صفحه 15 از 60 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

اما در مورد امکان کار پس از تحصیل من با
    کاربر
    venoous مخالفم
    در سایت yahooدر بخش yahoo answer بعضی افراد حتی مکزیکی اوضاع کار در این کشور رو جالب نمی دونند
    این دو تا رو بخونید(با ذکر این نکته که این موضوعات به 3 یا 4 سال پیش بر می گرده)
    Why are there no jobs in mexico?

Finding a job in Mexico?

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

اما در مورد بخش دانشگاهی به اعتقاد من هم از سطح علمی خوبی برخوردارند.
    این لینک ها رو مطالعه کنید
    http://answers.yahoo.com/question/in...4210956AArorGu
    (حتما شاید بگید چه قدر yahoo answer رو لینک هاش رو میزارم چون به نظر من این بخش از سایت yahooمستقل هست.)
    http://www.topuniversities.com/where...a/mexico/guide
    (که این سایتQSیکی از سایت های معتبر رنک بندی دانشگاه ها است.)
    اطلاعات کلی از تاریخچه دانشگاه هاو... (که هر چند در ویکی پدیا هم شاید پیدا بشه)
    http://www.topuniversities.com/unive...rrey/undergrad
    http://www.topuniversities.com/unive...tesm/undergrad
    http://www.topuniversities.com/unive...jara/undergrad
    http://www.topuniversities.com/unive...unam/undergrad
    ================================================== =======================================
    خلاصه کل این پست ها به نظر شخصی من اگر کسی فاند بگیره ارزشش رو داره اما بدون فاند خیر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    کاربر
    venoous مخالفم
    در سایت yahooدر بخش yahoo answer بعضی افراد حتی مکزیکی اوضاع کار در این کشور رو جالب نمی دونند
    این دو تا رو بخونید(با ذکر این نکته که این موضوعات به 3 یا 4 سال پیش بر می گرده)

Finding a job in Mexico?

advanced جان خوش آمدید. خوب شما پاسخ اون دوستمون (maurice) توی صفحه قبل رو از لحاظ امنیتی اینجا دادید، ممنون. حالا در مورد کار توی مکزیک من این پائین چندتا لینک میذارم که البته اینارو از توی همین دوتا لینکی که شما اون بالا از سایت یاهو گذاشتید پیدا کردم! توی همین دوتا لینک نوشته بود کار برای فارالتحصیلان دانشگاه خیلی زیاد تر هست و همیشه کار براشون هست و کلا بیشتر به قشر متخصص نیاز دارن.

این یه سایت کاریابیه توی مکزیک، حتما ببینید، این سایت به تفکیک شهر، میزان حقوق، و رشته تخصصی شما کار داره لطفا به تاریخ آگهی ها هم توجه کنید ماله 2014 هستش! http://www.computrabajo.com.mx/bt-ofertas.htm
    اینم یکی دیگست https://www.occ.com.mx/، مثل بالاییه کاملا تفکیک شده، مثلا اینو براتون میذارم اینجا، این مشاغل موجود فقط توی شهر حالیسکو هستش، جالبه بدونید هر صفحه 60 تا موقعیت کار داره، اگر تا پائین صفحه ادامه هم بدید، میبینید که اون پائین 10 صفحه دیگه توی خودش داره و اگر بازم می خواید مشاغل بیشتری رو ببینید گزینه Siguiente یعنی next رو بزنید تا صفحات بعدی رو ببینید! جالبه کنار هر شغلی هم حقوقش رو ماهیانه اون کنارش نوشته. لطفا دقت کنید بعضی از کارها ممکنه درآمدش کم باشه ولی به هر صورت کار هست. بسته به رشته و مهارت شما داره من حقوق ماهیانه از 5000 پزو توی دو تا سایت پیدا کردم تا 150000پزو! که مطمئنا بستگی به رشته ، مهارت، موقعیت و سابقه کار هر کسی داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    یک کشور بسیار ناامن و مرکز مواد مخدر. یه دانشجوی پسر خارجی رو پلیس زن اونجا به بهانه گشت گرفته و با باتوم بهش تعرض کرده ..اگه این همه محاسن که میگی داره پس بلابد در سفارتش در کشورهای مختلف صف کشیدن.خود ونوس خانم که انقدر ازش تعریف میکنه هم الان اونجا نیست .واقع بین باشید
    خوب من همیشه از دوستان خواهش کردم اگر حرفی می زنند با سند و مدرک و لینک باشه (مگر اینکه مربوط به حریم خصوصی باشه)

