صفحه 6 از 60 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

Junior Member hesam667 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Management،Azad University of South Tehran Department of Management and Accounting

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

نقل قول نوشته اصلی توسط abi110 نمایش پست ها
    منم مثل شما فکر می کنم در این مورد. با این قیمت ها گزینه های خیلی بهتری هست. نظر وزارت علوم برای من خیلی مهم نیست. ممنون از رنکینگها از فایل رنکینگی که من قبلا گذاشتم خیلی بهتره و فقط در مورد دانشگاه های مکزیکه. اتفاقا می خواستم ازتون بپرسم راجع بهش. در سال 2012-2013 رنکینگ دانشگاه National autonomous university of Mexico طبق این لینک http://www.timeshighereducation.co.u...ge/351-400در جهان 353 بوده ولی الان که سرچ می کنم بین 400 تا و شاید 500 تای اول هم نیست! نمی دونم چرا؟! مثلا دانشگاه UNIVERSIDAD AUTÓNOMA METROPOLITANA رنکینگش 742 ، دانشگاه UNIVERSIDAD DE GUADALAJARA رنکش 1059 ، دانشگاه UNIVERSIDAD DE GUANAJUATO رنکش 1229 و ... حالا من کلا می خواستم راجع به این رنکینگها نظرتونو بگید، شما که توی مکزیک درس خوندید چقدر این چیزا مهم بود براتون، اگه ممکنه بگید تو کدوم دانشگاه و شهر درس خوندید و چه رشته ای؟ سطح علمیش چطوره؟ (البته تا اونجایی که یادمه گفتید سطح علمیش حتی از خیلی از دانشگاهای آمریکا و اروپا هم بهتره و اساتید خیلی برجسته ای هم داره که سواد علمیشون واقعا بالاست و بعضی مواقع شما باهاشون تماس میگیرید در مورد درسهاتون) به نظر من هیج کس مثل کسی که از نزدیک اونجا بوده و همه چیزو لمس کرده نمی تونه این چیزا رو توصیف کنه، خوب قدر مسلم شما چندین سال اونجا بودید و ما داریم از این موهبت استفاده می کنیم.
    این دانشگاه UNIVERSIDAD AUTÓNOMA METROPOLITANA رنکش حداکثر 590 بوده و در حال حاضر رتبه سوم مکزیک را دارد
    .Where is your home where you feel comfortable
    .Living free means being free to live anywhere on the planet to be

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam667 نمایش پست ها
    این دانشگاه UNIVERSIDAD AUTÓNOMA METROPOLITANA رنکش حداکثر 590 بوده و در حال حاضر رتبه سوم مکزیک را دارد

حسام جان ممنون، فقط کاش لینکش رو هم می ذاشتی برامون که دانشگاهای دیگرو هم چک کنیم باهاش.

Junior Member

سلام به همه دوستان...
    من با سفارت صحبت کردم میگه بورسی که واسه مستر میدن حدود 750 دلاره و دکترا حدود 850 دلار و کلا میگه دانشگاهها و رشته ها که با بورس پذیرش میدن خرداد تا شهریور سایت واسشون باز میشه...یعنی عملا تا اون موقع هیچ کاری نمیشه انجام داد!!
    میگفت در حد بیسیک باید اسپانیولی یاد گرفته باشید و زبان انگلیسی مدرک و نمره ای نمیخواد!!
    من دانشگاههای مورد نظرم UNAMو ITESM هست..من واسه مکزیک مصمم هستم ولی تا خرداد صبر کردن بلاتکلیفی خیلی ناجوره ...نمیدونم چیکارکنم؟!
    این مبلغی که میدن واسه زندگی اونجا (مکزیکوسیتی و مونتری) کافی هست یا نه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed059 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان...
    من با سفارت صحبت کردم میگه بورسی که واسه مستر میدن حدود 750 دلاره و دکترا حدود 850 دلار و کلا میگه دانشگاهها و رشته ها که با بورس پذیرش میدن خرداد تا شهریور سایت واسشون باز میشه...یعنی عملا تا اون موقع هیچ کاری نمیشه انجام داد!!
    میگفت در حد بیسیک باید اسپانیولی یاد گرفته باشید و زبان انگلیسی مدرک و نمره ای نمیخواد!!
    من دانشگاههای مورد نظرم UNAMو ITESM هست..من واسه مکزیک مصمم هستم ولی تا خرداد صبر کردن بلاتکلیفی خیلی ناجوره ...نمیدونم چیکارکنم؟!
    این مبلغی که میدن واسه زندگی اونجا (مکزیکوسیتی و مونتری) کافی هست یا نه؟؟

