صفحه 2 از 123 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

پیش فرض سؤالات مربوط به ویزا و اقامت، قبل از مراجعه به سفارت و پس از دریافت ویزا و اقامت

شاید تکرار صحبت بچه ها باشه ، اما واقعا من یه جورایی واسه این ترم نا امیدم ، با این روند کند و اعلام دانشگاه ها مبنی بر اینکه سرشون خیلی شلوغه، نمی دونم آیا ما میرسیم به این ترم یا نه ؟ ( مدارک من 10 جولای رسیده به دستشون) البته قصدم دادن انرژی منفی نیست؛ و می دونم همه کسایی که این روند نفس گیر و سخت اپلای رو انجام دادن به اندازه من خسته و کلافه هستن، اما باز هم امیدوارم هر چه زودتر تکلیف مشخص شه.
    ویرایش توسط MMoHH : August 24th, 2013 در ساعت 08:34 PM

پیش فرض سؤالات مربوط به ویزا و اقامت، قبل از مراجعه به سفارت و پس از دریافت ویزا و اقامت

سلام
    من برای ویزای آمریکا مصاحبه دادم و منتظر کلیرنس هستم. از یه دانشگاه توی آلمان هم پذیرش دارم. می خواستم بپرسم آیا اگه الان برم سفارت آلمان و ویزای آلمان بخوره توی پاسپورتم توی روند کلیرنس آمریکا یا موقعی که می خوان ویزای آمریکا رو بزنن تو پاسپورتم مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    ممنون
    ویرایش توسط MMoHH : August 24th, 2013 در ساعت 08:34 PM

Member

سلام .
    من امروز ویزام رو گرفتم. توی ویزای من زده که از 15 آگوست تا 12 نوامبر معتبره اما duration of stay رو نوشته 31 روز. کسی میدونه تفاوت این دو چیه؟ من ویزا رو برای 15 سپتامبر درخواست داده بودم اما اشتباها زدن واسه 15 آگوست، با این اوضاع من میتونم همون 15 سپتامبر برم یا اون موقع ویزام باطله؟؟ چون duration of stay فقط 31 روزه؟؟؟ بدجوری گیج شدم...
    ویرایش توسط MMoHH : August 24th, 2013 در ساعت 08:33 PM

Junior Member

سلام
    من دانشجوی برگشتی ار آمریکا هستم. می خوام برو آلمان فرانکفورت برای گرفتن ویزای آمریکا
    -چه مدارکی لازمه برای گرفنن ویزای آلمان
    -آبا مصاحبه هم داره؟
    - خواهرم آلمانه چطوری دعوت نامه بفرسته؟

Junior Member

من دانشجوی برگشتی ار آمریکا هستم. می خوام برم آلمان فرانکفورت برای گرفتن ویزای آمریکا
    -چه مدارکی لازمه برای گرفنن ویزای آلمان از سفارت آلمان داخل آمریکا (شیگاکو)
    -آبا
    گرفنن ویزای آلمان
    مصاحبه هم داره؟
    - خواهرم آلمانه چطوری دعوت نامه بفرسته؟

با سلام
    من یک قرار داد کاری در آلمان دارم که تاریخ شروع بکارم از اول سپتامبر شروع خواهد شد و هنوز موفق به گرفتن وقت مصاحبه نشدم و از طرفی بعد از یک هفته معطلی دیروز تاییدیه مدارک هام رو از سفارت گرفتم. شرکت طرف قراردادم هم هرچی سعی کرده که یک فکس به سفارت بزنه و موضوع رو در میان بگذاره موفق نشده و نامه رو به من ایمیل کردن و من خودم به سفارت پست کردم . حالا نمیدونم چکار کنم که جواب بگیرم لطفلا راهنمایی کنیدو در ضمن اگر کسی ایمیل آقای مالکی و یا خانم قربانی رو داره رو به من بدین

ممنون
    ویرایش توسط MMoHH : August 24th, 2013 در ساعت 08:32 PM

Junior Member

سلام دوستان
    من موردی که دارم به اینصورته اگر کسی می تونه منو راهنمایی کنه
    من از دانشگاهی پذیرش گرفتم که تو نامش نوشته هم 1 اکتبر می تونی بیای هم 1 اپریل.
    وقت سفارت هم واسه 24 سپتامبر گرفتم.
    حالا به دلیل پاره ای از مشکلات می خوام آپریل برم سر کلاس ها.
    تو همون وقت 24 سپتامبر باید اعلام کنم که کی می خوام برم یا کار دیگه ای باید انجام بدم؟
    ممنونم اگه کسی منو راهنمایی کنه.

سلام دوستان یه سوال دارم
    اگه کارت اقامت یکساله دانشجویی بدون روسری باشه برای ورود و خروج به ایران به مشکلی بر می خورم؟ حواهش میکنم یکی جواب بده

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_2113 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال دارم
    اگه کارت اقامت یکساله دانشجویی بدون روسری باشه برای ورود و خروج به ایران به مشکلی بر می خورم؟ حواهش میکنم یکی جواب بده
    نه من خودم عکس بدون روسری دادم مشکلی پیش نمیاد
    ویرایش توسط MMoHH : August 24th, 2013 در ساعت 08:31 PM دلیل: اصلاح املای لغت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام
    من الان واسه رشته مهندسی شیمی و انرژی پذیرش دارم و سفارت هم هنوز وقت مصاحبه نداده. حالا میخوام که اگه سفارت وقت نداد و دیفر کردم این چند ماه زبان آلمانی بخونم. حالا مشکلم اینجاست که نمیدونم چقد احتمال داره که سفارت ریجکت کنه؟ به چه دلایلی ممکنه ریجکت کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)