صفحه 57 از 60 نخستنخست ... 74748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

شما مراحل ثبت نام را انجام بدین و اگر مشکلی داشته باشه خودشون بهت میگن و اگه مراحل پیش رفت که نگران چیزی نباشید بعد یا قبل از ورودتون اونها تمام مدارک و ریز نمراتتون را میگیرن و معادل سازی میکنن و نسبت یه اون معادل سازی بهتون میگن که مثلا بالای هفتاد درصد معادل سازی را اوردید و نسبت به رشته شما بهتون میگن مثلا بالای شصت درصد معادل سازی قابل قبوله. زیاد نگران نباشید. بیشتر به واحدهای مربوطه ای که شما پاس کردید در قبال رشته ای که درخواست ادامه تحصیل دادید نگاه میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrava نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه وقتی گفتن معدل 80 از 100 میخوایم حتما پایین تر از این معدل رو نمیپذیرن ؟ من معدلم 75 هست امیدی هست که قبول کنن؟ ایمیل زدم ولی هنوز جوابی ندادن
    ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داشته عنوان کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hs58ir نمایش پست ها
    شما مراحل ثبت نام را انجام بدین و اگر مشکلی داشته باشه خودشون بهت میگن و اگه مراحل پیش رفت که نگران چیزی نباشید بعد یا قبل از ورودتون اونها تمام مدارک و ریز نمراتتون را میگیرن و معادل سازی میکنن و نسبت یه اون معادل سازی بهتون میگن که مثلا بالای هفتاد درصد معادل سازی را اوردید و نسبت به رشته شما بهتون میگن مثلا بالای شصت درصد معادل سازی قابل قبوله. زیاد نگران نباشید. بیشتر به واحدهای مربوطه ای که شما پاس کردید در قبال رشته ای که درخواست ادامه تحصیل دادید نگاه میکنن.

ببخشید یک سوال دیگه من باهمون ایمیل باید اقدام کنم ؟ یا اپلیکیشن فی دارند دانشگاه های مکزیک؟ جون من الان تو چند تا دانشگاه رفتم انگار باید هر مرحله هزینه بدیم نمیدونم مربوط به دانشجوهای اینترنشنال هم میشه یا نه . من لینک یکیشونو این پایین میزارم اگه امکانش باشه یه نگاهی بندازید
    http://mba.cucea.udg.mx/?q=proceso-de-ingreso-1

http://www.escolar.udg.mx/aranceles/...primer-ingreso

Junior Member

ببخشید من زیاد سوال میپرسم ولی مرجعی ندارم که بتونم راهنمایی بخوام
    میخواستم بدونم برای کارشناسی ارشد اول باید برم ببینم چه دانشگاه هایی رشته منو دارند و با دپارتمان اون قسمت مکاتبه کنم ؟ بعد پذیرش بگیرم بعد برای بورس کونیاسیت از طریق خود سایت کونیاست اقدام کنم ؟
    یا از خود دانشگاه باید برای بورس اقدام کنم ؟ و اینکه گویا رشته ها ددلاین خاصی ندارن من نمیدونم اصلا از کجا ریجستری کنم
    بعد این مراحل چند وقته میتونم پذیرش بگیم یعنی یه پروسه طولانی مدته یا 1 یا 2 ماهه است ؟
    اگه کسی میتونه کمکم کنه لطفا . من با سیستم اپلای مکزیک اصلا آشنایی ندارم حتما هم میخوام زودتر کارامو انجام بدم هیچ کسم نیست راهنمایی کنه متاسفانه

Junior Member

دوستان مثه اینکه اینجا دیگه منقضی شده و کسی نمیاد سر بزنه و جواب سوالامونو بده ولی اگه کسی احیانا خواست کمک کنه یا کسی میخواد بره مکزیک همینجا پیام بزاره که بتونیم تبادل نظر کنیم ...مرسی

Junior Member am8in آواتار ها

از کجا میتونم دانشگاه های انگلیسی زبان که بیولوژی ارائه میدن رو پیدا کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی

