صفحه 39 از 123 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484989 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

بله مواردی که شما گفتید ، درسته حتی الانم سه تا از موارد امتحان رو پاس کردم و فقط ماژول Horen مونده که اونم حتما می خواهم قبول بشم بعد برم چون اونجا دیگه نیازی به تعیین سطح ندارم و حتی اگه مدرک B1 داشته باشید حتما خیلی در مورد ویزا مهمه و من منظورم ناراحت کردن شما نبود میخواستم بگم که بدون اون هم میشه اگه لازم باشه موقع تشکیل پرونده به آدم میگن که نمیشه پرونده تشکیل داد من فقط با مدرک ماژول lesen اونم 63 شده بودم رفتم سفارت اصلا مدارک قبلی زبانم رو مبنی به اینکه توی گوته هند درس خوندم توی پروندم نزاشت اصلا نگاهشونم نکرد که بفهمه من توی گوته هند درس خوندم .

تازه مواردی بوده که دوستام با معدل بالا با ویزاشون موافقت شده ولی فقط به خاطر اینکه یه ماژول از B1 مونده بهشون ویزا ندادن ولی گفتن باید برید اون ماژول رو قبول بشید تا بهتون ویزاتونو بدیم .

من توی هند که بودم رفتم سفارت مستقیما توی قوانیینشون نوشتن اگه پذیرش برای رشته آلمانی زبان باشه حتما باید مدرک B1 داشته باشید اگه پذیرشتون برای رشته زبان انگلیسیه حتما باید ایلتس یا تافل ارائه بدید حتی اگه دانشگاهتون کتبا بنویسه که ازتون مدرک زبان نمیخواهد.

ولی اینجا توی سفارت آلمان توی ایران این شرط مستقیما گفته نشده و آدم میتونه حتی بدون مدرک زبان بره و برای ویزا اقدام کنه و اگر با ویزا بصورت کلی موافقت بشه میگن که بعدا باید مدرک زبان بیاره یا نه

من میگم که حالا که سفارت خودش این شرطو نزاشته چرا ما خودمون اپلای کردنمون رو برای ویزا مشروط میکنیم ؟ (من الان برای همین ترم وینتر 2015 بدون هیچ مدرک زبانی نه انگلیسی (ایلتس یا تافل) نه آلمانی (b1) پذیرش رشته مستر آلمانی زبان و ویزا گرفتم ) و این نقض حرفیه که میگویند بدون مدرک زبان سفارت ویزا نمیده

بازم از زحماتتون متشکرم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

Lightbulb پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

يه جمع بندي بخوام بكنم: بدون مدرك زبان ميشه درخواست ويزا داد و روز مصاحبه شركت كرد، ولي ويزا رو نميدن تا مدرك زبان ببريد. پس بدون مدرك زبان نميشه ويزا گرفت

Member
    رشته و دانشگاه

جمع بندی خوبیه ولی من بدون مدرك زبان درخواست ويزا دادم و روز مصاحبه شركت كردم، ولي ويزام رو دادن مدرك زبان هم ازم نخواستند.

برای همین دارم خودمو می کشم که بگم میشه دیگه ! تناقض توی همینه !

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

ولی فک کنم واسه شما رو یادشون رفته باشه...چون معمولا زنگ میزنن و میگن مدرک وردار بیار و به خیلیا اینو گفتن...در هر صورت این مورد تاحالا من که به شخصه ندیده بودم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط satell نمایش پست ها
    جمع بندی خوبیه ولی من بدون مدرك زبان درخواست ويزا دادم و روز مصاحبه شركت كردم، ولي ويزام رو دادن مدرك زبان هم ازم نخواستند.

جدی از شما مدرک زبان نخواستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگر میشه؟؟؟ روز مصاحبه المانی صحبت کردید؟میشه بیشتر توضیح بدین.مرسی

Junior Member

من ایلتسم بعد از این که مصاحبه ی ویزا دادم اکسپایر شده. 7 هم شده بودم. بنظرتون دوباره ازم می خوان ؟

اولا بدون خیلی شانس آوردی که با این شرایط ویزات اومده. دوما اینکه چون هند درس خوندی کلا گرفتار خیلی چیزهایی که اینجا بچه ها میشن نشدی. در کل می خوام بگم تو این پروسه همه چیز ممکنه اتفاق بیفته بدون پذیرش هم حتی میشه برا ویزا اقدام کرد و در کل اصلا براشون مهم نیست که تو از کجا و چجوری پذیرش داری. تو پروسه ویزا هیچ 2 *2 مساوی چهار نیست.هیچ چیزی تو این پروسه قطعی نیست.

