صفحه 14 از 123 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

دوستان بزرگوار، من هرچه تو این فروم ها گشتم ندیدم کسی از دوستانی که تصمیم دارند مستر بخونن و گفته باشند فرم موسوم به فرم رشته های خاص پر کرده و ویزاش اوکی شده باشه... ! اگر کسی اطلاعی داره لطفن شر کنه. سفارت در اینمورد به من گفته جواب چک اقامتی اومده و اوکی هست و منتظر چک امنیتی هستند. تشکر.

Senior Member mor121 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical (Power) Eng., Tafresh University

نقل قول نوشته اصلی توسط Starwalker نمایش پست ها
    لطفا صفحات قبل رو مطالعه بفرمایید. مدارک کسانی که بورسیه هستند فقط برای بررسی امنیتی به آلمان میره و به اداره مهاجرت نمیره. به شخصه فکر کنم 10 بار این پست رو گذاشتم !

سلام دوست عزیز،

منم قبول دارم که در صفحات قبلی بحث شده است. اما مشکلی که وجود داره اینه که بسیاری از دوستان که اینجا مطلب می نویسند از دوستان فعال متقاضی کارشناسی ارشد و کارشناسی هستند. این باعث می شه مطالب متقاضی دکتری یا فرصتهای تحقیقاتی که از نظر تعداد کمتر هستند، به چشم نیایند و یافتنشون بسیار دشوار می شه.
    با اینکه دوستان پیشنهاد دادند که موضوع دوستان متقاضی دکتری و بالاتر بدلیل تفاوت در پروسه از دیگران جدابشه تا اطلاعات سرجمع بشه و دسترسی بهش راحت، ولی متاسفانه مدیران موضوع فعلی هنوز پاسخی نداده اند. (من به شخصه براشون پیغام خصوصی هم فرستاده ام ولی هنوز جوابی دریافت نکرده ام).

در شرایط فعلی بنظر می رسه جز تکرار مکررات چاره ای نیست. و هر از چند گاهی باید پستهای تکراری نوشت!!!
    عاقبت دست بدان سرو بلندش برسد هر که را در طلبت همت او قاصر نیست

با شماره 39991499 تماس گرفتم و متوجه شدم سر کاریه. با شماره های دیگه که در ظاهر اشغال نیستن تماس میگیرم میگن زنگ بزن شماره 39991499. توی فروم هم که نوشته شده از ساعت 2 شب میان وقت میگیرن دیگه چه شود. این نکته هم یادم رفت که بگم با ایمیل هم میگن صبر ایوب داشته باش. حالا کدوم راه درستره بسته به شانسه
    ویرایش توسط niloofaretanha : September 18th, 2013 در ساعت 10:21 AM دلیل: ویرایش

Senior Member mor121 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical (Power) Eng., Tafresh University

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت در خصوص ویزا و تعامل با سفارت آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Ich_Liebe_Dich نمایش پست ها
    یه احتمالی هست برای اونی که میگه به سفارت ایمیل دادم و جوابمو نمیده، اونم اینه که تا چند روز آینده قراره اسمش تو سایت اعلام بشه.
    سلام دوست عزیز،

این فقط یکی از احتمالات هست و آدم باید خیلی مثبت به قضیه نگاه بکنه تا به چنین نتیجه ای برسه.
    خیلی احتمالات دیگه هم هست، اینکه نمی خوان جواب بدن، فرصت نکردند، هنوز خودشون هم اطلاعات جدید ندارند، هنوز هیچ اقدامی روی ارسال پرونده انجام نشده و اول میخوان ارسال کنند بعد جواب بدن، یا اصلا پرونده ثبت نشده (منفی ترین گزینه).

من ترجیح می دم واقع بین باشم بجای اینکه مثبت یا منفی بخوام به قضیه نگاه کنم!
    عاقبت دست بدان سرو بلندش برسد هر که را در طلبت همت او قاصر نیست

Junior Member

[
    سلام دوستان،
    وقتی سفارت هنگام اعلام شماره پرونده , پذیرش معتبر و جدید بخواد , میشه پذیرش دانشگاهی متفاوت با دانشگاهی که برای درخواست ویزا با پذیرشش اقدام کردیم را ببریم؟
    ممنون میشم هرچه زودتر دوستان به من کمک کنند.

