صفحه 104 از 123 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member mahnam آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Genetics

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    .

دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

قاعدتا شما باید با دعوت نامه ای که از سمت دانشگاه مربوطه میگیرید برای ویزای شنگن اقدام کنید
    برای اینکه مطمئن بشید میتونید از منشی مربوطه تحصیلات تکمیلی یا منشی استادی که به مصاحبه دعوتتون کرده سوال کنید که خیالتون راحت باشه
    درضمن فکر میکنم هزینه سفرتون رو هم باید خود اون دانشگاه بده بهتون (حالا اینم باز چک کنید)

موفق باشید
    خیلی ممنون
    بله هزینه سفرم با خودشونه
    Please let me know as soon as possible whether you will come.In case you need an original letter for visa application, please provide me an suitable address including telephone number for the courier. Please check with the German embassy possible appointments and processing time before and let me know what would be the earliest possible date for traveling in order to provide the exact time within the invitation letter.
    طبق گفته اینا من باید اول وقت سفارت بگیرم بعد از اونا بخوام دعوتنامه بفرستن ؟!
    اونا ژانویه مد نظرشونه به نظرتون تا اون موقع می تونم اونجا باشم؟

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnam نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    بله هزینه سفرم با خودشونه
    Please let me know as soon as possible whether you will come.In case you need an original letter for visa application, please provide me an suitable address including telephone number for the courier. Please check with the German embassy possible appointments and processing time before and let me know what would be the earliest possible date for traveling in order to provide the exact time within the invitation letter.
    طبق گفته اینا من باید اول وقت سفارت بگیرم بعد از اونا بخوام دعوتنامه بفرستن ؟!
    اونا ژانویه مد نظرشونه به نظرتون تا اون موقع می تونم اونجا باشم؟
    شما برای ویزای شینگن باید اقدام کنید. انواع مختلف داره مثلا توریسیتی یا بیزینس یا ... نوعش رو درست انتخاب کنید و اگر در لیست نبود گزینه سایر رو بزنید و بنویسید. وقت سفارت رو زود اقدام کنید. به نظر من قطعا با ژانویه نمی رسید. تا جایی که می دونم الان وقت اضطراری نمی دن و تا یک ماه آینده هم وقت ها پره. یعنی احتمالا در بهترین حالت برای اواخر ژانویه به شما تازه وقت سفارت می دن. در خوشبینانه ترین حالت هم ۲ الی ۳ هفته تا صدور ویزا. البته اینها تخمینه و نظر شخصی و ممکنه درست نباشه. تاپیک ویزای شینگن رو بررسی کنید. حدس من این هست که برای ویزای شینگن از زمان اقدام برای وقت گرفتن تا دریافت ویزا بیشتر از ۲ الی ۳ ماه طول می کشه. البته اگر بتونید وقت اضطراری بگرید سریعتر می شه ...

Junior Member mahnam آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Genetics

ممنون از راهنمایی هاتون
    انتهای ایمیلی که برام اومده همچن چیزی گفتن :

حالا من دو تا سوال دارم :
    1. باید حتما نامه رو به آدرس پستی من بفرستن ؟ نمیشه نامه رو ایمیل کنن ؟ مورد قبول سفارت نیس ؟
    2. من چطور می تونم بگم نزدیک ترین تاریخ واسه مسافرتم کی خواهد بود که اون تو دعوتنامه ذکر کنه ؟ پیش خودشون فکر کردن تاریخ گرفتن ویزامو سفارت بهم میگه ؟
    من باید چی جوابشو بدم واقعا ؟!

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnam نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی هاتون
    انتهای ایمیلی که برام اومده همچن چیزی گفتن :

حالا من دو تا سوال دارم :
    1. باید حتما نامه رو به آدرس پستی من بفرستن ؟ نمیشه نامه رو ایمیل کنن ؟ مورد قبول سفارت نیس ؟
    2. من چطور می تونم بگم نزدیک ترین تاریخ واسه مسافرتم کی خواهد بود که اون تو دعوتنامه ذکر کنه ؟ پیش خودشون فکر کردن تاریخ گرفتن ویزامو سفارت بهم میگه ؟
    من باید چی جوابشو بدم واقعا ؟!
    به نظر من آدرس بدید تا نامه اینا پست بشه. اگر وقت سفارتتون زودتر بود ازشون بخوایید ایمیل هم بفرستند. سفارت معمولا ایمیل رو هم قبول می کنه.
    یک زمان تخمینی که خیلی دور یا نزدیک نباشه رو انتخاب کنید. چون سفارت هم موقع درخواست وقت این زمان رو از شما می خواد. مثلا برای ۱.۵ یا ۲ ماه آینده. این یک زمان تخمینی هست. اگر ویزا زودتر جور بشه که بهتر. اگر دیر بشه وقت سفارت ممکنه ازتون نامه ای بخوان که پذیرشتون هنوز پابرجاست. مثلا دیفر شده یا زمان دارید که دیرتر برید. در کل چیز خاصی نیست. زمانش هم من همینطوری گفتم. شاید بهتر باشه اون زمانی که خودشون خواستن رو بزنید حتی. اما به دانشگاه اطلاع بدید که سفارت زیاد حساب کتاب نداره و ممکنه بیشتر از اون زمان طول بکشه

