صفحه 5 از 60 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در آمريكاي مرکزی و جنوبی | شیلی | برزیل | آرژانتین و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط venoous نمایش پست ها
    بله همون چیزای رو که شما اشاره کردید گفته
    با ویزای توریستی می تونید آزمون ورودی بدید که همون آزمون سنوال هست
    ازمون دو بار در سال برگذار میشه نزدیکترین تاریخ فوریه هست یعنی باید برای توریسیتی از الان اقدام کنی
    برای تبدیل ویزای دانشجوی گفته باید از خاک کشور خارج بشید(اینو یکم شک دارم) اگر راست باشه اصلا این کار و نکن دوبار پول بلیط بدی؟همون از اول با ویزای دانشجوی برو بگو پذیرش بهم بدید تا بیام امتحان بدم ریسکش کمتر

ترجمه متن های پر رنگ

جزوه اطلاع رسانه به اینگلیسی یا بخشنامه به زبان اینگلیسی
    هزینه تحصیل برای دانشجویان خارجی در دانشگاه یو ای ام (خودشون می خونن او ا امه)
    هزینه امتحان ورودی 1550 پزو مکزیک تقریبا معادل صد و سی دلار و خورده ای
    هزینه ثبت نام سالیانه 642.12 پزو که تقریبا میشه پنجاه دلار
    هزینه سه ما تحصیل 642.15 پزو تقریبا پنجاه دلار
    اخرش تعارف مکزیکی زده
    یعنی در این احترام و سلامتی صمیمانه برای شما ارسال می کنم
    بقیه اش هم که آدرس نوشته

ممنون به اشتراک گذاشتی
    پ ن: اولین فرصت یک کمی براتون فایل اموزش اسپانیایی آپلود می کنم .ولی اینجا جاش نیست یک تاپیک جدا فک کنیم باید باشه

ونوس جان خیلی ممنون بابت جواب های دقیقت برای دو پست. راجع با زبان اسپانیایی اون خانومی رو که شما معرفی کردی گفتی ساعتی 10$ میگیره فکر می کنم خیلی خیلی منصف باشه چون من با اون خانمی که دانشگاه آیدیشو داده بود برای زبان اسپانیایی که مکاتبه کردم گفت برای هر جلسه که 1 ساعت و 50 دقیقه هست 130$ میگیره! در مورد این دانشگاه هم اگر اطلاعاتی داشتین ممنون میشم که اشتراک بذارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط abi110 نمایش پست ها
    ونوس جان خیلی ممنون بابت جواب های دقیقت برای دو پست. راجع با زبان اسپانیایی اون خانومی رو که شما معرفی کردی گفتی ساعتی 10$ میگیره فکر می کنم خیلی خیلی منصف باشه چون من با اون خانمی که دانشگاه آیدیشو داده بود برای زبان اسپانیایی که مکاتبه کردم گفت برای هر جلسه که 1 ساعت و 50 دقیقه هست 130$ میگیره! در مورد این دانشگاه هم اگر اطلاعاتی داشتین ممنون میشم که اشتراک بذارید.
    130 پزو گفته حتما که میشه همون ده دوزاده دلار .اصلا امکان نداره توی مکزیک معلم خصوصی ساعتی 130 دلار باشه حتی تدریس فیزیک اتمی شکافت مولکول چه رسد به زبان اسپانیایی و اینگلیسی که مکزیک پر از کانادایی و امریکایی هستش.

زن های مکزیکی زن های مهربونی هستند مثل ماها توی فرهنگشون جنسیت بندی ندارند سعی کن باهاش چت کنی و ازش در مورد شهر و دانشگاه اطلاعات بگیری هر چی با آگاهی بیشتر بری بهتر انتخاب می کنی.
    ازش بپرس از روی چه منبعی می خواد درس بده چقدر طول می کشه تضمین می کنه به کلاس های دانشگاه برسی وسر کلاس چیزی بفهمی.بعد خودت حساب کتاب کن ببین آموزشگاه بری بهتره یا خصوصی بگیری.

