صفحه 111 از 123 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط missordoni نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    نامه ی مبنی بر کافی بودن دانش زبان من رو باید پست کنن؟ اسکن و ... کافی نیست؟
    استادم میدونه دفاع نکردم ولی با این حال مشخصات رو گرفت و گفت داریم نامه پذیرش رو آماده میکنیم. شبانه دانشگاه تهرانم.
    نه نیاز به پست نیست درمورد من زیر نامه ی مربوط به موضوع دکتریم توو یک خط توضیح نوشت که برطبق مصاحبه ی اسکایپی که با ایشون انجام دادیم از سطح زبان خوبی برخوردارند و ایمیل کردند همونوپرینت گرفتم بردم فقط نامه پذیرش دانشگاه رو برام با پست فرستادند ولی سفارت اصلشو بهم برگردوند و کپیشو برداشت.
    خیلی خوبه ک شبانه هستید امیدوارم زودتر دفاع کنید و با مدارک کامل برای سفارت تشریف ببرید. نگران نباشید منم اولاش هیچی نداشتم ولی استاد هوامو داشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    نه نیاز به پست نیست درمورد من زیر نامه ی مربوط به موضوع دکتریم توو یک خط توضیح نوشت که برطبق مصاحبه ی اسکایپی که با ایشون انجام دادیم از سطح زبان خوبی برخوردارند و ایمیل کردند همونوپرینت گرفتم بردم فقط نامه پذیرش دانشگاه رو برام با پست فرستادند ولی سفارت اصلشو بهم برگردوند و کپیشو برداشت.
    خیلی خوبه ک شبانه هستید امیدوارم زودتر دفاع کنید و با مدارک کامل برای سفارت تشریف ببرید. نگران نباشید منم اولاش هیچی نداشتم ولی استاد هوامو داشت
    ممنون از راهنماییتون. سپاس. من یه سوال هم مربوط به مشکلات روزهای اول مهاجرت (مسکن و ...) داشتم که چون مرتبط با این تاپیک نبود خصوصی فرستادم. ممنون میشم اگر اطلاعی دارید راهنمایی بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط missordoni نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    جایی نیست که من مطمئن بشم واقعا لازمه دوباره آیلتس بدم یا نه؟ سفارت جواب ایمیل رو میده اگر ایمیل بزنم؟ میترسم درخواست بدم ولی نمره زبانم مشکل ساز بشه. البته خود استاد سطح زبانم رو تایید کرده. به نظرتون چیکار کنم آزمون بدم دوباره؟
    سلام دوست عزیز
    منهم نمره ایلتس 6 داشتم دقیقا مثل نمرات شما و مدرکمم یک سال بود اکسپایر شده بود. یه نامه هم استادم نوشته بود مبنی بر اینکه زبانم برا اونها خوبه و کافیه. برینت رنگی نامه استادم رو بردم با ایلتسم. هر دو رو قبول کردند و هیچ مشکلی پیش نیومد. البته من برای یک دوره تحقیقاتی 9 ماهه میرم. من فکر میکنم اگر زبان با نمره خاصی لازم بود و شما اون شرایطو نداشتید دانشگاه ازتون مدرک و یا نمره دیگه ای میخواست.
    موفق باشید.

[QUOTE=jahangir;2408159]
    نقل قول نوشته اصلی توسط rosita_z نمایش پست ها

اگر برای ویزای پیوست اقدام میکنید و همسرتون توی آلمان باشه میتونه واسه بیمه شما اقدام کنه یعنی به محض اینکه میرسید کارت بیمه تون حاضره ولی به درد سفارت نمیخوره سفارت برگه قرداد ویزای مسافرتی رو میخواد.
    سلام دوستان
    ممنونم از راهنماییهاتون. من به دو تا بیمه آلمان ایمیل زدم خواستم اطلاعاتو به شما هم بدم. همونطور که از توضیحات دوستان و توضیحات بیمه ها متوجه شدم. ما برای ویزا فقط باید بیمه مسافرتی ارائه بدیم به سفارت. این بیمه فقط 92 روز اعتبار داره. فقط چون ما به محض رسیدن به المان کارت اقامت میگیریم اون بیمه باطل میشه و باید بیمه رزیدنس بگیریم. این بیمه رو میشه از اینجا هم قرارداد بست بصورت انلاین. با کارت پرداخت و یا اگر قبول کنن برید اونجا بپردازید.
    من خودم به ابن نتیجه رسیدم که برم همون بیمه مسافرتی 6 ماهه ملت که 213 هزار تومنه بگیرم کار سفارتمو حل کنم بعد برم المان بیمه اقامتمو از mawista بگیرم. باز اگر دوستان با تجربه تر نظر بهتری دارند ممنون میشم اینجا بذارن.

Junior Member

سلام دوستان
    من ميخوام بيمه ٦ ماهه مسافرتي براي ويزاي دانشجويي بخرم . طبق گفته دوستمون كه بالا گفتن بيمه ملت ٦ ماهه مسافرتي رو ميشه ٢١٣ تومن خريد منم ميتونم اينكارو كنم؟ پس فرقش با بقيه بيمه ها كه تقريبا ٦٠٠ تومنه چيه؟ يعني اينقدر اختلاف؟!!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amirab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ميخوام بيمه ٦ ماهه مسافرتي براي ويزاي دانشجويي بخرم . طبق گفته دوستمون كه بالا گفتن بيمه ملت ٦ ماهه مسافرتي رو ميشه ٢١٣ تومن خريد منم ميتونم اينكارو كنم؟ پس فرقش با بقيه بيمه ها كه تقريبا ٦٠٠ تومنه چيه؟ يعني اينقدر اختلاف؟!!
    هیچ فرقی نداره. این رو حتی اگر از خود فروشندگان بیمه دور و بر سفارت هم بپرسید به شما میگن که هیچ تفاوتی وجود نداره. فقط کافیه بیمه شش ماهه باشه.