ای کاش این خبر خیلی وحشتناک تعرض پلیس زن مکزیک رو با لینک منبع خبری معتبر می زاشتید

من وجود جرم، جنایت ،خطر ،تصادف، تجاوز، مواد مخدر و...... نه در کشور مکزیک و نه در ایران و نه در همین امریکا و نه در هیج جای دیگه این دنیا تکذیب نمی کنم

فکر می کنم در هفته گذشته هممون توی رسانه های خارجی و داخلی این خبر ناراحت کننده رو خوندیم

این خانم ایرانی در کشور امریکا توسط همسر ایرانی شون به قتل رسیدن.ایشون دانشجوی دکترای دانشگاه میشیگان یکی از بهترین دانشگاه های جهان بودند.

این خبر رو هم بخونید مال خبر گذاری معتبر دنیاس مبنی بر اینکه وزیر کشور مالزی گفت ایرانی ها و نیجریه ای ها بزرگترین قاچاقچیان مواد مخدر به مالزی هستند

این خبر رو هم به زبان فارسی خودتون بخونید که چند تا ایرانی خارج از کشور در انتظار اعدام هستند.با دلایل فحشا و قاجاق مواد مخدر

برای خوندن خبر های جرم و جنایت و قاچاق دزدی و قتل و .... داخل ایران هم ارجاعتون می دم به صفحه حوادث روزنامه های خودمون.

.اگه این همه محاسن که میگی داره پس بلابد در سفارتش در کشورهای مختلف صف کشیدن
    اگر در سفارت یک کشوری صف بسته شده دلیلی بر امن بودن اون کشور نیست.

این آمار جرم و جنایت در کشوری هست که جلوش در سفارتش البته توی ایران صف می بندن کشور جهان اول هست.
    خبر های کشته شدن دسته جمعی در دبستان سندی هوک و بوستون و غیره رو هم حتما خوندید

من فکر نمی کنم اینهای که شما گفتید( کاملا بر اساس احساس و شنیده ها )بتونن منبع خوبی برای اطلاعات دهی به دیگران باشند.

شما چند سال در مکزیک زندگی کردید؟
    شما چند بار اصلا به مکزیک سفر کردید؟
    چند نفر رو می شناسید که در مکزیک درس خونده و یا زندگی کرده؟
    در مورد سیاست اجتماع و فرهنگ کشور مکزیک چی می دونید؟

می دونیدخیلی از امریکای ها فکر می کنن ایرانی ها هنوز با شتر مسافرت می کنن؟؟
    می دونید خیلی هاشون فکر می کنند زن حق رانندگی در ایران نداره؟
    می دونید فکر می کنند ایرانی ها موقع غذا خوردن از قاشق و چنگال اصلا استفاده نمی کنن؟؟
    می دونید فکر می کنند ایرانی ها با خانواده خودشون ازدواج می کنند شامل حتی خواهر و برادر؟؟
    می دونید فکر می کنند اگر یک امریکا به ایران سفر کنه ایرانی ها سر اونو می برنن و می گن الله اکبر؟؟؟
    .
    .
    .

هیچ کدوم از این اضهار نظر ها منصفانه نیست برای من هر دوسته شما ها در یک طبقه بندی هستید چه اون خارجی های که در مورد ایران و ایرانی اینجوری فکر می کنند بدون اینکه بدونند ایران حتی کجای نقشه جغرافیاس.چه شمای که بدون اطلاع و بطور قطع در مورد یک مکان اظهار نظر می کنید.