به اریک مسول اینترنشنال دانشگاه گواناخواتو ایمیل زدم حتما اطلاعات براتون می زارم اما بعد تعطیلات امروز اخرین روز کاری سال دانشگاه هست یعنی مهمانی Posada بنابراین رفت تا بعد تعطیلات

Junior Member

130 پزو گفته حتما که میشه همون ده دوزاده دلار .اصلا امکان نداره توی مکزیک معلم خصوصی ساعتی 130 دلار باشه حتی تدریس فیزیک اتمی شکافت مولکول چه رسد به زبان اسپانیایی و اینگلیسی که مکزیک پر از کانادایی و امریکایی هستش.

زن های مکزیکی زن های مهربونی هستند مثل ماها توی فرهنگشون جنسیت بندی ندارند سعی کن باهاش چت کنی و ازش در مورد شهر و دانشگاه اطلاعات بگیری هر چی با آگاهی بیشتر بری بهتر انتخاب می کنی.
    ازش بپرس از روی چه منبعی می خواد درس بده چقدر طول می کشه تضمین می کنه به کلاس های دانشگاه برسی وسر کلاس چیزی بفهمی.بعد خودت حساب کتاب کن ببین آموزشگاه بری بهتره یا خصوصی بگیری.

به اریک مسول اینترنشنال دانشگاه گواناخواتو ایمیل زدم حتما اطلاعات براتون می زارم اما بعد تعطیلات امروز اخرین روز کاری سال دانشگاه هست یعنی مهمانی Posada بنابراین رفت تا بعد تعطیلات

مرسی ونوس جان حتما اینکارو می کنم. البته یه ایمیل دیگه زدم براش ولی یکی دیگه هم بهش می زنم ازش می پرسم چیزایی رو که شما هم پرسیدی. این ایمیلشه شایدم اشتباهی نوشته بنده خدا.
    Hi, ´Thanks for your message. The regular courses in group will begin in February around the 10th. The groups are open with a minimum of 3 people . The cost is $130. 00 a session of 1:50 mins and the whole month has to be paid in the first class. The course has 2 classes in a week. Normally I have students of intermediate and advanced level. I offer individual classes too.

¿Have not you studied Spanish before? You asked me how many hours of study would be necessary to pass the exam. Which exam?
    Please feel free to ask me whatever !

Junior Member

ونوس عزیز می خواستم اگر زحمتی نیست برات یه کم در مورد بانک های مکزیک اینکه کدومشون بهتره برای حساب بازکردن ؟ با چه ارزی دلار یا پزو؟ برامون بگی که توی آینده نزدیک در این موردم اطلاعات داشته باشیم. من یه کم تو اینترنت سرچ کردم اینا بانک های مکزیکن طبق رنکینگ 2012. راستی یه موضوع دیگه در مورد پزو نوشته بود که جلوی پولاشون لوگوی دلاره ($)! مثلا 1000$ ولی میگن 1000پزو، درسته؟ اکثر بانکهاشم می گفت کشور های خارجی خریدن، مثلا همین اولیه اسپانیاییه، دومیه آمریکایی،و ...
    1 BBVA Bancomer 108.81 31.12.2012
    2 Banamex 91.84 30.06.2012
    3 Banorte 70.90 31.12.2012
    4 Santander Mexico 61.83 31.12.2012
    5 HSBC Mexico 38.99 31.12.2012
    6 Inbursa 26.10 31.12.2012
    7 Scotiabank Inverlat 15.83 30.06.2012
    8 Deutsche Bank Mexico 13.37 30.06.2012
    9 Interacciones 9.85 30.06.2012
    10 Afirme 7.42 30.06.2012
    11 Banco del Bajio 7.12 30.06.2012
    12 Bank of America Mexico 6.95 30.06.2012
    13 Ixe Banco 6.59 30.06.2012
    14 ING Bank Mexico 6.25 30.06.2012
    15 Banco Azteca 6.02 30.06.2012
    16 BanRegio 5.12 30.06.2012
    17 Monex 3.65 30.06.2012
    18 Mifel 3.53 30.06.2012
    19 Invex Controladora 3.35 30.06.2012
    20 Banco J.P. Morgan 3.07 30.06.2012

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

اینم جواب دانشگاه University of Monettery در پاسخ به ایمیلم:

Thank you for your interest in UDEM, If you are a foreign and want to attend UDEM, you must submit the following documents:
    · Your completed and signed application for admission [Application in PDF format]
    · A copy of your birth certificate
    · Full transcript of your high school studies or proof of completion of studies extended by your high school bearing graduating GPA.

