صفحه 47 از 60 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

نقل قول نوشته اصلی توسط lkarimi86 نمایش پست ها
    شما میتونید یه درخاست به وزارت علوم برا دانشگاه BUAP بدید تا خیالتون برا تاییدش راحت بشه.
    از دانشگا بخاید که اگه بشه امتحاناتو از ایران با ایمیل یا آنلاین شرکت کنید تا وقتی از ایران خارج میشید پذیرش و بورستون قطعی باشه.
    در مورد کوناسیت از مسئولش پرسیدم گفت اگه دانشگاه جدید قبول کنه مشکلی ندارید و بورستون دانشگا جدید ادامه پیدا میکنه ولی کوناسیت کلا شش ترم به شما پول پرداخت میکنه که اگه یک ترم دانشگا اول باشید برا دانشگا دوم فقط 5 ترم فاند دارید.
    با سلام دوست گرامی. یه راهنمایی میکنین من باید به چه کسی در وزارت علوم ایمیل بزنم و ضمننا چه اطلاعاتی رو باید در ایمیل ذکر کنم؟ در هر صورت به نظر شما چقدر طول میکشه که جواب بدن؟
    چه جوری من میتونم نمونه سوالات امتحان ورودی دانشگاه UNAM یا BUAP و غیره را بدست بیارم تا بدونم دقیقا چه جور سوالاتی در رشته فیزیک پرسیده میشه و به چه زبانی هست؟
    صمننا کسی میدونه آیا هیچ ایرانیی در مکزیک در حال تحصیل هست؟ اگر هست بیشتر در کدوم دانشگاهها؟
    ممنون

Junior Member

سلام

الان چی جوری میشه برای دانشگاه ها اقدام کرد؟ چه زمانی امتحان ورودی میگیرن؟ ایا رشته هاییبدون امتحان ورودی وجود داره؟

باید مدرک زبان خاصی بگیرم مثلا ایتالیا و المان برا رفتن به دانشگاه ها باید مدرک زبانشو گرفت مکزیک هم همینجوریه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hs58ir نمایش پست ها
    با سلام دوست گرامی. یه راهنمایی میکنین من باید به چه کسی در وزارت علوم ایمیل بزنم و ضمننا چه اطلاعاتی رو باید در ایمیل ذکر کنم؟ در هر صورت به نظر شما چقدر طول میکشه که جواب بدن؟
    چه جوری من میتونم نمونه سوالات امتحان ورودی دانشگاه UNAM یا BUAP و غیره را بدست بیارم تا بدونم دقیقا چه جور سوالاتی در رشته فیزیک پرسیده میشه و به چه زبانی هست؟
    صمننا کسی میدونه آیا هیچ ایرانیی در مکزیک در حال تحصیل هست؟ اگر هست بیشتر در کدوم دانشگاهها؟
    ممنون
    سلام
    فروم دانشگاههای مورد تایید علوم سوالتونو برا فرستادن درخاست بپرسید بهتر راهنماییتون میکنند من اطلاعی از جزییاتش ندارم.
    در مورد امتحانشون چند صفحه قبل توضیحاتی روی پستتون گذاشتم یه نگا بهش بندازید اگه باز سوالی در موردش داشتید در خدمتتون هستم.
    من مکزیک هستم ولی این دانشگا تا الان ایرانی ندیدم شاید مکزیکوسیتی بتونید ایرانی پیدا کنید.
    ...ای کوه ها و ای پرندگان! با او هم آواز شوید و همراه او تسبیح خدا گویید...

نقل قول نوشته اصلی توسط arman021 نمایش پست ها
    سلام

الان چی جوری میشه برای دانشگاه ها اقدام کرد؟ چه زمانی امتحان ورودی میگیرن؟ ایا رشته هاییبدون امتحان ورودی وجود داره؟