من سالهای سال صبوری کردم و سعی کردم در مورد وطن آبا و اجدادیم ایران به خارجی ها بخصوص امریکای ها توضیح لازم رو بدم و و ذهنیت بدشون رو نسبت به ایرانی ها تغییر بدم.ازشون خواستم ایران رو اون طوری که هست ببیند با تمام بدی ها و خوبی هاش نه اونطوری که رسانه ها بهش کاملا مغرضانه نشون می ده.ازشون خواستم اول جای ایران رو توی نقشه جغرافیای یاد بگیرن.بعد ایران رو اگر هم می خوان از طریق رسانه بشناسن مستند ها و فیلم ها و کتب ها و خبرهای خوب ایران و ایرانی رو هم بخونند.

اگر دوستان نزدیکم بودن براشون وقت می ذاشتم بهشون عکس نشون می دادم عکس خانواده ام عکس دوستام عکس شهرهامون عکس دریاهامون کوهامون جنگل هامون عکس عروسی هامون عزا هامون عکس زندگی هامون

می دونید چقدرررر نظرشون تغییر می کرد؟می دونید چقدر بعدش دوست داشتن یک روز ایران رو ببینند؟
    همونجا به اونا هم می گفتم ایران علاوه بر همه این زیبای ها و قشنگی ها مثل همه کشورهای دیگه دنیا دزدی هم داره فحشا هم داره قتل هم داره قاچاق مواد مخدر هم داره .قانون خاص خودش رو هم داره که شما باید بهش احترام بزارید.

من به عنوان یک کسی که سالها در مکزیک زندگی کرده کار کرده درس خونده تمام چیزهای در مورد مکزیک می دونستم صادقانه در این فروم به اشتراک گذاشتم.

در تمام اون سالها زندگی من در اون کشور حتی یک بار تکرار می کنم حتی یک بار به من تقرض از هیچ نوعی نشد.من توی اون کشور هیچ چیز ازم دزدیده نشد بله دوبار گوشی موبایلم رو جا گذاشتم و دیگه پیداش نکردم اما خودم جا گذاشته بودم کسی از من دزدی نکرد اما می شنیدم خود دوستان مکزیکیم ازشون پول گوشی طلا دزدیده بودن توی مکان های عمومی درست مثل مترو خودمون.

من حتی یک فروشنده مواد مخدر ندیدم یک قاچاقچی ندیدم اما به شهری سفرکردم به اسم سینالولا که شهر مافیای مواد مخدر هست و دیدم مردم اون شهر زیارتگاه سنت ای دارند به اسم Jesús Malverde که می رن براش شمع روشن می کنن و برای مشکلاتشون پیش اون نذر و نیاز می کنند . بعد از تحقیق متوجه شدم این زیارتگاه متعلق به بزرگترین قاچاق فروش و مافیای مواد مخدر مکزیکی هست که سالها پیش از دنیا رفته کسی که مردم مکزیک اونو رابین هود خودشون می دونند. اینجا در موردش بخونید.
    وارد جزئیات سیاسی اون کشور نمیشم .

فقط اعتقاد خودم رو مجدد می گم تمام نقاط دنیا می تونه برای شما محل آرامش و یا محل خطر باشه سطح زندگی در کشورهای مرفه و امکانات کشور های جهان اول قطعا بیشتر هستند اما این دلیل بر این نیست کشورهای دیگه زندگی درشون در جریان نیست و همه دارن با بدبختی دست و پنجه نرم می کنند.

