صفحه 116 از 123 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Banned

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا ب

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    میتونید آلمانی بنویسید : Familienzusammenführung و یا Ehegattennachzug
    ممنون از توضیحتون
    منظورم از تاپیک عنوان ویزا بود. الان ک من بخوام وقت بگیرم تو سایت باید یه عنوانی رو انتخاب کنم مثلا دانشجویی، تفریحی.... این رو چی بزنم؟
    Familienzusammenführung؟

نقل قول نوشته اصلی توسط muffler نمایش پست ها
    ممنون از توضیحتون
    منظورم از تاپیک عنوان ویزا بود. الان ک من بخوام وقت بگیرم تو سایت باید یه عنوانی رو انتخاب کنم مثلا دانشجویی، تفریحی.... این رو چی بزنم؟
    Familienzusammenführung؟
    دقیقا. شما وقتی که میخواهید از طریق سیستم آنلاین تعیین وقت وقت بگیرید، باید گزینه زیر رو انتخاب کنید:

Registrierung für die Beantragung eines Visums zur Familienzusammenführung oder Eheschließung (langfristige Aufenthalte

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    دقیقا. شما وقتی که میخواهید از طریق سیستم آنلاین تعیین وقت وقت بگیرید، باید گزینه زیر رو انتخاب کنید:

Registrierung für die Beantragung eines Visums zur Familienzusammenführung oder Eheschließung (langfristige Aufenthalte
    باز هم ممنونم، انجام شد
    از دوستی میشنیدم که اگر وقت همسرم جلوتر از وقت من بیافته ایشون تو بلک لیست قرار میگیره و 6 ماه دیگه بهش وقت نمیدن!!! همچین چیزی داریم؟

باز هم ممنونم، انجام شد
    از دوستی میشنیدم که اگر وقت همسرم جلوتر از وقت من بیافته ایشون تو بلک لیست قرار میگیره و 6 ماه دیگه بهش وقت نمیدن!!! همچین چیزی داریم؟
    راستش من اولین بار هست که همچین چیزی میشنوم. به نظر من منطقی نمیاد همچین چیزی، چون دلیلی براش نمیبینم، ولی چون تا بحال در اینمورد چیزی نشنیدم و ندیدم فکر میکنم بهتره که دوستانی که احیانا اطلاعات بیشتری دارن راهمایی کنن.