باید مدرک زبان خاصی بگیرم مثلا ایتالیا و المان برا رفتن به دانشگاه ها باید مدرک زبانشو گرفت مکزیک هم همینجوریه؟
    سلام
    مدرک زبان خاصی لازم ندارن فقط یه آزمون ورودی داره که باید قبول بشید، آزمون هم شامل سه قسمت هست:
    1-زبان انگلیسی، 2-هوش و اطلاعات عمومی که هوش و اطلاعات عمومی به زبان اسپانیش هست
    http://www.uanl.mx/sites/default/fil...i-ii2013_0.pdf
    این لینک توضیحاتی در مورد امتحان اطلاعات عمومی داده برا ترجمش از ترنسلیت گوگل استفاده کنید.
    و 3- با توجه به اینکه چه رشته ای میخاید بخونید یه امتحان هم بخش مربوطه داره که برای رشته های ریاضی، فیزیک، مهندسی، امتحان ریاضی هست برای رشته های دیگه ایمیل بزنید بپرسید.
    معمولا امتحاناتشون دو ماه قبل از شروع ترم برگزار میشه حدودا اواخر می و نوامبر که باید قبل از امتحان نام نویسی کنید برا جزییات بیشتر به بخشی که مدنظرتون هست ایمیل بزنید.
    ویرایش توسط lkarimi86 : May 1st, 2015 در ساعت 03:02 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lkarimi86 نمایش پست ها
    سلام
    مدرک زبان خاصی لازم ندارن فقط یه آزمون ورودی داره که باید قبول بشید، آزمون هم شامل سه قسمت هست:
    1-زبان انگلیسی، 2-هوش و اطلاعات عمومی که هوش و اطلاعات عمومی به زبان اسپانیش هست
    http://www.uanl.mx/sites/default/fil...i-ii2013_0.pdf
    این لینک توضیحاتی در مورد امتحان اطلاعات عمومی داده برا ترجمش از ترنسلیت گوگل استفاده کنید.
    و 3- با توجه به اینکه چه رشته ای میخاید بخونید یه امتحان هم بخش مربوطه داره که برای رشته های ریاضی، فیزیک، مهندسی، امتحان ریاضی هست برای رشته های دیگه ایمیل بزنید بپرسید.
    معمولا امتحاناتشون دو ماه قبل از شروع ترم برگزار میشه حدودا اواخر می و نوامبر که باید قبل از امتحان نام نویسی کنید برا جزییات بیشتر به بخشی که مدنظرتون هست ایمیل بزنید.
    سلام

مرسی از پاسختون میشه اطلاعاتی در مورد رشته طراحی صنعتی بهم بدید؟

کدوم دانشگاه ها این رشته رو دارن؟

Junior Member

جناب آقای arman021 برین تویه سایت دانشگاه مورد نظر که فقظ پنج تا دانشگاه مورد تاییده ایران در مکزیک هست که من اطلاعاتشو چند صفحه قبل نوشتم. و فقط کوردینیتور مربوطه را پیداکنید و ایمیل بزنید که علاقه دارین در اون رشته و دانشکده و دانشگاه تحصیل کنید و از خودشون بپرسید که روندش چجوره. همین

Junior Member

جناب اقای ikarimi86 شما کدوم دانشگاه هستین؟ و چه مقطعی رو میخونین؟ و امتحان ورودی دانشگاه را کی ازتون گرفتن در لحظه بدو ورود یا بعد از یک ترم آمادگی( چون دانشگاه پوبلا بعد از یک یک ترم امادگی امتحان مرودی میگیرن)؟ ضمننا با مشکل زبان اسپانیایی چجور کنار اومدین؟ ممنون

Junior Member

جناب آقای arman021 برین تویه سایت دانشگاه مورد نظر که فقظ پنج تا دانشگاه مورد تاییده ایران در مکزیک هست که من اطلاعاتشو چند صفحه قبل نوشتم. و فقط کوردینیتور مربوطه را پیداکنید و ایمیل بزنید که علاقه دارین در اون رشته و دانشکده و دانشگاه تحصیل کنید و از خودشون بپرسید که روندش چجوره. همین
    سلام من یک دانشگاه پیدا کردم اینم آدرس سایتش :

http://www.uanl.mx

رشته ای که من میخوام رو هم داره آیا مورد تایید ایران هست؟

جناب اقای ikarimi86 شما کدوم دانشگاه هستین؟ و چه مقطعی رو میخونین؟ و امتحان ورودی دانشگاه را کی ازتون گرفتن در لحظه بدو ورود یا بعد از یک ترم آمادگی( چون دانشگاه پوبلا بعد از یک یک ترم امادگی امتحان مرودی میگیرن)؟ ضمننا با مشکل زبان اسپانیایی چجور کنار اومدین؟ ممنون
    مقطع دکترا هستم. امتحان ورودی قبل از اینکه اینجا بیام ازم گرفتن و وقتی اومدم ترمو شروع کردم.
    برای کارای اداری استادم یا یکی از دانشجوها همراهم میومدن ولی مجبورید زندگی کنید تا زبانشونو یاد بگیرید. ترم اول کلاس اسپانیش نرفتم الان حدود سه ماه هست کلاس میرم و فقط درحد نیازهای روزمره و دست و پا شکسته میتونم صحبت کنم ولی اگر واضح و کتابی صحبت کنن کامل متوجه میشم و کارای اداری رو الان خودم انجام میدم هرچند یه کم سخته . یادگیری کامل زبانشون زمان میبره.
    موفق باشید

Junior Member

سلام

امروز رفته بودم تو سایت سفارت مکزیک در ایران به این صفحه برخوردم :

http://embamex.sre.gob.mx/iran/index.php/fa/---

لیست درخواست های ویزا پذیرفته شده

از دوستان کسی هست بدونه جریان این صفحه چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)