من از لحظه لحظه بودن در اون کشور لذت بردم من محبت و مهربونی و صبوری رو از مردم اون کشور گرفتم من آرامش و بی خیالی نسبت به مشکلات رو از اون مردم یاد گرفتم من توی دانشگاه های اون کشور درس خوندم و از سواد بهترین و باسواد ترین استاداش استفاده کردم و هنوز هم باهاشون در ارتباطم.من با اکثر شهرهای اون کشور سفر کردم و در حد امکان سعی می کردم به تذکرات مردم محلی برای خطر ها گوش بدم و ریسک نکنم .
    با ادمهای رفت امد می کردم که از طبقه اجتماعی بالای برخوردار هستند. هیچ یک از رفت امد های شبانه و مهمانی ها و مستی ها و تفریح های الکلی و مواد مخدری رو نه شرکت می کردم و نه طرفش می رفتم.
    چه در جمع دانشجویان امریکای مقیم مکزیک چه خود مکزیکی ها.
    خودم ماشین داشتم و وقتی هم از وسایل نقلیه عمومی استفاده می کردم مراقب وسایل شخص ام بودم.زبان اسپانیایی رو خیلی سریع یاد گرفتم بنابراین می تونستم از حق خودم دفاع کنم اگر مثلا راننده تاکسی سود جو می خواست کرایه بیشتر بگیره.
    هیچ وقت قوانین کشورشون رو زیر پا نذاشتم به مردم و کشورشون احترام گذاشتم.مکزیکی ها با خارجی ها واقعا خوب برخورد می کنند بخصوص به ایرانی ها احترام می زارن.

خود ونوس خانم که انقدر ازش تعریف میکنه هم الان اونجا نیست .واقع بین باشید
    دلیل نبودن من در مکزیک بد بودن مکزیک و یا نا مناسب بودن برای زندگی نیست.بلکه فقط موقعیت و شرایط زندگی خصوصی منه.
    برای کمک کردن به واقع بین بودن دوستان می تونم بگم : من هم مثل میلیونها شهروند امریکای می خوام دوران بازنشستگیم رو برگردم مکزیک زندگی کنم .
    ماهانه دارم مبلغی رو کنار می زارم برای خرید خونه اینجا آخرین باری که اخبارش رو پیگیری کردم دومیلیون امریکای و کانادای قبل از من اونجا اقامت دائم گرفتن و اونای که پول داشتن خونه خریدند.
    اینجا و اینجا می تونید با بعضی هاشون سوال کنید چرا؟
    ویرایش توسط venoous : January 8th, 2014 در ساعت 05:14 AM

کاربر
    venoous مخالفم

Finding a job in Mexico?
    مکزیکی ها راست می گن امکان شغل برای اونها کمتره تا یک خارجی

بین مکزیکی ها هم اگر کسی تحصیلات تکمیلی نداشته باشه شانس خیلی پایینی برای کار خوب پیدا کردن داره به قول خودشون باید بره کنار خیابون تاکو بفروشه

یک خارجی با تحصیلات دانشگاهی بخصوص بیشتر از لیسانس شانس خیلی بالای برای کار بعد از اتمام تحصیل در اون کشور رو داره.میزان مهارت و سواد فرد و دانستن زبان اسپانیایی و انگلیسی هم گزینه های مهمی هستند.

اگر منظور از کار کارگری هست که مکزیک خودش کارگر زیاد داره اما توی این فروم ما در مورد نیروی متخصص حرف می زنیم

این یک سایت کاریابی مکزیکی برای اینکه صحت و عدم و صحت حرف ها رو خودتون چک کنید
    این و این لیست شغل های شرکت اچ پی
    این شرکت آی بی ام
    این هم یک کاریابی دیگه

کاربر
    venoous مخالفم

Finding a job in Mexico?

توی لینک اول که گذاشتید فقط هشت نفر شرکت کردن از اون هشت نفر پنج نفر گفتن شغل در مکزیک وجود داره

توی لینک دوم هم طرف اومده یک پست باز کرده و از بقیه سوال پرسیده که آیا می تونم با این شرایطم شغل در مکزیک پیدا کنم شرایطش هم بنده خدا حتی کالج نرفته بوده

