صفحه 32 از 60 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrrr نمایش پست ها
    خودتون رو درگیر ویزای ترانزیت نمیخواد کنین . به حرفهای این آژانس ها هم توجه نکنید.که واقعا اطلاعات کم و ناقصی دارن.یه پرواز میگرید از تهران به مسکو ،که معمولا بهترین قیمت رو آذربایجان میده. از اونجا هم یه پرواز میگیرید از transaero که بدون کانکشن مستقیم میره تا کنکون.از اونجا هم تشریف میبرید هرجا میخواید.
    سپهر جان برای مسکو ویزا نمی خواد؟ یعنی ایرانی ها می تونن مسکو بدون ویزای ترانزیت برن؟ اینا رو باید پرسید چون یکی از دوستان توی امریکا برای عید می خواست بره ایران چون پرواز مسکو ازش ویزای ترانزیت می خواست با ترکیش ایرلاین بلیط گرفته(ویزای امریکاش باطل میشه تو اون تاریخ ) اگر مسکو بدون ترانزیت میشه رفت که عالیه .فقط پروازاش وحشتناک طولانی هست 30 ساعت یا خدا

متاسفانه اطلاعات من در مورد این پروازها و ویزاها دقیق نیست چون هیچ وقت ویزای ترانزیت نگرفتم و همیشه با پاسپورت می رفتم.ممنون شماها اطلاعاتون رو اینجا می زارید

علی جان برای پرواز به مکزیک با ترانزیت امریکا فقط اگر ویزای امریکا توی پاسپورت دارید می تونید برید حتی ترانزیت هم نمیشه از فرودگاه امریکا برید یک کشور دیگه اینو مطمئنم

LLmoh عزیز سپهر جان درست می گن کنکون از شهرهای بسیار مشهور مکزیکه به شهری هم که شما تشریف میبرید خیلی نزدیک منتها شما شهر خودت فرودگاه بین المللی داره و تا دانشگاه یازده دقیقه رانندگی هست که احتمالا استادت می اد دنبالت . من مشخصات فرودگاه و بقیه اطلاعات رو دقیق برات خصوصی گذاشتم لطفا خودت خیلی بررسی کن.

sanasaba عزیز بلیط هر کدوم از بچه ها اوکی شد بحث وسایل مورد نیاز و چی ببریم چی بخریم رو شروع می کنیم .به راهنمایی ها و تجربیات شما شدیدا نیاز داریم

به همه دوستانی که عازم هستند

ازتون خواهش می کنم با سفارت ایران توی مکزیک در تماس باشید و کمک و اطلاعات بگیرید .بچه های که می رن مکزیک و سیتی اونجا دانشجوی ایرانی خیلی زیاده با سفارت هماهنگ کنید یا به من بگید این بچه های ایرانی رو پیدا کنیم بیان فرودگاه دنبالتون یا برید خونشون شب اول رو پیش هم باشید.باز با یک هموطن بودن و سفارت کشور خودتون باشید یک اطمینان خاطری برای من هست.
    هرچند همینجا صادقانه می گم شما در اینده از مکزیکی خیلی بیشتر کمک و مهربانی خواهید دید ولی برای شروع و اینکه تازه وارد هستید بهتره برید پیش بچه های ایرانی یا از سفارت بخواید بهتون هتل خوب معرفی کنه.دلم نمی خواد هیج تجربه تلخی پیدا کنید.

توی مکزیک و سیتی سعی کنید بیشتر در منطقه پولانکو خونه بگیرید بخصوص شما sanasaba عزیز که با خانواده تشریف می برید چون مدارس و امکان زیادی اطرافتون خواهد بود یک جای شبیه ولیعصر خودمونه سفارت ایران هم نزدیکه بهش

برای ویزای ترانزیت خیلی مطمن بشید و حتما پیگیری کنید من کسی رو دیدم که به مشکل خورده تو فرودگاه و برش گردوند ایران

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط venoous;1532533
    [B
    sanasaba [/B]عزیز بلیط هر کدوم از بچه ها اوکی شد بحث وسایل مورد نیاز و چی ببریم چی بخریم رو شروع می کنیم .به راهنمایی ها و تجربیات شما شدیدا نیاز داریم

به همه دوستانی که عازم هستند

ازتون خواهش می کنم با سفارت ایران توی مکزیک در تماس باشید و کمک و اطلاعات بگیرید .بچه های که می رن مکزیک و سیتی اونجا دانشجوی ایرانی خیلی زیاده با سفارت هماهنگ کنید یا به من بگید این بچه های ایرانی رو پیدا کنیم بیان فرودگاه دنبالتون یا برید خونشون شب اول رو پیش هم باشید.باز با یک هموطن بودن و سفارت کشور خودتون باشید یک اطمینان خاطری برای من هست.
    هرچند همینجا صادقانه می گم شما در اینده از مکزیکی خیلی بیشتر کمک و مهربانی خواهید دید ولی برای شروع و اینکه تازه وارد هستید بهتره برید پیش بچه های ایرانی یا از سفارت بخواید بهتون هتل خوب معرفی کنه.دلم نمی خواد هیج تجربه تلخی پیدا کنید.

