صفحه 50 از 123 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

سلام دوستان
    من برای یک دوره زبان آلمانی 2هفته ای از دانشگاه برام پذیرش آمده،چنتا سوال داشتم اگه میشه من راهنمایی کنین
    1.برای این چه نوع ویزایی ر باید بگیرم؟
    2.میل دعوت نامه فعلا به دستم رسیده،با همون میشه رفت سفارت واسه ویزا یا باید صبرکنم اصلش پستی برسه؟
    3.مدرک خاصی ر برای ویزا به سفارت باید ارایه بدم؟

Junior Member

دوستان سلام همسر من استاد دانشگاهه و یک پذیرش برای دوره مطالعاتی سه ماهه از سازمان د.ا.د آلمان بهش داده شده ولی ما اصلا نمیدونیم مراحل کار چیه و از کجا باید شروع کرد.میشه لطف کنید مراحل رو مختصرا ذکر کنید؟؟ پیشاپیش از لطف دوستان متشکرم

Junior Member

شما بايد اول إز سفارت وقت بگيرين و مدارك خواسته شده را هنگام مصاحبه به همراه ببرين!

نقل قول نوشته اصلی توسط yas42 نمایش پست ها
    دوستان سلام همسر من استاد دانشگاهه و یک پذیرش برای دوره مطالعاتی سه ماهه از سازمان د.ا.د آلمان بهش داده شده ولی ما اصلا نمیدونیم مراحل کار چیه و از کجا باید شروع کرد.میشه لطف کنید مراحل رو مختصرا ذکر کنید؟؟ پیشاپیش از لطف دوستان متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seyfolah نمایش پست ها
    شما بايد اول إز سفارت وقت بگيرين و مدارك خواسته شده را هنگام مصاحبه به همراه ببرين!
    مرسی از پاسختون راستش وقت سفارت رو خود د.ا.د گرفته و هشت روز دیگه است.از کجا بفهمیم چه مدارکی باید ببریم؟؟

Junior Member

سایت سفارت آلمان در تهران برین. قسمت قوانین ویزا مدارک لازم را نوشته! من اینجا براتون گذاشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط yas42 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون راستش وقت سفارت رو خود د.ا.د گرفته و هشت روز دیگه است.از کجا بفهمیم چه مدارکی باید ببریم؟؟
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

مرسی از راهنماییتون .ببخشید این آیتم مدرک زبان واجبه ؟؟ اخه شوهر من چند سالی کانادا فرصت مطالعاتی بوده ولی مدرک زبان نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marychem نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای یک دوره یک ماهه زبان پذیرش گرفتم . الان میخام بدونم باید ویزا شنگن بگیرم !؟ آیا می دن ؟ مدارک چی میخاد. شاغل هستم ..
    برای زمانهای کمتر از 90 روز، ویزای شیگن معمولی هم جواب میده. اما اگر میخوای با این ویزا بری و بعد تمدیدش کنی برای ایرانیها میشه گفت غیر ممکنه. من یه دوره دو ماهه به عنوان ریسرچ اسیستنت رفتم بعد که میخواستم برای دکتری تمدیدش کنم گفتن برگرد ایران دوباره درخواست ویزای دانشچویی بده، الان 7 ماهه منتظر ویزام.
    شنیدم که سفارت به پذیرشهای دوره زبان خیلی اهمیتی نمیده و ویزا هم نمیده، اما باز هم میگم "شنیدم"!. بهترشو دوستانی که تجربه دارن دقیقتر راهنمایی بکنن.
    مدارک مورد نیاز هر نوع ویزا توی سایت خود سفارت کامل ذکر شده.
    موفق باشی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture

سلام کسی اطلاع داره که وقتی تو لیست ویزاهای تحصیلی موافقت شده جلوی شماره پرونده یه تاریخ مینویسن معنیش چیه؟ اخه بعضی دارن بعضیا ندارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_g65 نمایش پست ها
    سلام کسی اطلاع داره که وقتی تو لیست ویزاهای تحصیلی موافقت شده جلوی شماره پرونده یه تاریخ مینویسن معنیش چیه؟ اخه بعضی دارن بعضیا ندارن
    خیلیا هستن که چندماه زودتر از شروع دوره تحصیلیشون برای دانشگاه اقدام کردن و پذیرش استادشون رو گرفتن و برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام کردن، ولی سفارت حتی درصورت مثبت بودن جواب ویزای این افراد، ویزای اون هارو حدودا یک ماه قبل شروع تاریخ تحصیلشون تحویل میده، در نتیجه اون تاریخ زمانی هست که متقاضی ویزا باید از اون روز به بعد برای ثبت ویزای تحصیلی در پاسپورتش به سفارت مراجعه کنه.

Junior Member

سلام.

اگر در رشته هایی که کاملا به زبان انگلیسی هستن پذیرش داشته باشیم آیا سفارت مدرک زبان المانی میخواد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)