صفحه 34 از 123 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط xphoenix نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوالی دارم..من هنوز ویزا نگرفتم و نمیدونم چه شرایطی توی ویزای داشجویی ثبت میشه.. فقط میخوام بدونم اولین کشوری از شینگن که واردش میشیم باید حتما المان باشه؟.. من میخوام اگه امکانش باشه قبلش یه سر برم ایتالیا..امکانش هست به نظرتون..؟
    نه نیست
    ورود اول باید به آلمان باشه

با سلام با ویزای دانشجویی آلمان میشه به انگلیس وارد شد؟ (کار آموزی من احتمالا انگلیس میشه.)
    با ویزای دانشجویی فرانسه چطور؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط solidsnake نمایش پست ها
    با سلام با ویزای دانشجویی آلمان میشه به انگلیس وارد شد؟ (کار آموزی من احتمالا انگلیس میشه.)
    با ویزای دانشجویی فرانسه چطور؟
    سلام،
    تا جایی که من می دونم انگلیس جزو اتحادیه اروپا نیست و در هر دو حالت باید برای ویزاش اپلای کنین.

Junior Member

سلام

من کلاسم 1 اکتبر شروع میشه و دانشگاه بهم گفته حداکثر یک ماه دیرتر می تونم برم ولی دیفر نمی تونم بکنم. حالا این سوالات برام پیش اومده:

1) اگه من همین فردا برا گرفتن وقت سفارت اقدام کنم، با در نظر گرفتن اینکه الان معمولا برا چند هفته بعد میشه وقت گرفت به اضافه ی زمان رسیدن جواب ویزا بعد از مصاحبه، چقدر احتمال میدید که بتونم تا اون موقع ویزامو گرفته باشم؟ این زمان ها (گرفتن وقت و اومدن جواب) متوسط چقدره؟

2) به فرض اینکه بخوام برا ویزا اقدام کنم و اگه مثلا برا دو هفته بعد بتونم وقت مصاحبه بگیرم، با توجه به اینکه به احتمال زیاد تا اون موقع فارغ التحصیل نشدم، می تونم با یه نامه از دانشگاه که مثلا بگه تا یه ماه دیگه فارغ التحصیل میشم مصاحبه کنم؟ چند وقت پیش دو سه نفر تو این فروم دیدم که گفته بودن همین کارو کردن و مشکلی پیش نیومد. میخواستم بدونم چقدر این احتمال داره؟

3) از اینا بگذریم، کلا اگه رشته ای که می خوام بخونم حساس نباشه و سابقه ی امنیتی یا همچین چیزی خودم یا تو خانواده نداشته باشیم و سابقه ی آکادمیکمم نسبتا خوب باشه و نشون هم بدم انگیزه برا درس خوند و ادامه تحصیل دارم، باز چقدر احتمال داره ویزا بهم ندن؟

خیلی ممنون میشم کسی که تو این زمینه تجربه ی زیادی داره زودتر جوابمو بده چون یکم تحت فشارم که سریعتر تصمیم بگیرم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

دوستان کسی اطلاع داره که سفارت برای کسانی که مدرک زبان آلمانی دارن و پذیرش از دانشگاه های به زبان تحصیل آلمانی دارند خیلی گیر میده و ویزا نمیده یا نه. یکی از دوستام میگه خیلی خیلی سخت ویزا میده به نسبت اونایی که به انگلیسی میخان بخونن. ممنون میشم دوستا نظر بدن.مرسی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin719 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره که سفارت برای کسانی که مدرک زبان آلمانی دارن و پذیرش از دانشگاه های به زبان تحصیل آلمانی دارند خیلی گیر میده و ویزا نمیده یا نه. یکی از دوستام میگه خیلی خیلی سخت ویزا میده به نسبت اونایی که به انگلیسی میخان بخونن. ممنون میشم دوستا نظر بدن.مرسی
    نظر من در مورد حرف دوست شما اینه که ملت حرف مفت زياد ميزنن.
    اگه حد اقل ها رو دارين به احتمال زياد ويزا رو ميگيرين،
    فروم های اينجا رو بخونين تا متوجه بشين چطور ميتونين شانس خودتون رو بيشتر هم بکنين

