صفحه 107 از 123 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

سلام دوستان برای من توی فایل سفارت زده تاریخ مراجهه برای دریافت ویزا 20 فوریه ولی من زودتر باید برم. آیا راهی هست برم بخوام که ویزا رو زودتر بدند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kianvand نمایش پست ها
    سلام دوستان برای من توی فایل سفارت زده تاریخ مراجهه برای دریافت ویزا 20 فوریه ولی من زودتر باید برم. آیا راهی هست برم بخوام که ویزا رو زودتر بدند؟
    سلام
    تاریخ دادن ویزا مثل وقت مصاحبه از قبل رزرو میشه یعنی الان برنامه جند هفته آینده براساس ترتیبی که کنسول مدارک رو حاضر میکنه اعلام میشه. عموما این تاریخ عوض نمیشه چون من خودمم همچین درخواستی داشتم ولی ایمیل بزنید و مدارک دلیلتون رو بفرستید در صورتی که اورژانسی بدونن شاید زودتر تحویل بدن. هرچند واقعا نمیدونم چرا به تاریخی که از قبل میدونن واسه دانشجو مهمه اهمیت نمیدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yvo نمایش پست ها
    واقعا لطف کردید راهنمایی کردید
    پرسیدم و فرمایش شما تایید شد. نامه هم از استادم گرفتم که میتونی 2 ماه دیرتر بیای
    فقط نمیدونم از نظر سفارت چه دلیلی ممکنه قانع کننده باشه. مثلا اینکه بگم اینجا کارامو انجام ندادم فکر نکنم دلیل موجهی باشه!
    ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید
    امروز رفتم ویزا رو گرفتم. پذیرشم واسه 1 فبریه یعنی پس فردا بود و میخواستم دو ماه دیگه برم. البته نامه تایید تاریخ جدید از استادم داشتم ولی اصلا لازم نشد. یه فرم ساده داد منم تاریخ جدیدو توش نوشتم و دادم. گفت یک ماه قبل تاریخی که مییخوای بری بیا ویزاتو بزنیم. منم که حوصله دوباره اومدنو نداشتم گفتم دیرترین تاریخی که میتونی بزنیو بزن. اونم واسه 30 روز دیگه زد شروع ویزا رو. نه سوالی نه نامه ای نه هیچی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

دوستان وقتی ویزا اماده باشه اما نامه پذیرش جدید نتونیم واسه سفارت ببریم , چ بلایی سر ویزا میاد ؟ ایا امکان داره سفارت فرصت بده چند ماه تا پذیرش جدید ببریم ؟ یا کنسل میکنه ویزا رو

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط skymind نمایش پست ها
    دوستان وقتی ویزا اماده باشه اما نامه پذیرش جدید نتونیم واسه سفارت ببریم , چ بلایی سر ویزا میاد ؟ ایا امکان داره سفارت فرصت بده چند ماه تا پذیرش جدید ببریم ؟ یا کنسل میکنه ویزا رو
    در ابتدا ویزاتون کنسل نمیشه نقص مدرک واستون میزنند چند وقت بهتون فرصت میدن تا نامه پذیرش جدید با تاریخ جدید ببرید( دقیقا مدتش رو نمیدونم چقدره) بعد از مهلتی که سفارت بهتون داده اگه نامه پذیرش جدید نتونید ببرید ویزاتون رو کنسل میکنند.

Junior Member

سلام من دو روز پیش مصاحبه دانشجویی دادم برای جوابش ایمیل میفرستن یا باید خودمون پیگیری کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadima نمایش پست ها
    سلام من دو روز پیش مصاحبه دانشجویی دادم برای جوابش ایمیل میفرستن یا باید خودمون پیگیری کنیم
    سلام
    جواب نهایی رو توی لیست پی دی اف موجود تو سایت میزنند. البته دوستان از هفته بعد از مصاحبه شروع به پیگیری می کنند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadima نمایش پست ها
    گاهی اوقات هم جواب تو لیست پی دی اف نمیاد. مستقیم باهاتون تماس میگیرند. دیگه اسمتون رو تو لیست نمیزنند.

سلام دوستان. ببخشید یک سوال داشتم. در خصوص باطل شدن ویزا . اگه تا دو سال ویزا آلمان رو داشته باشیم (دانشجویی و مولتی هم باشه ) اما مدتی به ایران برگشته باشیم آیا ویزا خود بخود بعد 6 ماه باطل میشه یا نه؟ ممنون از وقت تون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_germany نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید یک سوال داشتم. در خصوص باطل شدن ویزا . اگه تا دو سال ویزا آلمان رو داشته باشیم (دانشجویی و مولتی هم باشه ) اما مدتی به ایران برگشته باشیم آیا ویزا خود بخود بعد 6 ماه باطل میشه یا نه؟ ممنون از وقت تون
    سلام
    بله. اگه بیشتر از شیش ماه خارج از آلمان باشین، حتی اگه اقامت دائم هم داشته باشین باطل میشه.
    البته ممکن هم هست قانون ایالتی باشه. من شنیده ام که بعضی جاها قانون باطل شدن ویزا یک ساله، نه شش ماه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)