To submit the admission application and corresponding paperwork you can scan all to my email address.

The tuition fee for bachelor of psychology is $77880 mexican pesos (around $6000dlls) per semester
    To apply for an UDEM scholarship you need to:
    1. Have been accepted at the UDEM, have an 85 minimum gpa and over 1100 points in the admission exam.
    2. Submit a financial aid application (in Spanish) completely filled out and signed [PDF document].
    3. Include a copy of the paperwork indicated in the application
    To submit the financial aid application and corresponding paperwork you can scan all to my email address.
    The person who has the information of the spanish courses is Hildeliza González, her email address is hgonzalez33@udem.edu.mx, phone number +52 81 82 15 1000 ext. 1397, she will give you the application form, costs and duration

Thank you very much for your attention, please let me know if you have more questions.
    Kind regards.

بله علامت پزو دقیقا شبیه علامت دلار هست برای همین شما اونم ایمیل خانوم معلم رو فکر کردید 130 دلاره معمولا اگر چیزی به دلار امریکا باشه جلوش می نویسنUSD توی فرم های اسکالرشیپ نگاه کنید متوجه میشید.

این بانک ها تا شماره 5 همشون سر و ته یک کرباسن .دقیقا همینطوره که شما فرمودید همشون بانک های خارجی هستن.
    من از قاچاق فروش ها و نا امنی مکزیک هیچ چیزی ندیدم اما دست روی دلم نزنید که این بانک های مکزیک که همه هم متاسفانه خارجی هستن دزد شرافت مند تشریف دارن .

خیلی حواستون باشه قرار داد که می بندید تاکید کنید نسخه اینگلیسی بهتون بدن که بتونید دقیق بخونید هیچ گزینه ای برای بیمه پول قبول نکنید کلا تنها توی این بانک ها نرید بهتره که بد فرم توی پاچه تون می کنن دزد مطلق هستن بانک ها.حسابتون رو آنلاین کنید و هر روز چک کنید.

البته امریکا هم همین وضعیت حساب بانکی رو هر روز چک کنید.

بانک های مکزیک دلار امریکا در حساب شما نگه داری نمی کنند باید به پزو تبدیل کنید.

بانک شماره 5 اینگلیسی هست تا جای که من اطلاع دارم برای دارندگان پاسپورت ایرانی حساب باز نمی کنه

بانک های مکزیک با تمام دنیا داد و ستد دارن تمام کارت های اعتباری مثل مستر و ویزا رو هم ساپورت می کنن به پی پال هم وصل می تونید بشید خیلی گزینه دارن فقط باید خیلی با دقت باشید و هر روز بررسی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط abi110 نمایش پست ها
    اینم جواب دانشگاه University of Monettery در پاسخ به ایمیلم:

Thank you for your interest in UDEM, If you are a foreign and want to attend UDEM, you must submit the following documents:
    · Your completed and signed application for admission [Application in PDF format]
    · A copy of your birth certificate
    · Full transcript of your high school studies or proof of completion of studies extended by your high school bearing graduating GPA.

To submit the admission application and corresponding paperwork you can scan all to my email address.

The tuition fee for bachelor of psychology is $77880 mexican pesos (around $6000dlls) per semester
    To apply for an UDEM scholarship you need to:
    1. Have been accepted at the UDEM, have an 85 minimum gpa and over 1100 points in the admission exam.
    2. Submit a financial aid application (in Spanish) completely filled out and signed [PDF document].
    3. Include a copy of the paperwork indicated in the application
    To submit the financial aid application and corresponding paperwork you can scan all to my email address.
    The person who has the information of the spanish courses is Hildeliza González, her email address is hgonzalez33@udem.edu.mx, phone number +52 81 82 15 1000 ext. 1397, she will give you the application form, costs and duration

Thank you very much for your attention, please let me know if you have more questions.
    Kind regards.
    چی بگم بهت دوست عزیز به نظرم این مبلغ برای این رشته در مکزیک زیاده البته این دانشگاه خصوصی هست که شما بهشون ایمیل زدی

این دانشگاه در شهر Nuevo León نزدیک شهر مونتری هست معلومه باید شهریه اش انقدر باشه چون خصوصیه.

