صفحه 19 از 60 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

Junior Member

ونوس جان این جواب دانشگاه UAM هستش که برای من خوشحال کننده بود؛

Agradezco sus buenos deseos y al mismo tiempo espero que este año se puedan cumplir todos sus deseos.
    Respecto de las preguntas que Usted formula, le informo:
    Respuesta 1.
    A Nivel licenciatura
    El primer año es correcto $4130.00 pesos mexicanos. (Aprox. $305 Dólares EE.UU.)
    Segundo año es: anualidad $642.15 más tres trimestres de ($645*3=$1926.45) total $2568.6 pesos mexicanos. (Aprox. $$190. Dólares E.E.UU.)
    Tercer año total $2568.6 pesos mexicanos. (Aprox. $$190. Dólares E.E.UU.)
    Cuarto año total $2568.6 pesos mexicanos. (Aprox. $$190. Dólares E.E.UU.).
    Respuesta 2.
    Para licenciatura no hay becas para extranjeros.
    Respuesta 3.
    Debe llenar solicitud para estudiar español en la UNAM, ellos le responderán.
    Nosotros no podemos otorgar carta de aceptación para realizar sus trámites. Deberá tener visa de turista, soló en caso de ser aceptado, se le otorga la carta para que realice su trámite para visa de estudiante en la Embajada Mexicana más cercana (Guatemala o EE.UU).

این دانشگاه درسته برای مقطع کارشناسی بورس نداره ولی شهریش میشه گفت عالیه، این طوری که نوشته (البته با تشکر از گوگل ترنزلیت!)، شهریش برای چهار سال تحصیل میشه تقریبا 1000$ دلار! رتبه این دانشگاهم که سوم هست توی اون رنکینگی که شما لینکشو گذاشتید تو صفحه 5. فقط یه مساله ای میمونه، اونم اینکه من توی نامه ای که به دانشگاه زدم گفتم که من نمی خوام با ویزای توریستی بیام، و می خوام که از اول با ویزای دانشجویی بیام و اونجا امتحان ورودی بدم، گفت که ما نامه پذیرش نمیدیم، و فکر کنم میگه اول با ویزای توریستی بیا، بعد که اومدی اینجا (از خاک کشور مکزیک خارج میشی) و میری به نزدیکترین کشور به مکزیک (مثلا آمریکا یا گواتمالا) توی سفارت مکزیک و درخواست ویزای دانشجویی می کنی! ونوس عزیز اگر من جایی رو اشتباه گفتم لطفا منو تصحیح کن چون دقیقا نمی دونم این آخرشو درست متوجه شدم یا نه!

دوستان،البته ناگفته نماند، با گوگل مپ که رفتم دانشگاه رو ببینم و یه دوری توی خیابونای اطرافش بزنم، به نظر میاد دانشگاه UAM در حومه شهر باشه و اینکه دپارتمان زبان نداره و باید زبان اسپانیای رو توی دپارتمان زبان دانشگاه UNAM بخونید. ولی دانشگاه گواناخوتو کمپس گواناخوتو انگار دقیقا وسط شهر بود و خیلی به نظرم جالبتر و خوشگلتر اومد، در ضمن دپارتمان زبان هم داره. کمپس لیون هم خوب بود.و بیشتر از همه از دانشگاه گوادالاخارا خیییییییلی خوشم اومد! (البته همه اینا نظر شخصی منه)
    ویرایش توسط daniyal_arj : February 2nd, 2014 در ساعت 04:56 PM

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

نقل قول نوشته اصلی توسط abi110 نمایش پست ها
    ونوس جان این جواب دانشگاه UAM هستش که برای من خوشحال کننده بود؛

Agradezco sus buenos deseos y al mismo tiempo espero que este año se puedan cumplir todos sus deseos.
    Respecto de las preguntas que Usted formula, le informo:
    Respuesta 1.
    A Nivel licenciatura
    El primer año es correcto $4130.00 pesos mexicanos. (Aprox. $305 Dólares EE.UU.)
    Segundo año es: anualidad $642.15 más tres trimestres de ($645*3=$1926.45) total $2568.6 pesos mexicanos. (Aprox. $$190. Dólares E.E.UU.)
    Tercer año total $2568.6 pesos mexicanos. (Aprox. $$190. Dólares E.E.UU.)
    Cuarto año total $2568.6 pesos mexicanos. (Aprox. $$190. Dólares E.E.UU.).
    Respuesta 2.
    Para licenciatura no hay becas para extranjeros.
    Respuesta 3.
    Debe llenar solicitud para estudiar español en la UNAM, ellos le responderán.
    Nosotros no podemos otorgar carta de aceptación para realizar sus trámites. Deberá tener visa de turista, soló en caso de ser aceptado, se le otorga la carta para que realice su trámite para visa de estudiante en la Embajada Mexicana más cercana (Guatemala o EE.UU).