سلام حامد جان، می خواستم بدونم که شما حضوری رفتید سفارت یا تلفنی تماس گرفتید؟ چون من هر چی زنگ می زنم کسی بر نمی داره فقط می گه که اینجا سفارت مکزیکه و ....! اینم اطلاعات تماسشه،
    خیابان افریقا، کوچهٔ گلفام، پلاک ۱۲
    تهران
    ایران
    ۱۹۱۵۶74741

00982122057586
    ۰۰۹۸۲۱۲۲۰۵۷۵۸۹

راجع به مبلغ بورسی که گفتن میدن، توی صفحه 2 تاپیک شماره 17 ونوس عزیز یه توضیحی به یکی از دوستان که از دانشگاه تکنولوژی مونتری بورس گرفته بود داده، یه نگاه بنداز بهش، در کل فکر کنم مبلغ بدی نیست برای اونجا.

Junior Member

Talking پاسخ : تحصيل در مكزيك

سلام حامد جان، می خواستم بدونم که شما حضوری رفتید سفارت یا تلفنی تماس گرفتید؟ چون من هر چی زنگ می زنم کسی بر نمی داره فقط می گه که اینجا سفارت مکزیکه و ....! اینم اطلاعات تماسشه،
    خیابان افریقا، کوچهٔ گلفام، پلاک ۱۲
    تهران
    ایران
    ۱۹۱۵۶74741

00982122057586
    ۰۰۹۸۲۱۲۲۰۵۷۵۸۹

راجع به مبلغ بورسی که گفتن میدن، توی صفحه 2 تاپیک شماره 17 ونوس عزیز یه توضیحی به یکی از دوستان که از دانشگاه تکنولوژی مونتری بورس گرفته بود داده، یه نگاه بنداز بهش، در کل فکر کنم مبلغ بدی نیست برای اونجا.
    سلام ،اطلاعات سفارت که دادی درسته...من تلفنی زنگ زدم و اینکه میگفت سفارت به هیچ وجه مشاوره حضوری نداره! شما به همین شماره 22057586 زنگ میزنی بعد از اینکه چند دقیقه که spanish صحبت کرد 114 رو میزنی وصل میشه بخش فرهنگی سفارت یه خانمی جواب میده که هر سوالی داری میتونی ازش بپرسی (البته زیاد نپرسی که زود عصبانی میشه) درکل میگه باید تا خرداد که سایتشون باز میشه صبر کرد تا هم دانشگاههای میزبان و هم اسکالرشیپ و ... معلوم بشه و تا اون موقع نمیشه نظر قطعی داد!!!

Junior Member

سلام ،اطلاعات سفارت که دادی درسته...من تلفنی زنگ زدم و اینکه میگفت سفارت به هیچ وجه مشاوره حضوری نداره! شما به همین شماره 22057586 زنگ میزنی بعد از اینکه چند دقیقه که spanish صحبت کرد 114 رو میزنی وصل میشه بخش فرهنگی سفارت یه خانمی جواب میده که هر سوالی داری میتونی ازش بپرسی (البته زیاد نپرسی که زود عصبانی میشه) درکل میگه باید تا خرداد که سایتشون باز میشه صبر کرد تا هم دانشگاههای میزبان و هم اسکالرشیپ و ... معلوم بشه و تا اون موقع نمیشه نظر قطعی داد!!!
    مرسی حامد جان، من امروز (یکشنبه 1/10/92) رفتم سفارت چون که نتونستم باهاشون تماس بگیرم، هیچی این همه راه رفتیم تا اونجا گفتن مشاوره حضوری نداریم! هر کاری دارید ایمیل بزنید. کدوم سایت باید باز بشه؟ این سه ماه رو میشه بری مکزیک زبان یاد بگیری خوب این چه کاریه!

Junior Member

مرسی حامد جان، من امروز (یکشنبه 1/10/92) رفتم سفارت چون که نتونستم باهاشون تماس بگیرم، هیچی این همه راه رفتیم تا اونجا گفتن مشاوره حضوری نداریم! هر کاری دارید ایمیل بزنید. کدوم سایت باید باز بشه؟ این سه ماه رو میشه بری مکزیک زبان یاد بگیری خوب این چه کاریه!
    راستش آدرس سایت رو نمیدونم، سه شنبه زنگ میزنم میپرسم.ولی اینجوری که من فهمیدم اون بازه زمانی که گفته واسه بورس و پذیرش منظورشون بوده..اگه مستقلا با هزینه شخصی میخوای بری فکر کنم از همین الان میتونی اقدام کنی!

