صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: تحصيل در كلمبيا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در كلمبيا

سلام

ممنون از پاسختون حالا سوال اینه من برم وقت بذارم زبان اسپانیایی رو یاد بگیرم ویزا رو چی جوری بگیرم؟ یعنی مدرک زبان خاصی رو باید بگیرم یا نه فقط زبا رگ یاد بگیرم و خودمو برا امتحان ورودی اماده کنم کلا بعد از یادگیری زبان چی جوری میشه اقدام کرد؟

بعده سه سال و نیم زندگی تو برزیل و برخورد با حدودا 10 تا کلمبایی می تونم بگم پاتونو تو این کشور نذارید! مزخرف ترین ادمارو داره !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری بیوتکنولوژی کشاورزی ، روسیه ، مسکو

سلام
    من فوق دیپلم شیمی آزمایشگاهی از علمی کاربردی
    لیسانس مهندسی صنایع شیمیایی از علمی کاربردی
    و فوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد دامغان با معدل 17/19 می باشم
    با 25 سال سن
    7 عنوان تالیف کتاب
    5 مورد اختراع
    و چندین پروژه پژوهشی که با اساتید مختلف کار شدن در حوزه های صنایع غذایی و نانو فناوری
    3 مقاله ISI
    7 مقاله بین المللی در همایش های خارجی و بین المللی و...
    زبانم خوب نیست
    میخواستم ببینم با این شرایط میتونم از کشوری مثله کلمبیا فول فاند بگیرم؟
    میخوام رشته مهندسی شیمی صنایع غذایی رو بخونم یا حوزه های مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط MANI_MANI نمایش پست ها
    فقط مشکل این چهار تا دانشگاه اینه که من الان دو ماهه بهشون ایمیل زدم ( به انگلیسی) و هیچ کدوم جواب ندادند
    من به دانشگاه کارتاهنا (Universidad de Cartagena) ایمیل زدم که اونام سریع و با استقبال جواب دادن و منم لیسانس حقوق دارم و قراره برم یه لیسانس زبان های خارجی که بیشتر روی انگلیسی و فراسه معطوفه رو اونجا بگیرم اسپانیایی هم اونجا یاد بگیرم و یه بادیم لب ساحلش به جیگرم بخوره.اون اقاهه گفت مدرک زبان نمیخاد و اینجا اسپانیایی رو یاد میگیری و این رشته انتخابی شما هم به انگلیسی و فرانسه بیشترش تدریس میشه . کشور ارزونیه و گفت با 150 دلار ماهیانه اتاق اجاره کرد غذا هم ارزونه تحصیلم همینطورشرایطشم اسونه .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - علوم و تحقیقات

ارجمندان یه چیزی رو خیلی ساده و صمیمی عرض کنم
    اگر دوست دارید در کنار تحصیل همیشه مثل فارسی وان و جم تیو زندگی کنید
    برید این کشورها
    در ضمن احتمال مرحوم مغفور شدندتون هم هست. امنیت ندارن اینا.
    در ضمن برگشتید نگید کجا درس خوندید
    یا اگر گفتید کلمبیا و طرف برگشت گفت دانشگاه کلمبیای نیویورک
    بگید اوهوم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHANAKBARI نمایش پست ها
    من به دانشگاه کارتاهنا (Universidad de Cartagena) ایمیل زدم که اونام سریع و با استقبال جواب دادن و منم لیسانس حقوق دارم و قراره برم یه لیسانس زبان های خارجی که بیشتر روی انگلیسی و فراسه معطوفه رو اونجا بگیرم اسپانیایی هم اونجا یاد بگیرم و یه بادیم لب ساحلش به جیگرم بخوره.اون اقاهه گفت مدرک زبان نمیخاد و اینجا اسپانیایی رو یاد میگیری و این رشته انتخابی شما هم به انگلیسی و فرانسه بیشترش تدریس میشه . کشور ارزونیه و گفت با 150 دلار ماهیانه اتاق اجاره کرد غذا هم ارزونه تحصیلم همینطورشرایطشم اسونه .
    سلام داش میشه منو راهنمایی کنی در رابطه با تحصیل در کلمبیا دیدم پست گذاشتی نمیدونم اونجا تحصیل میکنی یا ولی اگه هستی ممنون میشم راهنمایی کنید سپاس لیسانس الکترونیک دانشگاه ازاد دارم با معدل 14 میتونم درخواست بدم اگه یه راهنمایی کامل کنی ممنون میشم با تشکر

Junior Member

یعنی هیچکس واسه تحصیل واسه این کشور اقدام نکرده؟

Senior Member

من فکر می کنم به جای کلمبیا ٬ مکزیک برید بهتر باشه٬ خود کلمبایی ها از کلمبیا فرار میکنن میرن اروپا و امریکا و کانادا. بعد اونجا خطر داره مثلا اونجا یه سری موسسه و افراد هستن که پول میگیرن بعد میان راحت یه گلوله تو سر یارو خالی میکنن و هیچ وقت معلوم نمیشه چه کسی اجیرشون کرده که آدم بکشن و گیر هم نمیفتند. خود کلمبایی ها میگن ما بیرون میریم مطمئن نیستیم که زنده بر می گردیم. آزار خیابانی هم خیلی بد هست. من هیچ وقت اونجا نبودم خود کلمبایی ها میگن. در مجموع حرف هایی که من شنیدم ایران از هر جهت به مراتب بهتر از کلمبیا هست.
    امضا نامرئی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    من فکر می کنم به جای کلمبیا ٬ مکزیک برید بهتر باشه٬ خود کلمبایی ها از کلمبیا فرار میکنن میرن اروپا و امریکا و کانادا. بعد اونجا خطر داره مثلا اونجا یه سری موسسه و افراد هستن که پول میگیرن بعد میان راحت یه گلوله تو سر یارو خالی میکنن و هیچ وقت معلوم نمیشه چه کسی اجیرشون کرده که آدم بکشن و گیر هم نمیفتند. خود کلمبایی ها میگن ما بیرون میریم مطمئن نیستیم که زنده بر می گردیم. آزار خیابانی هم خیلی بد هست. من هیچ وقت اونجا نبودم خود کلمبایی ها میگن. در مجموع حرف هایی که من شنیدم ایران از هر جهت به مراتب بهتر از کلمبیا هست.
    اره حرف شما صحیح ولی محله داره تا محله مثل خیلی جاهای دیگه نمیشه گفت که کل کشورشون اینجورین بعدشم من قصد گرفتن دکترا یا ارشد رو ندارم میخوام کارشناسی در رشنه زبان اسپانییای رو بگیرم شنیدم ویزای تحصیلی 3 ماه میدن
    من دیپلم فنی حرفه ای گرفتم یعنی پیش دانشگاهی نرفتم و تا فوق دیپلم تحصیل کردم میحوام بدونم در کل چه مدارکی روباید ترجمه کنم و اینکه من زبان انگلیسیم خوب نیست چوجوری از دانشگاه مورد نظرم پذیرش بگیرم؟
    ویرایش توسط TmZ : August 18th, 2018 در ساعت 10:00 PM

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)