Junior Member

باز هم ممنونم، انجام شد
    زمان مصاحبه که صد در صد دست شما نیست که مقصر باشید. من تجربه خودم رو میگم. ترم پیش به محضی که پذیرشم اومد درخواست وقت مصاحبه دادم و فرداش هم یه وقت برای همسرم گرفتم. نتیجه این شد که همسرم یک ماه زودتر از من رفت مصاحبه. در نتیجه مدارکش رو نگرفتند و گفتند برو یه وقت جدید بگیر. هفته بعدش یه وقت دیگه گرفت و برای تقریبا 3 ماه و نیم بعدش نوبت بهش دادند. ولی روز اول کپی پذیرش منو به همراه شماره پاسپورت خودم و خودش رو هم ازش گرفتند.
    دو نکته رو در نظر بگیرید. اول اینکه سفارت علارقم همه ضعفهایی که در برنامه ریزی داره، تا جایی که دیگه واقعا مجبور نشه از اوشهای تنبیهی استفاده نمی کنه (مگر در صورت تقلب) با کسی هم الکی دعوا ندارند.
    دوم اینکه اونا یه مشت کارمندند که وظیفشون خدمت رسانی به ماست. این دیدگاههی که ما خودمون رو ضعیف نشون می دیم اشتباهه. خود من هم تا زمانی که نرفته بودم مصاحبه همین دیدگاه رو داشتم ولی روز مصاحبه دقیقا برعکس بودم. یعنی من طلب کار اونا بودم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط taramr نمایش پست ها
    زمان مصاحبه که صد در صد دست شما نیست که مقصر باشید. من تجربه خودم رو میگم. ترم پیش به محضی که پذیرشم اومد درخواست وقت مصاحبه دادم و فرداش هم یه وقت برای همسرم گرفتم. نتیجه این شد که همسرم یک ماه زودتر از من رفت مصاحبه. در نتیجه مدارکش رو نگرفتند و گفتند برو یه وقت جدید بگیر. هفته بعدش یه وقت دیگه گرفت و برای تقریبا 3 ماه و نیم بعدش نوبت بهش دادند. ولی روز اول کپی پذیرش منو به همراه شماره پاسپورت خودم و خودش رو هم ازش گرفتند.
    دو نکته رو در نظر بگیرید. اول اینکه سفارت علارقم همه ضعفهایی که در برنامه ریزی داره، تا جایی که دیگه واقعا مجبور نشه از اوشهای تنبیهی استفاده نمی کنه (مگر در صورت تقلب) با کسی هم الکی دعوا ندارند.
    دوم اینکه اونا یه مشت کارمندند که وظیفشون خدمت رسانی به ماست. این دیدگاههی که ما خودمون رو ضعیف نشون می دیم اشتباهه. خود من هم تا زمانی که نرفته بودم مصاحبه همین دیدگاه رو داشتم ولی روز مصاحبه دقیقا برعکس بودم. یعنی من طلب کار اونا بودم.
    بسیار ممنون از راهنماییتون
    همسرتون تونستن ویزا بگیرن؟ مشکلی که خدایی نکرده نبود؟
    یک سوال دیگه: شما مستر بودید یا دکتری؟ اگر مستر بودید اول یا دوم؟ برای انگیزه نامم سوال میکنم.
    و اینکه از دریافت ایمیل اول تا گرفتن ویزا چقدر طول کشید برای شما؟

Junior Member

بسیار ممنون از راهنماییتون
    همسرتون تونستن ویزا بگیرن؟ مشکلی که خدایی نکرده نبود؟
    یک سوال دیگه: شما مستر بودید یا دکتری؟ اگر مستر بودید اول یا دوم؟ برای انگیزه نامم سوال میکنم.
    و اینکه از دریافت ایمیل اول تا گرفتن ویزا چقدر طول کشید برای شما؟
    مستر دومم. 2 ماهه منتظر ویزام. همسر هم 3 هفته دیگه مصاحبه داره.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط taramr نمایش پست ها
    مستر دومم. 2 ماهه منتظر ویزام. همسر هم 3 هفته دیگه مصاحبه داره.
    سلام
    ببخشید از همسر محترمتون مدرک زبان المانی A1 را خواستن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

سلام

یه سوال فوری

من امروز یک ایمیل از سفارت آلمان دریافت کردم که وقت مصاحبه برای ماه آینده بهم داده بود . منم کامفرمش کردم.

سوال من اینه : آیا با این وقت که به من دادن میتونم برای ویزای شینگن همسر و فرزندم هم اقدام کنم ؟ باید براشون وقت جدا می گرفتم ؟

قصدم سفر توریستی زیر 90 روز به آلمان بود با همسر و فرزند

لطفا دوستانی که تجربه دارند راهنمایی بفرمایند

Junior Member

نه نمی تونین. این وقت فقط برای شماست. و برای یک نفر.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghafourian87 نمایش پست ها
    سلام

یه سوال فوری

من امروز یک ایمیل از سفارت آلمان دریافت کردم که وقت مصاحبه برای ماه آینده بهم داده بود . منم کامفرمش کردم.

سوال من اینه : آیا با این وقت که به من دادن میتونم برای ویزای شینگن همسر و فرزندم هم اقدام کنم ؟ باید براشون وقت جدا می گرفتم ؟

قصدم سفر توریستی زیر 90 روز به آلمان بود با همسر و فرزند

لطفا دوستانی که تجربه دارند راهنمایی بفرمایند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)