البته تجربه شخصی من اینه که بهتره بیمه ای رو تهیه کنید که روش عبارت multiple قید شده باشه تا خیالتون از بابت مالتی بودن ویزای 3 ماهه تون راحت تر بشه. برای مثال بیمه ملتی که من خریدم این عبارت روش قید نشده بود و در ابتدا ویزای من رو به صورت یک بار ورود (سینگل) چاپ کردن. البته من در نهایت ویزای خودم رو به مالتیپل تبدیل کردم و واقعا هم مطمئن نیستم آیا سینگل بودن ویزای اولیه ی من به خاطر بیمه ام بود یا سهواً اینطور شد، ولی به نظرم اگر از همون بیمه های البرز و سامان و ... کنار سفارت (البته ارزونترین نوعش رو انتخاب کنید) تهیه کنید، چون روشون عبارت multiple قید شده خیالتون راحت تره

Junior Member

سلام
    من تاریخ مصاحبه ام 2 ژانویه بوده و تا الان بیشتر 6 هفته گذشته ..
    اگر بخوام پیگیری کنم برای وضعیت ویزا باید از اداره مهاجرت شهر مورد درخواستم پیگیری کنم، درسته؟ من برای دانشگاه TU Kaiserslautern درخواست داده بودم..
    من دو تا لینک پیدا کردم که هیچ کدوم ایمیل ندارن..
    http://www.care-concept.de/auslaende...p?navilang=eng

چه باید بکنم؟؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    هیچ فرقی نداره. این رو حتی اگر از خود فروشندگان بیمه دور و بر سفارت هم بپرسید به شما میگن که هیچ تفاوتی وجود نداره. فقط کافیه بیمه شش ماهه باشه.

البته تجربه شخصی من اینه که بهتره بیمه ای رو تهیه کنید که روش عبارت multiple قید شده باشه تا خیالتون از بابت مالتی بودن ویزای 3 ماهه تون راحت تر بشه. برای مثال بیمه ملتی که من خریدم این عبارت روش قید نشده بود و در ابتدا ویزای من رو به صورت یک بار ورود (سینگل) چاپ کردن. البته من در نهایت ویزای خودم رو به مالتیپل تبدیل کردم و واقعا هم مطمئن نیستم آیا سینگل بودن ویزای اولیه ی من به خاطر بیمه ام بود یا سهواً اینطور شد، ولی به نظرم اگر از همون بیمه های البرز و سامان و ... کنار سفارت (البته ارزونترین نوعش رو انتخاب کنید) تهیه کنید، چون روشون عبارت multiple قید شده خیالتون راحت تره
    سلام دوست عزیز منظورتون از مالتیپل و یا سینگل بودن ویزا چیه؟ من خیلی دیدم تو سایت ولی نمیدونم چیه ممکنه توضیح بدید. ممنونم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadnejadl نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز منظورتون از مالتیپل و یا سینگل بودن ویزا چیه؟ من خیلی دیدم تو سایت ولی نمیدونم چیه ممکنه توضیح بدید. ممنونم
    اگر توی ویزای شما، جلوی آیتم تعداد ورود به حوزه شنگن (entry) عدد 1 درج بشه (مثل اکثر ویزاهای شنگن توریستی) به این معنی هست که شما طی مدت ویزاتون فقط یک بار حق ورود به کشور آلمان (یا حوزه شنگن) رو دارین و اگر مثلا به ایران برگردین دوباره باید برای ویزا اقدام کنید. البته مسلما اگر شما در آلمان ویزای 3 ماهه اولیه خودتون رو تمدید کنید و اقامت بگیرید دیگه همچین مشکلی نخواهید داشت. اگر جلوی اون آیتم عبارت MULT درج بشه یعنی شما میتونین بارها از آلمان (یا حوزه شنگن) خارج و وارد بشید.

این سینگل یا مالتی پل بودن ویزا برای ویزاهای توریستی بحث خودشو داره، ولی برای ویزاهای اقامتی از نوع دانشجویی و کاری معمولا مالتی پل میدن مگر موارد خاص. حالا اینکه اگر بیمه شما سینگل باشه هم جزو موارد خاص حساب میشه و ویزاتون رو سینگل میکنه یا نه، هنوز اطمینانی ازش نیست و محل اختلافه! بهرجهت بهتره که بیمه ای بگیرید که ترجیحاً روش عبارت مالتی پل درج شده باشه تا ماجرایی که برای من پیش آمد برای شما پیش نیاد

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط setsh4 نمایش پست ها
    سلام
    من تاریخ مصاحبه ام 2 ژانویه بوده و تا الان بیشتر 6 هفته گذشته ..
    اگر بخوام پیگیری کنم برای وضعیت ویزا باید از اداره مهاجرت شهر مورد درخواستم پیگیری کنم، درسته؟ من برای دانشگاه TU Kaiserslautern درخواست داده بودم..
    من دو تا لینک پیدا کردم که هیچ کدوم ایمیل ندارن..

چه باید بکنم؟؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
    دوست عزیز یک جا بپرسید. همونطور که در بخش دیگه انجمن جواب دادن ویزای دانشجویی بین ۶ الی ۱۰ هفته طول می کشه. منتظر باشید ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)