صفحه 21 از 60 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

سلام ونوس عزیز.یه سوال با توجه به توضیحاتی که دادم فکر میکنی کدوم دانشگاه ها اقدام کنم؟و چه طور استاد پیدا کنم برای دکترا؟سایتاشون زیاد جالب نیست و نمیدونم از کجا شروع کنم و حداقل استاد که کمی به علایقم نزدیک باشه پیدا کنم.ممنون ازت

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrrr نمایش پست ها
    مثل همیشه عالی .ممنون رفیق . یعنی کسی دیگه بخواد جواب نده ، بهش میگم به ونوس میگمتا !!!! دیگه طرف خودش کار دستش میاد . من میبینم این اریک چه بچه ی خوبی شده!
    خوب خدارو شکر 50 درصد کار انجام شده دیگه ، یعنی ما حاضریم بریم .50 درصد دیگشم اینه که اونا ما رو قبول کنن!
    مردم از خنده از دستت
    یک رازی رو همینجا بهتون بگم فقط به کسی نگید و خیلی هم دیگه خیالتون با این راز راحت نشه و تلاشتون رو کم کنید

ببینید یکی از دلایل افزایش رنکینگ هر دانشگاهای داشتن دانشجویان اینترنشنال یا همون خارجی خودمون هست
    یعنی هر یک از شماها که پذیرش بشید لطف کردید در حق اون دانشگاه و کمکشون کردید رنکشون بره بالا
    پس مطمئن باشید اونا بیشتر دوست دارن شما پذیرش بشی اونا که می گم یعنی کل دانشگاه های جهان

می مونه یک مسئله هر ساله دانشجویان خارجی زیادی به کشورهای مختلفی می رن همین دانشگاه گواناخواتو رو ببین بیشتر خارجی هاش از اورپا هستند چون قرار داد دارن با هاشون و ایران نداره

این هم می تونه خوب باشه چون ممکنه علاقه بیشتر نشون بدن که از همه کشورها دانشجو داشته باشن
    هم بد باشه چون درگیر جمع اوری اطلاعات و معادل سازی و غیره و غیره میشن

من نظرم در مورد پذیرش دادن به شما و علی برای لیسانس خیلی مثبت هست یعنی اون 50 در صد از دید من به پیگیری شما بستگی داره نه اونا .
    فقط باید پیگیری کنید مدارک رو هر چه زودتر بفرستید حداقل پاییز سر کلاس باشید
    با هم برید که یک اپارتمان بگیرید هزینه هاتون بیاد پایین
    اسپانیایی هم یادتون نره

پ ن: سپهر چی می خواستی بخونی ؟ببخش فراموش کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط LLmoh نمایش پست ها
    ونوس جان سلام .
    از کل دانشگاه فقط این استاد پیدا کردم .http://maestro.cucea.udg.mx/~hduran/ کشتم خودمو بعد از 3 هفته تا فهمیدم این اقا در سال 2010 مدیریت یک پروژه داشته که در زمینه کاری من بوده.
    من کلا در زمینه مسیر یابی شبکه های بی سیم و امنیت و رمز نگاری این شبکه ها کار میکنم .البته شبیه سازی هم میکنم. تمام مقاله هام در همین مورد هست . البته جزئیات هم دارم که توضیحش خارج از بحث هستش.
    من پروژه اشو که در تقریبا در همین زمینه در شبکه ad hoc بود خوندم . به نظرت بهش ایمیل بدم ؟ ازش کمک بخوام . ضمن اینکه اگر مقاله هاشو نگاه کنی در نظر اول اصلا اسمی نبرده از این پروژه و مقاله ای چیزی هم نداده . نظر شما چیه.
    استاد فوق العاده خوب و باسواد و خوش اخلاقی رو پیدا کردی
    خوش بحالت میشه اگر قبولت کنه
    فقط یک چیزی رو بهت بگم اگر بیشتر توی مهندسی کامپیوتر و شبکه می خوای تخصصی کار کنی باید بری این کمپس
    http://www.cucei.udg.mx/alumnos/posgrados

