صفحه 119 از 123 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

سلام بچه ها
    عذر می خوام اگر سوالم جاش تو این فروم نیس!

کسی می دونه که آیا این امکان داره بعد از گرفتن پذیرش از دانشگاه آلمان برای ورود و تحصیل در آلمان ، با ویزای شینگن یک کشور دیگه مثلا لهستان اقدام کنی؟؟؟ تا این که بخوای از سفارت آلمان ویزا بگیری

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaa1995 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    عذر می خوام اگر سوالم جاش تو این فروم نیس!

کسی می دونه که آیا این امکان داره بعد از گرفتن پذیرش از دانشگاه آلمان برای ورود و تحصیل در آلمان ، با ویزای شینگن یک کشور دیگه مثلا لهستان اقدام کنی؟؟؟ تا این که بخوای از سفارت آلمان ویزا بگیری
    سلام،
    اگه منظورتون این هست که ویزای لهستان بگیرید و بعد برید آلمان با پذیرشتون توی دانشگاه ثبت نام کنید، خیر امکانش نیست. ویزای تحصیلی یک ویزای نشنال هست و شنگن نیست (ویزای تایپ D). شما با هیچ ویزای دگه ای غیر از ویزای نشنال آلمان که جهت تحصیل صادر شده نمیتونید برای تحصیل بیاید آلمان و ویزاتون تبدیل به اقامت دانشجویی نخواهد شد.

موفق باشید
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران

سلام وقت بخیر و خسته نباشید.

بنده 35 سال دارم و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته عمران هستم. قصد ادامه تحصیل در رشته عمران در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا در آلمان رو دارم.

برای صدور ویزای شینگن دانشجویی نیاز به سپردن ودیعه ی بانکی به مبلغ 8640 یورو و بلوکه شدن اون مبلغ توسط دولت آلمان در طول دوران تحصیل هست. در صورتی که یکی از دوستان بنده که در رشته عمران مقطع دکترا تحصیل میکنه از پرداخت این مبلغ معاف شده. میخواستم از حضورتون جویا بشم که شرایط معاف شدن از پرداخت این مبلغ چی هست و آیا این امکان برای مقطع کارشناسی ارشد هم هست یا خیر

ممنون از پاسخگویی شما

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_82_ نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر و خسته نباشید.

بنده 35 سال دارم و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته عمران هستم. قصد ادامه تحصیل در رشته عمران در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا در آلمان رو دارم.

برای صدور ویزای شینگن دانشجویی نیاز به سپردن ودیعه ی بانکی به مبلغ 8640 یورو و بلوکه شدن اون مبلغ توسط دولت آلمان در طول دوران تحصیل هست. در صورتی که یکی از دوستان بنده که در رشته عمران مقطع دکترا تحصیل میکنه از پرداخت این مبلغ معاف شده. میخواستم از حضورتون جویا بشم که شرایط معاف شدن از پرداخت این مبلغ چی هست و آیا این امکان برای مقطع کارشناسی ارشد هم هست یا خیر

ممنون از پاسخگویی شما
    سلام،
    شرایط معاف شدن به اینصورت هست که:
    1-شما در مقطع دکترا قرارداد کاری از طرف استادتون دریافت کنید (در آلمان اینکار معمول هست)، یا اینکه
    2-شما بتونید بورس تحصیلی برای خودتون پیدا کنید که هزینه هاتون رو پوشش بده (جداقل سالی 8640 یورو)، و یا اینکه
    3-شخصی در آلمان برای شما ضمانتنامه ساپورت مالی ارائه بده.

در غیر اینصورت باید اون مبلغ 8640 یورو رو در آلمان بلوکه کنید
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Junior Member

سلام
    من ویزای یکساله المان دارم که برای بیزینس و توریست صادر شده
    امکانش هست با این ویزا برم المان دانشگاه ثبت نام کنم و ویزامو تغییر بدم؟
    اخه تو سایت سفارت که رفتم فهمیدم سه سال دیگه نوبتم میشه!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط aghulagh نمایش پست ها
    سلام
    من ویزای یکساله المان دارم که برای بیزینس و توریست صادر شده
    امکانش هست با این ویزا برم المان دانشگاه ثبت نام کنم و ویزامو تغییر بدم؟
    اخه تو سایت سفارت که رفتم فهمیدم سه سال دیگه نوبتم میشه!!!!!!!!!
    سلام،
    تبدیل ویزای توریستی به ویزای دانشجویی در آلمان متاسفانه ممکن نیست. متقاضیان تحصیل در آلمان چنانچه با ویزای شنگن و یا انواع دیگر ویزاهای موقت در آلمان اقامت دارند و سپس تصمیم بگیرند در یکی از دانشگاه‌های این کشور تحصیل کنند، می‌بایست برای دریافت ویزای دانشجویی مجدد از طریق نمایندگی آلمان در کشور محل سکونت خود اقدام کنند. بنابراین تمدید و یا تبدیل ویزای توریستی به دانشجویی در آلمان امکان پذیر نیست.

Beantrage das korrekte Visum! Ein Touristen- oder Sprachvisum kann nachträglich nicht in ein "Studentenvisum" umgewandelt werden. Das falsche Visum zwingt dich zur Ausreise.
    https://www.study-in.de/pp_studyinde...bnis_26604.php
    موفق باشید

Junior Member

خیلی ممنونم
    خواستم بدونم از کشور دیگه ای هم اقدام کرد مثل کانادا که از ترکیه اقدام میکنن؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط aghulagh نمایش پست ها
    خیلی ممنونم
    خواستم بدونم از کشور دیگه ای هم اقدام کرد مثل کانادا که از ترکیه اقدام میکنن؟!
    خیر متاسفانه امکان اون هم نیست. باید حتما از کشور محل اقامتتون اقدام کنید.

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

ویزای تحصیلی که دوره ی تحصیل مثلا ۳ ساله هست ،به چه صورته ،یعنی کارت اقامتی که صادر میکنن برای کل ۳ سال هست یا هریکسالباید تمدید کنن تا ۳ سال تموم بشه ؟

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    ویزای تحصیلی که دوره ی تحصیل مثلا ۳ ساله هست ،به چه صورته ،یعنی کارت اقامتی که صادر میکنن برای کل ۳ سال هست یا هریکسالباید تمدید کنن تا ۳ سال تموم بشه ؟
    ابتدا ویزا 3 ماهه هست که وارد آلمان میشید و بعد از ثبت نام در دانشگاه ...
    از اداره امور خارجیان در آلمان ، کارت اقامت دریافت میکنید که هر 1 سال باید تمدید بشه ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)