صفحه 40 از 60 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

نقل قول نوشته اصلی توسط Stiveapple نمایش پست ها
    سلام
    با عرض معذرت که سوالم مربوط به این تاپیک نیست، چون نمیتونستم تاپیک بزارم اینجا پرسیدم!
    من میخوام با دوست دخترم که مکزیکی الصل هستش ازدواج کنم "۳ سال نیمه باهم هستیم و تاحالا همو ندیدیم" و از ترس اینکه سفارت ردم نکنه گفتم با باباش دوستم و میخوام برم اونو ببینم ولی یادم نبود یک سال قبلش در مورد قوانین ازدواج یه ایمیل زده بودم بهشون و سوال کرده بود.
    اونا هم رفتن ایمیلارو چک کردنو برگشو گذاشتن جلوم!!!!
    الانم ردم کردن!
    میخواستم بدونم تو این وضعیت چطور ما میتونیم ازدواج کنیم؟
    اگه ار همون دروغ نمی گفتید اینطور نمیشد، مگه ازدواج کار خلافیه؟!!!
    به اون بگید ویزا بگیره بیاد ایران.
    کربلایم آرزوست...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    اگه ار همون دروغ نمی گفتید اینطور نمیشد، مگه ازدواج کار خلافیه؟!!!
    به اون بگید ویزا بگیره بیاد ایران.
    عزیز من ازدواج خلاف نیست ولی ایرانی بودن خلاف سنگینیه!
    و دولت مکزیک هم مثل بقیه کشورا قوانین سختگیرانه ای برای این جور ازدواج ها داره، مثلا میگه چند وقته با هم هستین و فکر نمیکنم فقط به سرف اینکه ما اینترنتی همو میشناسیم قانع بشه و بیشتر به این دید نگاه میکنه که من در قبال یه مبلغی پول دختر مردمو گول زدم که یه ازدواج سوری بکنیمو من خودمو آویزون دولتشون بکنم یا بدتر اینکه بخوام قاچاقی برم آمریکا!
    در مورد اومدن ایشون هم پدرشون شخصا به من گفتن من نمیزارم تنها دخترم تنهایی بره اون سره دنیا تو کشور نا امنی مثل ایران...
    و درضمن اینکه من دروغ نگفتم، فقط یه بخشی از موضوع رو نگفتم!
    از دوستان تقاضا دارم اگر اطلاعات دقیقی از قوانین بین المللی در این رابطه دارند به من کمک کنند.

رشته و دانشگاه

و دولت مکزیک هم مثل بقیه کشورا قوانین سختگیرانه ای برای این جور ازدواج ها داره، مثلا میگه چند وقته با هم هستین و فکر نمیکنم فقط به سرف اینکه ما اینترنتی همو میشناسیم قانع بشه و بیشتر به این دید نگاه میکنه که من در قبال یه مبلغی پول دختر مردمو گول زدم که یه ازدواج سوری بکنیمو من خودمو آویزون دولتشون بکنم یا بدتر اینکه بخوام قاچاقی برم آمریکا!
    در مورد اومدن ایشون هم پدرشون شخصا به من گفتن من نمیزارم تنها دخترم تنهایی بره اون سره دنیا تو کشور نا امنی مثل ایران...
    از دوستان تقاضا دارم اگر اطلاعات دقیقی از قوانین بین المللی در این رابطه دارند به من کمک کنند.
    اینی که بهت میگم از روی تجربس. خیلی تفسیر سختگیرانه ای کردی، سفارت مکزیک از سفارت آمریکا هم حساس تره؟! خیلیا رو میشناسم همینجوری رفتن، ولی کانلا حقیقتو گفتن.
    این یه اصله که در مورد ویزا میگن: اولین دروغ اولین حلقه دروغ بعدیه......
    راهش این بود ار طرف اون خانم و پدرش یه نامه میگرفتی که مسیله ازدواجت جدیه.
    اینجا کسی نمیتونه به کمک کنه، چون همه حتی توی ویزای تحصیلیش هم مشکل دارن، بهترین پیشنهاد اینه که به یه وکیل مراجعه کنی یا اونا در مکزیک برات وکیل بگیرن که میشه گفت اینجوری 90 درصد راهو رفتی.