این استاد و این کمپسی که شما پیدا کردی اصلا مال رشته های مهندسی نیست برای همین استادی پیدا نمی کردی که در زمینه کار شما تخصصی کار کرده باشه
    این نکات خیلی مهمه هست باید بهش توجه کنی این کمپس رشته های مدیریت و آی تی و بازرگانی و بیزنس و اقتصاد رو داره این استاد هم اگر دقت کرده باشی خودش دکترای آی تی داره فوق دکترا رو هم همین خونده تخصصش هم روی گرید کار کرده به معماری نرم افزار هم علاقه داره و دانشجو می گیره بعد توی آی بی ام هم کار می کنه
    من فکر نکنم زود ایمیلت رو جواب بده چون خیلی گرفتار محقق ای بی ام هم هست کلاس هم زیاد داره همیشه اکثرا هم دانشجوی فوق دکترا داره
    بهتره بهش زنگ بزنی راحت می تونی باهاش اینگلیسی حرف برنی

رشته های مهندسی کامپیوتر و بخصوص شبکه توی اون کمپس دیگه که آدرسش رو دادم هستن
    فقط این استاده خیلی ماه همش می خنده

مسعود شما هم می تونید مثلا همین استاد رو بگیرید و بهش کارت رو بگی و زیر نظر اون کار خودت رو انجام بدی

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_italy نمایش پست ها
    سلام ونوس عزیز.یه سوال با توجه به توضیحاتی که دادم فکر میکنی کدوم دانشگاه ها اقدام کنم؟و چه طور استاد پیدا کنم برای دکترا؟سایتاشون زیاد جالب نیست و نمیدونم از کجا شروع کنم و حداقل استاد که کمی به علایقم نزدیک باشه پیدا کنم.ممنون ازت

مسعود جان من تا اینجا بهت سه چهار تا استاد که خودم باهاشون کار کردم معرفی کردم
    رشته ای که شما می خواید بخونید توی خصوصی هم گفتم خیلی جدید هست منم باهاش همین مشکل شما رو داشتم و فقط باید خودت کار کنی
    من الان برای دکترا مجبور شدم چیزی رو کار کنم که تقریبا با اون رشته فاصله داره اما همش سعی می کنم به هر شکلی شده توی مقاله ها و تحقیق هام هی گریزی بزنم به اون
    حتی توی امریکا من نتونستم در دانشگده مربوط به اون رشته استادی پیدا کنم بهت گفتم فقط یک استاد بود اونم در دانشگاه برکلی اونم توی دانشکده بیزنس و اقتصاد که خوب رشته من چیز دیگه ای هست

دکترا یعنی تنها درس خوندن و تحقیق و مطالعه کردن اینو از همه بچه های که دکترا توی امریکا می خونن بپرس بگو چقدر استاد براشون وقت می زاره در هفته مگر چه استاد خوبی باشه و یا چه پروژه حساس و مهمی دستشون باشه
    باید خودت کار کنی استاد هم دوست داره و پیگیری می کنه من دقیقا همین کار رو کردم باور کن همون استادی که بهت گفت به من ایمیل می زد و ازم سوال می کرد توی تزم بخشهایش رو براش جلسه بزارم و یادش بدم

همه دانشگاه ها رو اقدام کن مکزیک که برای اپلای مثل امریکا پول نمی گیره
    استاد پیدا کردن هم که مجانیه
    همین چند تا دانشگاه بزرگ و مشهورش رو بشین با حوصله با استاد های آی تی یا مدیریت ایمیل بزن و شروع کن
    ما رو هم بی خبر نذار

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط venoous نمایش پست ها

پ ن: سپهر چی می خواستی بخونی ؟ببخش فراموش کردم
    روانشناسی انشاالله.