Junior Member

دوستان شرایط عمومی پذیرش و اسکالرشیپ 2014 ،معدل بالای 8 میخواد!(از 10)
    اینم لینک و بقیه اطلاعات : http://amexcid.gob.mx/index.php/ofer...ra-extranjeros
    یعنی اگر معدل پایین تر باشه ریجکته؟؟؟کاری به skillها مقاله و اینا ندارن؟؟؟
    کاش یکی از بچه های با تجربه نظری میداد...نمیخوام درگیر خوندن زبا اسپانیایی بشم و آخر..........

دوستان شرایط عمومی پذیرش و اسکالرشیپ 2014 ،معدل بالای 8 میخواد!(از 10)
    اینم لینک و بقیه اطلاعات : http://amexcid.gob.mx/index.php/ofer...ra-extranjeros
    یعنی اگر معدل پایین تر باشه ریجکته؟؟؟کاری به skillها مقاله و اینا ندارن؟؟؟
    کاش یکی از بچه های با تجربه نظری میداد...نمیخوام درگیر خوندن زبا اسپانیایی بشم و آخر..........

این معدل هشت باید با معدل ایران سنجیده بشه .این هشت از ده اون هجده از بیست ما نیست

از این گذشته به عنوان کسی که اونجا لیسانس و فوق رو خونده می گم زیاد جدی هم نگرید این خط چوب خط هاشون رو
    بهتره با دانشگاه مستقیم تماس بگیرید
    توی یکی از پست های قبلی دانشگاه گواناخواتو معرفی شد دانشگاه بسیار خوبی هستش از نظر سطح علمی مستقیم با اون دانشگاه یا هر جای که می خواید برید تماس بگیرید از نزدیک بپرسید
    متاسفانه سفارت ایران در مکزیک اصلا و ابدا با دانشجو ها همکاری نمی کنه و فقط برای هر کار اداری که داشته باشی باید بهشون دولا پهنا پول بدی

رفتار کارکنان سفارت مکزیک در ایران هم بسیار بده می دونید چرا؟؟ چون اغلب ایرنی هستند.

این بورسی رو که این دوست عزیز از سفارت درموردش پرسیدن همون بورسی هست که من توی تمام پست ها به عنوان بورس دولتی ازش یاد کردم از طرف وزارت امور خارجه مکزیک به خارجی ها داده میشه.هر کشوری سهمیه ای داره معمولا ایرن اینقدر سهیمه اش پر نمیشه پس شانس پذیرش دارید

چه رشته ای می خوای بخونی کدوم دانشگاه؟
    ویرایش توسط venoous : December 27th, 2013 در ساعت 11:16 AM

من لیست قیمت های اقلام و اجناس رو نوشتم توی همین تاپیک برید بخونید خودتون کم و کسرش دستتون می اد

اما در کل این مبلغی که به شما می دن حقوق یک ماه یک کارمند لیسانس با سابقه کار و تخصص معمولی هست

شما می دونید حقوق معلم های که از ایران می فرستن سفارت با زن و بچه از اینم کمتره؟

پس نگران نباشید این پول برای یک زندگی یک نفره کفاف می کنه .از این گذشته می تونید بعد از ظهر ها کار هم بکنید که بهترین کار برای شماها تدریس زبان اینگلیسی در یک موسسه هست یک خانمی از ایران با لیسانس تشریف برده مکزیک وسیتی داره ساعتی 500 پزو زبان به این اسگل های مکزیکی درس می ده اون در حد دبیرستان و راهنمایی می دونی میشه ساعتی 50 دلار!!!!!
    حالا کدوم خل به ایشون ساعتی 50 دلار می ده برای تدریس زبان با لهجه فارسی من نمی دونم با وجود این همه معلم امریکایی و کانادایی
    به هر حال می خوام بگم همتون شانس کار کردن توی اون کشور رو دارید.

راز موفقیت در مکزیک دونستن زبانشون هست و بس

اگر اسپانیایی یاد نگیرید و برید خیلی موقعیت ها رو از دست خواهید داد.این تجربه خود منه

اگر تشریف بردید وسایل خونه نخرید سعی کنید اولش یک اتاق از یک خانواده اجاره کنید بیشتر از 3000 تا هم برای اون اتاق ندید .البته اگر شهر کوچیک هستید باز هم کمتر از این اجاره بدید.با مکزیکی ها میشه چونه زد.
    وقتی جا افتادید و محیط رو یاد گرفتید برید برای خودتون اپارتمان اجاره کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)