صفحه 56 از 60 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

سلام وقت بخیر. چندین صفحه رو از این تاپیک خوندم و اطلاعاتی رو به دست اوردم اما چند تا سوال دارم میخوام لطفا پاسخ دقیق بدید
    فرد خارجی (ایرانی) که با فردی که تابعه مکزیک هست ازدواج رسمی در خاک مکزیک انجام بده در چه مدت زمانی پس از ازدواج میتونه اقامت دائم کشور مکزیک رو کسب کنه و شرایط دقیقش چی هست ؟ و پس از ازدواج و کسب اقامت دائم مکزیک بعد از دوسال میتونه در خواست پاسپورت رو بده درسته ؟ و این که در این دو سال چه مدت زمانی فرد باید در خاک باشه اصلا نیاز هست ؟ و برای گرفتن پاس مکزیک ایا باید امتحانی هم داد ؟؟

ممنون بابت پاسخ هاتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sezaris نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. چندین صفحه رو از این تاپیک خوندم و اطلاعاتی رو به دست اوردم اما چند تا سوال دارم میخوام لطفا پاسخ دقیق بدید
    فرد خارجی (ایرانی) که با فردی که تابعه مکزیک هست ازدواج رسمی در خاک مکزیک انجام بده در چه مدت زمانی پس از ازدواج میتونه اقامت دائم کشور مکزیک رو کسب کنه و شرایط دقیقش چی هست ؟ و پس از ازدواج و کسب اقامت دائم مکزیک بعد از دوسال میتونه در خواست پاسپورت رو بده درسته ؟ و این که در این دو سال چه مدت زمانی فرد باید در خاک باشه اصلا نیاز هست ؟ و برای گرفتن پاس مکزیک ایا باید امتحانی هم داد ؟؟

ممنون بابت پاسخ هاتون
    سلام دوست گرامی من دانشجویی در کشور مکزیک هستم من به ایرانی را در مکزیک میشناسم که همسر مکزیکی دارن سعی میکنم هر وقت دیدمشون براتون بپرسم. ضمننا ایا شما هم ساکن مکزیک هستین؟ اگه از دوستان کسی ساکن مکزیکه خوشحال میشم با هم اشنا بشیم

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

ویزای توریستی

سلام به دوستان

دیروز ایمیل به سفارت مکزیک در تهران فرستادم که یرای بیست و یک فوریه برام وقت تععین کردن و گفتن اگه تا۵روز آینده تایید نکنم وقتم بی اثر می شه که به دلیل اهمیت عین نامه رو اینجا آوردم:
    The Embassy has set a consular appointment for 1 person on February 21st, 2017 at 12:00 hrs. If you do not confirm your attendance within the next five days, it will be cancelled. Please provide a contact telephone number. If after confirming your appointment you are not able to attend, please give the opportunity to someone else by informing us about your cancellation or postponement.

All visa applicants must come in person for a Consular interview, with no exceptions. Consular interviews at the Embassy are held in Spanish, English or Farsi. The Embassy cannot provide translators into other languages.
    It is the applicants responsibility to provide all the required documents, in order, on the day of the interview. We reserve the right to cancel the interview appointment if the documents are incomplete. Documents submitted as part of the visa application are not returned to applicants.For private/personal trips, INVITATION LETTERS ARE NOT ACCEPTED.
    If you have a valid visa of the US, Canada, UK, Japan or any Schengen country, or you are a permanent resident in any of these countries, you can travel to Mexico without a Mexican visa: at the point of entry, you must present to the migratory officer, your valid visa or the documents that prove your permanent residency in any of the aforementioned countries.

Please remember that a visa does not guarantee the entry into a country.

Sincerely,

حالا سوالام:
    ۱- گردش حسابم حدود۱۵ ملیون تومان هست
    ۲-مجردم
    ۳-کارمند بخش دولتی هستم
    ۴= بیمه ۴ سال دارم
    ۵= کدوم شهر رو به عنوان مقصد وارد کنم
    ۶= آیا هتل رزرو کنم قبل از appointmentیا نه؟

ممنونم بابت وقتتون.

