صفحه 93 از 123 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

دوستان سلام

برای کسایی که دیپلم و پیش دانشگاهی دارند، حتماً باید گواهی قبولی در دانشگاه ارائه بشه؟
    توی سایت یونی اسیست برای کسایی که بعد از سال 2011 و با معدل بالای 15 پیش دانشگاهی گرفتند، چیزی در مورد قبولی در دانشگاه نگفته
    اینم لینکش: http://www.uni-assist.de/several-cou...formation Iran

شرایط ورود به کالج (با توجه به رشته‌ای که بعد از کالج در دانشگاه خوانده خواهد شد):

فارغ التحصيلان ديپلم- دوره ٣ ساله و فارغ التحصیلان پیش دانشگاهی از سال ٢٠١١ میلادی:
    الف)دیپلم دبیرستان (دوره ٣ ساله) و مدرک پیش دانشگاهی

توجه: در کارنامه دیپلم دبیرستان و در مدرک پیش دانشگاهی باید ریزنمرات و معدل کل خوانا و قابل شناسایی باشد.
    دوره ٣ ساله دبیرستان باید با حداقل معدل کل ١٥ (پانزده) قبول شده باشد.

البته همین مطلب رو توی سایت DAAD و سایت سفارت آلمان در ایران هم دیده بودم، ولی الان نتونستم پیدا کنم
    با این شرایط، آیا میشه بدون گواهی قبولی در کنکور، برای دوره کالج اپلای کرد؟

و سوال بعدی هم اینکه:
    اگر کسی دیپلم هنرستان رو حدود 12 سال پیش گرفته باشه و امسال هم پیش دانشگاهی گرفته باشه (هر دو با معدل بالای 15) میتونه برای کالج اقدام کنه؟

با تشکر از همه دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    دوست عزیز قبلا افرادی بودند که مثل شما پیش دانشگاهی نداشتند ولی با توجه به داشتن مدرک لیسانس هم پذیرش فوق گرفتند و هم متعاقبا ویزا.
    تو چک لیست سفارت هم من الان چک کردم، دیدم همینو نوشته. شما اگه میتونین یه ایمیل بزنین یا تماس بگیرین بلکه جواب بدن و جواب اتومات نفرستند براتون.
    اون گواهی قبولی کنکور مورد حادی نیست. مهم تر مدرک پیشه.

خیلی ممنون از راهنمایی شما.

من در حال حاضر دانشجوی ترم دوم فوق لیسانس هستم. شنیدم که اگه دانشجوی فوق باشی هم احتمال پذیرش بیشتر میشه هم احتمال گرفتن ویزا. آیا صحت دارد؟

یا توی دردسر می افتم اگه عنوان کنم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    دوستان سلام

برای کسایی که دیپلم و پیش دانشگاهی دارند، حتماً باید گواهی قبولی در دانشگاه ارائه بشه؟
    توی سایت یونی اسیست برای کسایی که بعد از سال 2011 و با معدل بالای 15 پیش دانشگاهی گرفتند، چیزی در مورد قبولی در دانشگاه نگفته
    اینم لینکش: http://www.uni-assist.de/several-cou...formation Iran

البته همین مطلب رو توی سایت DAAD و سایت سفارت آلمان در ایران هم دیده بودم، ولی الان نتونستم پیدا کنم
    با این شرایط، آیا میشه بدون گواهی قبولی در کنکور، برای دوره کالج اپلای کرد؟

و سوال بعدی هم اینکه:
    اگر کسی دیپلم هنرستان رو حدود 12 سال پیش گرفته باشه و امسال هم پیش دانشگاهی گرفته باشه (هر دو با معدل بالای 15) میتونه برای کالج اقدام کنه؟

با تشکر از همه دوستان
    طبق این لینک : http://anabin.kmk.org/no_cache/filte...ulzugang.html#
    شما از سال 2011 به اینور اگه مدرک پیش دانشگاهی گرفتن به شرط دارا بودن حداقل معدل 15 نیازی به اون گواهی قبولی ندارین.
    اینکه دیپلم رو 12 سال پیش گرفتین و امسال پیش یه بحث دیگه ست. ضمن اینکه شما با این شرایط بخواین برای کالج اقدام کنین احتمالا ویزاتون ریجکت خواهد شد. چون سنتون دیگه به کالج نمیخوره.

نقل قول نوشته اصلی توسط qweasdf نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی شما.

من در حال حاضر دانشجوی ترم دوم فوق لیسانس هستم. شنیدم که اگه دانشجوی فوق باشی هم احتمال پذیرش بیشتر میشه هم احتمال گرفتن ویزا. آیا صحت دارد؟

یا توی دردسر می افتم اگه عنوان کنم؟
    کارهای سفارت حساب کتاب نداره دوست عزیز. من خودم تجربه ای ندارم که بهت بگم بگو یا نگو.
    ولی به نظرم نگی بهتره، بعدشم کی گفته اگه دانشجوی فوق باشی احتمال بیشتره ؟!
    پذیرش و دانشگاه بحثش کلا با ویزا فرق میکنه. به عنوان مثال یکی با 35 سال برای لیسانس پذیرش میگیره، ولی ویزا احتمالش خیلی کمه.