توی مکزیک و سیتی سعی کنید بیشتر در منطقه پولانکو خونه بگیرید بخصوص شما sanasaba عزیز که با خانواده تشریف می برید چون مدارس و امکان زیادی اطرافتون خواهد بود یک جای شبیه ولیعصر خودمونه سفارت ایران هم نزدیکه بهش
    ونوس جان من هر کاری از دستم بر بیاد دریغ نخواهم کرد.
    من احتمالا میرم منتورری .برا اونجا سفارت کمک و اطلاعاتی داره؟راستش رو بخواید سفارت اینجا که من هستم حتی جواب سلام نمی ده چه برسه به کمک.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abi110 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از راهنمایت و لینکی که گذاشتی برای کتاب، من اکثر کتابهام که بالای یکی دو هزارتا هستن به صورت پی دی اف هست، ولی از بین کتاب هام هم یه چندتایی رو دوست دارم با خودم ببرم که اکثرا هم مربوط به زبان هست، و خیلی حجیمن فکر کنم هر کدومش یه یک هفته ای طوی بکشه که بخواد اسکن شه! جدای این مطلب، واقعا بعضی وقتی دوست دارم که یه کتاب واقعی کاغذی رو دستم بگیرم بخونم! (البته این طوری به چشم هم استراحت میدم.)

سعی می کنم یه کاری کنم که به فریت نکشه، چون به دردسرش نمیارزه. ممنون از لطفت دوست گرامی، اگر کتاب خاصی به نظرم اومد حتما ازت کمک می خوام.
    خواهش می کنم این تجربه خودم بود چون الان بعد از چند سال دارم برمی گردم ایران و کلی کتاب ارزشمند دارم که باید ببرم ضمن اینکه نزدیک به 200 کیلو کتاب ها رو اهدا کردم به سفارت .ولی به دلیل سرعت صوت اینترنت و دسترسی به منابعی به روزی که در ایران نسخه های خیلی قدیمی اش تو دانشگاه بود و خرید یه دستگاه پرینتر موضوع کتاب حل شد.من هم دوست دارم بعضی وقت ها کتاب رو به صورت کاغذی استفاده کنم که با راه حل بالا برام مقدور می شد.در هر صورت موفق باشی

Junior Member

. فقط یه نکته چرا به کنکون، همین خط مستقیما به مکزیکوسیتی پرواز داره!

تهران به مسکو 334$ 8hrs
    مسکو به مکزیکوسیتی 660$ 31hrs
    بدون کانکشن فقط اونی هست که گفتم . به هر شهر دیگه ای کانکشن داره . مثل این پرواز دومیه که شما پیدا کردی ،که اول میره میامی.

نقل قول نوشته اصلی توسط sanasaba نمایش پست ها
    ونوس جان من هر کاری از دستم بر بیاد دریغ نخواهم کرد.
    من احتمالا میرم منتورری .برا اونجا سفارت کمک و اطلاعاتی داره؟راستش رو بخواید سفارت اینجا که من هستم حتی جواب سلام نمی ده چه برسه به کمک.
    من تقریبا هیچ وقت با سفارت ایران توی مکزیک سر و کار نداشتم فقط شاید یک بار یا دوبار رفتم
    ادمهای قبلی به هیچ وجه خوب نبودن اما شنیدم سفیر جدید مرد با سواد و معقولی هست اونم از دانشجوهای ایرانی شنیدم خودم ندیدمش هیچ وقت
    اقای هست توی سفارت به اسم آقای کشانی فکر می کنم مسئول فرهنگی سفارت باشه اون مرد خیلی خوبیه و به ایرانی ها خیلی کمک می کنه

یک خانم مکزیکی هست که با ایرانی ازدواج کرده و کارمند سفارت ایرانه فارسی حرف می زنه اما با لهجه اسمش خانم فهیم هست شاید به جرات بگم این زن یکی از بهترین هاست و بسیار مهربون و کمک رسون شما بهش زنگ بزن ازش خواهش کن ایمیلی از ایرانی های مونتری رو بده
    ظاهرا یک ایرانی ثروتمند با خانواده اش توی مونتری زندگی می کنند

وقتی بلیط شما اوکی شد من به خانم فهیم ایمیل می زنم و جریان رو براش توضیح می دم شاید هم اگر رفتم مکزیک از حضوری برم پیشش و جریان این بچه های تاپیک رو بگم و ازش بخوام رهنمایی کنه بچه های تاپیک رو

در حال حاضر منتظرم همه رفتن هاتون قطعی بشه بعد می تونیم یک نامه رسمی به سفیر بنویسیم با امضا و اسم از طرف همه و ازش بخوایم یک سری خدماتی مثلا اطلاع رسانی و یا اشنا کردن ایرانی ها برای هاستینگ دانشجوهای جدید انجام بده
    من فکر می کنم اگر براش مقدور باشه انجام بده بخصوص اون آقای کشانی

بعد از اینکه یک عده از شماها مکزیک مستقر شدید این زنجیره کمک رسانی به بچه می تونه بین خودتون توسعه پیدا کنه و هوای هم رو داشته باشید

