نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره کیفیت این برنامه چیست؟

رأی دهندگان
186. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

87 46.77%
  • خوب

66 35.48%
  • متوسط

17 9.14%
  • ضعیف

6 3.23%
  • بد

10 5.38%
صفحه 62 از 325 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 3241

موضوع: انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت در خصوص ویزا و تعامل با سفارت آلمان

دوستان کسی می دونه سفارت فقط برای دوره زبان ویزا می ده یا نه

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط sylt نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. بله همون اداره مهاجرت
    آره ولی چندتا از دوستان ویزاشون طی دو هفته اومد در حالی که کلاساشون از اکتبر شروع میشه ولی من که باید ۲۳ اگوست اونجا باشم هنوز خبری نیست
    خواهش می کنم. حالا بررسی ویزا برای هر کیسی شرایط خاص خودش رو داره ولی به نظر من، شما یه 7-8 روزی هم منتظر باشین. اگه جوابتون نیومد، برین یه سر باجه اطلاعات. ان شالله که این هفته میاد.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط freshlife1989 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخگویی تون ! راستش مدرک 10-12 روز بعد از 25 مرداد میرسه دستم ... فقط یه نکته دیگه اینه که اگر نمره مورد نظر رو نیاورده باشم چی ؟ بالاخره هر احتمالی رو باید در نظر گرفت ... اگه نمره 4 تست دافو نیاورده باشم ، همه چی میپره ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط freshlife1989 نمایش پست ها
    من محض اطمینان نوبت بعدی تست داف رو هم ثبت نام کردم . ثبت نام دانشگاهم 25 شهریوره و وقت دارم براش ... سفارت میفهمه این شرایطو ؟
    اول اینکه، برای هر به اصطلاح مشکلی، همیشه یه راه حلی هست؛ پس نگران نباشین. دوم اینکه، اگه تهران هستید، برید یه سر به باجه اطلاعات و بهشون شرایطتون رو دقیقا بگین و ازشون بخواین که یکم از موعد مقرر دیرتر برین برای گرفتن ویزاتون. عموما قبول می کنن ولی خوب باید یه تاریخی رو باهاشون فیکس کنین. سوم اینکه، منم از آخن پذیرش دارم و ویزامم اومده. خوشحال می شم اگه کاری از دستم بربیاد، به هم دانشگاهی آیندم کمک کنم!

Junior Member

سلام دوستان
    اگه از طرف سفارت مشکل نقص مدرک پیش اومده باشه (مدرک زبان) چقدر مهلت دارم که ارائه بدم؟ آیا نیازه باهاشون در مورد تاریخ ارائه مدرک مورد نیاز هماهنگ کنم؟
    چون میترسم اگه همینطور پروندم رو مسکوت بذارم کلا ریجکت بشم!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_990 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه از طرف سفارت مشکل نقص مدرک پیش اومده باشه (مدرک زبان) چقدر مهلت دارم که ارائه بدم؟ آیا نیازه باهاشون در مورد تاریخ ارائه مدرک مورد نیاز هماهنگ کنم؟
    چون میترسم اگه همینطور پروندم رو مسکوت بذارم کلا ریجکت بشم!
    حتما حتما هماهنگ کنید باهاشون؛ خودشوم مهلت خاصی مشخص نکردن؟ آیا پروسه ویزا ادامه داره؟ یا متوقف شده؟
    چه مدرکی خواستن ازتون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    حتما حتما هماهنگ کنید باهاشون؛ خودشوم مهلت خاصی مشخص نکردن؟ آیا پروسه ویزا ادامه داره؟ یا متوقف شده؟
    چه مدرکی خواستن ازتون؟
    مدرک ب1 رو خواستن.
    بعد از اینکه باهام تماس گرفته شد رفتم باجه اطلاعات که بپرسم دقیقا مشکل چیه اما اونجا هم مهلت خاصی رو معین نکرد و وقتی بهش گفتم که برا شهریور میتونم ارائه بدم گفت خب برو هر وقت گرفتی بیار تحویل بده چون مدارکت فرستاده شده اما ادامه روند ویزا مستلزم ارائه مدرک زبانه و الان متوقفه.
    حالا میترسم همینجوری ردم کرده باشه و بعد از مدتی که ببینن تحویل ندادم کلا همه چی بره رو هوا!
    تلفنی که تا حالا نتونستم با بخش ویزا صحبت کنم و چون شیراز هستم، اگه دوباره بخوام برا فقط هماهنگی برم سفارت خیلی ظلمه!!!!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_990 نمایش پست ها
    مدرک ب1 رو خواستن.
    بعد از اینکه باهام تماس گرفته شد رفتم باجه اطلاعات که بپرسم دقیقا مشکل چیه اما اونجا هم مهلت خاصی رو معین نکرد و وقتی بهش گفتم که برا شهریور میتونم ارائه بدم گفت خب برو هر وقت گرفتی بیار تحویل بده چون مدارکت فرستاده شده اما ادامه روند ویزا مستلزم ارائه مدرک زبانه و الان متوقفه.
    حالا میترسم همینجوری ردم کرده باشه و بعد از مدتی که ببینن تحویل ندادم کلا همه چی بره رو هوا!
    تلفنی که تا حالا نتونستم با بخش ویزا صحبت کنم و چون شیراز هستم، اگه دوباره بخوام برا فقط هماهنگی برم سفارت خیلی ظلمه!!!!
    برای رشته آلمانی زبان درخواست دادی؟
    من فکر میکنم حالا که روند ویزات متوقف نشده، مشکلی پیش نمیاد؛ ممکنه موقع تحویل ویزا جز مدارک درخواست شده بنویسن
    ولی برای محکم کاری شما امتحان B1 رو که ثبت نام کردید، برگه ثبت نامش رو ببرید و به سفارت نشون بدید! البته اگر نکنید هم فک نمیکنم مشکلی پیش بیاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    برای رشته آلمانی زبان درخواست دادی؟
    من فکر میکنم حالا که روند ویزات متوقف نشده، مشکلی پیش نمیاد؛ ممکنه موقع تحویل ویزا جز مدارک درخواست شده بنویسن
    ولی برای محکم کاری شما امتحان B1 رو که ثبت نام کردید، برگه ثبت نامش رو ببرید و به سفارت نشون بدید! البته اگر نکنید هم فک نمیکنم مشکلی پیش بیاد
    ممنون از پاسختون
    الان که فروم رو نگاه کردم مشکلم با کاربر "Sorena" یکی هستش. منم برا کورس 50-50 پذیرش گرفتم و با پشتوانه دانشگاه بدون مدرک زبان آلمانی برا ویزا اقدام کردم. اما در عین این که قرار بود با این پذیرش زبان برم اونجا ب1 رو بگیرم سفارت مدرک زبان رو همین حالا درخواست کرده! و اینطور که معلومه چاره ای هم غیر این نداریم!

Junior Member sylt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jalaal نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه سفارت فقط برای دوره زبان ویزا می ده یا نه

نه ویزا نمیدن روزی که من رفته بودم مصاحبه یه دختری برا دوره زبان پذیرش داشت وقتی رفت داخل مدارکش رو قبول نکردن و گفتن بهش که به هیچ عنوان برا دوره زبان ویزا صادر نمیشه!

Junior Member

سلام ...من درگذشته دیدم که صادر شده .... سال 90 ........ولی الان رو نمیدونم ........ ولی بعیده با شرایط جدید....... پیشنهاد میکنم یه پذیرش معمولی هم که شده از یه جایی بگیرید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)