Junior Member

ونوس عزیز یک سوال :
    من که برای دکترا اقدام می کنم . با توجه به انگلیسی زبان بودن اساتید ایا نیاز هست اینجا اسپانیایی یاد بگیرم؟ من که شرایطم مثل دوستان نیست . 100 در صدی نیست .ممکنه کارم درست شه ممکنه نه.
    ویرایش توسط LLmoh : January 26th, 2014 در ساعت 09:57 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management

سلام.برای دکترا چه نمره ای از ایلتس را باید به دانشگاه ارائه بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_italy نمایش پست ها
    سلام.برای دکترا چه نمره ای از ایلتس را باید به دانشگاه ارائه بدیم؟
    من فکر نکنم ازت آیلتس بخوان
    معمولا تافل می دن
    اونم توی خود دانشگاه یک بخش زبان داره همونجا امتحان می گیرن
    اگر هم تافل خود ای تی اس رو بخوان که باید از دانشگاه و موقع اپلای بپرسی
    نمره اش نباید زیر هشتاد باشه اگر اشتباه نکنم
    اگر هم بود بازم بهت پذیرش می دن اگر استادت قبول کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط LLmoh نمایش پست ها
    ونوس عزیز یک سوال :
    من که برای دکترا اقدام می کنم . با توجه به انگلیسی زبان بودن اساتید ایا نیاز هست اینجا اسپانیایی یاد بگیرم؟ من که شرایطم مثل دوستان نیست . 100 در صدی نیست .ممکنه کارم درست شه ممکنه نه.
    نظر من اینه هر وقت بهت پذیرش دادن بدون معطلی اسپانیایی بخون
    مهم نیست استادت اینگلیسی بلده ،منشی اش شاید بلد نباشه نگهبان در دانشگاه ،راننده اتوبوس ،صاحبخونه ات ،بقال محله تون و....
    اینا رو چطوری می خوای باهاشون ارتباط برقرار کنی ؟
    زبان اسپانیایی حتی برای کسانی که می خوان برن امریکا بخصوص برای کار پیدا کردن خیلی بدرد می خوره

اینقدر از اسپانیایی نترسید باور کن خیلی زبان شیرینی هست از اینگلیسی بهتر و راحت یاد می گیره آدم
    نرید قوانین بخونید همون لغت یاد بگیرید خیلی کمک می کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط venoous نمایش پست ها
    نظر من اینه هر وقت بهت پذیرش دادن بدون معطلی اسپانیایی بخون
    مهم نیست استادت اینگلیسی بلده ،منشی اش شاید بلد نباشه نگهبان در دانشگاه ،راننده اتوبوس ،صاحبخونه ات ،بقال محله تون و....
    اینا رو چطوری می خوای باهاشون ارتباط برقرار کنی ؟
    زبان اسپانیایی حتی برای کسانی که می خوان برن امریکا بخصوص برای کار پیدا کردن خیلی بدرد می خوره

اینقدر از اسپانیایی نترسید باور کن خیلی زبان شیرینی هست از اینگلیسی بهتر و راحت یاد می گیره آدم
    نرید قوانین بخونید همون لغت یاد بگیرید خیلی کمک می کنه
    بله. مرسی ونوس عزیز.

در جواب مسعود عزیز .من دپارتمانIT که سرچ میزدم برای دکترا زبان نمی خواست . فقط سال پیش که پذیرش میداد GRE می خواست . که اون هم خودشون جزوه داده بودن و از همون جزوه امتحان گزفته بودن .یعنی لینک دانلود جزوه هنوز موجود بود .این جزوه با کمپس کامپیوتر هم که ونوس عزیز قبلا توضیح دادن مشترک بود .
    GRE هم به قول ونوس در حد راهنمایی و دبیرستان هستش واگه قرار باشه اونجا امتحان بدیم که خیلی هم خوبه .مشکلی نداره. یعنی کار تقریبا تموم شده هستش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)