Junior Member

برای مسکو ویزا نمی خواد؟ یعنی ایرانی ها می تونن مسکو بدون ویزای ترانزیت برن؟ اینا رو باید پرسید چون یکی از دوستان توی امریکا برای عید می خواست بره ایران چون پرواز مسکو ازش ویزای ترانزیت می خواست با ترکیش ایرلاین بلیط گرفته(ویزای امریکاش باطل میشه تو اون تاریخ ) اگر مسکو بدون ترانزیت میشه رفت که عالیه .فقط پروازاش وحشتناک طولانی هست 30 ساعت یا خدا
    چرا ونوس جان ویزا می خواد، تنها کشوهر هایی که به ایرانی ها راحت ویزا میدن، یکیش ترکیه است، ارمنستان، دبی، البته ترکیه رو همون جا توی فرودگاه یا لب مرز میدن، ارمنستان هم همینطور، ولی دبی رو باید قبلش تهیه کنید. شما برای هر کشور دیگه ای بخواید اقدام کنید باید ویزاشو داشته باشی، روسیه هم جزوشونه. الان شما هر کشوری بخواید بری برای ویزاش اقدام کنی فکر نکنید میگن بفرمائید اینم ویزا بردار برو، صدتا دلیل و مدرک و ....چرا و چگونه و....؟ مگر اینکه دانشجو باشی شاید قضیه فرق کنه (اونم تازه برای ویزای ترانزیت). این ویزای ترانزیت رو من از جندتا سفارت می پرسم و خبرشو میدم.
    در کل این سه کشور بالا برای ویزای ترانزیت برای ما بهتره ولی متاسفانه قیمت بلیط به مکزیکو سیتی از این سه کشور خیلی گرون در میاد.
    ویرایش توسط abi110 : March 3rd, 2014 در ساعت 03:27 PM

Junior Member

بدون کانکشن فقط اونی هست که گفتم . به هر شهر دیگه ای کانکشن داره . مثل این پرواز دومیه که شما پیدا کردی ،که اول میره میامی.
    متاسفانه پرواز تهران به مسکو با پرواز آذربایجان توی باکو توقف داره و این طوری باید علاوه بر ویزای روسیه ویزای آذربایجان رو هم تهیه کرد. مسیر بعدی از مسکو به کنکون نان-استاپ هست که فکر می کنم اینجا دیگه زیاد مهم نباشه، چون در اصل نبود ویزای ترانزیت مهه که به دلایل بالا با این روت میسر نیست. و در کل هم تقریبا به قیمت همون پرواز لوفثانزا در میاد نهایتا.
    کل مسیر:
    تهران-باکو-مسکو 290$ با تخفیف توقف در باکو 9hrs
    مسکو-کنکون 882$ نان-استاپ 13hrs
    کنکون-مکزیکوسیتی 200$ نان-استاپ 2hr 37min

Junior Member

متاسفانه پرواز تهران به مسکو با پرواز آذربایجان توی باکو توقف داره و این طوری باید علاوه بر ویزای روسیه ویزای آذربایجان رو هم تهیه کرد. مسیر بعدی از مسکو به کنکون نان-استاپ هست که فکر می کنم اینجا دیگه زیاد مهم نباشه، چون در اصل نبود ویزای ترانزیت مهه که به دلایل بالا با این روت میسر نیست. و در کل هم تقریبا به قیمت همون پرواز لوفثانزا در میاد نهایتا.
    کل مسیر:
    تهران-باکو-مسکو 290$ با تخفیف توقف در باکو 9hrs
    مسکو-کنکون 882$ نان-استاپ 13hrs
    کنکون-مکزیکوسیتی 200$ نان-استاپ 2hr 37min
    علی جان هر پروازی هر جا کانکشن داشته باشه که الزاما به این معنی نیست ویزای اونجارو هم باید حتما داشته باشی . پرواز آذربایجان هیچگونه ویزایی نمیخواد.دقیقا مثل قطری که تو دوحه هست همه ی کانکشن هاش و ویزا هم نمیخواد.البته ایر فلوت هم بعضی وقتها قیمت پایین تر میده.در اصل پارامتر مهم تاریخه پرواز.

Junior Member

دوستان واسه interview با استاد به نظرتون بهتره با ایمیل دانشگاه انجام بدم یا با yahoo,gmail,hotmail,..؟کدوم گزینه جنبه بهتری داره؟

Junior Member

سپهر جان شما درست میگی، ولی این در صورتی هست که نخوای از ترانزیت خارج شی، در غیر این صورت باید برای آذربایجان و دوحه هم ویزا بگیری. و یه نکته دیگه ویزای روسیه هست، که نمی دونم با داشتن ویزای مکزیک راحت میدن یا نه! راجع به ایر فلوت هم من از چندتا آژانس هم همینو شنیدم، به هر حال الان قبل از عیده و بدترین زمان برای گرفتن بلیط. من با یه آژانس که صحبت میکردم گفت از طریق فرانسه میگیره و 15 روز طول میکشه، این در صورتی هست که همه مدارک رو امروز تحویل بدی!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)