صفحه 62 از 123 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Elektrotechnik Uni Wuppertal

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط Negar96 نمایش پست ها
    سلام بچه ها كسى هست براى دوره ى زبان اقدام كرده باشه؟تو سفارت چه مداركى احتياج هست؟
    سلام، به دوره زبان خالی ویزا نمیدن.
    شما باید حتمن پذیرش یه رشته داشته باشین حالا میتونه به شرط زبان باشه، که یعنی دانشگاه یه سطحی از زبان رو از شما میخاد که اصولن د اس ها است ولی شما ندارین پس بنابراین باید دانشگاه بهتون کورس زبان هم بده. که شما میتونین مبتنی بر اون پذیرش تقاضای ویزا بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. Tabriz Azad University

سلام
    من ماه بعد وقت مصاحبه دارم ولی دانشنامم حاضر نمشیه تا اون موقع
    دوستام گفتن مهم نیست بهت میگن موقع دریافت ویزا دانشنامه رو بیار. آیا شما هم همین نظرو دارین؟ یعنی بدون دانشنامه برم مصاحبه بعدش بگم موقع ویزا ارائه میدم
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_asghari نمایش پست ها
    سلام
    من ماه بعد وقت مصاحبه دارم ولی دانشنامم حاضر نمشیه تا اون موقع
    دوستام گفتن مهم نیست بهت میگن موقع دریافت ویزا دانشنامه رو بیار. آیا شما هم همین نظرو دارین؟ یعنی بدون دانشنامه برم مصاحبه بعدش بگم موقع ویزا ارائه میدم
    ممنون
    مشکلی نیست ! منم توی ماه می مصاحبه داشتم اما دانشنامم آماده نبود،آفیسر گفت هر وقت آماده شد بده باجه نقص مدارک!الان هم یکی از مدارکی که جلوی شماره ویزام برای گرفتن نوشته همین دانشنامست! پس نگران نباش

Junior Member

1. من برای ویزای کاری میخوام اقدام کنم ولی نمی دونستم و چون شنیده بودم برای ویزای کاری اول یه ویزای سه ماه شنگن میدن و بعد در آلمان باید ویزا رو درست کرد ، یه وقت شنگن گرفتم ، حالا با این وقت شنگن میتونم اپلیکیشن کاری رو به باجه تحویل بدهم؟

2. برای ویزای کاری پس از تحویل مدارک به باجه چند هفته طول میکشه تا ویزا ارائه شود؟

3. در قسمت اپلیکشن آدرس اقامت را وقتی هنوز نمی دانیم چه روزی ویزا رو میگیریم آیا باید بنویسیم. چون در این حالت باید حدود یک ماه اجاره خونه اضافه بدهیم،این مسئله ندانستن تاریخ دقیق ویزا برای بلیط هواپیما هم صدق میکنه.

4. پرینت صورتحساب شخصی رو برای ویزای کاری باید بدهیم اگر آره چه مقدار؟ چون ویزا کاری هست و اونجا حقوق دریافت میکنیم ، لزومی به ارائه پرینت مالی داریم؟

Junior Member

دوستان عزیز . خواهشا من رو راهنمایی کنید .

توی پی دی اف سایت سفارت زده :

اطلاعات خود را حتما دقیق و صحیح وارد کنید، زیرا تنها در صورت صحیح بودن نام، نام خانوادگی و شماره گذرنامه است
    که شما اجازه ورود به بخش ویزا را خواهید یافت. دقت فرمایید حتی در صورت کوچکترین اشتباه از ورود شما به سفارت
    جلوگیری خواهد شد.

و من موقع وقت گرفتن از سفارت آلمان اسم و فامیلمو از بس استرس داشتم اشتباه وارد کردم
    چیکار کنم ؟

طبق پاس : Aliakbar Firoozjang
    چیزی که وارد کردم :‌ ali akbar fieoozjang

سلام دوستان
    شما چطوری وقت برای ویزا گرفتید من الان تقریبا 3 هفته هست که نمیتونم وقت بگیرم ؟کلا زمانی که زده وبسایتشون باز میشه انقدر سایت کند میشه که باز نمیشه و در اخر میزنه زمان وقت برای گرفتن ویزا به اتمام رسیده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ZOhrehEshghi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شما چطوری وقت برای ویزا گرفتید من الان تقریبا 3 هفته هست که نمیتونم وقت بگیرم ؟کلا زمانی که زده وبسایتشون باز میشه انقدر سایت کند میشه که باز نمیشه و در اخر میزنه زمان وقت برای گرفتن ویزا به اتمام رسیده ������
    خب در مقیاس دیگران 3 هفته خیلیم نیست. من یه ماه کشید تا آخرشم از طریق ایمیل بهم وقت دادن. اگرچه ظاهرا الان اعلام کردن که دیگه با ایمیل وقت نمیدن. به هر حال باید همینجوری به تلاشت ادامه بدی و در تاریخ مورد نظر که سایت باز میشه یه اینترنت پرسرعت گیر بیاری. یه ایمیلم برا درخواست وقت بزنی ضرر که نداره فوقش وقت نمیدن.