در مورد یک اسکالرشیپش هم توضیح داده اما نگفته پول هم می دن یا نه اینا رو باید خیلی واضح ازشون بپرسی اگر اسکالرشیپ ندن بهت و چی؟ چون این دانشگاه خصوصیه بعید می دونم به کسی پول بده خیلی لطف کن همونطور که خودش گفته معدلت بالا باشه فکر کنم شاید شهریه ات رو ببخشن

یک دونه لینک فایل پی دی اف توی پست ها من گذاشتم که لیست دانشگاه های دولتی مکزیک که بورس هم دارن توش هست فقط و فقط اون دانشگاه رو پیگیری کنید. این خصوصی ها رو وزارت علوم ایران مدارکش رو قبول نمی کنه اگر بخواید احیانا برگردید ایران .این رنکینگ دانشگاه های مکزیک هست از شماره 15 به بعد رو من خیلی نمی شناسم

صادقانه بگم دوست عزیز قرار باشه اینقدر پول بدید خوب اپلای کن برای دانشگاه های ایالتی کالیفورنیا CSU ها تقریبا همینقدر هست هزینه اش . دیگه نمی خواد اسپانیای هم یاد بگیری.
    بدیش پروسه ویزا گرفتن برای امریکاس اگر توی فروم چرخ بزنی می بینی چقدر اذیت می کنن

به نظر من فقط با اسکالرشیپ برو مکزیک توی یک دانشگاه دولتی .

خود مکزیکی ها درسخون این دانشگاه های خصوصی رو نمی رن .جای بچه پول دارها و درس نخون هاشونه که دانشگاه های دولتی راشون ندادن.
    ویرایش توسط venoous : December 17th, 2013 در ساعت 12:46 PM

Junior Member

بله علامت پزو دقیقا شبیه علامت دلار هست برای همین شما اونم ایمیل خانوم معلم رو فکر کردید 130 دلاره معمولا اگر چیزی به دلار امریکا باشه جلوش می نویسنUSD توی فرم های اسکالرشیپ نگاه کنید متوجه میشید.

این بانک ها تا شماره 5 همشون سر و ته یک کرباسن .دقیقا همینطوره که شما فرمودید همشون بانک های خارجی هستن.
    من از قاچاق فروش ها و نا امنی مکزیک هیچ چیزی ندیدم اما دست روی دلم نزنید که این بانک های مکزیک که همه هم متاسفانه خارجی هستن دزد شرافت مند تشریف دارن .

خیلی حواستون باشه قرار داد که می بندید تاکید کنید نسخه اینگلیسی بهتون بدن که بتونید دقیق بخونید هیچ گزینه ای برای بیمه پول قبول نکنید کلا تنها توی این بانک ها نرید بهتره که بد فرم توی پاچه تون می کنن دزد مطلق هستن بانک ها.حسابتون رو آنلاین کنید و هر روز چک کنید.

البته امریکا هم همین وضعیت حساب بانکی رو هر روز چک کنید.

بانک های مکزیک دلار امریکا در حساب شما نگه داری نمی کنند باید به پزو تبدیل کنید.

بانک شماره 5 اینگلیسی هست تا جای که من اطلاع دارم برای دارندگان پاسپورت ایرانی حساب باز نمی کنه

بانک های مکزیک با تمام دنیا داد و ستد دارن تمام کارت های اعتباری مثل مستر و ویزا رو هم ساپورت می کنن به پی پال هم وصل می تونید بشید خیلی گزینه دارن فقط باید خیلی با دقت باشید و هر روز بررسی کنید.

مرسی از توضیحاتتون. آقا با این تفاسیری که شما ذکر کردید فقط نگفتین کدومشون باز بهتره؟ (شریفترین )

Junior Member

چی بگم بهت دوست عزیز به نظرم این مبلغ برای این رشته در مکزیک زیاده البته این دانشگاه خصوصی هست که شما بهشون ایمیل زدی

این دانشگاه در شهر Nuevo León نزدیک شهر مونتری هست معلومه باید شهریه اش انقدر باشه چون خصوصیه.

