صفحه 24 از 60 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

نقل قول نوشته اصلی توسط venoous نمایش پست ها
    زمان ثبت نام 2014 برای فاند دولتی تموم شده باید تا سال 2015 صبر کنید براش
    اما هنوز برای پاییز سال 2014 با فاند های خود دانشگاه ها زمان دارید و هرچه سریعتر اقدام کنید
    هم به استادها نامه بنویسید هم به خود مدیر گروه و دانشگاه
    مکزیک روند ثبت نام مثل امریکا و یا جاهای دیگه نیست استاد ها فاند ندارن و فاند از طریق دانشگاه تامین میشه
    پس بهتره با مدیر گروه و خود دانشگاه بیشتر در تماس باشید
    موقعیت در کشورهای دیگه رو هم از دست ندید همه رو همزمان پیش ببرید در نهایت بهترین رو انتخاب کنید
    ونوس جان Deadline پذیرش با فاند خود دانشگاهها که میگی تموم نشده، تا کی هست؟؟ تا چه تاریخی وقت داریم؟؟
    (واسه 2 دانشگاه UNAM و IPN منظورمه، چیزی روی وبسایت دانشگاهها به چشمم نخورد مخصوصا که اکثر pageهاشونم اسپانیایی هست )

Junior Member

Unhappy پاسخ : تحصيل در مكزيك

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed059 نمایش پست ها
    ونوس جان Deadline پذیرش با فاند خود دانشگاهها که میگی تموم نشده، تا کی هست؟؟ تا چه تاریخی وقت داریم؟؟
    (واسه 2 دانشگاه UNAM و IPN منظورمه، چیزی روی وبسایت دانشگاهها به چشمم نخورد مخصوصا که اکثر pageهاشونم اسپانیایی هست )
    .yesterday 7/2/2015 was the last day for applying in postgraduate 2015-1 application at UNAM I received an Email From UNAM.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanasaba نمایش پست ها
    .yesterday 7/2/2015 was the last day for applying in postgraduate 2015-1 application at UNAM I received an Email From UNAM.
    مرسی سنا جان...بدبخت شدم رفت من داشتم CV و بقیه چیزام رو آماده میکردم، فکر نمیکردم زود تموم شه!!!
    برای IPN چی ؟؟اطلاعی داری؟؟

Junior Member

راستی شما با دانشگاه ارتباط گرفتی یا استاد؟؟
    این ددلاینی که گفته واسه کل دانشگاهه یا هر دپارتمان جداگانه ست؟؟

هر دانشگاهی
    Deadline خودش رو داره شما باید خودتون باهاشون تماس بگیرید زنگ بزنید و پیگیری کنید
    مثلا دانشگاه ملی اونام ددلاین ثبت نامش از بیست فوریه است که مسعود عزیز برای من لینکش رو گذاشته بود خصوصی
    http://www.mcc.unam.mx/d_calendario.htm

شما اگر از سایتشون سر در نمی ارید باید زنگ بزنید بهشون و بپرسید .
    ببینید فاند ها خصوصی دانشگاه ها توسط مراکز علمی تامین میشن یعنی شما وقتی داری ثبت نام می کنی برای اون دانشگاه و اون رشته و اون دانشگاه خودش گفته توی سایتش این رشته فاند داره توسط فلان موسسه مثلا همون کوناسید که از همه مشهوره تره یعنی شما نیازی نیست جداگانه برای فاند ثبت نام کنید همون که برای دانشگاه ثبت نام کنید خودشون کارهای فاند رو هم انجام می دن

مرسی سنا جان...بدبخت شدم رفت من داشتم CV و بقیه چیزام رو آماده میکردم، فکر نمیکردم زود تموم شه!!!
    برای IPN چی ؟؟اطلاعی داری؟؟
    حتی اگر تموم هم شده بازم بفرست
    شاید قبول کنن و توضیح بده که سایت برات نامفهوم بوده و نتونستی ددلاین روپیدا کنی

دوستان من آخر فوریه دارم می رم مکزیک شهر گوادالاخارا اگر احتمالا کسی در اون تاریخ به هر شکلی به مکزیک اومد به من پیام بده قرار بزاریم .