Junior Member

دوستان من شماره ویزام اومده ولی دانشگاه به علت اینکه چند روز از شروع کلاس زبان گذشته بهم ایمیل داد که واسه ترم بعد می تونیم ثبت نامت کنیم (موقع مصاحبه پذیرش نداشتم و فقط با نامه تقاضای پذیرش اقدام کرده بودم) حالا به نظرتون کدوم گزینه بهتره:
    1. ازشون بخوام که extension letter (معادل آلمانیش رو هم بهم بگین ممنون میشم چون ظاهرا بهشون برمیخوره ایمیل انگلیسی بفرستیم!! و جواب نمیدن) واسم بفرستن و با همون ویزامو بگیرم و در ادامه کلاس زبان فعلی (که تا الان دو روز ازش گذشته) شرکت کنم یا
    2. بذارم پذیرشم واسه ترم بهار بیاد و خودم تا جایی که می تونم خوندن آلمانی رو ادامه بدم
    البته خودم گزینه دوم رو ترجیح میدم ولی نمیدونم که اگه الان پذیرش نبرم سفارت و ویزامو نگیرم، پروسه گرفتن ویزام واسه ترم بعد از نو باید شروع بشه یا نه صرفا یه تحویل مدارک خواهد بود. اینو چطوری میتونم مطمئن بشم؟
    مشکل دیگه ای هم که دارم اینه که می خوام توی یه دانشگاه دیگه که چند روز پیش ازش پذیرش گرفتم و کلاس زبانش از سپتامبر شروع میشه و علاقه بیشتری به رشته و گرایشش دارم ادامه تحصیل بدم، یعنی اولی رو کلا بی خیال بشم (هر چند الان واسه ویزا گیر نامه پذیرشش هستم).
    3. پذیرش دانشگاه دوم رو به جای دانشگاهی که با تقاضای پذیرشش به مصاحبه ویزا رفتم، تحویل بخش تحویل مدارک بدم
    شما چه پیشنهادی دارین؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط firoozjnga نمایش پست ها
    دوستان عزیز . خواهشا من رو راهنمایی کنید .

توی پی دی اف سایت سفارت زده :

اطلاعات خود را حتما دقیق و صحیح وارد کنید، زیرا تنها در صورت صحیح بودن نام، نام خانوادگی و شماره گذرنامه است
    که شما اجازه ورود به بخش ویزا را خواهید یافت. دقت فرمایید حتی در صورت کوچکترین اشتباه از ورود شما به سفارت
    جلوگیری خواهد شد.

و من موقع وقت گرفتن از سفارت آلمان اسم و فامیلمو از بس استرس داشتم اشتباه وارد کردم
    چیکار کنم ؟

طبق پاس : Aliakbar Firoozjang
    چیزی که وارد کردم :‌ ali akbar fieoozjang
    الان نمیدونم چه قدر سخت میگیرن !
    قبلا از این مشکلات پیش اومد، ولی همه میرفتن سر وقتشون.
    جلوی درب ورودی پاس رو نشون بدین و برین تو.
    یه ایمیل هم از طریق بخش تماس با ما سفارت براشون بفرستین.
    اگه به میلتون جواب دادن، ازش پرینت بگیرین و ببرین.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

سلام.

نتیجه مثبت ویزای من اومده ولی اولین تاریخ مراجعه برای دریافتش 7 سپتامبر هست در حالیکه دوره مقدماتی من از اول سپتامبر شروع میشه. دانشگاه با دیر اومدن من مشکلی نداره اما چون من معافیت تحصیلی گرفتم و توی سامانه وزارت علوم تاریخ شروع کلاس رو 1 سپتامبر زدم میترسم همین موضوع باعث دردسر بشه برام. میخواستم ببینم آیاا راهی هست که بشه تاریخ دریافت ویزا رو جلو انداخت؟ کسی از دوستان تجربه مشابه داشته؟

ممنون میشم اگز راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)