موفق باشید.
    کربلایم آرزوست...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    اینی که بهت میگم از روی تجربس. خیلی تفسیر سختگیرانه ای کردی، سفارت مکزیک از سفارت آمریکا هم حساس تره؟! خیلیا رو میشناسم همینجوری رفتن، ولی کانلا حقیقتو گفتن.
    این یه اصله که در مورد ویزا میگن: اولین دروغ اولین حلقه دروغ بعدیه......
    راهش این بود ار طرف اون خانم و پدرش یه نامه میگرفتی که مسیله ازدواجت جدیه.
    اینجا کسی نمیتونه به کمک کنه، چون همه حتی توی ویزای تحصیلیش هم مشکل دارن، بهترین پیشنهاد اینه که به یه وکیل مراجعه کنی یا اونا در مکزیک برات وکیل بگیرن که میشه گفت اینجوری 90 درصد راهو رفتی.

موفق باشید.
    حرفت منطقیه ولی من از این میترسم که یهو بگه خودتم داری میگی منو میخواستی بپیچونی پس یه ۱۰سالی جریمت میکنم نتونی بری مکزیک!
    به نظرت بهتر نیست از سفارت مکزیک تو یه کشور دیگه اقدام کنم؟

رشته و دانشگاه

حرفت منطقیه ولی من از این میترسم که یهو بگه خودتم داری میگی منو میخواستی بپیچونی پس یه ۱۰سالی جریمت میکنم نتونی بری مکزیک!
    به نظرت بهتر نیست از سفارت مکزیک تو یه کشور دیگه اقدام کنم؟
    نه از جای دیگه اصلا نمیتونی چون ازت پاسپورت یا کارت اقامت اون کشور رو میهاد سفارتش وگرنه میگه برگرد سفارتمون در ایران.
    برو دنبال یه وکیل خوب، اگه واقعا عزمت جزمه به این احتمالات فکر نکن...خوشبین باش...بالاخره داری دختر مکزیکی میگیری سختی هم داره خوش سلیقه!
    کربلایم آرزوست...

Junior Member mersen آواتار ها

آقا احسان خوب راهنمایی کردن. اما کاری که در جنبش می تونی انجام بدی اینه که اگر پدرش برای ایران راضی نمی شه می تونی بگی بیاد ترکیه. شنیدم توی آمریکای جنوبی ترکیه رو توی خاورمیانه خیلی قبول دارن و براش تور هم هست. حداقل از نزدیک همدیگرو ببینید ، چهار تا عکس با همدیگه بگیرید که بتونید به سفارت نشون بدید بگید رابطتون فقط آشنایی اینترنتی نیست. یا حتی عقد کنید. حداقل برو کنار همدیگه وایسین ببین چه حسی پیدا می کنی، هیچ چیز مثل دیدار حضوری نیست (اینم من از روی تجربه می گم). واستون آرزوی خوشبختی می کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط mersen نمایش پست ها
    آقا احسان خوب راهنمایی کردن. اما کاری که در جنبش می تونی انجام بدی اینه که اگر پدرش برای ایران راضی نمی شه می تونی بگی بیاد ترکیه. شنیدم توی آمریکای جنوبی ترکیه رو توی خاورمیانه خیلی قبول دارن و براش تور هم هست. حداقل از نزدیک همدیگرو ببینید ، چهار تا عکس با همدیگه بگیرید که بتونید به سفارت نشون بدید بگید رابطتون فقط آشنایی اینترنتی نیست. یا حتی عقد کنید. حداقل برو کنار همدیگه وایسین ببین چه حسی پیدا می کنی، هیچ چیز مثل دیدار حضوری نیست (اینم من از روی تجربه می گم). واستون آرزوی خوشبختی می کنم
    مرسی از راهنماییتون ولی آقا میخواستم با چاقو اتم شکاف بدم راحتتر از این بود!
    پدرشونو تا حدودی راضی کردیم که یه همچین کاری بکنیم ولی همین چند دقیقه ی پیش گفت دانشگاه با درخواست مرخصیش مخالفت کرده.
    دستمون بدجوری مونده تو پوست گردو...
    شما یا دوستان وکیل برای اینجور کارا اینجا سراغ نداره؟

