صفحه 1 از 123 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Local Moderator

پیش فرض راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

در این موضوع، مسائل مربوط به ویزا، شامل اقدامات قبل از مراجعه به سفارت و پس از دریافت ویزا، بحث و بررسی می شه.
    دوستانی که سؤالاتی در خصوص نحوه تعامل با سفارت آلمان جهت اخذ ویزا دارن، هم چنین دوستانی که راجع به مشکلات بعد از اخذ ویزا و مباحث مربوطه سوال دارن، می تونن در این موضوع سؤالاتشون رو بپرسن.
    به­ خصوص لازمه دوستایی که تونستن ویزا بگیرن و کسانی که تجربه ه­ایی در این خصوص دارن، دیگران رو راهنمایی کنن.

شاد باشید.

ویرایش توسط sepidehreg : August 2nd, 2014 در ساعت 03:04 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن ویزا (قبل یا بعد از اقدام)

سلام

من پذيرشم رو ماه مي گرفتم ولي دو روز پيش از سفارت زنگ زدن كه استادت پذيرش رو لغو كرده و پرونده ناتمام هست.
    براي كسي همچين اتفاقي افتاده تا حالا؟
    كسي مي دونه دليلش چي مي تونه باشه؟
    به استادم ميل زدم براي پيگيري

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

دوستان یه سوال: اگه من نتونم تاییدیه دانشگاه extension letter رو ببرم ویزای من چی میشه.
    اگه واسه ترم بعد پذیرش بگیرم دوباره باید مراحل گرفتن ویزا رو از اول بگذرونم؟

یک سوال مهم داشتم از دوستانی که ویزاشون آمده
    میخواستم بدونم اگر از تاریخ کلاسا گذشته باشه مثلن 15 اکتبر بوده و تا 29 اکتبر زمان ثبت نام باشه سفارت Extension Letter میخواد؟
    یعنی این نامه رو با توجه به گذشتن تاریخ کلاسا میخوان یا با توجه به DEADLINE ثبت نام. البته من هنوز منتظرم ولی میخوام بدونم که اگر نیاز هست زودتر بخوام این نامه رو از دانشگاه.
    بسیار ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Armita7034 نمایش پست ها
    یک سوال مهم داشتم از دوستانی که ویزاشون آمده
    میخواستم بدونم اگر از تاریخ کلاسا گذشته باشه مثلن 15 اکتبر بوده و تا 29 اکتبر زمان ثبت نام باشه سفارت Extension Letter میخواد؟
    یعنی این نامه رو با توجه به گذشتن تاریخ کلاسا میخوان یا با توجه به DEADLINE ثبت نام. البته من هنوز منتظرم ولی میخوام بدونم که اگر نیاز هست زودتر بخوام این نامه رو از دانشگاه.
    بسیار ممنون میشم راهنمایی کنید
    عزیزم این دقیقا شرایطی که دوست من داره. امروز ویزاش اومد و ازش extension letter خواسته اند. حتما به دانشگاهت بگو این نامه رو بهت بده، ضرر نمیکنی. فوقش نمیخوان ولی احتمال این که بخوان بیشتره. ایشالا زودتر واست بیاد.
    Vanity is my favorite sanity.
    "Devil's Advocate"

دوستان سلام یه سوال داشتم که ممنون میشم کمکم کنید.
    من سربازیمو تو وزارت دفاع بودم از طرفی موضوع تزم هم نظامی بوده و چند تا مقاله هم تو این رابطه به چاپ رسوندم.
    حالا قصد دارم تو رزومم چیزی از مقاله هام و موضوع تزم نگم و بجای مدت سربازیم هم یه سابقه کار صوری جور کنم.
    بنظر شما مشکلی برای گرفتن ویزا پیش میاد؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_1982 نمایش پست ها
    دوستان سلام یه سوال داشتم که ممنون میشم کمکم کنید.
    من سربازیمو تو وزارت دفاع بودم از طرفی موضوع تزم هم نظامی بوده و چند تا مقاله هم تو این رابطه به چاپ رسوندم.
    حالا قصد دارم تو رزومم چیزی از مقاله هام و موضوع تزم نگم و بجای مدت سربازیم هم یه سابقه کار صوری جور کنم.
    بنظر شما مشکلی برای گرفتن ویزا پیش میاد؟
    ممنون
    من دقیقن نمیدونم ولی از هر چیزی که بعدن دچار مشکل امنیتیت بکنه به شدت دوری کن.

Exclamation سؤالات مربوط به ویزا و اقامت، قبل از مراجعه به سفارت و پس از دریافت ویزا و اقامت

سلام دوستان

من خیلی به کمک احتیاج دارم ! من برای اواخر اکتبر ویزا گرفتم و به آلمان رفتم و به خاطر مشکلات خیلی زیاد مجبور به برگشتن شدم ! حالا میخوام بدونم امکان داره دوباره به آلمان برگردم ؟ 1 ماه از ویزام گذشته !
    ویرایش توسط MMoHH : August 24th, 2013 در ساعت 08:20 PM

Senior Member

پیش فرض سؤالات مربوط به ویزا و اقامت، قبل از مراجعه به سفارت و پس از دریافت ویزا و اقامت

اگر ویزاتون چند بار ورود بوده و هنوز اعتبار داره میتونید دوباره برگردید و الا باید مجددا ویزا بگیرید. کانادا برای دفعات بعدی ظرف 20 روز ویزای مجدد صادر میکنه. آلمان رو نمیدونم.
    امیدوارم به زودی بتونی ویزا بگیری.

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushpiano نمایش پست ها
    سلام دوستان

من خیلی به کمک احتیاج دارم ! من برای اواخر اکتبر ویزا گرفتم و به آلمان رفتم و به خاطر مشکلات خیلی زیاد مجبور به برگشتن شدم ! حالا میخوام بدونم امکان داره دوباره به آلمان برگردم ؟ 1 ماه از ویزام گذشته !
    ویرایش توسط MMoHH : August 24th, 2013 در ساعت 08:25 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Goethe Universität

پیش فرض سؤالات مربوط به ویزا و اقامت، قبل از مراجعه به سفارت و پس از دریافت ویزا و اقامت

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushpiano نمایش پست ها
    سلام دوستان

برید به آدرس زیر از خود سفارت بخش ویزا فرم تماس با ما رو پر کنید سوال کنید
    www.teheran.diplo.de
    ویرایش توسط MMoHH : August 24th, 2013 در ساعت 08:25 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)