صفحه 54 از 60 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

نقل قول نوشته اصلی توسط abi110 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز.
    بنده خیلی وقته که توی سایت فعالیت ندارم. ولی چون چندتا پیام خصوصی از دوستان گرفتم که چرا و چگونه باید پذیرش گرفت از مکزیک و ..... این پیام رو براتون می زارم. متاسفانه ساده لوحی، همه جا گریبان بعضی از آدما رو می گیره و بعد میره که وارد پروسه تاوان و سپس جبران بشه چه بسا ممکنه نشه!. دوست عزیزی که دنبال ایمیل این خانم یا آقای ونوس میگردی. بنده ایمیل ایشون رو دارم اگر بخوای میگردم پیدا می کنم براتون میفرستم. ولی قبلش شما و دوستان دیگر خوب گوش کنید. یه زمانی خود بنده هم پیرو گفته های ونوس بودم و اگر کسی خلافش می گفت سعی می کردم پاسخش رو منطقی بدم. تو همون برحه ها بود که یه خانم دیگه ای اومد با حسن نیت به ما حرفایی که الان من می خوام به شما بزنم رو اون موقع بهمون زد و ما هم یه دیوار کشیدیم جلوشون گفتیم نه تو دروغ میگی ونوس راست میگه!! فکر کنم کمتر کسی مثل من در مورد مکزیک تحقیق کرده باشه. من بالای 200تا ایمیل به اکثر) دقت کنید اکثر (دانشگاه های این کشور زدم، و از همشون هم جواب گرفتم. حتی خیابان دانشگاهی رو که می خواستم برم گوگل می کردم و آنلاین می دیدم. تقریبا تمام شهرهای مکزیک رو اینطوری دیدم. و اصلا یه چیزایی انگار با حرفایی که این ونوس و همکارانش می زدن توی فروم جور در نمیومد. تو همین پروسه تحقیقات بودم که یه روز تو برنامه من و تو بود یه زن و شوهر بودن که برنامه سفر دور دنیا رو داشتن اینبار رفته بودن گوادالاخارا. اونا تو کل شهر چرخیدن و من کل برنامه رو دیدم ، خیلی شهر افتضاحی بود!! یه بار هم مارک آنتونی توی برنامه ای که رفته بود به مکزیک برای استعدادیابی یکی از شرکت کنندگان بهش گفت تو خیلی شجاعی که اومدی مکزیک اونم تو این شلوغی!
    بگذریم بعد از اینکه ونوس متوجه شد ما ویزامون اوکی شده یهویی غیبش زد! و دیگه به ایمیل های من و سایر دوستانی که ویزاشون اوکی شده بود جواب نداد و قبل از این بهانه آورده بود که چون توی سایت حرمت اطلاعات ناب ایشون رو بعضی آدمای مطلع تر نگه نمیدارن و بهشن میگن کاسب و ....!! گفت که دیگه توی سایت جواب نمیدم . ولی اصلا دلیلی نداشت که جواب ایمیل یکی از طرفداران سابقش )من ( رو نده!! آخه اون اواخر چند تا سوال ازش می پرسیدم که درست جواب نمیداد و می خواستم بهش بگم بابا یه چند تا عکس از خودت و مدارکت برامون بزار که به این شبهات پایان بده! که دیگه رفت که رفت!!