پافشاری شما میتونه کماکان ادامه داشته باشه...ولی یک راهنمایی به دوستان ...بنده یکی از آشناهامون سال 91 بدون زبان رفت ..من هم دانشگاهم شرط زبان نداشت ...و روز مصاحبه همراهم نبردم شانس آوردم نقصی نخوردم ولی تذکر شنیدم ...ولی 21 روز بعد با من تماس گرفته شد و زبان خواستن...من خودم رو به در و دیوار کوبیدم و از سه نفر مسئول های سفارت به طور مستقیم شنیدم: ..سفارت از سال گذشته برای همسان سازی سطح زبان برای پذیرش های آلمانی زبان حتی اگر دانشگاه نخواد ما مدرک B1 ( تاکید کرد گواهی دوره DSIT , یا حتی دو ماژول قبول نیست ) را میخواهیم..نشون به اون نشون که من به اداره امور مهاجرت شهر مقصد زنگ زدم با توجه به طولانی شدن پروسه ..جواب دادن که ما برای پرونده شما جواب مثبت فرستادیم اما سفارت درخواست زبان از شما کرده و تایید نمی کنه و ضعیت شما رو ..برای بار چهارم رفتم سفارت گفت بله می دونیم مثبت هست جوابتون ولی سفارت امکان نداره بدون زبان تایید کنه و شما شانس آوردید که بعد این مدت جواب ردی نشنیدید...حتی تو مدارک مورد نیاز برخلاف گفته ی دوستمون چند جا ذکر شده که از کجا صادر شده باشه و خود مسئول مصاحبه هم گفت شما کاری به حرف مردم نداشته باش آیا تو سایت ذکر نشده ؟؟ گفتم چرا ...گفت پس بیارین...پس شما با توجه به خودتون امتحان رو بدید و با تمرکز قبول میشید..و آینده تون رو با حرف دیگران تغییر ندهید...البته هدف این دوستمون راهنمایی هست ..ولی حداقل اگر دوستمون بدون زبان این اتفاق براشون افتاده...الان دیگه امکان پذیر نیست !

Member
    رشته و دانشگاه

من پذیرشم از دانشگاه کلاستهال برای مستر کامپیوتره به زبان آلمانی برای سامر سمستر 2015 و پذیرشم مشروطه به شرکت در دوره B1.2 که شروعش تاریخ 1 سپتامبر یود و البته قبولی در امتحان DSH ، روز مصاحبه با مدارک شرکت در دوره و البته قبولی در امتحان B1 lesen با نمره 63 رفتم سفارت دقیقا 20 جولای بود و 3 سپتامبر شمارم توی وب سایت اعلام شد که گقته بود بیمه مسافرتی و NSK (نامه دانشگاه منوط بر عدم اشکال بخاطر تاخیر در دوره زبان ) و رسید سفارت شامل شماره پرونده و پاسپورت برم ویزامو بگیرم من به دانشگاه ایمیل زدم که نامه NSK برام بفرستن که اونها هم گفتن مسئولان پذیرش رفتن تعطیلات و دیر بر میگردن و بعد از یک هفته 10 سپتامبر برام یه نامه پذیرش جدید صادر کردن که 24 نوامبر دوره جدید B1.2 میتونم برم منم اونو 14 سپتامبر بردم سفارت و مسئول صندوق مدارکمو دید کپی پذیرش جدید و بیمه مسافرتیمو گرفت گفت نمیتون زود تر از 3 هفته مونده به دوره ویزا رو برام صادر کنن و گفت برم 5 اکتبر دوباره بر گردم سفارت برای گرفتن ویزام
    منم 5 اکتبر رفتم ویزامو برای 5 نوامبر صادر کردن
    در کل من پارسال که ویزا نگرفتم که میفرمایید جدیدا دیگه نمیدن همین 3 روز پیش بوده ویزامو گرفتم برای ترم تابستان 2015 نه برای ترم مثلا پیش
    و میخواهم بدونم کجای وب سایت سفارت یا یه برگه ای که شما دارید مکتوب نوشته بدون مدرک B1 ویزا نمیدن ؟

توی یه وب سایت آکادمیک جایی که باید بحث و استدلال یه پشتوانه ای منبعی مرجعی یا چیزی آدم برای گفتش باید داشته باشه ، خداییش بگید آخه کجای گفته من مبهم یا نامفهومه که شما اینو پافشاری مینامید ؟

کارای سفارت اصلا معلوم نیست چه جوریه، دوست من چند روز پیش رفت سفارت برای مصاحبه، مدرک زبان نداشت و قرار بود تا چند روز دیگه تو ٱزمون گوته شرکت کنه، سفارت مدارکشو ازش تحویل نگرفت و بهش گفته بود بورو واسه ترم بعد اقدام کن و مدرک زبانت رو هم بگیر تا اون موقع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)