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط CluE نمایش پست ها
    سلام

من کلاسم 1 اکتبر شروع میشه و دانشگاه بهم گفته حداکثر یک ماه دیرتر می تونم برم ولی دیفر نمی تونم بکنم. حالا این سوالات برام پیش اومده:

1) اگه من همین فردا برا گرفتن وقت سفارت اقدام کنم، با در نظر گرفتن اینکه الان معمولا برا چند هفته بعد میشه وقت گرفت به اضافه ی زمان رسیدن جواب ویزا بعد از مصاحبه، چقدر احتمال میدید که بتونم تا اون موقع ویزامو گرفته باشم؟ این زمان ها (گرفتن وقت و اومدن جواب) متوسط چقدره؟

2) به فرض اینکه بخوام برا ویزا اقدام کنم و اگه مثلا برا دو هفته بعد بتونم وقت مصاحبه بگیرم، با توجه به اینکه به احتمال زیاد تا اون موقع فارغ التحصیل نشدم، می تونم با یه نامه از دانشگاه که مثلا بگه تا یه ماه دیگه فارغ التحصیل میشم مصاحبه کنم؟ چند وقت پیش دو سه نفر تو این فروم دیدم که گفته بودن همین کارو کردن و مشکلی پیش نیومد. میخواستم بدونم چقدر این احتمال داره؟

3) از اینا بگذریم، کلا اگه رشته ای که می خوام بخونم حساس نباشه و سابقه ی امنیتی یا همچین چیزی خودم یا تو خانواده نداشته باشیم و سابقه ی آکادمیکمم نسبتا خوب باشه و نشون هم بدم انگیزه برا درس خوند و ادامه تحصیل دارم، باز چقدر احتمال داره ویزا بهم ندن؟

خیلی ممنون میشم کسی که تو این زمینه تجربه ی زیادی داره زودتر جوابمو بده چون یکم تحت فشارم که سریعتر تصمیم بگیرم!
    محاسباتتون ازین نظر اشتباهه که وقت ها واسه وسط اکتبر باز میشه! نزدیک ترین وقت عادی ای که بگیرید هفته دوم اکتبره، مگر اینکه تک و توک وقت های کنسلی رو باز کنن که اونم شانسی ببینید و بگیرید. الان وقت ها باز شده.
    ویزاها الان 3 4 هفته ای میان.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    نه نیست
    ورود اول باید به آلمان باشه
    اما تا جایی که من میدونم این حرف شما درست نیست.
    چون دانشگاه به من گفته که بهتره من برم سوئیس و از اونجا وارد مرز المان بشم. در نتیجه نباید مشکلی از نظر ورود باشه.
    اگه شما اطلاعات دقیقتری دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط iranabad نمایش پست ها
    چون دانشگاه به من گفته که بهتره من برم سوئیس و از اونجا وارد مرز المان بشم. در نتیجه نباید مشکلی از نظر ورود باشه.
    من "فک میکنم" بالقوه میتونه ورودتون کشور دیگه ای باشه، اما وقتی وارد اون کشور میشین، اون کشور بهتون گیر میده که چرا وارد کشور ما شدی تو که ویزات واسه یه کشور دیگه است؟
    البته مطمئن نیستم، اما تا جایی که یادمه یه بنده خدایی این طوری اومده بود آلمان و تو کشور اولی تو فرودگاه کلی بهش گیر داده بودن.
    شما بهتره برای جلوگیری از این جور مشکلات حتما اول وارد آلمان بشین، وگرنه اگه تازه وارد هم باشین، فک می کنم خیلی اذیت شین سر این گیر دادنا.

نقل قول نوشته اصلی توسط iranabad نمایش پست ها
    با ويزای شنگن تايپ D مشكلي براي ورود به هر جای شنگن نيست
    موارد محدوديت ورود براي ويزاهاي شنگن ويزيتوري يا كوتاه مدت تايپ C هست براي مسير هاي غير منطقي مثلن ويزا رو سفارت پرتغال صادر كرده و مسافر داره توي سوئد ورود ميكنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)