صفحه 110 از 123 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

[QUOTE=rosita_z;2408128]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadnejadl نمایش پست ها

سلام، نه معمولا به دردمون نمیخوره چون شما همون موقع که بخواید دانشگاه رو ثبت نام کنید کارای بیمه رو هم باید انجام بدید ولی تاجایی که من اطلاع دارم از ایران نمیشه برای بیمه مورد قبول دانشگاه اونجا اقدام کرد چون باید برید حتما اونجا و آدرس محل سکونت اونجا رو بدید تا بتونید پرونده بیمه داشته باشید و متاسفانه ای بیمه ای که سفارت میخواد خرج اضافه ای هست که همه مجبورن بپردازن.
    اگر برای ویزای پیوست اقدام میکنید و همسرتون توی آلمان باشه میتونه واسه بیمه شما اقدام کنه یعنی به محض اینکه میرسید کارت بیمه تون حاضره ولی به درد سفارت نمیخوره سفارت برگه قرداد ویزای مسافرتی رو میخواد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر -

سلام دوستان یه سوال
    من باید 15 اسفند ویزامو بگیرم ... تاریخ شروع کلاسم 3 آپریله.. حالا از دانشگاه درخواست دیفر دادم چون نمیتونم 3 آپریل آلمان باشم میتونم با نامه دیفر روزی که میرم ویزارو بگیرم بگم بر اساس تاریخ جدید ویزای منو بزنن؟؟؟ آیا ریسکه به نظرتون ؟ همچین چیزی امکان داره ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من پذیرش فول فاند برای مقطع دکتری از دانشگاه کالسروهه گرفتم، قبل از درخواست ویزا چند تا سوال داشتم:
    ۱. آیلتس ۶ دارم، رایتینگ ۷-ریدینگ ۶- اسپیکینگ ۶- لیسنینگ ۵.۵. لازمه دوباره آزمون زبان بدم؟
    ۲. هنوز پایان نامه ارشد رو دفاع نکردم، لازمه اول دفاع کنم بعد درخواست ویزا بدم؟
    ۳. من کاردانی به کارشناسی بودم، ولی دیپلمم ریاضی بود. مشکلی که پیش نمیاد؟
    مرسی از راهنمایی همه دوستان

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط missordoni نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش فول فاند برای مقطع دکتری از دانشگاه کالسروهه گرفتم، قبل از درخواست ویزا چند تا سوال داشتم:
    ۱. آیلتس ۶ دارم، رایتینگ ۷-ریدینگ ۶- اسپیکینگ ۶- لیسنینگ ۵.۵. لازمه دوباره آزمون زبان بدم؟
    ۲. هنوز پایان نامه ارشد رو دفاع نکردم، لازمه اول دفاع کنم بعد درخواست ویزا بدم؟
    ۳. من کاردانی به کارشناسی بودم، ولی دیپلمم ریاضی بود. مشکلی که پیش نمیاد؟
    مرسی از راهنمایی همه دوستان

۱. احتمالا نه. از استاد هم یک نامه بگیرید که سطح زبان ایشون کافیه
    ۲. سفارت اصل تمامی مدارک شمارو می خواد. گواهی موقت و ... هم تا جایی که من می دونم قبول نمی کنن.
    ۳. نه

لطفا حتما سایت سفارت رو دقیق بخونید. مخصوصا چک لیست مدارک مورد نیاز و توضیحاتش:
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...tt_Studium.pdf

Junior Member

[QUOTE=mohammadnejadl;2407834]
    نقل قول نوشته اصلی توسط qashqash نمایش پست ها

دوستان ببخشید که اینهمه سوال میکنم. این بیمه ای که اینجا میخریم تو آلمان به دردمون میخوره یا نه؟ اصلا میشه از ایران مستقیم همون بیمه ای که میخوایم تو آلمان استفاده کنیم با همون قرارداد ببندیم؟ همکار من رفته بود استرالیا میگفت من از ایران اینترنتی با کارت اعتباری بیمه ای که دانشگاههای اونجا قبول داشتن گرفتم. دیگه از بیمه های ایرانی مسافرتی نخریدم. کسی تا حالا همچین کاری کرده؟ تهران بیمه البرز فردوسی میگه بیمه rise schuts هست و میگه این بیمه رو برام صادر میکنه و اونجا هم دانشگاه قبول میکنه نیازی نیس دو باره برم بیمه بگیرم.
    من چون سنم بالای 30 یود و مستر بودم(ویزام کاری یا دکترا نبود) نمی تونستم بیمه دولتی شم تو آلمان. این بود که بیمه خصوصی گرفتم تو آلمان و از ایران هم قرارداد بستم رفتم اونجا پولشو دادم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    ۱. احتمالا نه. از استاد هم یک نامه بگیرید که سطح زبان ایشون کافیه
    ۲. سفارت اصل تمامی مدارک شمارو می خواد. گواهی موقت و ... هم تا جایی که من می دونم قبول نمی کنن.
    ۳. نه

لطفا حتما سایت سفارت رو دقیق بخونید. مخصوصا چک لیست مدارک مورد نیاز و توضیحاتش:
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...tt_Studium.pdf

ممنون از پاسختون
    جایی نیست که من مطمئن بشم واقعا لازمه دوباره آیلتس بدم یا نه؟ سفارت جواب ایمیل رو میده اگر ایمیل بزنم؟ میترسم درخواست بدم ولی نمره زبانم مشکل ساز بشه. البته خود استاد سطح زبانم رو تایید کرده. به نظرتون چیکار کنم آزمون بدم دوباره؟

ApplyAbroad Veteran

ممنون از پاسختون
    جایی نیست که من مطمئن بشم واقعا لازمه دوباره آیلتس بدم یا نه؟ سفارت جواب ایمیل رو میده اگر ایمیل بزنم؟ میترسم درخواست بدم ولی نمره زبانم مشکل ساز بشه. البته خود استاد سطح زبانم رو تایید کرده. به نظرتون چیکار کنم آزمون بدم دوباره؟
    سلام

اگر نامه ای از استادتون مبنی بر کافی بودن معلومات زبان تون دارید، هیچ نگران سفارت نباشین. سفارت همون نامه رو قبول میکنه. دیگه اگر به اون نامه نتیجه آیلتس تون رو هم ضمیمه کنید که چه بهتر.

