صفحه 118 از 123 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا ب

سلام

کسی راجع به زمان ،ویزا چیزی می دونه من الان ۹ هفته است که منتظرم ولی هیج خبری نیست

سلام دوستان کسی تجربه رفت و آمد با ویزای مولتی 90 روزه رو داشته؟منظورم قبل دریافت رزیدنت پرمیت با همون ویزای 90 روزه مولتی میشه رفتوآمد کرد؟اگه کسی تجربه داشته لطفن بهم جواب بده ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی تجربه رفت و آمد با ویزای مولتی 90 روزه رو داشته؟منظورم قبل دریافت رزیدنت پرمیت با همون ویزای 90 روزه مولتی میشه رفتوآمد کرد؟اگه کسی تجربه داشته لطفن بهم جواب بده ممنون.
    اگر تعداد دفعات ورود مالتی باشه مشکلی نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    من باهاش از آلمان خارج شدم و برگشتم دو بار

Junior Member

دوستان یه سوال

من باید هفته اینده برای دریافت ویزام برم سفارت
    و حدود یک ماه پیش، بینی م رو عمل کردم

حالا یه سوال دارم: به نظرتون به چسب بینی م گیر میدن؟ ممکنه حساس شن ویزا ندن بهم؟
    البته من از دکترم نامه دارم، اما میگن نامه دکتر به درد فرودگاه میخوره!

کسی مورد مشابه داشته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setsh4 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال

من باید هفته اینده برای دریافت ویزام برم سفارت
    و حدود یک ماه پیش، بینی م رو عمل کردم

حالا یه سوال دارم: به نظرتون به چسب بینی م گیر میدن؟ ممکنه حساس شن ویزا ندن بهم؟
    البته من از دکترم نامه دارم، اما میگن نامه دکتر به درد فرودگاه میخوره!

کسی مورد مشابه داشته؟
    اضافه کنم که من سه هفته دیگه میرم آلمان یعنی اواسط اگوست و مسلما اون زمان هم هنوز چسب دارم روی بینی م

واقعا ممنون میشم از دوستان اگر راهنمایی ونظری دارن برای حل مشکلات احتمالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

سلام دوستان.

برای تبدیل ویزای نودزوزه (type D) به ویزای بلندمدت در آلمان، به غیر از قرارداد کاری و کارت اقامت (که قاعدتا در آلمان به آدم می‌دن)، چه مدارکی لازم هست؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط dambun نمایش پست ها
    سلام دوستان.

برای تبدیل ویزای نودزوزه (type D) به ویزای بلندمدت در آلمان، به غیر از قرارداد کاری و کارت اقامت (که قاعدتا در آلمان به آدم می‌دن)، چه مدارکی لازم هست؟
    سلام
    برای شهر خودتون سرچ کنین. قوانین کمی متفاوتن. معمولا اینا رو هم می خوان: برگه ی ملده + بیمه + حقوق سه ماه آخر + عکس + پول + پاسپورت.

Junior Member

توی هیچ فرومی هیچکس جواب نمیده ؟!؟!

خواهش عاجزانه دارم از دوستانی که اخیرا تجربه رفتن به سفارت دارند (ویزای تحصیلی):

سوال 1 – در خصوص هزینه برای همراه. اگر من همسرم همراهم باشه، همون مبلغ 8640 یورو بسه یا اینکه باید عدد دیگری رو داشته باشیم؟ (دو تا 8640 یورو نیاز هست ؟)

سوال 2 – آیا نیاز هست توی حساب خاصی باشه این پول؟ مثلا اگر جاری باشه یا قرض الحسته یا بلندمدت فرقی میکنه ؟ بهتره که توی کدوم حساب باشه؟

سوال 3 – آیا نیازه که این پول مدت مشخصی در این حساب باشه ؟ یعنی مثلا بگن باید حداقل این پول یک ماه دست نخورده توی حسابتون مونده بوده باشه ؟

سوال 4 – برای مقطع فوق لیسانس، آیا نیاز هست که بجز مدارک مقطع لیسانس رو هم ارائه بدیم؟ شنیده بودم قبلا سفارت مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و نامه قبولی در دانشگاه سراسری رو هم میخواست ؟ الان دیگه نمیخواد ؟

سوال 5 – من پذیرش از دانشگاه گرفتمو میخوام برای ویزای دانشجویی اقدام کنم. آیا نیاز به تایید مدارک از طرف سفارت دارم ؟ (یعنی سفارت مدارکی که قرار خودش بررسی کنه رو باید به تایید خودش برسونم! ؟ )

سوال 6 – نوشته شده کپی از زندگینامه، مدرک تحصیلی و پاسپورت همسر. اینا فقط یه کپی ساده ازشون باشه ؟ مثلا مدارک تحصیلی نیاز به ترجمه رسمی و تایید سفارت نداره برای همسر ؟ فارسی بردارم یک کپی بگیرم ازش؟

سوال 7 – بیمه مسافرتی توی سایت خود سفارت توی فایل PDF راهنما زده که 90 روزه،. من خیلی جاها توی همین اپلای ابراد خوندم بچه ها زدن 180 روزه باشه. یعنی اونی که سفارت خودش توی سایتش زده اشتباهه ؟!!!

Junior Member

حداقل 25 هفته !!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)