صفحه 68 از 123 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

سلام دوستان من یه سوال دارم:
    برای ویزای تحصیلی
    روز مصاحبه
    آیا باید ترجمه کارت ملی که خودش و کپی هاش تایید سفارت شده رو ببریم؟
    آیا باید ترجمه شناسنامه که خودش و کپی هاش تایید سفارت شده رو ببریم؟
    آیا کپی های مدرک ایلتس رو باید تایید سفارت کنیم؟
    آیا کپی های پذیرش دانشگاه رو باید تایید سفارت کرد؟
    چند نسخه اصل ترجمه تایید شده از کل مدارک و چند نسخه کپی تایید شده اونها رو باید برد؟

لطفا دوستانی که اخیرا مصاحبه سفارت داشتن راهنمایی کنن.
    ممنون میشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط saranr نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال دارم:
    برای ویزای تحصیلی
    روز مصاحبه
    آیا باید ترجمه کارت ملی که خودش و کپی هاش تایید سفارت شده رو ببریم؟
    آیا باید ترجمه شناسنامه که خودش و کپی هاش تایید سفارت شده رو ببریم؟
    آیا کپی های مدرک ایلتس رو باید تایید سفارت کنیم؟
    آیا کپی های پذیرش دانشگاه رو باید تایید سفارت کرد؟
    چند نسخه اصل ترجمه تایید شده از کل مدارک و چند نسخه کپی تایید شده اونها رو باید برد؟

لطفا دوستانی که اخیرا مصاحبه سفارت داشتن راهنمایی کنن.
    ممنون میشم.
    سفارت از شما ترجمه ی کارت ملی و شناسنامه را نمی خواد...تو پی دی اف مربوطه تو وبسایت خیلی روشن مدارک مورد نیاز رو ذکر کرده.
    مدارک زبانهای خارجی رو سفارت تایید نمی کنه کلا و کپی معمولی ارائه بدید کفایت می کنه.
    کپی پذیرش قابل تایید نیست و یک کپی معمولی کفایت می کنه.
    یک نسخه اصل تایید شده ار تمام مدارک مورد نیاز و یک دسته کپی ساده مورد نیاز سفارت هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

سلام دوستان،ببخشید یه سوال میخواستم بپرسم.
    من سربازی دارم و باید وثیقه بزارمو پاسپورت بگیرم،میخواستم بدونم که آیا امکان داره با پذیرش یه هخشوله تو Nordrhein westfalen پاسپورتمو بگیرم اما روز مصاحبه با پذیرش دانشگاه اشتوتگارت برم مصاحبه ی سفارت؟
    این کجا واسم مشکلی ایجاد میکنه و جلوی خارج شدنم از ایران رو میگیره یا مشکلی نداره؟

ممنون

سلام
    دوستان کسی میدونه سوالات فرم امنیتی چیه؟ من یه بار فرم رو دیدم ولی الان زیاد خاطرم نیست توش چه سوالاتی بود.
    ممنون میشم اگر اطلاع دارین راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    سلام دوستان،ببخشید یه سوال میخواستم بپرسم.
    من سربازی دارم و باید وثیقه بزارمو پاسپورت بگیرم،میخواستم بدونم که آیا امکان داره با پذیرش یه هخشوله تو Nordrhein westfalen پاسپورتمو بگیرم اما روز مصاحبه با پذیرش دانشگاه اشتوتگارت برم مصاحبه ی سفارت؟
    این کجا واسم مشکلی ایجاد میکنه و جلوی خارج شدنم از ایران رو میگیره یا مشکلی نداره؟