من در مورد خودم، نامه استاد رو به علاوه فوتوی رنگی IELTS ام که البته برای 6 سال قبل بود (!) به سفارت دادم و ازم پذیرفت.

اتفاقا من همین سوال رو با ایمیل ازشون پرسیدم ولی جوابی نیومد! در هرصورت نگران نباشین. صددرصد قبول میکنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    سلام

اگر نامه ای از استادتون مبنی بر کافی بودن معلومات زبان تون دارید، هیچ نگران سفارت نباشین. سفارت همون نامه رو قبول میکنه. دیگه اگر به اون نامه نتیجه آیلتس تون رو هم ضمیمه کنید که چه بهتر.

من در مورد خودم، نامه استاد رو به علاوه فوتوی رنگی IELTS ام که البته برای 6 سال قبل بود (!) به سفارت دادم و ازم پذیرفت.

اتفاقا من همین سوال رو با ایمیل ازشون پرسیدم ولی جوابی نیومد! در هرصورت نگران نباشین. صددرصد قبول میکنن
    سلام
    ممنون از راهنمایی خیلی خوبتوت
    در رابطه با مدرک فوق لیسانس هم میشه راهنمایی کنید؟ حتما باید اصل مدرک رو داشته باشم و بعد برای ویزا اقدام کنم؟ من هنوز پایان نامم تموم نشده و احتمالا یک ماه دیگه طول بکشه.
    ضمن اینکه پروسه دریافت اصل مدرک هم طولانیه.
    سپاس

سلام
    ممنون از راهنمایی خیلی خوبتوت
    در رابطه با مدرک فوق لیسانس هم میشه راهنمایی کنید؟ حتما باید اصل مدرک رو داشته باشم و بعد برای ویزا اقدام کنم؟ من هنوز پایان نامم تموم نشده و احتمالا یک ماه دیگه طول بکشه.
    ضمن اینکه پروسه دریافت اصل مدرک هم طولانیه.
    سپاس

دوست عزیز علاوه براینکه سفارت کلیه مدارک کقطع کارشناسی و ارشد رو به همراه ترجمه تایید شده (دانشنامه و ریزنمرات) از شما میخاد که در غیر اینصورت کلن نقص مدرک میخورید و رد میشید خود دانشگاه هم تامدارک رو بصورت کامل(قبل از رسیدنتون آپلود کامل مدارک دومقطع قبل از دکتری رو باید واسه دانشگاهتون انجام بدید هم ترجمه هم اصل فارسی و وقتی ام رسیدین آلمان اصل مدارک رو باید تحویل بدید تا قراردادتون شروع بشه) درمورد من تا مدارک رو براشون آپلود نکردم و اونا تایید نکردند نامه پذیرش رو برام نفرستادند.درمورد مدرک زبانم من وقتی پذیرش گرفتم آیلتس نداشتم و با نامه ی استادم این موضوع یرای سفارت حل شد.
    شماهم اگه هنوز از ارشدتون دفاع نکردید حتمن این موضوع رو با استادتون درمیون بزارید که اگه امکانش باشه بهتون وقت بیشتربده تا دفاع کنید و مدرکتون رو برای گرفتن دانشنامه آزاد کنید امیدوارم مقطع ارشدتون روزانه دولتی نباشه که در اینصورت برای آزادکردنش کلی هزینه باید بپردازید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    دوست عزیز علاوه براینکه سفارت کلیه مدارک کقطع کارشناسی و ارشد رو به همراه ترجمه تایید شده (دانشنامه و ریزنمرات) از شما میخاد که در غیر اینصورت کلن نقص مدرک میخورید و رد میشید خود دانشگاه هم تامدارک رو بصورت کامل(قبل از رسیدنتون آپلود کامل مدارک دومقطع قبل از دکتری رو باید واسه دانشگاهتون انجام بدید هم ترجمه هم اصل فارسی و وقتی ام رسیدین آلمان اصل مدارک رو باید تحویل بدید تا قراردادتون شروع بشه) درمورد من تا مدارک رو براشون آپلود نکردم و اونا تایید نکردند نامه پذیرش رو برام نفرستادند.درمورد مدرک زبانم من وقتی پذیرش گرفتم آیلتس نداشتم و با نامه ی استادم این موضوع یرای سفارت حل شد.
    شماهم اگه هنوز از ارشدتون دفاع نکردید حتمن این موضوع رو با استادتون درمیون بزارید که اگه امکانش باشه بهتون وقت بیشتربده تا دفاع کنید و مدرکتون رو برای گرفتن دانشنامه آزاد کنید امیدوارم مقطع ارشدتون روزانه دولتی نباشه که در اینصورت برای آزادکردنش کلی هزینه باید بپردازید.
    ممنون از راهنماییتون
    نامه ی مبنی بر کافی بودن دانش زبان من رو باید پست کنن؟ اسکن و ... کافی نیست؟
    استادم میدونه دفاع نکردم ولی با این حال مشخصات رو گرفت و گفت داریم نامه پذیرش رو آماده میکنیم. شبانه دانشگاه تهرانم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)