این دانشگاه درسته برای مقطع کارشناسی بورس نداره ولی شهریش میشه گفت عالیه، این طوری که نوشته (البته با تشکر از گوگل ترنزلیت!)، شهریش برای چهار سال تحصیل میشه تقریبا 1000$ دلار! رتبه این دانشگاهم که سوم هست توی اون رنکینگی که شما لینکشو گذاشتید تو صفحه 5. فقط یه مساله ای میمونه، اونم اینکه من توی نامه ای که به دانشگاه زدم گفتم که من نمی خوام با ویزای توریستی بیام، و می خوام که از اول با ویزای دانشجویی بیام و اونجا امتحان ورودی بدم، گفت که ما نامه پذیرش نمیدیم، و فکر کنم میگه اول با ویزای توریستی بیا، بعد که اومدی اینجا (از خاک کشور مکزیک خارج میشی) و میری به نزدیکترین کشور به مکزیک (مثلا آمریکا یا گواتمالا) توی سفارت مکزیک و درخواست ویزای دانشجویی می کنی! ونوس عزیز اگر من جایی رو اشتباه گفتم لطفا منو تصحیح کن چون دقیقا نمی دونم این آخرشو درست متوجه شدم یا نه!

خوب خدا رو شکر که جواب گرفتید

بله شما درست متوجه شدید اول تشکر و قدر دانی کرده بابت آرزوهای قشنگت و همزمان برات آرزو کرده که توی این سال جدید به هدف هات برسی. بعد هم جواب سوالاتت رو با شماره و منظم بهت داده

ببین دقیقا همون چیزای رو جواب داده که من چندین بار تکرار کردم.
    برای دوره لیسانس گفتم خیلی بعید می دونم فاند داشته باشن
    شهریه های لیسانس خیلی خیلی کمه تقریبا هیچ
    شما همین شهریه رو هم می تونی با تدریس خصوصی زبان اونجا در بیاری یا معدلت خوب بشه بخشش شهریه بگیری یا نامه بنویسی که نداری و نمی تونی بدی و بهت همین رو هم تا هشتاد درصد تخفیف می دن یعنی شهریه هیچ!!!
    باید زبان اسپانیایی بخصوص برای لیسانس بدونید

این دانشگاه خوبیه توی پایتخت هم هست توی نقشه نگاه کنید ببینید تا سفارت چقدر فاصله داره

بله دقیقا همین رو گفته اما من فکر می کنم داره اشتباه می کنه یا شما یک کمی گمراهش کردی با سوالت

مکزیک مثل امریکا نیست که باید از خاک کشورش برید بیرون تا بتونید ویزاتون رو تغییر بدید یعنی تا جای که من خبر دارم اینجوری نبود .برای اینم راه حل هست سایت وزارت امور خارجه رو گذاشته بودم توی همین تاپیک ایمیل بزن حتی به اینگلیسی و ازشون سوال کن ظرف مدت 48 ساعت اداری جواب می دن
    ولی سوالت رو واضح بپرس

این گفته تا مدرک زبان نداشته باشید من نمی تونم بهتون پذیریش بدم و شما نمی تونی ویزای دانشجوی بگیرید
    دلیل نمیشه که شما حتما باید توریستی برید مکزیک

شما اسپانیایی رو ایران بخون یک مدرک حتی سطح پایین زبان اسپانیایی رو بگیر با بقیه مدارکت برای پذیرش بفرست و یک دفعه ویزای دانشجوی بگیر و با ویزای دانشجوی وارد خاک کشور مکزیک بشو .اینجوری فکر کنم خیلی شسته روفته تره

کانکشنت رو هم با این دانشگاه قطع نکن ایمیل بزن و ازش تشکر کن و براش توضیح بده که ایرانی هستی و نمی تونی از طریق کشور دیگه ای ویزای مکزیک رو بگیری چون برای ورود به هر کشوری ویزا لازم داری

هزینه اومدن توریستی و برگشتن و باز گرفتن ویزای دانشجوی هم برات زیاده پس می خوای مدرک زبان رو از همون داخل کشور خودت بگیری و همزمان کارهای پذیرشت رو راه بندازی
    بپرس ددلاین پذیریش برای پاییز 2014 کی هست و تا اون موقع مطمئن باش اسپانیایی رو می تونی سه ماه در سطح مبتدی یاد بگیری حتی بدون کلاس
    این یکی از معتبرترین مدارک زبان های خارجی هست

DELE spanish certification

http://www.dele.org/

این یک مدرک دله برای زبان خارجی مثل تافل هست .سطح های مختلف داره از دانشگاه بپرس کدوم سطحش رو برای پذیرش قبول می کنن .من فکر می کنم سطح مبتدی رو قبول کنن

