صفحه 11 از 123 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت در خصوص ویزا و تعامل با سفارت آلمان

سلام
    من واسه ویزای دانشجویی می خوام اقدام کنم و از کسی که مقیم آلمان هست برام دعوت نامه صادر شده
    قسمتی داره در فرم با عنوان: purpose of Stay
    که برای من نوشته Besuchreise (سفر بازدیدی یا دیدار )می خواستم بدونم این برای ویزایی اقامت دانشجویی مشکل ایجاد می کنه؟
    اگه کسی با این موضوع برخورد کرده ممنون می شم راهنماییم بکنه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kenwall نمایش پست ها
    سلام
    من واسه ویزای دانشجویی می خوام اقدام کنم و از کسی که مقیم آلمان هست برام دعوت نامه صادر شده
    قسمتی داره در فرم با عنوان: purpose of Stay
    که برای من نوشته Besuchreise (سفر بازدیدی یا دیدار )می خواستم بدونم این برای ویزایی اقامت دانشجویی مشکل ایجاد می کنه؟
    اگه کسی با این موضوع برخورد کرده ممنون می شم راهنماییم بکنه.
    سلام. بله.فکر میکنم مشکل ایجاد کنه. شما اگه میخواید دانشجویی اقدام کنید نیازی به دعوت نامه نیست از فامیلتون.حتی نیازی نیست بگید اونجا کسی رو دارید.باید پذیرش از دانشگاه داشته باشید. توا ون purposr of stay هم می نویسید study

سلام دوستان. کسی هست که این چند روز برای مصاحبه یا اطلاعات بره سفارت؟ می خواستم شماره پروندمو بدم لطف کنه بپرسه پروندم رفته المان یا نه. من خودم شهرستانم و از طریق تلفن وایمیل نمیشه. اگه کسی هست پیغام خصوصی بده تا شماره پروندمو بدم. ممنون میشم.

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام
    بچه ها گویا سفارت موقع دریافت مدارک برای ویزا دیگه پول رو قبول نمی کنه و باید حتما رسید بانک برد.امروز یکی برده پول گفتن برو رسید بانکی بیار.
    حالا یه سوال کدوم بانک سریع تر این کارو میکنه؟من قبلا پولم تو بانک ملی شعبه ارزی اسکان بود بعد اونا 1000 دلار و یهو نمی دادن 5000 تا یه روز پس میدن 5000 تا روز بعد.بعد تو این بی وقتی این کار خیلی وقت میگیره.کسی راه بهتری میشناسه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز ویزام رو گرفتم ولی توش نوشته nomber of entries=1
    منظورش اینه که فقط یکبار میشه وارد آلمان شد . مگه این ویزا 3 ماهه multipele نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasi_bobo20 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها گویا سفارت موقع دریافت مدارک برای ویزا دیگه پول رو قبول نمی کنه و باید حتما رسید بانک برد.امروز یکی برده پول گفتن برو رسید بانکی بیار.
    حالا یه سوال کدوم بانک سریع تر این کارو میکنه؟من قبلا پولم تو بانک ملی شعبه ارزی اسکان بود بعد اونا 1000 دلار و یهو نمی دادن 5000 تا یه روز پس میدن 5000 تا روز بعد.بعد تو این بی وقتی این کار خیلی وقت میگیره.کسی راه بهتری میشناسه؟
    من بانك ملت گذاشتم بدون هيچ مشكلى پولبرداشتم همه پول رو هم يجا پس دادن فقط گفت يك روز قبل از اينكه پول رو مى خواى بردارى بهمون بگو كه برات پول نگه داريم تووو صندوق برات

نقل قول نوشته اصلی توسط babak77 نمایش پست ها
    من بانك ملت گذاشتم بدون هيچ مشكلى پولبرداشتم همه پول رو هم يجا پس دادن فقط گفت يك روز قبل از اينكه پول رو مى خواى بردارى بهمون بگو كه برات پول نگه داريم تووو صندوق برات
    یورو بود پولتون؟بعد نگفت واسه همش چند روز که پول میمونه اینجا این کارو نمی کنیم؟

Junior Member aref_Sh آواتار ها

دوستان اگه ویزا روزای اخر بدن طرف نرسه میتونه چند روز بعد بره شهر دیگه ای که پذیرش داره اونجا واسه تمدید اقدام کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yasi_bobo20 نمایش پست ها
    یورو بود پولتون؟بعد نگفت واسه همش چند روز که پول میمونه اینجا این کارو نمی کنیم؟
    منم پولمو از یه حسابی ریختم بحساب ملتم. پرینت حساب گرفتم. همون موقع هم پولو بر گردوندم به حساب قبلیم. البته ریال بود.
    سعی کنید با رئیس شعبه صحبت کنید در مورد شرایطتون و متقاعدش کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط aref_Sh نمایش پست ها
    دوستان اگه ویزا روزای اخر بدن طرف نرسه میتونه چند روز بعد بره شهر دیگه ای که پذیرش داره اونجا واسه تمدید اقدام کنه؟
    بله میشه. شما وقتی ویزاتو گرفتی هر شهری از آلمان که دلت خواست برو. فقط باید بعد از ورود به اون شهر، به اداره اقامت اعلام کنی که ویزام واسه فلان شهره اما تصمیمم عوض شده می خوام بیام اینجا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)