صفحه 43 از 123 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط nonosha نمایش پست ها
    دوستانی که تا به حال از طریق uni-assist اقدام کردن لطفا راهنمایی کنید که آیا به همراه نامه ای که با uni-assist Evaluation Report برام فرستادن و توش گفتن که با این نامه میتونین برای گرفتن ویزا اقدام کنید واقعا میشه این کار رو انجام داد یا اینکه سفارت قبول نمیکنه؟ این هم متن انگلیسی نامه:
    In case you are not yet living in Germany: With this letter you can apply for a study applicant's visa at the German Embassy / German Consulate in your country. However, the letter does not grant a legal claim for the issuance of a visa
    میشه انجام داد،
    ولی مطمئنید که از اون دانشگاه پذیرش میگیرید؟ چون در نهایت باید نامه پذیرش اون دانشگاه رو ببرید و اگه پذیرش نده قضیه ویزاش منتفی میشه.

Junior Member

ممنون از پاسخ و راهنمایی تون، چون برای ترم تابستون اپلای کردم، میترسم اگه قرار هم باشه پذیرش بدن انقدر دیر بدن که واسه ویزا وقت نباشه، خواستم بدونم اگه میشه با این نامه اقدام کنم اگه پذیرش دادن نامه رو میبرم، اگه ندادن هم که هیچی، به نظرتون مشکلی پیش میاد؟ در ضمن اگه با این اقدام کنم ولی از یه دانشگاه دیگه پذیرش بیاد باید چکار کرد؟ پیشاپیش از لطف و راهنمایی تون سپاسگزارم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط nonosha نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ و راهنمایی تون، چون برای ترم تابستون اپلای کردم، میترسم اگه قرار هم باشه پذیرش بدن انقدر دیر بدن که واسه ویزا وقت نباشه، خواستم بدونم اگه میشه با این نامه اقدام کنم اگه پذیرش دادن نامه رو میبرم، اگه ندادن هم که هیچی، به نظرتون مشکلی پیش میاد؟ در ضمن اگه با این اقدام کنم ولی از یه دانشگاه دیگه پذیرش بیاد باید چکار کرد؟ پیشاپیش از لطف و راهنمایی تون سپاسگزارم.
    اگر با این اقدام کنید و از یه دانشگاه دیگه پذیرش بیاد و ازین نیاد، پروسه ویزا منتفیه و باید از اول برای ویزای اون یکی شهر ودانشگاه اقدام کنید

دوستان خواستم بدونم من که شاغل هستم برای ویزا باید گواهی اشتغال به کار ارائه بدم؟
    اگر گواهی به انگلیسی باشه،بازم باید تائید دادگستری و .... بشه؟
    و اینکه آیا سابقه کار بیمه هم باید ارائه بدم؟اگه آره آیا اون رو هم باید ترجمه کنم؟

اینکه بخواید گواهی رو ببرید اختیاری هست و اگه انگلیسی باشه فکر نکنم مهر دادگستری و امورخارجه بخواد

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh نمایش پست ها
    دوستان خواستم بدونم من که شاغل هستم برای ویزا باید گواهی اشتغال به کار ارائه بدم؟
    اگر گواهی به انگلیسی باشه،بازم باید تائید دادگستری و .... بشه؟
    و اینکه آیا سابقه کار بیمه هم باید ارائه بدم؟اگه آره آیا اون رو هم باید ترجمه کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    اینکه بخواید گواهی رو ببرید اختیاری هست و اگه انگلیسی باشه فکر نکنم مهر دادگستری و امورخارجه بخواد
    اختیاری یعنی ازم نمیپرسن شاغل هستم یا نه؟
    اگر فرض بر این باشه که من این گواهی رو میخوام ارائه بدم ، نگفتین که آیا باید سابقه لیمه رو هم ارائه بدم یا نه؟

دوستان من سال 2008 مدرک ارشدمو تو یکی از گرایش های زیست شناسی گرفتم ... حالا می خوام برای یک گرایش دیگه ( که کاملا" متفاوته ) تو مقطع ارشد اپلای کنم.....از فاصله 2008 تا الان هم یک سری شغل های مرتبط و غیر مرتبط با رشتم داشتم.... که برای بعضی هاش نمی تونم مدرک ارائه کنم ... آیا سفارت رو این مساله حساسه؟ ..... البته من یک بار در دوره ارشد از المان بورس کوتاه مدت چند ماهه گرفتم ( از موسسه DAAD ) این می تونه تاثیر مثبت داشته باشه؟( البته من این بار نمی خوام از بورس هیچ موسسه ای استفاده کنم می خوام با هزینه خودم برم )برای مدارک مربوط به کارم چه کار می تونم بکنم؟
    به راه پر ستاره می کشانی ام ..فراتر از ستاره می نشانی ام ...نگاه کن ...من از ستاره سوختم ...لبالب از ستارگان تب شدم ...چو ماهیان سرخ رنگ ساده دل ....ستاره چین برکه های شب شدم

سلام
    من یه ویزا شش ماهه از اتریش دارم میخواستم بدونم میتونم بعد اینکه از ایران فارغ التحصیل شدم و اکسپت من اومد همه مدارکم رو بردارم و برم از اونجا درخواست ویزا آلمان رو بکنم؟
    باید همه مدارک رو توی ایران تایید بکنم؟

Junior Member

با سلام.
    دوستان، بنده 2 هفته دیگه وقت سفارت دارم.
    آیا نیاز هست که از صبح زود اونجا بشم یا هموننیم ساعت قبل از وقتی که گرفتم کفایت میکنه ؟
    میخوام بدونم صفش مثل تایید مدرک میمونه ؟ هر کی زودتر برسه، زودتز میره تو ؟
    آخه قبلا بهم گفته بودن،جلوی در هردمبیله تا حدودی!
    ممنونم.

نیم ساعت قبل از وقتتون اونجا باشید خوبه. صفش مثل تایید مدارک نیست و ساعت مصاحبتون رو از روی اون کاغذ نگاه میکنه و میفرسته تو

نقل قول نوشته اصلی توسط nima78 نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان، بنده 2 هفته دیگه وقت سفارت دارم.
    آیا نیاز هست که از صبح زود اونجا بشم یا هموننیم ساعت قبل از وقتی که گرفتم کفایت میکنه ؟
    میخوام بدونم صفش مثل تایید مدرک میمونه ؟ هر کی زودتر برسه، زودتز میره تو ؟
    آخه قبلا بهم گفته بودن،جلوی در هردمبیله تا حدودی!
    ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)