من تمام وقت توی دانشگاه گوادالاخارا خواهم بود می تونم بهتون یک تور کامل دانشگاه بدم و با استادهای که می شناسم و کتابخونه و کارمندا و کلوپ دانشگاه و غیره اشناتون کنم .
    فقط از قبل به من خبر بدید برنامه ریزی کنم .
    تور شهر و جاهای دیدنی رو هم خودتون باید برید البته من توی پیدا کردنش کمکتون می کنم اما نمی تونم باهاتون بیام اما می تونم از دوستان مکزیکم بپرسم و شما رو معرفی کنم که شاید دوست داشته باشن باهاتون برن بیرون و شهر رو نشونتون بدن
    خلاصه خبرم کنید

در ضمن سایت دانشگاه هاشون به انگلیسی، تمام اطلاعات اصلی رو نداره و من مجبورم هر بار با مترجم متن رو ترجمه کرده تا متوجه بشم .به اساتید ایمیل زدم ولی فعلا جوابی ندادند ولی در مورد مدیر گروه تا به حال ایمیلی نزدم واگر به مدیر گروه ایمیل زدم مستقیم درخواست fund va PhD position و معرفی استاد کنم ؟به نظرتون چقدر زمان می بره چون باید برای semester 2 2014 زودتر یکی رو انتخاب کنم.اگر تلفنی تماس بگیرم به انگلیسی جواب می دهند؟نقش coordinator توپذیرش دادن چیه؟مدیر گروه همون The head of the laboratory یا El responsable del laboratorio es el است؟ می بخشید سوالاتم زیاد چون حدود یک هفته تمام فرصتم رو صرف پاسخ سوالاتم نمودم ولی جواب مطمئنی پیدا نکردم .ممنون از صبوری شما برای پاسخ به سوالات
    دوست خوبم خیلی خوشحالم که پذیرفته شدی
    دانشگاه مونتری یکی از بهترین دانشگاه های مکزیک هست و همیشه توی رقابت های علمی رتبه های بالای می اره

من توصیه می کنم شدید به مدیر گروه یا همون coordinador del programa تلفنی صحبت کنید بله قطعا اینگلیسی حرف می زنه اما شاید نه مثل یک امریکای .مدیر گروه نقش خیلی مهمی در پذیرش و فاند شما خواهد داشت یعنی همه بودجه دست اونه اگر قبول کنه و بهتون پذیرش بده یعنی تمام

سعی کن خیلی باهاش ارتباط خوبی برقرار کنی حتی ازش بخواه باهات ویدو کنفرانس کنه البته بعد از تماس تلفنی اگر برات ممکنه ایمیلی رو که می زنی بده به یک نفر که اسپانیایی بلده ترجمه کنه و یک متن صحیح بنویسه
    والا همون اینگلیسی خوب و روان کافیه

معوما تا آخر فوریه برای ثبت نام کردن پاییز همون سال فرصت دارید لطفا این دو سه هفته باقی مونده رو از دست نده و به شدت با تماس های تلفنی پیگیری کن پروسه ایمیل یک مقدار کند هست بهتره تلفن بزنی
    توی ایمیلی که به شما دادن نوشته که نحوه ثبت نام خارجی ها با مکزیکی ها هیچ فرقی با هم نداره فقط شما باید اداره مهاجرت بری و کاراهای ویزا انجام بدی ولی مکزیکی ویزا دانشجوی نمی خواد

در ضمن اونجا توی نامه گفته ازمون ورودی
    PAEP
    رو اگر نمی تونید برید به این کشورها بدید ما نمره جی ار ای و جیمت رو بجاش قبول می کنیم

GRE
    que es la versión en inglés. Deben de enviarnos su resultados por fax al 52+ (81) 81582224 para verificar el puntaje con la tabla de equivalencias de la PAEP.