How hard is it finding a job in Mexico. First of all, I want to say that I'm a mexican citizen, so i wont need to go through the immigration process. I been wanting to move back to Mexico once I finish high school. What are the chances of me getting a job? I don't have a college degree. I'll probably go to college once I arrive to mexico. In the mean time I want to see what the job outlook is going to be for me without a college education. I speak Spanish fluently. I also know some french since i been taking it for 5 years and I know some Portuguese. Does anyone have any idea? thanks!
    خودتون بخونید ببینید طرف نوشته حتی مدرک کالج و دیپلم درست درمون نداره داره دنبال کار می گرده

یک نفر هم بهش جواب داده
    you need to have your high school diploma validated by Secretaria de Educacionthe education department and pass the admission exams
    اینم اومده بهش گفته با این مدرک فقط می تونی باغبون بشی تو مکزیک
    Im am sure that with your qualifications you will certainly easily find a job as dishwasher or gardener or bell boy in an hotel in the sites
    بعدی هم اومده بهش اینو گفته بعلاوه پیشنهاد کار به عنوان معلم و کارمند هتل بخاطر دو زبانه بودنش

There are always jobs for smart people, the problem is how high your wage will be..
    بعدی ها هم یکی گفته زمان خوبی برای شغل پیدا کردن نیست
    بعدی شانست 1 به 50 بخاطر میزان سواد و مدرک طرف
    بعدی هم گفته بستگی داره دنبال چه شغلی هستی

توی هر دوتا لینک حتی یک نفر نگفته توی مکزیک شغل نیست این آقا اومده کاملا توضیح داده چرا کارگر های مکزیکی می رن امریکا
    بخونید خودتون:
    There are many reasons, way too complicated to explain in YA. One big reason is because when NAFTA stated, many US companies moved their plants to Mexico where labor was cheaper. Workers left the countryside to go to work in the cities. The companies found out, much to their dismay, that Mexico had some fairly strict labor laws and restrictions. They moved their plants to countries like China and India that don't have as many restrictions. Many workers were left with jobs skills but no jobs so they went north.
    گفته NAFTA اول بخاطر ارزونی کارگر در مکزیک اونجا مستقر شده و کار می کرده اما بخاطر قوانین سخت دولت مکزیک برای کارگر ها یعنی قوانین سخت گیرانه حمایت از کارگران و نیروی انسانی اون شرکت ترجیح داده که بره دم دستگاهش رو توی هند و چین که جان کارگر ارزش کمتری برای دولتشون داره مستقر کنه.هممون می دونیم کارگرهای چینی و هندی با هر شرایطی کار می کنن.
    همین باعث شده اون کارگرها که قبلا در اون شرکت ها مشغول به کار بودن کارشون رو از دست بدن به امریکای شمالی برن

یه سوال شما مطمئنی این لینک های که گذاشتی خودت خوندی؟؟

به نظر من "یاهو پاسخ" به هیچ وجه نمی تونه ملاک گرفتن اطلاعات صحیح باشه اما اگر بخوایم فقط به همین لینک های معرفی شده خود شما اتکا کنیم توی پانزده پاسخ فقط حتی یک نفر به طوری واضح نگفته شغل وجود نداره

اما چندین و چند نفر دقیقا عین حرفی که من در چند تا پست قبلی زدم رو نوشتن

There are jobs in Mexico, they just don't pay as much as they do in the USA/

که شغل در مکزیک هست اما دستمزد نسبت به امریکا پایین تره

دوست خوبم اگر واقعا به این موضوع علاقه مندی لطفا مقالات درست حسابی و کار شده از یک نویسنده معتبر بخون. مثلا برو مقالات مجله فوربز بخون که بهترین منبع برای این اخبار اقتصادی هست و نویسنده مقاله کارمند و محقق یک موسسه تحقیقاتی هست نه یک ادمی مجازی که به یک پست یاهو پاسخ داده اونم اکثرشون بدون تحصیلات آکادمیک

این لینک ها رو پایین می زارم .

http://www.forbes.com/sites/ericsavi...exico-finland/

این مقاله بسیار عالی در مورد اقتصاد مکزیک با تمام خوبی ها و بدی های اقتصادش
    http://www.forbes.com/sites/nathanielparishflannery/2013/11/25/taconomics-how-tacos-explain-mexicos-