خیلی خوشحالم تلاشت داره نتیجه می ده

موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط venoous نمایش پست ها
    خوب خدا رو شکر که جواب گرفتید

بله شما درست متوجه شدید اول تشکر و قدر دانی کرده بابت آرزوهای قشنگت و همزمان برات آرزو کرده که توی این سال جدید به هدف هات برسی. بعد هم جواب سوالاتت رو با شماره و منظم بهت داده

ببین دقیقا همون چیزای رو جواب داده که من چندین بار تکرار کردم.
    برای دوره لیسانس گفتم خیلی بعید می دونم فاند داشته باشن
    شهریه های لیسانس خیلی خیلی کمه تقریبا هیچ
    شما همین شهریه رو هم می تونی با تدریس خصوصی زبان اونجا در بیاری یا معدلت خوب بشه بخشش شهریه بگیری یا نامه بنویسی که نداری و نمی تونی بدی و بهت همین رو هم تا هشتاد درصد تخفیف می دن یعنی شهریه هیچ!!!
    باید زبان اسپانیایی بخصوص برای لیسانس بدونید

این دانشگاه خوبیه توی پایتخت هم هست توی نقشه نگاه کنید ببینید تا سفارت چقدر فاصله داره

بله دقیقا همین رو گفته اما من فکر می کنم داره اشتباه می کنه یا شما یک کمی گمراهش کردی با سوالت

مکزیک مثل امریکا نیست که باید از خاک کشورش برید بیرون تا بتونید ویزاتون رو تغییر بدید یعنی تا جای که من خبر دارم اینجوری نبود .برای اینم راه حل هست سایت وزارت امور خارجه رو گذاشته بودم توی همین تاپیک ایمیل بزن حتی به اینگلیسی و ازشون سوال کن ظرف مدت 48 ساعت اداری جواب می دن
    ولی سوالت رو واضح بپرس

این گفته تا مدرک زبان نداشته باشید من نمی تونم بهتون پذیریش بدم و شما نمی تونی ویزای دانشجوی بگیرید
    دلیل نمیشه که شما حتما باید توریستی برید مکزیک

شما اسپانیایی رو ایران بخون یک مدرک حتی سطح پایین زبان اسپانیایی رو بگیر با بقیه مدارکت برای پذیرش بفرست و یک دفعه ویزای دانشجوی بگیر و با ویزای دانشجوی وارد خاک کشور مکزیک بشو .اینجوری فکر کنم خیلی شسته روفته تره

کانکشنت رو هم با این دانشگاه قطع نکن ایمیل بزن و ازش تشکر کن و براش توضیح بده که ایرانی هستی و نمی تونی از طریق کشور دیگه ای ویزای مکزیک رو بگیری چون برای ورود به هر کشوری ویزا لازم داری

هزینه اومدن توریستی و برگشتن و باز گرفتن ویزای دانشجوی هم برات زیاده پس می خوای مدرک زبان رو از همون داخل کشور خودت بگیری و همزمان کارهای پذیرشت رو راه بندازی
    بپرس ددلاین پذیریش برای پاییز 2014 کی هست و تا اون موقع مطمئن باش اسپانیایی رو می تونی سه ماه در سطح مبتدی یاد بگیری حتی بدون کلاس
    این یکی از معتبرترین مدارک زبان های خارجی هست

DELE spanish certification

http://www.dele.org/

این یک مدرک دله برای زبان خارجی مثل تافل هست .سطح های مختلف داره از دانشگاه بپرس کدوم سطحش رو برای پذیرش قبول می کنن .من فکر می کنم سطح مبتدی رو قبول کنن

خیلی خوشحالم تلاشت داره نتیجه می ده

موفق باشی

مرسی ونوس جان، بله دقیقا همه نکته هایی رو که شما گفته بودین رو هم اشاره کرده. دوباره بهش امیل زدم و چیزایی رو که گفتید رو ازش پرسیدم، جواب داد اشتراک میذارم که دوستان هم در صورت تمایل پیگیری کنن، چون گزینه خوبیه به نظرم. درسته بعضی از دوستان از جمله خود من منتظر جواب دانشگاه گواناخوتو هستیم، ولی به نظرم باید تمام موقعیت ها رو بررسی کرد.

شما لطف دارید، اینا نتیجه پیگیری و تشویق شماست.