سلام دوستان...
    من آخر متوجه نشدم...دانشگاههای دولتی یا عمومی تو مقاطع ارشد یا دکترا دارای شهریه هستن یا رایگان می باشن؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان میخوام ببینم شانس پذیرش با فاند منو از مکزیک چطوری میبینید
    لیسانس صنایع با معدل 14.78
    فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه اصفهان با 14.6 و نمره پایان نامه 19.5
    سه مقاله یکی ISI با کیفیت Q1 و دوتا هم Q2 اسکوپوس.
    ایلتس 6
    همسرمم مهندس مکانیک خودرو با 10 سال سابقه کار.
    و آیا فاند هزینه دو نفرمونو میده یا میشه همسرم اونجا کار کنه خرجمونو بده و منم درس بخونم؟ با تشکر از شما که وقت میذارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط europa0007 نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    من آخر متوجه نشدم...دانشگاههای دولتی یا عمومی تو مقاطع ارشد یا دکترا دارای شهریه هستن یا رایگان می باشن؟؟؟
    دوست عزیز در خیلی از رشته ها علاوه بر رایگان بودن بورس تحصیلی هم به دانشجو داده میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba22 نمایش پست ها
    سلام

شرایط گرفتن بورسیه برای دانشجویان ملی یا ناسیونال Nacional در مکزیک توسط کوناسیتCONACyT: برای دانشجویان خارجی یا Exteranjeros نمره تافل 550 میخاد.

1- آزمون ورودی CENEVAL و یا PAEP که معمولا نمره حداقل 1000 واسه سنه بال و نمره 500 برای PAEP میخان.
    2- نمره زبان انگلیسی تافل 500 حداقل. (برای دوره دکترا)
    3- معدل 8 از 10 که میشه 16 از 20 سیستم ایران.
    4. 3 تا توصیه نامه.
    5. ترجمه مدارک مقطع قبلت ..مثلا ترجمه مدرک فوق لیسانس به اسپانیایی و تایید آن توسط سفارت مکزیک در تهران.
    6- ویزای دانشجویی FM3 و کارت اقامت موقت دانشجویی Residente Temporal tipo Estudiante
    7- ترجمه اسپانیایی شناسنامه یا گواهی تولد Acta de Nacimiento
    8- 2-4 قطعه عکس 2 * 3 یا سایز کودک (Infantil)
    9- پروپوزال و پاورپوینتش جهت شرکت و ارایه در مصاحبه برای دانشجویان و دکترا
    10- ساختن CVU در سایت کوناسیت جهت درخواست بورسیه.

واقعاً شرایط پذیرش ش سخت تر از ایران هست یا حداقل آسون تر نیست.......

حقوق ماهیانه واسه دانشجویان دکترا 12618 پزوی مکزیک هست. الان هر دلار آمریکا 16 پزو هست. ولی هزینه زندگی دانشجویی ماهانه بیشتر از 500 تا نمیشه.

بورسیه کوناسیت هم معمولاً 2.5 ماه طول میکشه از لحظه درخواست تا واریز شدن پول به حسابتون. پس حتماً هزینه 4-6 اول رو با خودتون بیارید......

زبان اسپانیایی رو سعی کنید تو ایران یاد بگیرید در حد توان. بطور کلی کشور خوبیه......

اینم لینک تحصیل در مکزیک در سایت رسمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران:
    http://www.msrt.ir/fa/news/Pages/%D9...%8A%D9%83.aspx

آرزوی موفقیت دارم برای همه دوستان به ویژه کسانی که میخان بیان مکزیک برای ادامه تحصیل......
    سلام دوستان اگر این شرایطو نداشته باشیم مثلا زبان اسپانیایی بلد نباشیم یا مثلا معدلمون 14 باشه بورسیرو نمیتونیم بگیریم؟
    شرایط مکزیک برای ویزای همسر چطوره؟راحت به همراه ویزا میدن؟ میزان بورسیه برای زندگی دو نفر کافیه؟

Junior Member

دوستان دانشگاهی رو میشناسید که آزمون ورودی در مقطع مستر نخواد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)