صفحه 87 از 123 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Banned

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

سلام ec1364

قبلا باید به سفارت ایمیل میفرستادی که وقت را کنسل میکنی ولی تا اونجایی که میدونم الان بطور اتوماتیک کنسل میشه یادمه چند ماه پیش به سفارت رفته بودم کارمند سفارت همین را گفت که نمیخواد ایمیل بفرستید و کنسل کنید
    حالا شما باز میتونی ایمیل بفرستی توضیح بدی کنسل میخوای کنی مشکلی بجود نمیاد اگر هم قانون تغییر کرده با این ایمیل به سفارت شما مشکل حل میشه
    به نظر من وقت سفارت را بگیر ضرر که نمیکنی

برای چی ریجکت بشی ؟ مشکل چیه؟
    نمره معدل شما چنده ؟
    اگر پذیرش هم گرفتی یه شماره ای داره که یا دانشجو هستی یا کارمند که میتونی کار کنی 20 ساعت در هفته و جزء سابقه کار محسوب میشه البته اگر مالیات کم بشه

Junior Member

دوستان با فرم پی دی اف پذیرش میشه رفت سفارت. من وقت گرفتم ولی پذیرشم هنوز نیومده. ای میل با مزمون دریافت مدارکم توسط دانشگاه باید ببرم؟

Junior Member

سلام دوستان. با ،پی دی اف درخواست پذیرش میشه برای ویزا اقدام کرد؟ توی پی دی اف البته نوشته که شما قبول شدید، ولی گفته حالا مدارکو پست کن. من مدارکو پست کردم و مسئولش گفت تا 1 جولای نامه اصلی ای میلشو می فرستیم که نفرستادن منم 6 جولای وقت دارم. با همون پی دی اف برم که گفته شما قبول شدید و حالا مدارکو بفرستید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh8001 نمایش پست ها
    سلام دوستان. با ،پی دی اف درخواست پذیرش میشه برای ویزا اقدام کرد؟ توی پی دی اف البته نوشته که شما قبول شدید، ولی گفته حالا مدارکو پست کن. من مدارکو پست کردم و مسئولش گفت تا 1 جولای نامه اصلی ای میلشو می فرستیم که نفرستادن منم 6 جولای وقت دارم. با همون پی دی اف برم که گفته شما قبول شدید و حالا مدارکو بفرستید؟
    همون اسکن پذیرش کافی هستش...نیازی به هارد کپی ندارین....با همون راحت برین سفارت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه تهران

سلام دوستان

1)برای work permit سفارت ازم نمیخواد که قراداد رسمی با امضای دو طرف بهشون نشون بدم؟ نامه دعوت به کار کافیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal_198986 نمایش پست ها
    سلام دوستان

1)برای work permit سفارت ازم نمیخواد که قراداد رسمی با امضای دو طرف بهشون نشون بدم؟ نامه دعوت به کار کافیه؟
    من هم دعوت نامه دادم هم قرارداد با امضای دو طرف. البته مال من دکترای قرارداد کاری بود ولی چون برای work permit اقدام کردم فکر نکنم فرقی داشته باشه.
    ادیت: اون قراردادی که گفتم در واقع با اون رسمیه فرق میکنه که باید مدرک ببریم. ولی امضای دو طرف رو داشت و حقوق و مدت توش قید شده بود. از اونور امضا کردن فرستادن. حالا نمیدونم دقیقا لازم هست یا نه. چون اول یه دعوت نامه نامه مانند فرستادن و من به استاد گفتم ممکنه اینو برای ویزای کاری قبول نکنن و یه چیز رسمی تر بنویسه.

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh8001 نمایش پست ها
    دوستان با فرم پی دی اف پذیرش میشه رفت سفارت. من وقت گرفتم ولی پذیرشم هنوز نیومده. ای میل با مزمون دریافت مدارکم توسط دانشگاه باید ببرم؟
    بله میشه. فرم پی دی اف پذیرش رو پرینت بگیرید و ببرید اونجا
    امکان پاسخگویی به پیام خصوصی وجود ندارد.
    لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Systems Engineering

با سلام خدمت دوستان.

من شماره پروندم امروز توی فایل سفارت بود، ولی این «تاریخ اولین مراجعه برای دریافت ویزا» با تاریخی که فرم پر کردم متفاوت هست. من برای ۲۰ آگست درخواست داده بودم، ولی این تاریخ رو برام ۵ سپتامبر زدن. حالا این معنیش اینه که ویزام رو برای اون تاریخ صادر کردن و یا سخت گیری زیادی روی این تاریخ وجود نداره؟
    اگه کسی تجربه مشابهی داره، لطفا راهنمایی کنه

سلام دوستان
    من این هفته وقت مصاحبه سفارت دارم. سوالم اینه که آیا برای روز مصاحبه باید بیمه مسافرتی تهیه کرده باشم ؟ آیا بیمه باید طبق اطلاعیه جدید سفارت برای 180 روزه باشه؟ حدود هزینه اش رو اگر کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه.
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط saranr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من این هفته وقت مصاحبه سفارت دارم. سوالم اینه که آیا برای روز مصاحبه باید بیمه مسافرتی تهیه کرده باشم ؟ آیا بیمه باید طبق اطلاعیه جدید سفارت برای 180 روزه باشه؟ حدود هزینه اش رو اگر کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه.
    مرسی
    سلام
    نه بیمه رو باید وقتی که ایشالله ویزاتون اومد ببرید برای مصاحبه لازم نیست. اینکه چندوقته هم باشه بالای همون لیستی که شماره پرونده های پاسخ مثبت ویزا میاد مینویسه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)