این رو هم حتما بخونید
    http://www.forbes.com/sites/christop...orth-billions/
    ویرایش توسط venoous : January 8th, 2014 در ساعت 09:45 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

تشکر از شما دوست عزیز
    که مبسوط پاسخ من رو دادی.
    بله yahoo answer خوندم ولی فیدبک خیلی مثبتی از پاسخ ها به نسبت سرچی که برای نا امنی کردم دریافت نکردم من این اطلاعات رو با یه سرچ ساده گوگل پیدا کردم.
    و عرض کردم خدمت دوستان فقط بر حسب کنجکاوی بود. وبا لینک هایی که شما دادید.بیشتر با اقتصاد مکزیک آشنا شدم.
    دوست عزیز حالا از بحث اصلی تحصیل در مکزیک خارج نشیم.
    شما تا حالا کلی لینک و اطلاعات در مورد فاندهای مختلف دادید که از شما تشکر می کنم.
    با توجه به اینکه شما اونجا بودید می خواستم بدونم آیا دانشجوهای بین المللی سایر کشورها(به جز امریکایی ها) اونجا اکثرا فاند داشتند؟

تشکر از شما دوست عزیز
    که مبسوط پاسخ من رو دادی.
    بله yahoo answer خوندم ولی فیدبک خیلی مثبتی از پاسخ ها به نسبت سرچی که برای نا امنی کردم دریافت نکردم من این اطلاعات رو با یه سرچ ساده گوگل پیدا کردم.
    و عرض کردم خدمت دوستان فقط بر حسب کنجکاوی بود. وبا لینک هایی که شما دادید.بیشتر با اقتصاد مکزیک آشنا شدم.
    دوست عزیز حالا از بحث اصلی تحصیل در مکزیک خارج نشیم.
    شما تا حالا کلی لینک و اطلاعات در مورد فاندهای مختلف دادید که از شما تشکر می کنم.
    با توجه به اینکه شما اونجا بودید می خواستم بدونم آیا دانشجوهای بین المللی سایر کشورها(به جز امریکایی ها) اونجا اکثرا فاند داشتند؟
    بعضی ها فاند داشتن بعضی ها با هزینه های خودشون اومده بودن
    بخاطر ارزونی شهریه های دانشگاه مکزیک برای بعضی کشورها مثل اروپایی ها کانادایی ها
    دانشجویان عربستان از کشور خودشون فاند می گرفتن بعضی از عربها هم همین فاند دولتی مکزیک رو استفاده می کرند
    دانشجویان سایر کشور های امریکا لاتین از فاندهای مخصوص خود لاتین ها استفاده می کردند
    کره های و ژاپنی ها اکثر با هزینه شخصی می اومدن چون براشون واقعا ارزون بود
    خیلی از دانشجو ها هم اینترچنج بودند

یک بار که اداره مهاجرت بودم دانشجوی از عراق اومده بود به اسم عبدالله باور کن این پسر حتی پول اتوبوس نداشت.اصلا از فرودگاه مستقیم اوده بود اونجا می گفت به من پول بدید نه اینگلیسی درست درمونی داشت نه اسپانیایی یک کلمه بلد بود.داد هم می زد که من برم کجا حالا ؟کل کارمندا جمع شده بودن نمی فهمیدن این چی می گه اصلا
    مسول امور دانشجوی یک خانوم بود از من خواهش کرد یک چیزای حالیش کنم دلم براش خیلی سوخت کشورش اون موقع توی جنگ بود فقط با یک ساک دستی اومده بود یک کوله پشتی به شدت کهنه.سر و وضع لباسش هم واقعا برای یک دانشجو خیلی ناراحت کننده بود.
    وقتی حرفاش رو توضیح دادم با اینکه کاملا بر خلاف قانون بود و اول باید حساب باز می کرد بعد آخر ماه فاندش می رفت توی حسابش
    خانومی که مسول امور دانشجوی بود براش یک چک نوشت و از من خواهش کرد کمکش کنم نقدش کنه.
    وقتی داشت روی پله ها تاکوی که از دستفروش خریده بود می خورد به من گفت پول هواپیماش رو از عموی زنش قرض گرفته.
    عبدالله الان برگشته عراق آموزش ادبیات اسپانیایی خوند و توی کشور خودش در یک دانشگاه داره تدریس می کنه گاهی اوقات هم به من ایمیل می زنه.
    ویرایش توسط venoous : January 8th, 2014 در ساعت 11:33 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management

