صفحه 21 از 123 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofaretanha نمایش پست ها
    بعد از گرفتن ویزای تحصیلی و رفتن به آلمان ، این امکان وجود داره به مدت یک ترم ( ترم 1 یا 2) از دانشگاه مرخصی گرفت؟ ویزا در این صورت باطل میشه؟
    بله امکانش وجود داره.
    ولی پیش از هر چیز باید اقامت رو اخذ کنید چون ویزای شما بعد از 3 ماه باطل میشه و حضورتون از اون تاریخ در آلمان غیر قانونی خواهد بود.
    برای اخذ اقامت دست کم به پیش نویس (نه اصل) مجوز ثبت نام یا اشتغال به کار نیاز خواهید داشت که باید توسط دانشگاه یا محل کار برای شما صادر بشه. با این برگه، کارت اقامت رو دریافت میکنید (معمولا 1 یا 2 ساله) و بعد از دریافت این کارت میتونید هر چقدر خواستین (منطقا تا زمانی پیش از اتمام انقضای اقامت) مرخصی بگیرین (که این بخش با توجه به اجازه دانشگاه یا محل کار خواهد بود).

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت در خصوص ویزا و تعامل با سفارت آلمان

دوستان عزیزم
    از اداره مهاجرت به من گفتن که approval به سفارت فرستادیم اما الان از 2 اکتبر تا امروز که هفتم شده شماره پرونده من تو سایت اعلام نشده! میگین چه کاری میشه کرد و علت چیه؟ عجیب نیست؟؟؟؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط greenstone نمایش پست ها
    دوستان عزیزم
    از اداره مهاجرت به من گفتن که approval به سفارت فرستادیم اما الان از 2 اکتبر تا امروز که هفتم شده شماره پرونده من تو سایت اعلام نشده! میگین چه کاری میشه کرد و علت چیه؟ عجیب نیست؟؟؟؟
    به طور معمول سفارت آلمان در تهران، پس از دریافت تمامی پاسخ های مثبت از نهادهای ذیربط در آلمان، نتیجه ی مثبت ویزا رو بین 1 تا 10 روز کاری روی وب سایت منتشر میکنه. با این اوصاف تا 7 روز دیگه هنوز شما در بازه ی "10 روز کاری" قرار دارید و نباید نگران باشید. بعد از این بازه اگه هنوز خبری از سفارت نشده بود با پرینت نامه ی اداره ی مهاجرت سری به باجه ی اطلاعات سفارت بزنید (یا اگه تهران نیستید نامه رو برای خانم هاشمی ایمیل کنید).

نقل قول نوشته اصلی توسط mitrababai نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه به من گفته تا 15 نووامبر وقت دارم ولی من یه مشکل بزرگ باهاشون دارم اینکه برای دادن نامه ی رسمی هی گروه به اینترنشنال آفیس و اینترنشنال هم به گروه ارجاع میدن و میگن به ما مربوط نیست حتی به همون شخصی هم که گفته تا اون تاریخ وقت داری هم وقتی میل زدم گفت به ما مربوط نیس
    الان اون بالا دوستی نوشته بود که همون میل رو ببرم سفارت کافیه ،آخه اینو قبول میکنن ، توی میل که نه امضایی هست نه اسم من هست نه هیچ چیز دیگه ای
    اگه کسی میدونه ممنون میشم بگه

من هم دقیقا این مشکل رو با نامه ی دیفر دارم. هر چی هم به دانشگاه میگم من این نامه و زودتر می خوام قبول نمی کنن. منم می خوام با پرینت ایمیل ها برم. از چند نفر پرسیدم. بعضیا میگن اشکال نداره بعضیا هم میگن داره!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن کسانی که ظرف روزهای آینده به آلمان سفر میکنند ( همسفر ، نیاز فوری و ...)

دوستان یه سوال،
    ویزا دانشجویی 90 روزه دارم، می خوام بدونم بلیت یه سره بگیرم که اشکال نداره؟ فرودگاه یا اونور که گیر نمیدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m_keeper41 نمایش پست ها
    سلام دوستان راهنماییم کنید لطفا!! من ویزای تحصیلی گرفتم ، منتها الان واسه اجازه خروج (که تحصیلی بهم نمیدن) سوال دارم! حالا تاپیکی که دربارش باشه رو پیدا نمیکنم!! یکی یه دستی برسونه!
    چرا اجازه خروج (تحصیلی) بهتون نمی دهند؟ مشمول سربازی بودید و اقدام کردید؟

Junior Member

خیلی ممنون.
    می دونید باجه ی اطلاعات چه ساعتی باز میشه؟

دوستان اگر کسی اطلاعات دیگه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

ددلاینم 14 اکتبره و کلا به خاطر یه سری مشکلاتی نمیتونستم این ترم برم. امیدوارم سفارت برام مشکلی درست نکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط هما نمایش پست ها
    ددلاینم 14 اکتبره و کلا به خاطر یه سری مشکلاتی نمیتونستم این ترم برم. امیدوارم سفارت برام مشکلی درست نکنه
    سفارت مشکلی درست نمی کنه. ویزای شما اومده. نامه دیفر می برید برای سفارت و بهتون می گند مثلا یکماه قبل از شروع ترم جدید بیاید تا ویزا را بزنیم تو پاس.
    بررسی دوباره کنسول هم نمی دونم چیه ولی خب یکی از دلایلش اینه که وقتی سه ماه از تاریخ چیزی! می گذره دیگه واسه آلمانی ها اعتبار نداره. اگه یکشنبه داری میری سفارت برای اطمینان خودت اینو دقیقتر بپرس ازشون. سفارته دیگه... قوانینشون با تعویض کنسول تغییر می کنه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن کسانی که ظرف روزهای آینده به آلمان سفر میکنند ( همسفر ، نیاز فوری و ...)

دوستان عزیز آیا بانوان مجرد احتیاج به اذن پدر دارن برای خروج از کشور؟
    اگر بله شرایط تهیه اش چطوریه؟
    .Good,Better,Best. Never Let It Rest

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)