گفته نمره اش رو برای ما فکس کن به این شماره تا بزاریم توی جدول معادل سازی برای دادن پوینت بهت جهت پذیریشت.
    یعنی رسما خوش بحالت شد اگر نمره جی ار ای داره معطلش نکن بده بره راحت شی

بعد گفته اگر حتی اینم نداری می تونی اینجا در یکی از کمپس ها این امتحان رو بدی که قیمتش 850 پزو هستش و برای ما نمره اش معتبر خواهد بود بعد هم تاریخ نزدیکترین ازمون رو گذاشته
    اون شماره سه هم مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در رشته مهندسی هست

اخرش هم گفته اگر می خوای ثبت نام کنی لطفا این اطلاعات زیر رو برای ما ایمیل کن
    شامل اطلاعات شخصیت ادرس و دانشگاه قبلیت و غیره...

پ ن:
    responsable del laboratorio es el

این یعنی مسول آزمایشگاه

مدیر گروه یا رئیس دپارتمان میشه
    Coordinador اگر مرد باشه اگر هم زن باشه Coordinadora

ویرایش توسط venoous : February 11th, 2014 در ساعت 01:04 AM

در ضمن سایت دانشگاه هاشون به انگلیسی، تمام اطلاعات اصلی رو نداره و من مجبورم هر بار با مترجم متن رو ترجمه کرده تا متوجه بشم .
    من یک چیزی روی دلم مونده دیگه باید بگم البته به همه نه فقط به sanasaba عزیز
    اونم اینه که آخه بی انصافا کدوم دانشگاه ایران سایتش کاملا اینگلیسی هست؟؟؟
    استاد من می خواست یک کنفرانس توی دانشگاه شریف شرکت کنه اینقدر از این سایت دانشگاه شریف و جواب ندادن ایمیل و غیره شاکی بود که من بهش گفتم مکزیک هم همینه و قبول کرد.

باز زبان اسپانیایی با یک مترجم گوگل میشه فهمید چی گفته یارو فارسی رو تا حالا با گوگل ترجمه کردید؟؟

بابا می خواید برید مکزیک درس بخونید چرا اینقدر گله می کنید اینگلیسی نیست این برای مکزیکی ها از یک توهین هم بدتره اونا روی زبونشون تعصب دارن و همیشه می گن باید اسپانیایی زبان بین المللی میشد نه اینگلیسی . همون تعصبی که ما روی فارسی و هر چیز ایرانی داریم.

یک بار دیگه تاکید می کنم به همه دوستان اگر می خواید برید مکزیک درس بخونید باید باید باید زبان اسپانیایی یاد بگیرید حداقل در سطح مبتدی که بفهمید چی می گن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط venoous نمایش پست ها
    دوست خوبم خیلی خوشحالم که پذیرفته شدی
    دانشگاه مونتری یکی از بهترین دانشگاه های مکزیک هست و همیشه توی رقابت های علمی رتبه های بالای می اره

من توصیه می کنم شدید به مدیر گروه یا همون coordinador del programa تلفنی صحبت کنید بله قطعا اینگلیسی حرف می زنه اما شاید نه مثل یک امریکای .مدیر گروه نقش خیلی مهمی در پذیرش و فاند شما خواهد داشت یعنی همه بودجه دست اونه اگر قبول کنه و بهتون پذیرش بده یعنی تمام

سعی کن خیلی باهاش ارتباط خوبی برقرار کنی حتی ازش بخواه باهات ویدو کنفرانس کنه البته بعد از تماس تلفنی اگر برات ممکنه ایمیلی رو که می زنی بده به یک نفر که اسپانیایی بلده ترجمه کنه و یک متن صحیح بنویسه
    والا همون اینگلیسی خوب و روان کافیه