    گفتم اشکال نداره بزار از خود دانشگاه بپرسم که آقا اصلا وضعیت اونجا چطوریه، بلاخره یه چیزی جواب میدن دیگه، که نهایتا متاسفانه گفتن تمام چیزایی که توی اخبار هستش درسته و تایید کردن که اینجا این مشکلات رو داره. من واقعا ازش ممنونم که باهام صادق بود و با اینکه می دونست اگر این چیزا رو بگه خوب من صددرصد منصرف می شم از رفتن به اونجا ولی حقیقت رو گفت، به هر حال یه مرجع آموزشی باید صادق هم باشه. از همه مهمتر اینکه الان یکی از دوستانمون الان اونجان و دارن درس می خونن. با توجه به گفته ها، شنیده ها و عکس ها و تصاور ارسالی، نظر شخصی بنده اینه که این کشور برای ادامه تحصیل اصلا مناسب نیست، و مهمترین دلیلش امنیت بسیار پایین شه. من نه به کسی می گم برو نه می گم نرو. من خودم کلی هزینه کردم و وقتم رو گذاشتم، 200 صفحه اسپانیایی تمرین کردم و نوشتم و دیگه داشتم راحت صحبت می کردم! تمام این کارهارو کردم و اینا برام شد کوله باری از تجربه!!! که......... دیگه به حرف یک نفر اکتفا نکنم.
    من چندتا از این صفحات آخر رو هم خوندم، واقعا بدون منظور دارم میگم، نمی دونم بعضی این دوستانی که الان رفتن اونجا و دارن از اونجا تعریف می کنن واقعا با چه برنامه ای و از کجا تشریف بردن اونجا که دارن ازش تعریف می کنن. درسته که همه چیز بستگی به بینش ما داره و مثلا توی یه جشن من فقط زیباییها رو ببینم و از لحظه لحظه لذت ببرم و یه نفر دیگه ازش بپرسن چی گذشت تو مهمانی فقط بدی بگه مثلا غذاش اینطوری بود صندلیاش راحت نبود، دو نفر باهم دعوا کردن و غیره،.... بنابراین شاید دوستانی که جدیدا تشریف بردن مکزیک دلیلهای خودشون رو داشته باشن. ولی هموطن عزیزم اگر واقعا برای درس خوندن میخواید تشریف ببرید مکزیک، در مورد تصمیمتون حتما تجدید نظر کنید. حتی اگر شده با سختی بیشتر، گرفتن مدرک زبان و غیره.... برید به یه کشوری که این داستان ها توش نباشه، این کار رو بکنید. برید خودتون سرچ کنید به حرف هیچ کسی اکتفا نکنید، گوش کنید ولی اکتفا نه!، اگر نه میشید تجربه ای برای دیگران. خود بنده فقط چند ماه فقط صرف مقایسه کشورها ، چک کردن امنیت، کیفیت دانشگاه و رتبشون، محل زندگی و .... بودم که ببینم تصمیم درسته یا نه، مکزیک واقعا قابل قیاس نیست.
    حالا یه سوال دیگه، چرا باید یه کشوری، هر روز و همیشه توی خیابوناش نیروی ویژه باشه؟!! فقط خواهشا نگید کارتل و مواد مخدر و.... این داستانا، برید واقعا بررسی و تحقیق کنید و خودتون جواب رو بدست بیارید. یه چیز جالبتر هم براتون بگم یکی از دوستانم که توی صرافیه ازش پرسیدم که چطور باید برای مکزیک که پولش پزو هست پول حواله کرد، گفت نمیشه، گفتم چرا گفت خطرناکه، ما تجربه داشتیم یه بار برای یکی پول حواله کردیم از اینجا طرف رفته بانک پول بگیره، کارمند خود بانک فروختش و چند دقیقه بعد توی خیابون جلوشو گرفتن و پولشو گرفتن ازش!! باید پول به حسابت واریز کنن و بعد بری از عابر توی یه هتل بگیری!! خدا حفظشون کنه آدم یاده کشورهای اسکاندیناوی میفته!

