صفحه 59 از 60 نخستنخست ... 9495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

نقل قول نوشته اصلی توسط mexicodf نمایش پست ها
    سلام دوستان من در مکزیکوسیتی زندگی می کنم اگر سوالی داشتین در خدمتم ، کسانی که مکزیک زندگی می کنند مسیج بدن در تماس باشیم ،
    سلام، میشه لطفا در مورد یک مساله راهنمایی کنین؟
    من از دانشگاه IPN مکزیکوسیتی یه پذیرش با فاند علوم کامپیوتر گرفتم و باید آگوست اونجا باشم (یعنی حدودا دو ماه دیگه). نامه پذیرشم چند روز آینده میاد و باید برم دنبال کارای ویزا. مشکلی که الان بهش برخوردم اینه که نمیدونم چطور و با چه پروازی باید تا اونجا برم :-) چون تا اونجاییکه میدونم نمیتونم از پروازهایی استفاده کنم که تو اروپا استاپ دارن چون گرفتن ویزای ترانزیت از کشورهایی شنگن خیلی سخته. تو آمریکا و کانادا هم که قاعدتا نمیشه. کشورهایی مثل کوبا و پاناما و ... هستن که پرواز اونجا استاپ داره و اصلا نمیدونم باید براشون ویزا گرفت یا نه و اگه باید گرفت شرایطشون چطوره؟ اصلا تو تهران سفارتخونه دارن یا نه!؟ خلاصه اینکه قضیه یه کم پیچیده شده. میشه لطفا بگین چطور باید از تهران بلیط مکزیکوسیتی رو تهیه کرد؟ ممنون.

Junior Member

سلام نمیدونم پیغام من دست تون رسید یا نه ولی باید ویزای ترانزیتی یکی از کشورهای اروپایی بگیرین و از طریق پرواز از اون کشور به مکزیک برسید

نقل قول نوشته اصلی توسط hs58ir نمایش پست ها
    سلام نمیدونم پیغام من دست تون رسید یا نه ولی باید ویزای ترانزیتی یکی از کشورهای اروپایی بگیرین و از طریق پرواز از اون کشور به مکزیک برسید
    سلام. بله خیلی ممنون. شما تابحال از سفارت آلمان ویزای ترانزیت درخواست کردین؟ چند روزه صادر میکنن؟ و اینکه اصلا امکانش هست ریجکتتون کنن؟ ممنون

سلام
    من اونروز داشتم مسیرها رو چک میکردم
    پرواز از ایران به چین بعد از چین به مکزیک ارزونتر و ویزای ترانزیتش راحتتره

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_gray نمایش پست ها
    سلام
    من اونروز داشتم مسیرها رو چک میکردم
    پرواز از ایران به چین بعد از چین به مکزیک ارزونتر و ویزای ترانزیتش راحتتره
    سلام
    یعنی میگین بصورت جداگانه اول بریم به یه کشوری مثل چین که راحت تر ویزای توریستی میده بعد از اونجا بلیط بگیریم برای مکزیک؟ بله اینطوری خیلی ارزونتره. البته نمیدونم این حرف درسته یا نه، ولی بعضی از آژانس های مسافرتی میگن این کار ریسکه ممکنه سوال جوابتون کنن براتون مشکل پیش بیاد.

Junior Member

سلام، به نظر من اگه میخواین از مسیر چین بیاین از همون ایران باید بلیط ایران-چین-مکزیک (شاید بلعکس هم لازم باشه) باید بگیرین، لزومی نداره حتما بلیط را وقتی در چین هستین بگیرین چون در اون صورت ویزای توریستی لازمه و باید وارد چین بشین، ولی اگه مدت توقف کمتر از بیست و چهار ساعت باشه اکثرا کشورها ویزای ترانزیت درخواست میکنن البته من در مورد کیس کشور چین اصلا اطلاعی ندارم به صورت کلی در مورد کشورهایی که اطلاع دارم جواب دادم مثل آلمان و ایتالیا. اگه ویزای ترانزیت یا توریستی داشته باشین سوال و جواب هم کردن پاسخ میدین. موفق باشین

سلام بهتون پیام خصوصی دادم. لطفا inbox رو چک کنید. چه مشگلی پیش بیاد؟ بلیط مکزیک رو آنلاین خریدی ویزا هم که داری. چند ساعت تو فرودگاه چین میخوای معطل شی. نمیخوای که از فروگاه خارج شی. ضمنا ویزای ترانزیت چین آسونتر از ویزای کشورهای اروپاییه. کلی مدارک میخوان و نوبت سفارتخانه های اروپایی که خودت میدونی چطوره و چقدر طول میکشه. اگه ویزا ندن بلیطت هم میسوزه. چون باید اول بلیط مکزیک رو بخری بعد بری سفارت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics

سلام
    من از دانشگاه Tecnológico de Monterrey پذیرش اولیه گرفتم. کسی اینجا هست که تو این دانشگاه باشه؟ میخاستم بپرسم در کل دانشگاه و شهرش چجوریه؟

Junior Member

سلام .. در مورد امنیت مکزیک میخاستم بگم که اصلا نگران نباشید مکزیک خیلی کشور امنیه و اگر هم یه سری اتفاقات میافته بین کارتلای مواد و اونم تو شهرای نزدیک مرز آمریکاس حتی تو خود اون شهرها هم مثلا تو محله های بد این اتفاق ها میافته نه اینکه همه جای شهر .. امنیت مکزیک در مقایسه با ایران خیلی خیلی بهتره... در مورد حضور نیروهای ویژه و ارتش توی شهر هم خب اولا که بازم تو شهرای مرزیه و اینکه عیبی نداره که ارتش تو شهر تردد کنه اصلا بنظرم حس امنیت خیلی بیشتر میشه چون با وجود ارتش توی شهر کدوم خلافکاری جرات میکنه کاری انجام بده پس نگران نباشید و این کشور فوق العاده زیبا رو هم از دست ندید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی

سلام دوستان....
    وقتتون بخیر
    امکان گذراندن دوره های زبان اسپانیایی در دانشگاه ،قبل از شروع کلاسهاوجود داره؟؟؟

ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)