در مورد یک اسکالرشیپش هم توضیح داده اما نگفته پول هم می دن یا نه اینا رو باید خیلی واضح ازشون بپرسی اگر اسکالرشیپ ندن بهت و چی؟ چون این دانشگاه خصوصیه بعید می دونم به کسی پول بده خیلی لطف کن همونطور که خودش گفته معدلت بالا باشه فکر کنم شاید شهریه ات رو ببخشن

یک دونه لینک فایل پی دی اف توی پست ها من گذاشتم که لیست دانشگاه های دولتی مکزیک که بورس هم دارن توش هست فقط و فقط اون دانشگاه رو پیگیری کنید. این خصوصی ها رو وزارت علوم ایران مدارکش رو قبول نمی کنه اگر بخواید احیانا برگردید ایران .این رنکینگ دانشگاه های مکزیک هست از شماره 15 به بعد رو من خیلی نمی شناسم

صادقانه بگم دوست عزیز قرار باشه اینقدر پول بدید خوب اپلای کن برای دانشگاه های ایالتی کالیفورنیا CSU ها تقریبا همینقدر هست هزینه اش . دیگه نمی خواد اسپانیای هم یاد بگیری.
    بدیش پروسه ویزا گرفتن برای امریکاس اگر توی فروم چرخ بزنی می بینی چقدر اذیت می کنن

به نظر من فقط با اسکالرشیپ برو مکزیک توی یک دانشگاه دولتی .

خود مکزیکی ها درسخون این دانشگاه های خصوصی رو نمی رن .جای بچه پول دارها و درس نخون هاشونه که دانشگاه های دولتی راشون ندادن.

منم مثل شما فکر می کنم در این مورد. با این قیمت ها گزینه های خیلی بهتری هست. نظر وزارت علوم برای من خیلی مهم نیست. ممنون از رنکینگها از فایل رنکینگی که من قبلا گذاشتم خیلی بهتره و فقط در مورد دانشگاه های مکزیکه. اتفاقا می خواستم ازتون بپرسم راجع بهش. در سال 2012-2013 رنکینگ دانشگاه National autonomous university of Mexico طبق این لینک http://www.timeshighereducation.co.u...ge/351-400در جهان 353 بوده ولی الان که سرچ می کنم بین 400 تا و شاید 500 تای اول هم نیست! نمی دونم چرا؟! مثلا دانشگاه UNIVERSIDAD AUTÓNOMA METROPOLITANA رنکینگش 742 ، دانشگاه UNIVERSIDAD DE GUADALAJARA رنکش 1059 ، دانشگاه UNIVERSIDAD DE GUANAJUATO رنکش 1229 و ... حالا من کلا می خواستم راجع به این رنکینگها نظرتونو بگید، شما که توی مکزیک درس خوندید چقدر این چیزا مهم بود براتون، اگه ممکنه بگید تو کدوم دانشگاه و شهر درس خوندید و چه رشته ای؟ سطح علمیش چطوره؟ (البته تا اونجایی که یادمه گفتید سطح علمیش حتی از خیلی از دانشگاهای آمریکا و اروپا هم بهتره و اساتید خیلی برجسته ای هم داره که سواد علمیشون واقعا بالاست و بعضی مواقع شما باهاشون تماس میگیرید در مورد درسهاتون) به نظر من هیج کس مثل کسی که از نزدیک اونجا بوده و همه چیزو لمس کرده نمی تونه این چیزا رو توصیف کنه، خوب قدر مسلم شما چندین سال اونجا بودید و ما داریم از این موهبت استفاده می کنیم.

Junior Member

سلام به همه
    ونوس عزیز عکس ها و کلیپ ها خیلی خوب بودن .ممنونم که سهیم شدی .
    من به این آقای اریک حدود 10-12 روز پیش ایمیل دادم هنوز جواب نداده .اون هنوز تعطیلات شروع نشده بود .جواب شما رو اگه داد مشتاقانه منتظرم ببنینم چی گفته. شما به اسپانیولی نوشتی براش احتمالا دیگه،بهتر جواب میده.
    در مورد اون سایتی هم که عضوم اینجاست: http://www.couchsurfing.org

.اگه اهل سفری که فک کنم هستی حنما یه نیگا بنداز .البته احتمال زیاد خودت دیدیش.ولی اگه هر سوالی بود خوشحال میشم کمک کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)