اصلا همه اینها به کنار، وقتی خود دانشگاه میگه اینجا کیدنپینگ هست دزدی هست قتل هست .....، چرا باید روی این کشور با این همه اما و اگر سرمایه گذاری کرد؟! درسته اینا همه جا هست ولی فرق هست بین یه برکه و اقیانوس!

جالب اینجاست که این نکته بالا رو هر دو دوستتمون اشاره کردن ولی یکی براش خوشایند نبوده و ترسناک و دیگری دوست داشته که نیروی ویژه توی خیابون هستش! حرف آخر اینکه از کشور خارج شدن به هر قیمتی به نظر معقول نمیاد. چه کاریه که آدم بره به کشوری که حتی به اندازه کشور خودش امنیت نداره، پیشرفته نیست،و .....
    مکزیک خوبه ولی برای تفریح!

سلام دوست عزيز
    من همين الان عضو سايت شدم و بلند بودن مطلب شما توجهم را جلب كرد،
    من مقيم مكزيكوسيتى هستم هم درس خوندم اينجا هم شاغلم و فكر ميكنم شما اطلاعات كافى نداشتيد. همه جاى دنيا هم خوب هست هم بد اما اين نحوه تعريف شما از يك كشورى كه فقط تو گوگل مپ مشاهده اش كريديد نا عادلاله است.

من نميدونم چه اطلاعاتى نياز داشته ايد براى سفر به مكزيك كه كسى كمكتون نكرده اما اگه سوالى هست كه من بتونم كمك كنم خوشال ميشم راهنمايى كنم.
    عزيزانى بودن كه قصد سفر به مكزيك رو داشتن و من تونستم كمكشون كنم چه براى تحصيل و چه براى اقامت

Banned

سلام دوستان من در مکزیکوسیتی زندگی می کنم اگر سوالی داشتین در خدمتم ، کسانی که مکزیک زندگی می کنند مسیج بدن در تماس باشیم ،

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mexicodf نمایش پست ها
    سلام دوستان من در مکزیکوسیتی زندگی می کنم اگر سوالی داشتین در خدمتم ، کسانی که مکزیک زندگی می کنند مسیج بدن در تماس باشیم ،
    سلام، شرایط کار، زندگی و تحصیل در مکزیک چگونه است، در مورد هزینه ها و همینطور شرایط کار در مکزیک لطفا توضیحی بفرمائید. ممنون.

Junior Member

میشه بفرمایید شرایط تحصیل و گرفتن وزای تحصیلی چگونه است؟

Junior Member

دوستان من شنیدم حتی با صدور ویزای توریستی مکزیک باز هنگام ورود در فرودگاه خیلی سختگیری میکنن !
    کسی تجربه ای در این زمینه داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman021 نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی الان در مکزیک زندگی میکنه لطفا بیاد یک سری اطلاعات دقیق بده که واقعا راضی هست یا نه؟

ممنون
    دوست گرامی من در مکزیک دانشجو هستم و از زندگیم راضیم حقوق مناسب یا همون بورس مناسبی میدم و زندگیم روبراهه. اگه پذیرش مکزیک گرفتین بیاین کشور جالبیه. ولی از امنیتش در نقاط دورافتاده مکزیک خبری ندارم ولی من در این یک سال و نیم هیچ مشکل خاص امنیتی نداشتم ولی به هر حال شنیدم که در مکزیکو سیتی در بعضی از محله هاش باید مواظب سارقانی بود که ممکن کیف و وسایل قیمتیتون را ناگهان بردارند و فرار کنند. که

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام دوستان
    من ایران زندگی می کنم کارمندم و حدود ۲ ملیون و نیم دریافت می کنم ماهانه . لطفا به من بگید با ترجمه مدارک و فراهم کردن ویزای توریستی آیا کشور مکزیک به من ویزا می ده؟ چه مدتی میده؟ شرایط ویزای توریسستی مکزیک چیه؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

مسلا چه سخت گیری هایی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mexicodf نمایش پست ها
    سلام ببخشید من فوق معماری هستم تازه فارغ التحصیل شدم و مدرکم موقته میتوته با مدرگ موقت برای دکترا اقدام کنم؟شما دانشگاهی را میشناسین که رشتمو داشته باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام دوست عزیز

مدرک موقت که قابل ترجمه نیست!...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)