دوستان سلام
    توی سایت سفارت برای کسایی که جواب مثبت ویزای تحصیلیشون اومده نوشته شده که وقتی میان باید یه سری مدارکو برای گرفتن ویزا همراه داشته باشن. یکی ازین مدارک نامه دانشگاه مبنی بر امکان ثبت نام بعد از پایان مهلت ثبت نام هست (یعنی درصورت دیر شدن ویرا مدانشگاه تایید کرده که دانشجو میتونه بعدشم ثبت نام کنه)حالا سوالم اینه که برای گرفتن ویزا واقعا چنین چیزی رو میخوان؟ باید از دانشگاه بگیرم؟ یا اینکه شما رفتید و چنین چیزی رو ازتون نخواستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط munich_cogni نمایش پست ها
    دوستان سلام
    توی سایت سفارت برای کسایی که جواب مثبت ویزای تحصیلیشون اومده نوشته شده که وقتی میان باید یه سری مدارکو برای گرفتن ویزا همراه داشته باشن. یکی ازین مدارک نامه دانشگاه مبنی بر امکان ثبت نام بعدهست حالا سوالم اینه که برای گرفتن ویزا واقعا چنین چیزی رو میخوان؟ باید از دانشگاه بگیرم؟ یا اینکه شما رفتید و چنین چیزی رو ازتون نخواستن؟
    سلام:

من هنوز نرفتم برای گرفتن ویزا ولی می دونم که این نامه رو می خوان ازتون. با دانشگاهتون مکاتبه کنید و دقیقا اون عبارتی رو که توی اون پی دی اف سفارت برای عنوان اون نامه آورده بهشون بگید براتون بفرستن. چیز خاصی نیست و ارسال می کنن براتون. احتمالا اگه این مدرک رو برای شما خواستن به این دلیله که جواب ویزاتون بعد از تاریخ ددلاین ثبت نام توی نامه پذیرشتون هست و اونا می خوان مطمئن شن که وقتی شما می رید اونجا، هنوزم دانشگاه اجازه ثبت نام بهتون می ده.

موفق باشید.

سلام دوستان
    شما میدونید مدرکvorabzustimmung یا تایید رو تحت چه شرایطی سفارت از اداره مهاجرت مطالبه میکنه؟
    آخه من با یه شهر اقدام کردم برا ویزا چون اون دانشگاه ریجکت شدم تماس گرفتم اداره مهاجرت اون شهر و گفتم و اونا پرونده مو فرستادن به یه شهر نزدیک که از دانشگاهش پذیرش داشتم. اداره مهاجرت دوم هم کارامو کرد ومدارکموفرس. تاد سفارت. حالا سفارت گفته اینجوری نمیشه بهت ویزا بدیم باید اداره مهاجرت شهر دوم یه مدرک voeabzustimung به ما بده تا ویزاتو بدیم
    کسی میدونه این یعنی چی؟

Junior Member

ببخشیددوستان من الان با ویزای دانشجویی اتریش هستم . رشته ام در ایران مهندسی نفت معدل 14.57 بود و 26 ساله و زبان المان ادو رو تمام و دارم ب یک میگرم . الان میخواستم برم المان و دانشگاه های شهر گوتینگین مدنظرم هست ... فقط ببخشید میشه کمکم کنید سوالاتی داشتم
    1: سفارت المان در اتریش هم گپ و انگیزه نامه و دلیل اینکه از اتریش میخوام برم المان و .. رو ازم میخواد ؟
    2: کسی رو میشناسید در گرفتن پذیرش بهم کمک کنه و هزینه مناسب و کمی بگیره ؟
    3 : مدارکم ترجمه سفارت اتریش هست ایا قبول هست و ایا میتونم مدارکم بدم ایران ترجمه بشه و اینجا ببرم سفارت المان تاییدش کنه ؟

Junior Member

سلام به همگی
    من برای ویزای اقامت ۶۰ روزه میخوام اقدام کنم تاریخ مصاحبم اومده
    ۲۲ سالمه و اولین ویزامه
    دعوت نامه از داییم دارم که اونجا زندگی میکنه گواهی اشتغال به تحصیل دارم
    دوسال بیمه و سابقه کار دارم
    از طرف شرکتی که کار میکنم نامه اشتغال به کار دارم
    گردش مالیم بد نیست به نظرتون بهم ویزا میدن ؟؟
    خیلی استرس دارم
    سوالاتی که اون بازرس میپرسه چی هست کسی تونسته ویزای ملاقات راحت بگیره ؟
    ترو خدا جواب بدید ممنون

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

درود دوستان ، با اقامت دانشجویی ایتالیا ، میشه از سفارت آلمان تو ایتالیا برای ویزای تحصیلی اقدام کرد ؟ یا باید برگشت ایران ؟ و آیا باز هم مثل ایران موجودی 8000 یورو رو میخواد ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Stifler نمایش پست ها
    درود دوستان ، با اقامت دانشجویی ایتالیا ، میشه از سفارت آلمان تو ایتالیا برای ویزای تحصیلی اقدام کرد ؟ یا باید برگشت ایران ؟ و آیا باز هم مثل ایران موجودی 8000 یورو رو میخواد ؟
    سلام
    1- بله، میشه. لازم نیست برگردین ایران.
    2- مدارک هر کشوری با کشور دیگه فرق داره. باید از خود سفارت آلمان تو ایتالیا بپرسین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)