سلام به همه.امروز 4 شنبه من رفتم سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در میدان فردوسی تهران
    اول بگم که مسئول کشور مکزیک و کلا امریکای لاتین خانم حاجیوند است که دفترش طبقه پنجم ساختمان امور دانشجویان و شماره اتاقش 538 است.اینو گفتم که اگه کسی خواست بره اونجا 1 ساعت مثل من امروز نگرده.
    برخورد خوبی داره و بهش گفتم که چرا در سال 2013 فقط 2دانشگاه ارزشیابی شده.پرینتی که ونوس تو فروم گداشته بود هم با خودم بردم.در مورد جواب ایمیل اقای کاشانی هم براش توضیح دادم.خوشبختانه امروز جلسه کمیسیون بود با مدیر کل سازمان.گفت سریع یه نامه بنویس و تو دبیرخونه ثبت کن و به من بده تا مطرح کنم.منم همه این کارا رو انجام دادم.گفت اسم 2-3 دانشگاه که فکر میکنی معتبر هست بنویس.منم اسم این 3 دانشگاه را نوشتم:
    metropolitana-IPN-guadalajara
    الیته همانطور که میدونید 2 دانشگاه قبلا ارزیابی شده و اسمش بود:
    UNAM-monterry
    قرار شد شنبه یا یکشنبه برم و جواب ازش بگیرم.دوستان اگه کسی ساکن تهرانه بره پیش حاجیوند و اونم مطرح کنه.هرچی بیشتر بریم تاثیر بیشتری داره
    این کاری بود که از دست من بر می اومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_italy نمایش پست ها
    سلام به همه.امروز 4 شنبه من رفتم سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در میدان فردوسی تهران
    اول بگم که مسئول کشور مکزیک و کلا امریکای لاتین خانم حاجیوند است که دفترش طبقه پنجم ساختمان امور دانشجویان و شماره اتاقش 538 است.اینو گفتم که اگه کسی خواست بره اونجا 1 ساعت مثل من امروز نگرده.
    برخورد خوبی داره و بهش گفتم که چرا در سال 2013 فقط 2دانشگاه ارزشیابی شده.پرینتی که ونوس تو فروم گداشته بود هم با خودم بردم.در مورد جواب ایمیل اقای کاشانی هم براش توضیح دادم.خوشبختانه امروز جلسه کمیسیون بود با مدیر کل سازمان.گفت سریع یه نامه بنویس و تو دبیرخونه ثبت کن و به من بده تا مطرح کنم.منم همه این کارا رو انجام دادم.گفت اسم 2-3 دانشگاه که فکر میکنی معتبر هست بنویس.منم اسم این 3 دانشگاه را نوشتم:
    metropolitana-IPN-guadalajara
    الیته همانطور که میدونید 2 دانشگاه قبلا ارزیابی شده و اسمش بود:
    UNAM-monterry
    قرار شد شنبه یا یکشنبه برم و جواب ازش بگیرم.دوستان اگه کسی ساکن تهرانه بره پیش حاجیوند و اونم مطرح کنه.هرچی بیشتر بریم تاثیر بیشتری داره
    این کاری بود که از دست من بر می اومد.
    به این می گن کار درست حسابی
    بی نهایت متشکرم مسعود جان
    لطف کن ایمیل خانوم حاجیوند رو برای من بزار تا بهشون نمونه مدارک دانشگاهی خودم و مشخصات دانشگاهی رو که می شناسم ایمیل کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)