Junior Member mersen آواتار ها

ای بابا، دعا می کنم انشاالله زودتر حل بشه. درکت می کنم.
    این پست رو بخون در مورد کشور های دیگه آمریکای جنوبی که می شه رفت: http://farsang.blogfa.com/post/36/%D...B3%D9%81%D8%B1

اینم در مورد نحوه ویزا گرفتن و بلایی که سر یکی از جهانگردای ایرانیه که واسش توی فرودگاه مکزیک پیش اومده:
    http://farsang.blogfa.com/category/8...b2%db%8c%da%a9

اگر یه دعوت نامه بگیری از خانواده اش فکر کنم تاثیر داشته باشه. به گواتمالا هم فکر کن. واسه مکزیکی ها کشورهای آمریکای جنوبی ویزا لازم نداره.

مرسی از راهنماییتون ولی آقا میخواستم با چاقو اتم شکاف بدم راحتتر از این بود!
    پدرشونو تا حدودی راضی کردیم که یه همچین کاری بکنیم ولی همین چند دقیقه ی پیش گفت دانشگاه با درخواست مرخصیش مخالفت کرده.
    دستمون بدجوری مونده تو پوست گردو...
    شما یا دوستان وکیل برای اینجور کارا اینجا سراغ نداره؟

Junior Member

ای بابا چرا دروغ؟به قول اقای احسان از سفارت امریکا که سخت گیر تر نیستن.
    بدبینی بیش از حد باعث این دردسرا شده .مواظب باشید یه اشتباهو دو بار تکرار نکنید.این دفعه راستشو بگید و زیاد بدبین نباشید.دوستان راهنمایی های خیلی خوبی کردند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Q44 نمایش پست ها
    ای بابا چرا دروغ؟به قول اقای احسان از سفارت امریکا که سخت گیر تر نیستن.
    بدبینی بیش از حد باعث این دردسرا شده .مواظب باشید یه اشتباهو دو بار تکرار نکنید.این دفعه راستشو بگید و زیاد بدبین نباشید.دوستان راهنمایی های خیلی خوبی کردند.

من دیروز رفتم سفارت واسه مصاحبه. تمام اون حرفایی هم که اینجا گفتم که چرا راستشو نگفتم چرا اون نمیادو زدم.
    کنسولگر هم خیلی خوب برخورد کرد "البته بعد از اینکه مجبورم کرد قبول کنم دروغ گفتم!!!" و گفت من حرفاتو باور کردم و مطمئنم این ازدواج سوری نیست یا اینکه تو نمیخوای قاچاقی بری آمریکا ولی این دولت منه که تصمیم میگیره که قبولت کنه یا نه و خیلی راحت گفت مدارکت واسه اینکه ثابت کنه اونجا نمیخوای وایسی کافی نیست.
    گفت اگه اون هم بیاد اینجا ما نمیتونیم ازدواجتونو ثبت کنیم! یا باید با قوانین ایران ازدواج کنین که در این صورت پاسپورتشو میگیرنو ایرانی میشه یا برید یه کشور دیگه ازدواج کنینو ایشون برگرده مکزیک بعد دعوتنامه برای دیدار با اقوام درجه یک برات بفرسته چون اون موقع شما زن و شوهرین!
    حالا یه سوال اینجا پیش میاد که وقتی سفارت تو خود ایران ازدواجو قبول نمیکنه چطور باید تو یه کشور دیگه ازدواج کنیم؟!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)