معوما تا آخر فوریه برای ثبت نام کردن پاییز همون سال فرصت دارید لطفا این دو سه هفته باقی مونده رو از دست نده و به شدت با تماس های تلفنی پیگیری کن پروسه ایمیل یک مقدار کند هست بهتره تلفن بزنی
    توی ایمیلی که به شما دادن نوشته که نحوه ثبت نام خارجی ها با مکزیکی ها هیچ فرقی با هم نداره فقط شما باید اداره مهاجرت بری و کاراهای ویزا انجام بدی ولی مکزیکی ویزا دانشجوی نمی خواد

در ضمن اونجا توی نامه گفته ازمون ورودی
    PAEP
    رو اگر نمی تونید برید به این کشورها بدید ما نمره جی ار ای و جیمت رو بجاش قبول می کنیم

GRE
    que es la versión en inglés. Deben de enviarnos su resultados por fax al 52+ (81) 81582224 para verificar el puntaje con la tabla de equivalencias de la PAEP.

گفته نمره اش رو برای ما فکس کن به این شماره تا بزاریم توی جدول معادل سازی برای دادن پوینت بهت جهت پذیریشت.
    یعنی رسما خوش بحالت شد اگر نمره جی ار ای داره معطلش نکن بده بره راحت شی

بعد گفته اگر حتی اینم نداری می تونی اینجا در یکی از کمپس ها این امتحان رو بدی که قیمتش 850 پزو هستش و برای ما نمره اش معتبر خواهد بود بعد هم تاریخ نزدیکترین ازمون رو گذاشته
    اون شماره سه هم مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در رشته مهندسی هست

اخرش هم گفته اگر می خوای ثبت نام کنی لطفا این اطلاعات زیر رو برای ما ایمیل کن
    شامل اطلاعات شخصیت ادرس و دانشگاه قبلیت و غیره...

پ ن:
    responsable del laboratorio es el

این یعنی مسول آزمایشگاه

مدیر گروه یا رئیس دپارتمان میشه
    Coordinador اگر مرد باشه اگر هم زن باشه Coordinadora

ونوس جان سلام و ممنون بابت تمام صبوریها و محبتت .خواستم تا شما هم در موفقیتم که بخشی از ان اطلاعات و راهنمای شما بود را به اشتراک بزارم و باره تمام دوستان آرزو کنم تا به هدفشون برساند و بدونند با تلاش و آگاهی همیچی دست یافتنی است بعد از ۴۰ ایمیل به اساتید و دانشگاهها از دو دانشگاه ملی و مونتری پذیرش گرفتم تصمیم دارم با توجه به راهنمای شما منتورری رو انتخاب کنم .این هم ایمیل دانشگاه .امیدوارم تمای دوستان رومن جمله ونوس عزیز رو تو مکزیک از نزدیک ملاقات کنم .دوستان منناامید نشید و مکاتباتون رو پیگیری کنید من حدود ۱۰ روزه جواب گرفتم .در ضمن ونوس جان پایان پذیرش دانشگاه ملی ۷ فوریه بود این رو من از ایمیل دانشگاه نوشتم و خودم هم شانس آوردم و از اختلاف ساعتی در آخرین دقیق روز هفتم مدارکم رو به درخواست دانشگاه ایمیل کردم و دهم از من خسته شد تا مدرکم رو بر معادل سازی بفرستم .ونوس جان امیدوارم که موفقو سلامت باشی من سعی میکنم اطلاعات دریافتی رو بر دوستان به اشتراک بزارم .این ایمیل دانشگاه We appreciate your interest in our Ph.D. program.In case you are accepted to our Ph.D. program and become involved in one of the energy projects, our university will provide a scholarship to cover tuition expenses. In addition, we will provide a monthly stipend equivalente to approximately $ 1,000 USD for living expenses.

As part of the admissions process you need the GRE exam. So, you should start by looking at the logistics in order to have this GRE exam in

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)