....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

جناب اهورا سفارت مکزیک ۱۰ روزه ویزا می ده. اینو در سایتش هم ذکر کرده بود. می گید نه؟ ایمیل بزنید . در ۱۰ روز کاری ویزا مکزیک صادر می شه.واقعا برای شما پروسه سختی بود؟

البته شاید شما مشکل داشتی ازت سند خونه و حساب بانکی بالا خواستن. من هیچ خطایی در گذشته ام نبوده . در نتیجه راحت رفتم و خیلی راحت تر فرار کردم.

موفق باشی دوست عزیز.

بله من مشکل داشتم حق با شماست .... 10 روز کاری و نه 7 روز مشخصه اصلا شما سایت رو نخوندی .... برو سایت و بخون ببین چی نوشته در ضمن خطا داشتن یا نداشتن ربطی به سفارت نداره سوء پیشینه نمی خوان از کسی یه کم پخته تر صحبت کن خانم محترم ادبیاتتان گویای خیلی از مسائل است

http://embamex.sre.gob.mx/iran/index.php/fa/visas

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

کاربران گرامی
    لطفا ازارسال پست های نامرتبط با موضوع و با ادبیات تند و نامناسب خوداری فرمایید.
    تمامی پست های این چنینی حذف گردید.

لطفاً یک بار دیگر
    مقررات فروم را مطالعه فرمایید.

با تشکر
    مدیریت انجمن مکزیک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط venoous نمایش پست ها
    اگر بورسیه بشید ساپورت مالی لازم ندارید.چون بورس شامل هزینه زندگی و شهریه دانشگاه است.

اگر با هزینه خودتون می خواید درس بخونید بله اسپانسر لازم دارید.اما پولی برای ساپورت ازتون نمی گیرن همون ریز حساب بانکی والدین یا خودتون کافیه
    ممنون از راهنمایی هاتون.می خواستم بپرسم مدرک دیپلم 11 ساله رو اونجا قبول دارند؟
    و اینکه به نظرتون کدوم یکی از کشور های امریکای لاتین باسه زندگی مثل مکزیک مناسبه راحت تر اقامت میدن؟
    و یه چیزی متوجه نشدم.چرا مکزیکی ها حاضر میشن به صورت غیر قانونی به امریکا برن و غیر قانونی اونجا زندگی کنن.مگه وضع کار تو مکزیک اینقد خرابه یا اینا از قشر کم سواد ترن؟ممنون میشم یه توضیحی بدین.
    ویرایش توسط Q44 : August 11th, 2014 در ساعت 06:05 PM

Junior Member

موفق باشی دوست عزیز.
    من پستای قبلی این بحث نخوندم.ولی ظاهرا در مورد سختی و راحتی ویزای مکزیکه.
    تا جایی که من میدونم از اونجایی که قبلا با ویزای توریستی مکزیک قاچاقی ایرانی ها می رفتن امریکا.ویزای توریستی به افراد مجرد و جوان(کلا هرکی احتمالش باشه بخواد از این کارا بکنه)نمیدن یا سخت میگیرن.یکی از دوستان که مهر های زیادی هم تو پاسپورتش داشته بود بهش ویزا داده بودن ولی راهش نداده بودن.
    ولی در مورد بقیه ویزاها،مثل دانشجویی فکر نکم مشکلی باشه و راحت بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    من که کانادا هستم، خیلی چیزا تو ذوقم خورده، از موادفروشای تو خیابون بگیر تا نون 3 دلاری!!! بابا بیخیال...دیگه چه برسه مکزیک و حیدرآباد!!!
    در مورد مکزیک نمی دونم.ولی هند که معلومه جای داغونیه.کلا ما دو گزینه بیش نداریم.بد و بدتر
    در مورد کانادا نظری ندارم.ولی نمی دونم چرا دیدن مواد فروش تو کانادا و نون 3 دلاری باعث تعجب شما شده.از نظر من که عادیه.
    تو همه جا مواد مخدر فقر و بیکاری و جرم وجود داره(از افغانستان بگیر تا کانادا) ولی شدت و کم و زیادش فرق داره.مثلا بیکاری و تورم همه جا هست ولی یه جا 2% یه جا80%
    ویرایش توسط Q44 : August 11th, 2014 در ساعت 05:59 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    من معتقدم ما نباید خیلی انتظاراتمون رو از یک کشور ببریم بالا تا دچار چنین مشکلاتی نشیم.من الان منتظر ویزای امریکام،الان خودم رو برای کوهی از مشکلات اماده کردم ومعتقدم امریکا همون ایران متمدن تره.همین.
    بسیار دقیق و متین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)