Member mojiesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Physics - Heinrich Heine Universität Düsseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط vaghari نمایش پست ها
    [
    سلام دوستان،
    وقتی سفارت هنگام اعلام شماره پرونده , پذیرش معتبر و جدید بخواد , میشه پذیرش دانشگاهی متفاوت با دانشگاهی که برای درخواست ویزا با پذیرشش اقدام کردیم را ببریم؟
    ممنون میشم هرچه زودتر دوستان به من کمک کنند.
    خیر چون اوکی ویزای شما بر اساس اون پذیرش بوده و اداره مهاجرت همون شهر درخواست شما رو پذیرفته
    شما بعد رفتن به آلمان می تونید اینکار رو انجام بدین
    دوستان میفرمایند آدرس ایمیل نباید در امضا باشد ما هم برمیداریم.
    قانون قانونه باید رعایت کرد.
    سوالی بود لطفاپیغام بذارید هرچند ممکنه دیرتر جواب بدم
    با تشکر فراوان

Junior Member

دوستان کسی هست بیمه 1 ماهه برده باشه و سفارت ویزا 3 ماهه بهش داده باشه؟

Junior Member

سلام به دوستان عزیز،
    بالاخره بعد نزدیک به ۵ ماه، ویزای مورد نظر ما هم رسید. اما برای گرفتن ویزا به مشکل بر خوردیم.
    مساله اینه که در طول مدت انتظار، مجبور شدیم پاسپورت رو عوض کنیم، اگر چه سفارت گفته بود اگه پاسپورت قبلی‌ رو همراه داشته باشید، مشکلی‌ پیش نمیاد، اما الان همین موضوع مساله دار شده. می‌خواستم بدونم کسی‌ تجربهٔ مشابه داره؟ چقدر معمولاً صدور ویزا به تاخیر میافته و آیا می‌شه کاری کرد که سریعتر ویزا رو گرفت.
    با تشکر از همه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

الان داشتم قسمت تجربیات ویزا رو میخوندم یه استرس به دلم افتاد. گفتم اینجا بگم ببینم نظر شما چیه.
    یکی ار دلایل رد ویزا فاصله زمانی زیاد بین تحصیل و درخواست پذیرش گفته شده. من بلافاصله بعد از تموم شدن درسم رفتم سربازی و پنج ماهه که تموم شده و دو هفته ای هست که مصاحبه رفتم واسه ویزا. موقع مصاحبه اون کسی که ازم مصاحبه میگرفت فهمید که من بعد از درسم رفتم خدمت و فکر میکنم توی کامپیوتر هم وارد کرد. ولی الان یادم نیست که توی رزومم نوشتم که سربازی رفتم یا نه. به احتمال زیاد ننوشتم.
    به نظرتون این فاصله زمانی میتونه دردسرساز بشه؟
    تا همین الان تقریبا بیخیال بودم، ولی بخاطر این موضوع شدیدا استرس گرفتم.

ببينيد معمولا به دو سال گير نميدند اون فاصله زماني واسه كساني هست كه بيشتر از سه يا چهار سال فاصله افتاده كه اونم اگه سابقه كار يا كارهاي پژوهشي وتحقيقاتي داشته باشند مشكل رو حل ميكنه
    نگران نباشيد
    تو همين نتايج پذيرش بودند كساني كه فاصله حتي ٧ ساله داشتند
    نقل قول نوشته اصلی توسط iMi88 نمایش پست ها
    الان داشتم قسمت تجربیات ویزا رو میخوندم یه استرس به دلم افتاد. گفتم اینجا بگم ببینم نظر شما چیه.
    یکی ار دلایل رد ویزا فاصله زمانی زیاد بین تحصیل و درخواست پذیرش گفته شده. من بلافاصله بعد از تموم شدن درسم رفتم سربازی و پنج ماهه که تموم شده و دو هفته ای هست که مصاحبه رفتم واسه ویزا. موقع مصاحبه اون کسی که ازم مصاحبه میگرفت فهمید که من بعد از درسم رفتم خدمت و فکر میکنم توی کامپیوتر هم وارد کرد. ولی الان یادم نیست که توی رزومم نوشتم که سربازی رفتم یا نه. به احتمال زیاد ننوشتم.
    به نظرتون این فاصله زمانی میتونه دردسرساز بشه؟
    تا همین الان تقریبا بیخیال بودم، ولی بخاطر این موضوع شدیدا استرس گرفتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)