Junior Member

آقا این دوستمون اریک جواب ایمیل ما رو داد بالاخره.چیز خاصی نگفته . فقط لینک قسمت اینترنشنال دانشگاه رو داده گفته بخون . منم که خونده بودم اون صفحه رو قبلا . دوباره یه ایمیل دادم بهش ولی این دفعه با سلام و صلوات و با کمک دوست عزیزمون گوگل ترنزلیت اسپنیش فرستادم.ازش راجع به پروسه ی اپلای کردن و فاند دولتی پرسیدم . گفته واسه فاند باید از طریق سفارت اقدام کنی . حالا من نمیدونم باید اپلای کرد بعد رفت سفارت ، یا باید اول رفت سفارت از اون طریق اپلای کرد ؟! اگه دوباره چیز جدیدی گفت بهتون میگم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrrr نمایش پست ها
    آقا این دوستمون اریک جواب ایمیل ما رو داد بالاخره.چیز خاصی نگفته . فقط لینک قسمت اینترنشنال دانشگاه رو داده گفته بخون . منم که خونده بودم اون صفحه رو قبلا . دوباره یه ایمیل دادم بهش ولی این دفعه با سلام و صلوات و با کمک دوست عزیزمون گوگل ترنزلیت اسپنیش فرستادم.ازش راجع به پروسه ی اپلای کردن و فاند دولتی پرسیدم . گفته واسه فاند باید از طریق سفارت اقدام کنی . حالا من نمیدونم باید اپلای کرد بعد رفت سفارت ، یا باید اول رفت سفارت از اون طریق اپلای کرد ؟! اگه دوباره چیز جدیدی گفت بهتون میگم.

به یمن و میمنت این خبر فرحبخش (جواب دادن این دانشگاه)، در چند شهر ایران مردم به طور همزمان دارن پایکوبی می کنن! ای کاش خود اریک هم می دونست اینو!! بگذریم، سپهر جان شما اگر دنبال فاند دولتی هستی که ددلاینش تموم شده دوست من. حتما قبل از اینکه بری سفارت یا تلفنی تماس بگیر یا ایمیل بزن، چون تا قبل از اینکه از دانشگاه پذیرش نگرفته باشی اصلا مراجعه حضوری نداره. من خودم یه بار این کارو کردم و رفتم تا اونجا. شما دقیقا امروز جواب ایمیلت اومد؟ مرسی که اشتراک گذاشتی
    ویرایش توسط abi110 : January 24th, 2014 در ساعت 01:12 PM

Junior Member

آره علی جان امروز جواب داده .در جریان اون ددلاینه هستم تموم که شده،منظورم برای سال بعده . یعنی شما میگی کاری که دانشگاه میکنه اینه که پذیرش بده فقط ؟ پروسه ی فاند رو کلا سفارت انجام میده ؟!

Junior Member

بله، من اینطوری فکر می کنم برای فاند دولتی باید از طریق سفارت اقدام کنید، اگر خاطرتون باشه یکی دیگه از دوستان هم که با سفارت تماس گرفته بود بهش گفته بودن که باید یه چند ماهی صبر کنه! چرا؟ چونکه می خواست فاند دولتی بگیره و این فاند یه ددلاین داره که تموم شده برای امسال و برای سال دیگرو هم من الان اطلاعی ندارم، ولی اگر از دانشگاه بخواید فاند بگیرید نیازی به صبر کردن نیست و خود دانشگاه هم برای فاندتون باید اقدام کنه هم پذیرش. ای کاش از اریک راجع به بورس دانشگاه خودوشونم می پرسیدی. الان ساعت به وقت مکزیک 3:20 دقیقه صبح هستش، فکر کنم روزی یه ایمیل جواب میده، بازم من راضیم، به خدا!

Junior Member

من شونصد تا سوال پرسیم ازش .راجع به همه چی . ولی همنطور که گفتم لینک خود دانشگاه رو گذاشته . تو سایت دانشگاه چیزی راجع به بورسی که مال خود دانشگاه باشه نگفته . حالا که فقط یه گوشه ی چشمی نشون داده فعلا .ایشالا ایمیل خوب جواب بده خودم رفتم اونجا، یه آستین براش بالا میزنم!

Junior Member

سپهر همونطور که علی گفت و خودتم میدونی فاند دولتی برای 2014 تموم شده ،من با سفارت که تماس گرفتم گفت باید تا خرداد ماه برای اخذ فاند دولتی صبرکنید!!
    ولی همونطور که علی گفت و ونوس هم تو یکی از پست هاش اشاره کرده بود واسه فاند دانشگاه وقت داری مقدارش هم از فاند دولتی بیشتره!و اگر بجنبی میتونی واسه Fall 2014 برسی!
    من فکر میکنم(چیزی که به ذهنم میرسه) واسه فاند خود دانشگاه باید با استاد در تماس باشی و استاد ساپورتت کنه! شما واسه مکاتباتتون همه مدارک رو هم فرستادین؟؟

Junior Member

حامد جان اینایی که گفتی درسته همش منتهی فقط واسه مستر و دکترا . واسه لیسانس بورس زیادی وجود نداره . همین فاند دولتیه ظاهرا فقط، که اونم من تا حالا ندیدم کسی گرقته باشه . ولی ما حالا ما میریم جلو ببینیم چی میشه .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)