صفحه 20 از 123 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان
    من حدود 6 ماه پیش برای گرفتن ویزا (پست دکترا با فاند و پر کردن فرم امنیتی) اقدام کردم و تاریخ شروع دعوتنامه هم جولای بود. امروز از سفارت با من تماس گرفتند و از من می پرسند که چرا شما با اینکه پروسه ویزاتون طولانی شده از سفارت پیگیری نکردید!!! در صورتی که من بطور مرتب هر 2 هفته از طریق ایمیل از خانم هاشمی جویا می شدم و هر بار از من خواسته می شد که منتظر باشم چون آنها منتظر جواب از آلمان هستند. کسی از شما میتونه منو راهنمایی کنه؟ به من امروز گفتند لازم نیست به سفارت مراجعه کنی ولی از طریق ایمیل پیگیری کن! من واقعاً نمی دونم باید چیکار کنم!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer - Software Eng

سلام دوستان

آیا راهی هست که کسی که با ویزای شینگن داخل آلمان هست ویزارو به ویزای کار یا تحصیلی عوض کنه یا باید حتما دوباره از شفارت آلمان در ایران اقدام کنه ( با فرض اینکه بقیه شرایط درست باشن و فقط بخوایم ویزا رو نوعش رو عوض کنیم )

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت در خصوص ویزا و تعامل با سفارت آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط aref_Sh نمایش پست ها
    دوستان امروز با من تماس گرفتن که پذیرش جدید بیار چون از تاریخ امتحانت گذشته .من پرسیدم که جواب مثبته؟گفتن معلوم نیست هنوز با پذیرش جدید بررسی میشه بعد تاریخ امتحان بعدی پرسید گفت ویزا یه ماه قبلش میدیم .من قبلا وقتی اینترنتی مدارک المان رسیده بود پیگیری کردم گفتن جواب مثبت بوده منتظر اصل مدارک هستن.حالا هنوز احتمال ریجکتی هست یا الکی گفتن جواب نهایی معلوم نیست؟
    الکی گفتن. پذیرش جدید رو براشون ببر و منتظر باش.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط overseas نمایش پست ها
    من ویزام اومده اما مشکل اینه که نمی دونم پذیرش بروز که خواستن منظورشون چیه. من مسئولای دانشگام مرخصین و جوابی نمی دن. پذیرش من مال 21 مارچه. به نظرتون نمیتونم با همین برم ؟
    منظور شما از 21 مارچ، مارچ سال 2013 هست؟ اگه بله، متاسفانه خیر.
    تاریخ شروع به تحصیل شما باید حداقل 1 روز بعد از تاریخ درج ویزا در پاسپورت باشه. الآن 26 سپتامبره پس شما باید تاریخ شروع به تحصیلتون 27 سپتامبر به بعد باشه.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط yaya نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا راهی هست که کسی که با ویزای شینگن داخل آلمان هست ویزارو به ویزای کار یا تحصیلی عوض کنه یا باید حتما دوباره از شفارت آلمان در ایران اقدام کنه ( با فرض اینکه بقیه شرایط درست باشن و فقط بخوایم ویزا رو نوعش رو عوض کنیم )
    تبدیل ویزای کاری به تحصیلی شدنیه، برعکسش خیر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer - Software Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    تبدیل ویزای کاری به تحصیلی شدنیه، برعکسش خیر.

سوال بنده در مورد عوض کردن ویزای شینگن به کار یا تحصیلی در داخل خود آلمان هست بدون اینکه بخواد از سفارت داخل ایران اقدام کرد نه در مورد تعویض ویزای کار به تحصیلی

ممنون

بعد از گرفتن ویزای تحصیلی و رفتن به آلمان ، این امکان وجود داره به مدت یک ترم ( ترم 1 یا 2) از دانشگاه مرخصی گرفت؟ ویزا در این صورت باطل میشه؟

بعد از گرفتن ویزای تحصیلی و رفتن به آلمان ، این امکان وجود داره به مدت یک ترم ( ترم 1 یا 2) از دانشگاه مرخصی گرفت؟ ویزا در این صورت باطل میشه؟ خواهشا اگه کسی اطلاع داره بگه

Junior Member

یه سوال شاید تکراری...به بخش ویزا به فارسی هم میشه ایمیل زد دیگه؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط yaya نمایش پست ها
    سوال بنده در مورد عوض کردن ویزای شینگن به کار یا تحصیلی در داخل خود آلمان هست بدون اینکه بخواد از سفارت داخل ایران اقدام کرد نه در مورد تعویض ویزای کار به تحصیلی
    ممنون
    قوانین آلمان کمی پیچیده است، راههایی وجود داره که شما پس از ورود به آلمان (با ویزای شنگن) خاک این کشور رو ترک نکنید و درخواست اقامت بدین، اونها هم شما رو دیپورت نمیکنن ولی این روش یک روند طبیعی نیست. (متاسفانه اطلاعات بیشتری در این زمینه ندارم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)