Junior Member

سلام من ویزای شنگنم به علت اینکه زمن دعوتنامه گذشته، رد شده، حالا اگر اعتراض کنم با با ارائه یک دعوتنامه جدید بررسی میکنن؟ (می خواستم توی یک مدرسه پاییزه شرکت کنم قبلا)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdavi6 نمایش پست ها
    سلام من ویزای شنگنم به علت اینکه زمن دعوتنامه گذشته، رد شده، حالا اگر اعتراض کنم با با ارائه یک دعوتنامه جدید بررسی میکنن؟ (می خواستم توی یک مدرسه پاییزه شرکت کنم قبلا)
    دعوتنامه جدید با تاریخ معتبر بگیرید مدارکتون رو کاملتر کنید اگه به موارد دیگه ایی هم سفارت ایراد گرفته ( بجز دعوتنامه) اونها هم برطرف کنید و بعد اعتراض بزنید انشالله درست میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management- tehran university

سلام

برای گرفتن ویزای تحصیلی من با شماره پاسپورت فعلیم اقدام کردم اما کلا 10 ماه بیشتر اعتبار نداره. اگر برم پاس جدید بگیرم مشکلی پیش میاد؟

با سلام
    دوستان من یک سوالی در مورد بیمه ای داشتم که موقع گرفتن ویزا باید ببریم سفارت. تا اونجایی که من از مطالب فروم متوجه شدم این بیمه مسافرتی که اینجا می گیریم تو المان به هیچ دردی نمیخوره و اونجا باید مجددا بیمه شیم. اول اینکه برداشتم درست بوده؟ سوال دوم اینکه اگر اینطوره میشه توسط کسی که تو المان اقامت دائم داره و یا خودمون از همینجا همون بیمه ای که قراره اونجا بشیم رو بگیریم و با خرید بیمه های مسافرتی اینجا دو باره کاری نکنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadnejadl نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من یک سوالی در مورد بیمه ای داشتم که موقع گرفتن ویزا باید ببریم سفارت. تا اونجایی که من از مطالب فروم متوجه شدم این بیمه مسافرتی که اینجا می گیریم تو المان به هیچ دردی نمیخوره و اونجا باید مجددا بیمه شیم. اول اینکه برداشتم درست بوده؟ سوال دوم اینکه اگر اینطوره میشه توسط کسی که تو المان اقامت دائم داره و یا خودمون از همینجا همون بیمه ای که قراره اونجا بشیم رو بگیریم و با خرید بیمه های مسافرتی اینجا دو باره کاری نکنیم؟
    سلام
    نه اینکه این بیمه به درد نخوره. فلسفه این بیمه اینه که تا شما اینجا بیمه میشید یه بیمه موقت درمانی داشته باشید برای همین مطابق با ویزاتون که 90 روز هست یه بیمه 90 روزه می خواهند.
    اتفاقا من برای همسرم همین مورد رو از سفارت سوال کردم چون من قبل از اومدن همسرم کارای بیمه شو انجام دادم ولی باز سفارت گفت باید بیمه نامه مسافرتی تهیه کنید.
    بازم میتونید ایمیل بزنید و بپرسید

سلام
    دوستان آیا می شه با نامه uni assist برای ویزا اقدام کرد؟ من برای چند تا از دانشگاهها اقدام کردم که فقط یکیشون از طریق uni assist بوده که بعد از بررسی مدارک یه نامه فرستاده که گفته به معنی admission نیست اما با همین می تونی برای ویزا اقدام کنی ولی admission نهایی رو دانشگاه باید بده!حالا چند تا موضوع هست: ی
    کی اینکه آیا این نامه برای گرفتن وقت کافیه؟
    اگر وقت بگیرم و بعد admission دانشگاههای دیگه بیاد و بخوام اونها رو انتخاب کنم مشکلی وجود نداره؟
    یا اگر وقت بگیرم و اصلاً این دانشگاه reject کنه چی؟ اون وقت مشمول اون جریمه 6 ماهه کنسل کردن وقت می شم و تا 6 ماه نمی تونم وقت بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)