Junior Member

سلام
    من برای تحصیل در دانشگاه Technologico de Monterrey اپلای کردم و منتظر جواب هستم. میخواستم بدونم همزمان با تحصیل اگر کار کنم در مونتری می تونم مقداری از هزینه هامو پوشش بدم ؟ اصلا موقعیت شغلی وجود داره برای یه دانشجو؟

Junior Member

درود دوست خوبم

بنده فوق لیسانس مهندسی پزشکی خوندم ؛ معدل 16.05 و خانمم مهندسی برق الکترونیک. میخواستم از مکزیک پدیرش بگیریم. ایلتس 6 و چون یکسال ونیم آمریکای جنوبی زندگی کردم زبان اسپانیایی مشکلی ندارم و بالای ب 1 هست. سپاسگزارم اگر به چند سوال من پاسخ بدید

1- احتمال گرفتن بورس از مکزیک را جقدر میدونید با توجه به شرایط ما؟
    2- شما چه دانشگاههای را به ما پیشنهاد میدید؟
    3- اگر اکنون ( 5 اگوست 2017) اقدام کنیم اولین تاریخی که ما بتونیم به مگزیک بیایم کی خواهد بود؟
    4- چه نوع کمک هزینه ای را پیشنهاد میدید؟ و آیا میشه قبل از ورود به مکزیک میشه خیالمون از بابت این کمک هزینه راحت باشه؟

سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mexicoinfo نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    من همين الان عضو سايت شدم و بلند بودن مطلب شما توجهم را جلب كرد،
    من مقيم مكزيكوسيتى هستم هم درس خوندم اينجا هم شاغلم و فكر ميكنم شما اطلاعات كافى نداشتيد. همه جاى دنيا هم خوب هست هم بد اما اين نحوه تعريف شما از يك كشورى كه فقط تو گوگل مپ مشاهده اش كريديد نا عادلاله است.

من نميدونم چه اطلاعاتى نياز داشته ايد براى سفر به مكزيك كه كسى كمكتون نكرده اما اگه سوالى هست كه من بتونم كمك كنم خوشال ميشم راهنمايى كنم.
    عزيزانى بودن كه قصد سفر به مكزيك رو داشتن و من تونستم كمكشون كنم چه براى تحصيل و چه براى اقامت
    سلام من میخواستم واسه بورسیه پزشکی در مکزیک اقدام کنم آیا میشه اقدام کنم و چه شرایطی داره؟

با سلام
    ببخشید چند سوال داشتم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید . من برای نانو تکنولوژی مونتری درخواست داده ام. نظر استاد مساعد بوده و خود برنامه به این صورت که به همه بورسیه میدند و همچنین یک پولی به اسم سالاری هم می دهند. فقط منتظر جواب کمیته هستم . در مورد اسکان سوال داشتم برای خانم ها بهتر family house بگیرند یا خونه ی جدا یا خوابگاه بگیرند ؟ و همچنین بلیت از اینجا تا مونتری از طریق فرانکفورت خیلی گران هست مسیر دیگه که ارزانتر بشود را کسی از دوستان اطلاع ندارد؟
    و اگر احتمالا تا آخر آپریل به من جواب بدهند و انشاالله مثبت باشه آیا می تونم ویزا بگیرم (ورودی آگوست)؟
    امتحان gre هنوز ندادم استادی که صحبت کردم گفت هر چه زودتر بده ولی احتمالا تا وقتی بیای اینحا وقت داری ؟ این موضوع درست هست یعنی بدونgre پذیرش میدند بعد که وارد کشورشون شدی میشه امتحان داد ؟
    متشکرم‌

Junior Member

سلام ببخشید من کل صفحات رو دنبال کردم اما اطلاعات همه قدیمی هستن کسی هست که مکزیک باشه و بتونه سوالاتیکه دارمو بهم جواب بده بعضی موضوعات رو اصلا پیدا نکردم

Junior Member

سلام
    من قسمت سالاری را نمیفهمم. ولی ماهانه بهتون اسکولارشیپ میدن، که به اسپانیایی میگن بکا. از طریق آلیتالیا بیان، خیلی ارزان تره.
    Www.alitalia.com
    پروسه ویزاش خیلی زمان بر نیست.
    تا جای که من میدونم آزمون جی ار ای کسی اینجا نمیشناسه.
    موفق باشید.

Junior Member

دوستان کسی میدونه وقتی گفتن معدل 80 از 100 میخوایم حتما پایین تر از این معدل رو نمیپذیرن ؟ من معدلم 75 هست امیدی هست که قبول کنن؟ ایمیل زدم ولی هنوز جوابی ندادن
    ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داشته عنوان کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)