ممنون
    بله میشه، تو وزارت علوم تشکیل پرونده می دید و بعد پذیرشتون رو عوض می کنید در سیستم نشا...مشکلی نداره و به مشکلی نمی خورید....ولی شرطی که وجود داره اینه که ببینید اون هوخشوله رو وزارت علوم تایید می کنه یا نه اعتبارشو.
    راستی چرا کار رو یکبار انجام نمی دید؟ پذیرشای اشتوتگارت که اومدن تا جاییکه می دونم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saranr نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی میدونه سوالات فرم امنیتی چیه؟ من یه بار فرم رو دیدم ولی الان زیاد خاطرم نیست توش چه سوالاتی بود.
    ممنون میشم اگر اطلاع دارین راهنمایی کنید.
    سلام
    من این فرم فایل pdf دارم براتون میفرستم تا سوالاتش ببینین
    در مورد جواب دادن هم اگه سوالی داشتین حتما در خدمتم

یه نکته قبل همه چیز همه سوالارو حتما حتما جواب بدین. حتی اگه مربوط نمیشه. بنویسین نامربوط. یا چیزی شبیه این
    برای اینکه بدونن سرسری پر نکردین و همه سوالارو دقیق خوندین
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

نقل قول نوشته اصلی توسط rokaal نمایش پست ها
    بله میشه، تو وزارت علوم تشکیل پرونده می دید و بعد پذیرشتون رو عوض می کنید در سیستم نشا...مشکلی نداره و به مشکلی نمی خورید....ولی شرطی که وجود داره اینه که ببینید اون هوخشوله رو وزارت علوم تایید می کنه یا نه اعتبارشو.
    راستی چرا کار رو یکبار انجام نمی دید؟ پذیرشای اشتوتگارت که اومدن تا جاییکه می دونم!
    امروز از وزارت علوم پرسیدم گفتش مشکلی نداره و ما نامه معافیت تحصیلیتو با پذیرش از این هخشوله هم میدیم.من تازه میخوام واسه ترم تابستون اپلی کنم.من اگه 31 تیر 95 از ایران خارج نشم سرباز میشم واسه همین نمیخوام ریسک کنم که اگه یه بار این یونی ها دیر جواب بدن (مثل این ترم که کارلسروهه اینقدر دیر جواب داد که دیگه نرسیدم برم،تمدید هم نکرد،هانوفر هم هنوز بهم جواب نداده)من با پذیرش همین هخشوله خارج شم و بعد تو آلمان تغییر بدم و البته اگه تا قبل وقت سفارت هم از جای دیگه پذیرشم رسید به دستم که چه بهتر.به همین خاطر میخوام زود با پذیرش هخشوله پاسم رو بگیرم تازه پاسپورت هم ندارم الان و نمیتونم وقت سفارت رو جلوتر بگیرم.اینم یکی دیگه از دلایلش هستش که میخوام سریع تر با این پذیرش هخشوله پاسپورتم رو بگیرم.
    ممنون

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط ZOhrehEshghi نمایش پست ها
    من برای یکشنبه وقت سفارت دارم و همسرم هم برای اخر هفته تور گردشی استانبول رزرو کرده برامون .
    پاسپورت رو سفارت بخوان چیکار باید کنم اگر شرایط رو براشون توضیح بدم قبول میکنن که پاسپورت نگه ندارن و پسم بدن؟
    دوستان برای کسی تا حالا این مشگل پیش اومده،نتیجه چی شده ؟
    اگر برای ویزای دانشجویی اقدام کردید پاسپورتتون رو مهر میزنن و بهتون برمیگردونن ولی اگر برای شنگن باشه پاسپورتتون رو ازتون میگیرن و تا روز اعلام نتیجه نگه میدارن.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

دوستان کسانی که نامه حمایت مالی از آلمان دارن باید سوال Who will be financing your stay in Germany? رو چی بنویسن؟
    اسم اون فرد رو بنویسن یا اینکه بنویسن self- fund ؟ چون داخل آلمان دیگه هزینه های زندگیم رو خودم با پول شخصیم تامین میکنم.
    ممنون

Junior Member

سلام کسی درمورد رفتن متاهلی اطلاعاتی داره؟؟؟وقتی وقت مصاحبه میگیریم مصاحبه مون همزمانه؟یا من میرم بعدش همسرم میره؟؟؟تمکن مالی من باید دوبرابر باشه یا اون خودش جدا باید برای خودش تمکن مالی بگیره؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)